Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εμείς μια χαρά, προετοιμαζόμαστε για τις γιορτινές μέρες. Αύριο έχουμε την γιορτή των παιδιών και μετά δυο μερούλες ακόμα σχολείο και μετά καθόμαστε!!! Να φτιάξουμε και κανένα γλυκάκι γιατί ακόμα δεν έχω προλάβει. Φέτος θα κάνω μελομακάρονα και τρουφάκια που αρέσουν στον άντρα μου. εσείς φτιάξατε γλυκά; Προσπαθώ εν τω μεταξύ να "βγάλω" πολύ δουλειά τις μέρες που μένουν στο γραφείο γιατί μετά θα έχω τα παιδια και δεν θα μπορώ εύκολα να κατεβαίνω. Για πείτε κι εσείς κανένα νεάκι!!! Λιτσάκι ήρθε ο μπεμπούλης; Να σας ζήσει! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Ψιλοχάθηκα αλλά οι μέρες μου γενικώς ήταν πολύ γεμάτες! Στο γραφείο πολύ δουλειά εξαιτείας κάποιων αλλαγών που έγιναν στο δικό μου κομμάτι. Ευτυχώς δείχνει να ομαλοποιείται η κατάσταση!

Γλυκά φέτος θα πάρω από το ζαχαροπλαστείο γιατί δεν θα προλάβω να φτιάξω. Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάμε χωριό και θα επιστρέψουμε Κυριακή, οπότε πρέπει να ασχοληθώ με πλύσιμο και σιδέρωμα ρούχων των παιδιών κυρίως.

Την Τετάρτη πήρε η κόρη μου βαθμούς και με έκανε για άλλη μια φορά πολύ περήφανη. Έβγαλε μέσο όρο 19,6 και άκουσα τα καλύτερα από τους καθηγητές της! Την Δευτέρα έχει την γιορτή του και ο Χρηστάκος που θα ντυθεί καλικάντζαρος! Και γι΄αυτόν οι δασκάλες του μου είπαν καλά λόγια σε σχέση με το πόσο γρήγορα μαθαίνει. Το μόνο τους θέμα είναι το ότι είναι ζωηρούλης!

Λιτσάκι τι γίνεται με τον μπεμπάκο? Μπες να μας γράψεις νέα σας...

Μαρινάκι και FilioPi πολλά φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μπαινω στα γρηγορα ο μικρος κλαιει γμτ τωρα βρηκε γεννησα 5/12 ολα καλα θα μπω και για πιο αναλυτικα!φιλιααααααα

θηλαζω αποκλειστικα γεννηθηκε 2.620 κ τη παρασκευη τον ζυγισαμε πηγε στα 3 κιλα

μα τωρα βρηκε!!!


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιτσάκι να σου ζήσει ο μπεμπάκος! Δεν πειράζει που δεν έχεις χρόνο να μας γράψεις λεπτομέρειες, αρκεί που είστε καλά! Να μου φιλήσεις και τα δύο τα αντράκια σου!

Λοιπόν κορίτσια, αύριο το μεσημέρι φεύγουμε για χωριό τελικά. Είναι τα πρώτα Χριστούγεννα που κάνουμε στο χωριό και το περιμένω πως και πως! Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω και αύριο γι΄αυτό θα σας ευχηθώ από σήμερα Καλά Χριστούγεννα!!!!! Να περάσετε πολύ όμορφα ότι κι αν κάνετε!

Πολλά φιλιά!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανουλίτσες!!!

Χρόνια σας πολλά!!!

Ειδικές ευχές για τον Χρηστάκο σου Αγγελική!!!

Λιτσάκι μου,

να σου ζήσει ο μπέμπαρος και από εδώ!!! Σιγά σιγά θα μπείτε σε ρυθμούς!!! Ο Αποστολάκος τι λέει;; Όταν μπορέσεις, μπες και πες μας νέα!!!!!

