Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλωςηρθες nano79 !

Nikolina an και το εχω ξαναζησει συγκινηθηκα με την περιγραφή σου! Με το καλό και ο γάμος! Και τελικά τι φυλο????Δεν μας ειπες, μην φοβάσαι δεν το δένουμε! χαχαχαχαχαχα

Ηαpiness δεν εισαι η μονη κι εγώ αν και δευτερη εγκυμοσυνη εχω αγωνια, περισσοτερο ανυπομονησια θα ελεγα...φυσιολογικό δεν είναι? Δεν είσαι καθόλου τρελλή!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!!!

το ινομυωμα με αγχωνει γιατι πριν την εγκυμοσυνη ηταν 2 εκ. (το εχω αρκετα χρονια και ηταν εκει σταθερο) και μεσα σε 2 βδομαδες (απο την 6η ως την 8η) εφτασε τα 4.5 εκ. στις 11/2 θα παμε παλι στη γιατρο για να το δουμε που εφτασε.... με αγχωνει γιατι δεν υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να σταματησει να μεγαλωνει ή να "απειλει" το μωρο....


ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

nano79 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! :P Με έναν πόνο και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά!!!

Την Πέμπτη στην αυχενική θα είμαι ακριβώς 12 εβδομάδων! Ανυπομονώ.....άντε να περνάνε οι μέρες :tongue:happiness δεν είσαι μόνη σου, και εμείς τα ίδια νιώθουμε! αααα και η αυχενική απ' όσο ξέρω γίνεται μεταξύ 11ης και 13ης εβδομάδας.

Καλέ nikolina78 πες μας τι σας είπε ότι είναι??? όλοι οι γιατροί τα ίδια λένε...και εμένα στην κόρη μου έτσι μας είπε μην το δέσουμε αλλά ότι κατά 80% είναι κορίτσι και μέσα έπεσε! Με το καλό και ο γάμος σας! Για πότε είναι?

galat μου τι ταλαιπώρια ήταν αυτή! ούτε στο ΙΚΑ έτσι :mad:

Από συμπτώματα σαν να έχω αρχίσει να νιώθω καλύτερα. Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που έφαγα με όρεξη! Άντε να φεύγουνε τελείως να ηρεμήσουμε λιγάκι! Ζυγίστηκα και έχασα και 2 κιλάκια! Ελπίζω να μην τα ξαναπάρω χωρίς να το καταλάβω τώρα...


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

hello girls !!!!!!

αλλη μια εγκυουλα στην παρεα μας!!!!!Καλως ορισες νανο !!!!!

κ αλλη μια μερα που περασε.....

Εγω εχω βαλει 3-4 κιλα(αλλα μαλλον τα χρειαζομαι...ημουν 44....) :) :) :)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.. ακομα μια στη παρεα.. εκλεισα την δικη μου αυχενικη την επομενη Πεμπτη για να ειναι τα ποσοστα των αποτελεσματων πιο ακριβη.. ακομα δεν ξερουμε το φυλο του παιδιου αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι κοριτσι... τεσπα γερο να ειναι και οτι να 'ναι!!!

Με τα κιλα ακομα ειμαι καλα γιατι ξεκινησα ως υπερβαρη οποτε εχει να φαει το παιδι και να χασω εγω!!!

Φιλια απο τη θασο

Σμουτς


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια,αχ μην συζηταμε για τα κιλα...εγω εβαλα μεχρι στιγμης 4 και ενταξει δεν με πειραζει αυτο αλλα ειχα βαλει αλλα 4 το διαστημα γαμου και γαμηλιου ταξιδιου...οποτε ειμαι 8 κιλακια παραπανω απο πριν...το μονο που ευχομαι βεβαια ειναι να μην ξεπερασω τα 15...γιατι με αγχωνει το πως θα τα χασω..


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

44????

44????

44????

44????

Kαλημέρα....(δεν μπορώ να πω κατι άλλο εχω μείνει άφωνη....)

