Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

happiness σου εύχομαι να το χαρείς :D το σημερινό....

Μίλησα με τον γιατρό μου χθες, μου είπε να ηρεμίσω, να ξεκουραστώ κ να τον ξανακαλέσω το βράδυ. Αλλά έχω τόσο άγχος, που του είπα το βράδυ να κάνουμε υπέρηχο σήμερα για να ηρεμίσω... οπότε σήμερα στις 7 θα ξέρω αν είναι όλα καλά με το μωρό μου (που το εύχομαι γιατί θα τρελαθώ)...

Δεν είναι ότι δεν πρόσεχα... απλά ήταν η κακιά ώρα που λένε... Μπλέχτηκε το ποδι μου στη ζώνη του αυτοκινήτου... (σκέψου δεν γλίστρησα στην βροχή κ έγινε αυτό)...

Κοριτσάκια προσευχηθείτε όλες μαζί για το μωράκι μου...


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

happiness σου εύχομαι να το χαρείς :D το σημερινό....

Μίλησα με τον γιατρό μου χθες, μου είπε να ηρεμίσω, να ξεκουραστώ κ να τον ξανακαλέσω το βράδυ. Αλλά έχω τόσο άγχος, που του είπα το βράδυ να κάνουμε υπέρηχο σήμερα για να ηρεμίσω... οπότε σήμερα στις 7 θα ξέρω αν είναι όλα καλά με το μωρό μου (που το εύχομαι γιατί θα τρελαθώ)...

Δεν είναι ότι δεν πρόσεχα... απλά ήταν η κακιά ώρα που λένε... Μπλέχτηκε το ποδι μου στη ζώνη του αυτοκινήτου... (σκέψου δεν γλίστρησα στην βροχή κ έγινε αυτό)...

Κοριτσάκια προσευχηθείτε όλες μαζί για το μωράκι μου...

μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου ζουζουνα μου..ολα θα ειναι καλα μην αγχωνεσαι...γι'αυτο μεγαλωνουν μεσα στο αμνιακο υγρο για να προστατευονται απο τα τρανταγματα....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Νικολίνα μου όλα καλά θα είναι! οταν γεννούσα μια κοπέλα διπλα μου ηρθε απο σοβαρο αυτοκινητιστικο και ευτυχως δεν ειχε τιποτα...

Αντε δώσε αναφορά να καθησυχαστούμε κι εμείς, ε?


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ καλε τι βλεπουν τα ματακια μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Οι φιλεναδιτσες μου εδω;;;;;;;;;;;;;;

Νιντζακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D

μανουλα Αυγουστου κ εσυ;;;;;;;;;;;;;;;

ΧΑπακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D:D:D

κ εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ολυμπιάκι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D:D:D

καλε πουθενα δεν σε εχω πετυχει να σου ευχηθω!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο....!!!!!!!!!!!να υποδεχτεις το καινουργιο μελος της οικογενειας...:D:D:D

Κοριτσακια μου....σας ευχομαι κ απο τις δυο μου καρδουλες...μια ΤΕΛΕΙΑ ...ΥΠΕΡΟΧΗ ....εγκυμοσυνη.....να ειστε παντα ομορφες κ λαμπερες..κ να φατε ποοοοοοοοοοοοοοοολλες κλωτσιες!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Νιντζακι;;;;;;;χι χαααααααααααααααα...αγοραρο εχεις; Μπραβοοοοοοοοο..γερα να ειναι τα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!

Κ στα υπολοιπα κοριτσακια που δεν γνωριζω σας ευχομαι ακριβως τα ιδια....κ με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο......:D:D:D

Κοριτσια προσεχτε τα κιλα.......