Αγγελική μου,

να σου ζήσει και πάλι ο Χρηστάκος!!! Συγχαρητήρια για την κορούλα σου!!! Έχεις δίκιο να είσαι περήφανη!!! Καλά να περάσετε στο χωριό!! Περιμένουμε νέα σου όταν γυρίσεις!!!

Φιλλιόπι μου,

είναι ωραίο να κάθεσαι και με τα ζουζούνια!! Εγώ έχω άδεια από σήμερα μέχρι και τις 7 του μήνα. Μαζί με τα σχολεία θα γυρίσω στη δουλειά!!!

Φτιάξαμε μελομακάρονα και κουραμπιέδες και χθες ξεκινήσαμε κουλουράκια!! Αλλά θα φτιάξουμε πολλά ακόμα, γιατί την Κυριακή έχουμε μεγάλη γιορτή για τα δυο μου πιτσιρίκια!!!

Κοριτσάκια μου,

συγνώμη που χάθηκα, αλλά έτρεχα με τα πιτσιρίκια, με το σύλλογο του σχολείου και με το σύλλογο του σκακιού!!! Ήμουν και λίγο αρρωστούλα 1-2 μέρες, το σπίτι προσπαθώ να το μαζέψω, αλλά συνεχίζει ακάθεκτο να είναι μπ^%λο!!!! Εμείς να ήμαστε καλά!!!

Σας φιλώ και σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα και καλά να περάσετε!!!

Αλήθεια, ο Άγιος Βασίλης ήρθε;; σε εμάς φέτος θα έρθει παραμονή Πρωτοχρονιάς!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά μανουλίτσες!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές Μαρινάκι μου! Κι εσύ να χαίρεσαι τα ζουζούναι και να τα χαρείς αυτές τις μέρες που θα είστε μαζί!

Επιστρέψαμε την Κυριακή το βράδυ μετά από 4 μέρες πολύ ωραίες! Φάγαμε, βολτάραμε και κυρίως αλλάξαμε παραστάσεις!

Χθες όλο το πρωί ήμουν εκτός σπιτιού κάνοντας κάτι ψώνια για δώρα, που δεν είχα κάνει πριν φύγουμε. Όλη την υπόλοιπη μέρα μάζευα τα πράγματά μας!

Ο Άγιος Βασίλης εμάς έρχεται παραδοσιακά την παραμονή της Πρωτοχρονίας. Οπότε είμαστε στην αναμονή!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και καλή χρονιά!!!

Τι κάνετε;; Χαθήκαμε, καλέ!!!

Πως περάσατε; πως σας μπήκε το νέο έτος; πως την παλέψατε με τα κρύα;;

Εμείς όλοι καλά, ευτυχώς κάτι πολύ ξόφαλτσες ιωσούλες σε σχέση με διάφορα που ακούω: μία μέρα μόνο τα κράτησα σπίτι γιατί είχε την προηγούμενη εμετούς η μικρή και διάρροια ο μικρός. Κατά τα άλλα έχουμε μπει στους ρυθμούς μας, τρέχουμε και δεν φτάνουμε!!!

Κορίτσια εδώ ψηφίζετε; Εγώ ναι, αλλά ο αντρούλης μου να φύγει να ψηφίσει στη μαγευτική Αιτωλοακαρνανία!!!

Αυτά!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Όντως χαθήκαμε Μαρινάκι μου! Αλλά ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα!

Καλά ήταν γενικά οι μέρες τοων γιορτών. Περάσαμε κι εμείς κάτι ιωσούλες οικογενειακώς αλλά ευτυχώς χωρίς βαριά συμπτώματα! Μόνο από χτες ο μικρός περνάει μαλλον ωτίτιδα οπότε το απόγευμα θα συννενοηθώ με τον παιδίατρο για να ξεκινήσουμε αντιβίωση.

Κι εγώ και ο άντρας μου ψηφίζουμε Πειραιά. Αν και δεν θα με χάλαγε ένα ταξιδάκι!!!

Λιτσάκι πως πάς με το νινάκι?

Φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις


Γειά σας μανουλίτσες!

