Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

θα το νιώσεις happiness μου κ εσύ... (εγώ δεν μπορώ να πω ότι το έχω σίγουρα νιώσει)... ίσως κ να είναι η ιδέα μου... δεν ξέρω...

εγω παλι πιστευω πως θα το νοιωθω και δεν θα το καταλαβω....ειμαι τοσο μοσχαρο...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κ εγώ σου λέω έτσι είμαι... δε σε κοροϊδεύω...

κ μερικές φορές νομίζω ότι δεν νιώθω τίποτα κ ότι κάτι δεν πάει καλά... αλλά ίσως είναι νωρίς ακόμα.... όπως λένε οι περισσότερες μανούλες, στο δεύτερο το καταλαβαίνεις νωρίτερα... στο πρώτο αργείς...


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα κάνω άλλη περιγραφή:D. Το αισθάνομαι σαν ψαράκι. Πώς είναι το ψαράκι στη γυάλα και κολυμπάει και κάνει κύματα? Ενα τέτοιο γαργαλιτό αισθάνομαι :D. Δεν ξέρω αν είναι αυτό γιατί ο doctor μου λέει οτι είναι το έντερο και οτι οι δευτεροτοκες μπορούν να το καταλάβουν κοντα στην 18η εβδομάδα και οι πρωτότοκες στην 20η.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


happiness έχω μοσχαράκι με φασολάκια και κοτόπιτα:D. Τί να σου στείλω?

και τα δυο ακουγονται υπεροχα και θα ειναι νοστιμοτατα...οποτε δεν μπορω να διαλεξω,στειλε και απο τα δυο...μιαμ...μιαμ...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...