σας μιλαει μια ΟΡΚΑ....χαχαχαχα :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Φιλιααααααααααααααααααααα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια...χθες που πηγαμε στο γιατρο καναμε αυχενικη διαφανεια,ο γιατρος ειπε πως παμε πολυ καλα,η μετρηση ηταν 1,4,ειδαμε το ρινικο οστο,και χερακια και ποδαρακια και δαχτυλακια...ειναι αρκετα ζωηρουλη το νινακι μας κουνουσε συνεχεια τα χερακια και τα ποδαρακια και μας εκανε και κολοτουμπα...τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα της ppa (δεν θυμαμαι πως λεγεται)


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο happiness... Με το καλό και οι υπόλοιπες..

galat μου ευχαριστώ... και όλες για την συμπαράστασή σας... Το μωρό ευτυχώς είναι καλά... Βέβαια με άγχωσε λίγο αυτός που μου έκανε τον υπέρηχο... αλλά μάλλον ήταν λίγο βλάκας.. (δεν ήταν αυτός που έκανα την αυχενική κ τον πρώτο υπέρηχο λόγω του έκτακτου γεγονότος) ... Ευτυχώς όμως όλα καλά... Μεγάλωσε κιόλας ήδη σε δέκα μέρες 2 εκ. (μα που θα φτάσει αυτό το παιδί :P )

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ κ πάλι για τις θετικές σας σκέψεις...

Φιλάκια σε όλες... κ στις κοιλίτσες σας...


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες! Ευχάριστα τα νέα σας! Πως τα πάτε?

Εγώ δεν πήρα καλά αποτελέσματα από το PAP-A....έχω συνδιασμένο κίνδυνο 1/53 :-( Αύριο το μεσιμέρι θα κάνω λήψη τροφοβλάστη..... Μακάρι όλα να πάνε καλά και να ηρεμήσω!

Φιλάκια πολλά!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι απο εμας εχεις θετικη ενεργεια...(παντως εχω διαβασει πολλες κοπελες στο φορουμ που ειχαν μικρο ποσοστο κ τα μωρακια ηταν καλα....)καλη δυναμη (ξερω απο αγχος,το εχω περασει κι εγω.....)

εκανα κι εγω αιμοληψια για το παππ-α χθες.αυχενικη την αλλη τεταρτη....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

μπου μπου μου ξέρω μπορώ να καταλάβω την αγωνία σου... Μην χάνεις την πίστη σου όμως... γιατί δεν ξέρεις τι θα βγάλει τελικά το τεστ... Οπότε... κάνουμε όλες τις προσευχές μας και όλα θα πάνε καλά :D


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

...

Νιντζακι;;;;;;;χι χαααααααααααααααα...αγοραρο εχεις; Μπραβοοοοοοοοο..γερα να ειναι τα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!...

...Ramonaaaaaa ευχαριστω καλη μου!!!!!!...αγορακι μεχρις αποδειξεως του αντιθετου!!!!!!:lol:

καλημερα κοριτσακια...χθες που πηγαμε στο γιατρο καναμε αυχενικη διαφανεια,ο γιατρος ειπε πως παμε πολυ καλα....

μπραβο χαπακι !!!!!αντε κ τα αλλα αποτελεσματα τελεια θα ειναι !!!!!:P:p

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ κ πάλι για τις θετικές σας σκέψεις...

Φιλάκια σε όλες... κ στις κοιλίτσες σας...

ειδες νικολ .....τιποτα δεν ηταν!!!!αντε απο δω κ περα ολα καλα!!!!χωρις τουμπες!!!!;):D

...Εγώ δεν πήρα καλά αποτελέσματα από το PAP-A....έχω συνδιασμένο κίνδυνο 1/53 :-( Αύριο το μεσιμέρι θα κάνω λήψη τροφοβλάστη..... Μακάρι όλα να πάνε καλά και να ηρεμήσω!

...

μπουμπου μου ευχομαι ολα να ειναι καλα κοριτσακι....πολλες οι περιπτωσεις με υψηλο κινδυνο που μετα απο τροφοβλαστη βγηκαν τελεια αποτελεσματα!!!!!;)

...

εκανα κι εγω αιμοληψια για το παππ-α χθες.αυχενικη την αλλη τεταρτη....

καλα αποτελεσματα κ σε σενα theolvas !!!!!συνηθισες τωρα πια!!!!!:D


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...