Τελειώνει και ο μήνας γενεθλίων των ζουζουνιών μας και θέλω να ευχηθώ σε όλα τα μικρούλια μας να είναι ευτυχισμένα και να εισπράτουν πολύ αγάπη στην ζωή τους!

FilioPi πάντα άξιοι να είστε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλα τα ζουζουνάκια του Ιουλίου!!! Να μαστε γερές να τα καμαρώνουμε κορίτσια!!!! Εμείς εχτές είχαμε γενέθλια αλλά κάναμε μια μικρή μόνο μάζωξη γιατί μετακομίζουμε.... πάλι!!! Χα χα!!!! Το χει το κάρμα μου μου είπανε να μην στεριώνω σε ένα σπίτι... βρε λές;


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Τι κάνετε κορίτσια μου;;

Πολύ χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω στο φόρουμ!!! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, αν και καθυστερημένα!!!

Το καλοκαίρι σας πως είναι;;

Εγώ πέρασα 2,5 εβδομάδες με τα παιδάκια μου στο εξοχικό και τώρα έχει βάρδια ο άντρας μου!!!

Φιλλιόπι μου,

βλέπω και καινούριο τικεράκι;; Συγχαρητήρια με το καλό να υποδεχθείτε το νέο μέλος της οικογένειάς σας!!!

μετακόμιση και εγκυούλα και με δύο παιδάκια ήδη;; πρέπει να είναι δύσκολο. τουλάχιστον πάτε σπίτι σας;; θυμάμαι που είχατε πρόβλημα με την ενοικιάστρια.

Τι ωραία που δημιουργήθηκαν και κουμπαριές από το φόρουμ!!! Πάντα άξιοι!!! Πείτε και στο Τινάκι να μπει να μας λέει τα νέα του!!!

Αγγελική μου,

εσείς τι κάνετε; που βρίσκεστε;; Τα παιδάκια σου καλά;; την επόμενη εβδομάδα αν περάσεις από τα μέρη μου πες μου!!! Είμαι μόνη μου αυτές τις μέρες!!!

Καλέ, από Σεπτέμβρη νηπιάκια τα μωράκια μας!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια μανουλίτσες!

FilioPi τώρα πρόσεξα κι εγώ το τικεράκι σου! Με το καλό το νινάκι λοιπόν!

Μαρινάκι μου είναι πολύ πιθανό να τα πούμε από κοντά την επόμενη εβδομάδα! Θα σε ενημερώσω. Εμένα η άδεια μου τελείωσε την Παρασκευή. Πέρασα 2 εβδομάδες στην Εύβοια με τα παιδάκια μου και το ευχαριστήθηκα! Την Παρασκευή θα πάμε να τα πάρουμε από τους δικούς μου και να τα ανεβάσουμε Γιάννενα, όπου θα μείνουν όλο τον Αύγουστο, πρώτα ο Θεός!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, ευχαριστώ για τις ευχές! Μας ήρθε εκπληξούλα το καινούριο νινάκι μαζί με πολλές αλλαγές και γίνετε ένας χαμός γενικότερα στον οποίο προσπαθώ να μένω κουουουλλλ!!!! Διακοπές εμείς δεν πήγαμε, μόνο στην Τίνα μερικές μέρες για την βάπτιση. Ωστόσο αν τακτοποιηθούμε μπορεί να ξαναπάμε!!! Τώρα είμαστε πνιγμένοι στις κούτες και με το καλό μετακομίζουμε το Σάββατο!!!! Μετά θα τα τακτοποιήσω σιγά σιγά, ευτυχώε έχω και τη μαμά μου να με βοηθήσει, είχε έρθει για την βάπτιση!!! Ολα καλάααα θα μας πάνεεεεε.... ελπίζω!!! Κι εμείς μες στον κάυσωνα είπαμε να κάνουμε μετακόμιση!!! Ουφ και με κόβει η ζέστη!!!! Τεσπα... είπαμε όλα καλάααααα!!!! Φιλάκιαααααα!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...