Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα εννοειται ουτε εγω τολμω να αγορασω ακομα τιποτα αλλα δεν μπορω να αντισταθω να μην τα ψαχνω..κ κατι ακομα εχετε καθολου πονακια?ποναει λιγο η κοιλιτσα μου ειναι ανησυχητικο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

athina.al κ εγώ έτσι νιώθω... εκεί που είχαν τελειώσει από καιρό τα πονάκια... κάτι λίγα τα έχω πάλι ... Να σε ρωτήσω κάτι άλλο... που γεννάς? Γιατί έχουμε κοντινή ΠΗΤ ...

happiness κ εγώ έτσι, πολύ άγχος ρε παιδί μου, άντε να έρθουν οι κλωτσιές που λέει κ η galat να ηρεμούμε... :tongue:

Όσο για τα έπιπλα που λέτε, εγώ δεν έχω ακόμα κοιτάξει, αλλά ευτυχώς έχω του αδερφού μου (πριν 13 χρόνια, βέβαια, αλλά σε καλή κατάσταση, τα είχαμε φυλάξει καλά) ... Πειρασμό έχω στα ρουχαλάκια που βλέπω αλλά κρατιέμαι...

giota κουράγιο κ υπομονή στην δουλειά...

annoula79 σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου

Φιλάκια σε όλες...


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Πονάκια έχω πολύ λίγο που και που.

Πιο συχνά με πονάνε τα έντερα και πολύ μάλιστα.

Πρόσεχε μην μπερδεύεσαι με τον πόνο των εντέρων και νομίζεις ότι είναι τα γυναικολογικά σου.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

nikolina μου στο ιασω γενναω πρωτα ο θεος,εσυ?δεν ξερω βρε κοριτσια αν συμβαινει και σε εσας αλλα ολο στο κακο παει το μυαλο μου και αθτο που λενε οτι μετα τον 3ο νιωθεις καλυτερα που ειναι???εγω τα ιδια νιωθω και χειροτερα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια αναισθησία την έχω, μην με παρεξηγήσετε και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έτσι ήμουν.

Άμα είναι να το σκέφτομαι όλη μέρα και να φοβάμαι, θα τρελαθώ.

Επίσης ξέρω το σώμα μου πολύ καλά, καταλαβαίνω κάθε στιγμή τι ακριβώς είναι αυτό που με πονάει και ποτέ πρέπει να κάτσω στα αυγά μου και να ξεκουραστώ.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1.κωνκων ΠΗΤ 10/08/2010 - ΙΑΣΩ

2.giota. ΠΗΤ 14/08/2010- ΙΑΣΩ - ΔΙΔΥΜΑ

3.mary13 ΠΗΤ 14/08/2010 – ΙΑΣΩ - ? φύλλo

4.Ιndie ΠΗΤ 15/08/2010 - ??? - ?? φύλο

5.athina.al ΠΗΤ 16/08/2010 -

6.nikolina78 ΠΗΤ 17/08/2010 – ΙΑΣΩ - μάλλον κορίτσι

7.μπου μπου ΠΗΤ 18/08/2010 - ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ

8.olympia99 ΠΗΤ 19/08/2010 - Kaiserswerther Diakonie Duess - μαλλον αγορι

9.nikijo ΠΗΤ 21/08/2010 - ΚΟΜΟΤΗΝΗ(ΚΛΙΝΙΚΗ) – ΑΓΟΡΙ(με καισαρικη μαλλον στις 7/08/2010)

10.happiness ΠΗΤ 25/08/2010 - Aσκληπιειο Kρητης

11.galat ΠΗΤ 30/08/2010 - ΑΤΤΙΚΟ - μαλλον κοριτσι

12.theolvas ΠΗΤ 2/09/2010 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ

13.nano79 ΠΗΤ 3/09/2010 -

14.maroulita29 ΠΗΤ 26/09/2010- ΛΗΤΩ - ΤΡΙΔΥΜΑ


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια μεγάλη αγκαλιά και καλή δύναμη στο Loukoumaki μας που περνάει σήμερα την δοκιμασία της. Η σκέψη μας μαζί σου κοπέλα μου.