μια από τα ίδια!!!

Τι κάνετε σήμερα?

Για πέστε τα νέα σας εσείς που κάνατε αυχενική σήμερα :roll:

Tour_babay καλώς την νησιώτησσα :lol: Πρώτο παιδάκι είναι? Καλή εγκυμοσύνη και γερό μωρό!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.. ακομα μια στη παρεα.. εκλεισα την δικη μου αυχενικη την επομενη Πεμπτη για να ειναι τα ποσοστα των αποτελεσματων πιο ακριβη.. ακομα δεν ξερουμε το φυλο του παιδιου αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι κοριτσι... τεσπα γερο να ειναι και οτι να 'ναι!!!

Με τα κιλα ακομα ειμαι καλα γιατι ξεκινησα ως υπερβαρη οποτε εχει να φαει το παιδι και να χασω εγω!!!

Φιλια απο τη θασο

Σμουτς

ευχομαι κοριτσακι μου ενα υγιεστατο νινακι!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ρωτησω κατι???εχετε φαγουρα στο στηθος???????...τωρα τελευταια εχω λιγο

Αχ, φαγουρα οχι, αλλα οι θηλες μου πονανε πολυ, ειδικα το βραδυ.

Μηπως ξερετε ρε κοριτσια αμα υπαρχει κατι να βαζω που να τις ηρεμει λιγο απο τον πονο;


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, φαγουρα οχι, αλλα οι θηλες μου πονανε πολυ, ειδικα το βραδυ.

Μηπως ξερετε ρε κοριτσια αμα υπαρχει κατι να βαζω που να τις ηρεμει λιγο απο τον πονο;

δεν ξερω εγω προς το παρων δεν βαζω τιποτα...ουτε στην κοιλια...

νομιζω ομως οτι αρκετες εγκυες χρησιμοποιουν τη βαζελινη...

εχω ενα βιβλιο σπιτι που λεει για τα παντα θα ψαξω και αν βρω κατι για αυτο θα σου στειλω πμ


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εγω προς το παρων δεν βαζω τιποτα...ουτε στην κοιλια...

νομιζω ομως οτι αρκετες εγκυες χρησιμοποιουν τη βαζελινη...

εχω ενα βιβλιο σπιτι που λεει για τα παντα θα ψαξω και αν βρω κατι για αυτο θα σου στειλω πμ

Στην κοιλια βαζω το λαδι εγκυμοσυνης της Weleda.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα πρότεινα κι εγώ, αλλά και αμυγδαλέλαιο πιστεύω ειναι το καλυτερο...το βρισκετε σε όλα τα φαρμακεία....

Καλωσηρθες Tour_babay με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

Κι εγώ με τα κιλά μια απο τα ιδια....ξεκινάω με 8 κιλά συν... οσο για το χασιμο τα χάνεις ευκολα με λίγη προσοχη, ιδιως μετά το εξαμηνο παιρνει μπρος ο μεταβολισμός και στον χρονο πανω (γιατι ειναι και θεμα σωματος οχι μονο κιλών, να κλεισει η λεκανη ο θωρακας κλπ) εισαι οπως πριν! Εμενα με βοηθησε και ο θηλασμος πολυ.

Οχι βαζελίνες μακρυα.

Ολυμπια σε ζηλευω που παίρνεις τα weleda φθηνα εδω τα εχουν 2 και 3 φορές πανω, ευτυχως εχω την πεθερά μου Γερμανία και με προμηθεύει αφρολουτρα και κρεμες αλλαγης για την μικρή...τώρα θα της παραγγείλω και αποσμητικά δεν θελω του εμπορίου...

παρεπιπτόντως εγώ δεν βάζω τιποτα ακομα...βαρεμαρα...στην αλλη ειχα αρχισει 5ο μηνα και παλι δεν εκανα ραγαδες ιδιαίτερα...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...