Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια εκανα και εγω το τεστ βγηκε κοριτσι αχαχαχαχαχαχαχα για να δουμε!!!!!!!!!!! αγαπη ιασω γενναω και εγω σκεφτομαο για τρκλινο αλλα δεν εχω ιδεα απο τιμεσ δεν εχω ασχολειθει καθολου!!!!!!!!!! θα δειξει αν μαθεισ ριξε ενημερωση!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

nikolina78 Εννοείτε, για ότι θέλετε εδώ είμαστε :P

Την μικρής μου και εγώ τα έχω κρατήσει όλα της, οπότε τώρα που και το δεύτερο είναι κορίτσι είμαι κομπλέ, αφού το σκέφτομαι τι δεν έχω :wink:

Γύρω στον 7ο μήνα νομίζω ότι είναι καλά να γίνουν τα ψώνια, όπως σιγά σιγά και η ετοιμασία της βαλίτσας γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σκάσουν μύτη τα μπεμπάκια μας!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σελτεδάκια, κορμακια, φορμάκια και πολλά άλλα στα jumbo. Καμία σχέση οι τιμές με λητώ. Και είναι καλής ποιότητας το ύφασμα.

nikolina μου ναι σε τέτοιο 6κλινο ήμουν με διαχωριστικό στη μέση. Απλά ήταν λίγο στενά. Σκεφτομαι οτι στο 4κλινο (με διαχωριστικό στη μέση) έχει πάλι 2 τουαλέτες και είναι λίγο πιο ευρυχωρα. Η τιμή τότε ήταν στα 3.150, τώρα??? Πολύ χρήμα ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites

οκ κοριτσάκια, ευχαριστούμε για τις πληροφορίες για τα ψώνια.. Μήπως να πείτε κ καμιά ιδέα για τα δικά μας εσώρουχα? Απο που να τα πάρω? Έλεγα να πάω αύριο ή το σάββατο να πάρω κανένα σουτιέν εγκυμοσύνης κ βρακάκια... (για το καλοκαίρι πιο πολύ αυτά)

Για τα δωμάτια εννοείται όποια μάθει πρώτη ενημερώνει τις υπόλοιπες.. Εγώ θα ρωτήσω πάντως κ αυτή την γνωστή μου που γέννησε πριν λίγες μέρες..


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εγω εκανα εισαγωγη στην αρχη λογω αποκολλησης και εμεινα πολυ ευχαριστημενη και απο το προσωπικο και απο χωρο

Αναλόγως που θα πεσεις... Εγώ δεν ήμουν και πολύ ευχαριστημένη απο το προσωπικό, ήταν το 1ο μου παιδί και θα ήθελα καλύτερη ενημέρωση στο θέμα του θηλασμού και όχι να φέρουν το ξένο.

Απο φαϊ όμως τέλεια! Δυο άτομα έτρωγαν απο τις μερίδες εκείνες, πω πω τα θυμηθηκα και μου τρέχουν τα σάλια!:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε??σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...

λουκουμακι μου μια μεγαλη αγκαλια απο μενα..

λοιπον τα νεα μου για σημερα..χτες κοιμηθηκα στις 3γιατι ειχα ανακατωσουρες και την εβγαλα με ωραιοτατη φρυγανια..ξυπνησα στις 7,30που ηρθε η μαμα μου(πρεπει να της δωσω κλειδι δεν γινετε):roll::lol:,πριν απο λιγο εφυγε την εχω ψοφησει μιλαμε αλλα και τι να κανω:oops:στην απογευματινη βαρδια θα ερθει η πεθερα μου γιατι εχει ρεπο σημερα..στο τελος θα συνηθισω και οταν γεννησω δεν θα θελω να κανω τιποτα..:lol:


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σελτεδάκια, κορμακια, φορμάκια και πολλά άλλα στα jumbo. Καμία σχέση οι τιμές με λητώ. Και είναι καλής ποιότητας ο ύφασμα.QUOTE]

JUMBO δαγκωτό για όλα, μην το σκέφτεστε καθόλου, δεν αξίζει να τα πληρώσετε πιο ακριβά!