Επεξεργάστηκαν by μπου μπου

M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

1.κωνκων ΠΗΤ 10/08/2010 - ΙΑΣΩ

2.giota. ΠΗΤ 14/08/2010- ΙΑΣΩ - ΔΙΔΥΜΑ

3.mary13 ΠΗΤ 14/08/2010 – ΙΑΣΩ - ? φύλλo

4.Ιndie ΠΗΤ 15/08/2010 - ??? - ?? φύλο

5.athina.al ΠΗΤ 16/08/2010 - ΙΑΣΩ - ΑΓΟΡΙ

6.nikolina78 ΠΗΤ 17/08/2010 – ΙΑΣΩ - μάλλον κορίτσι

7.μπου μπου ΠΗΤ 18/08/2010 - ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ

8.olympia99 ΠΗΤ 19/08/2010 - Kaiserswerther Diakonie Duess - μαλλον αγορι

9.nikijo ΠΗΤ 21/08/2010 - ΚΟΜΟΤΗΝΗ(ΚΛΙΝΙΚΗ) – ΑΓΟΡΙ(με καισαρικη μαλλον στις 7/08/2010)

10.happiness ΠΗΤ 25/08/2010 - Aσκληπιειο Kρητης

11.galat ΠΗΤ 30/08/2010 - ΑΤΤΙΚΟ - μαλλον κοριτσι

12.theolvas ΠΗΤ 2/09/2010 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ

13.nano79 ΠΗΤ 3/09/2010 -

14.maroulita29 ΠΗΤ 26/09/2010- ΛΗΤΩ - ΤΡΙΔΥΜΑ

__________________

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Loukoumaki ευχομαι ολα αυτα που περασες να στα χαρισει ο Θεουλης διπλα στο επομενο μωράκι σου....ελπιζω να το ξεπερασεις οσο πιο συντομα γίνεται...Καλη δυναμη κοπελα μου

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αμαρτία μου, χθες παρήγγειλα από το ιντερνετ ένα, δε ξέρω πως ακριβώς να το πω, θα σας το δειξω όμως... ανυπομονώ να το παραλάβω!!!

Νέος τρόπος να φασκιώσετε τα νινάκια σας!!! Δεν είναι τέλειο????

BubbleGum.jpg

Επεξεργάστηκαν by indie

line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Μία μεγάλη αγκαλιά για το loukoumaki... Κουράγιο κουκλίτσα... είμαστε όλες δίπλα σου...

athina.al κ εγώ έτσι νιώθω όπως κ εσύ... όλο στο κακό πάει ο νους μου...΄νομίζω ότι όταν θα αρχίσουμε να καταλαβαίνουμε τα σποράκια μας θα ηρεμίσουμε λίγο ... (κ μετά θα αρχίσουν άλλες έννοιες)... Επίσης, κ εγώ ΙΑΣΩ :P πρώτα ο θεός...

Τέλειο indie στείλε link θέλουμε κ εμείς... :D


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν ειναι κακο να κοιτάτε για επιπλα και ρούχα, σας συμβουλευω τα εξης όμως, ρουχα μην παρετε πολλα (παρα μόνο κορμακια κλπ) γιατι θα σας φερουν δώρα, και μετα να τα αλλαζετε για μεγαλυτερα νυομερα, επιπλα καροτσια ριλαξ καρεκλακι οτι αλλο μπορειτε να το παρετε απο αλλους να το κανετε, μην σκεφτειται ε μωρε να εχει το δικο του το καινουργιο κλπ ειναι κριμα λεφτα...

Και ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο μεσω ιντερνετ εδω ειναι σκετη κοροιδια παντου ειδικα στα Λητω... καροτσια, καρεκλακια αυτοκινητου, ακομα και επιπλα...ρουχα, αποστειρωτές, καλλυντικα για το μωρο, κλπ ολα μεσω νετ...εδω στην καλύτερη ειναι διπλασια η τιμη...

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μία μεγάλη αγκαλιά για το loukoumaki... Κουράγιο κουκλίτσα... είμαστε όλες δίπλα σου...

athina.al κ εγώ έτσι νιώθω όπως κ εσύ... όλο στο κακό πάει ο νους μου...΄νομίζω ότι όταν θα αρχίσουμε να καταλαβαίνουμε τα σποράκια μας θα ηρεμίσουμε λίγο ... (κ μετά θα αρχίσουν άλλες έννοιες)... Επίσης, κ εγώ ΙΑΣΩ :P πρώτα ο θεός...

Τέλειο indie στείλε link θέλουμε κ εμείς... :D

ποιο γιατρο εχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...