Καλέ τι τιμές είναι αυτές :confused: κεραμύδα μου ήρθε :!: Η τιμή είναι μαζί με τον γιατρό σας?

Τα δικά μου στην Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης το 2008 που γέννησα σε 3κλινο ήταν 1.600 (μαζί με όλα τα αναλώσιμα, φάρμακα, παρακολούθηση παιδιάτρου, εξετάσεις και έναν υπέρυχο που έπρεπε να κάνει η μικρούλα μου μόλις γεννήθηκε). Ο γιατρός μου πήρε 1000 και η αναισθισιολόγος 150.


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε??σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...

λουκουμακι μου μια μεγαλη αγκαλια απο μενα..

λοιπον τα νεα μου για σημερα..χτες κοιμηθηκα στις 3γιατι ειχα ανακατωσουρες και την εβγαλα με ωραιοτατη φρυγανια..ξυπνησα στις 7,30που ηρθε η μαμα μου(πρεπει να της δωσω κλειδι δεν γινετε):roll::lol:,πριν απο λιγο εφυγε την εχω ψοφησει μιλαμε αλλα και τι να κανω:oops:στην απογευματινη βαρδια θα ερθει η πεθερα μου γιατι εχει ρεπο σημερα..στο τελος θα συνηθισω και οταν γεννησω δεν θα θελω να κανω τιποτα..:lol:

xaxa... δεν πειράζει κοριτσάκι μου εσύ κ τα μωράκια σου να είστε καλά, κ οι μαμάδες κ οι πεθερές για να σε βοηθάνε... Κουράγιο με τις ανακατωσούρες κ την ξάπλα σου... φιλάκια κ στα άλλα δύο ζουζούνια σου :D


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω και τα δυο τα γεννησα στο λητω..πληρωσα για 3κλινο και τις 2φορες με φ.τ.2900το νοσοκομειο και 1500ο γιατρος..τωρα σκεφτομαι για 2κλινο μη σας πω μονοκλινο..εγω με 3πυρεξακια θελω μισο οροφο χα χαχα..επισης για τα ρουχα εγω εχω και απο τον θανο και απο την σμαραγδα φυλαγμενα σε μεγαλες κουτες στην αποθηκη επισης εχω 2κουνιες που τις εχω κανει κρεβατακια και κοιμουνται τα μικρα..αλλα λεω μετα το πασχα να παρω κουκετα...να δω που θα τις χωρεσω 3κουνιες..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ηρθε ο συζυγος παω να του κανω λιγη παρεα τωρα που θα τρωει εγω φυσικα στον καναπε..θα μπω το βραδακι φιλακια στις κοιλιτσες σας..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να πείτε κ καμιά ιδέα για τα δικά μας εσώρουχα? Απο που να τα πάρω? Έλεγα να πάω αύριο ή το σάββατο να πάρω κανένα σουτιέν εγκυμοσύνης κ βρακάκια... (για το καλοκαίρι πιο πολύ αυτά)

Εγώ ειδικά βρακάκια εγκυμοσύνης δεν φόρεσα. Φορούσα ότι και πριν αλλά λίγο πιο άνετα. Αυτό που θα σου χρειαστεί για αρχή στην κλινική είναι τα εσώρουχα μιας χρήσης, εγώ τα πήρα από το mothercare με είχαν βολέψει. Αν τα πάρεις υπολόγισε μεγαλύτερο νούμερο από τώρα γιατί θα είσαι πρησμένη.

Επίσης αν έχεις σκοπό να θηλάσεις πάρε κατευθείαν σουτιέν θηλασμού υπολογίζοντας πάντα ότι το στήθος σου θα πρηστεί και άλλο (μην κάνεις διπλά έξοδα). Το mothercare έχει και σκέτα υφασμάτινα (που μπορείς να βρεις και αλλού, εγώ βολεύτηκα με της triumph τα οποία θα έχουν και έκπτωση λογικά τώρα) αλλά και σαν κανονικό σουτιέν που δεν είναι μόνο ύφασμα αλλά έχει και την επένδυση-ενισχυσούλα του και δεν ανεβαίνει τόσο ψηλά όσο τα άλλα (αυτά δεν τα βρήκα πουθενά αλλού).


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...