Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kalimera kai apo mena,ego pao ti Deutera sto giatro proti episkepsi molis prin 3 meres anakalupsa oti eimai egkuoula sto proto,kai exo ligi agonia mporo na po:)Teleutaia periodo eixa 22-12.ti lene oi provlepeis sas?Eimai tou Septemvri?

μπραβο σου!!αντε με το καλο την Δευτερα να δεις τον σακο σου!!!Ναι για Σεπτεμβριο λεω και εγω!!Ας δωσω και Πητ!!!30 Σεπτεμβρη!!χαχα

ναι καλη μου...πρωτα ο θεος..και εσυ σεπτεμβρη εισαι....

που εισαι εσυ κοπελια??ολα καλα?δεν μας ειπες τι εγινε στον γιατρο?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

Τωρα εγω εχω διλημμα..να μπω εδω???ή να μπω στον οκτωβρη?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: καλεεε!!!!μονη μου ειμαι στον οκτωβρη!!! με θελετε??? ουτως η αλλως 2 οκτωβρη βγαινει η πητ...δεν εχω πιθανοτητες για το γκρουπακι σεπτεμβρίου???:D:D:D:D

καλησπερα λοιπον!!! ειμαι η δεσποινα και περιμενω το δευτερο μαιμουδακι μου... χθες εκανα χοριακη και τη δευτερα παω στη γιατρο μου μπας και δουμε τιποτα!! (αν και νωρις ακομα..)..ευχομαι να πανε ολα καλα και να ειμαστε παρεα τους επομενους μηνες!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Δεσποινα!!!!:D

Με το καλο να υποδεχτειτε το δευτερο παιδακι σας!!!

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia telika piga simera kai eidame to sakoulaki mou:)))fusika de fainotan tipota allo pros to paron mias kai eimai stin pempti evdomada mono.tha pame se deka meres pali na akousoume tin kardoula,ax ax.Eimai agxomeni ,eseis?euxomai koritsia ola na pane kala se oles!

μπραβο μπραβο!!ολες λιγο πολυ το εχουμε το αγχος μας!!

και εμεις περιπου σε τοσες μερες θα παμε για τον δευτερο υπερηχο και να ακουσουμε και καρδουλα!τελικα μαλλον περναει γρηγορα ο καιρος!!

ποτε σου εδωσε πητ?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Νενακι μου,καλημερα!!

Ειμαι καλυτερα,γιατι περασα ενα γερο κρυωμα!!!

Ταλαιπωρουμε απο την προηγουμενη Τριτη......σημερα αισθανομαι πολυ καλυτερα!!!:)

Ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα,γιατι θα παμε για τον 2ο υπερηχο...:D:D....ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα!!!!:D

Εσυ κοριτσακι μου,πως τα πας????Ποτε θα πατε στον γιατρο ξανα???


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σου κατια μου.αντε ωραια που θα πας για υπερηχο και εγω ανυπομονω να ξαναπαω αλλα εχω περιπου 10 μερες ακομη!!

Εσυ παντως αρκετα γρηγορα θα πας!!

κατα τα αλλα ειμαι καλουτσικα!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia simera proi eida kati anoixta kafe ugra kai epatha sok.Piga sto giatro gia uperixo,exo leei mia polu mikri apokollisi kai giauto ksaplono simera...anisixo koritsia.thelo ola na pane kala.mou edose kai xapia utrogestan.

Amelie3 μην ανυσηχεις κουκλιτσα μου!!!!

Ολα θα πανε καλα......ξεκουρασου και μην σκεφτεσαι τιποτα το αρνητικο!!!

Ειναι συνηθες φαινομενο,το μονο που θελει τωρα ειναι προσοχη!!!!

Να σου πω οτι μια φιλη μου ειχε αποκολληση στον 5ο μηνα και ολα πηγαν μια χαρα!!!Να φανταστεις τωρα περιμενει το 2ο παιδακι της!!!!;)

Ηρεμησε και για το καλο του μωρου σου και θα δεις οτι θα εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα σου κατια μου.αντε ωραια που θα πας για υπερηχο και εγω ανυπομονω να ξαναπαω αλλα εχω περιπου 10 μερες ακομη!!

Εσυ παντως αρκετα γρηγορα θα πας!!

κατα τα αλλα ειμαι καλουτσικα!!!

Νενακι μου τι μου κανεις???Γιατι εισαι καλουτσικα????

Εγω περασα ενα καλο σοκ εχθες.....πηρα τις εξετασεις και εχω ουρεοπλασμα!!!!

Εψαξα να δω τι ειναι και τα δα ολα ,που λενε!!!!

Αλλοι λενε οτι προκαλει αποβολη και αλλοι τιποτα!!!

Φανταζεσαι το σοκ μου.......

Τελικα ενημερωθηκα απο 2 γιατρους γνωστους της κουνιαδας μου οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο το πολυ πολυ να κανω μια θεραπεια,αν και δεν το θεωρουν απαραιτητο!!

Ο δικος μου ο γιατρος ειδε τις εξετασεις και θα μου πει την Δευτερα που εχουμε ραντεβου(το αλλαξα απο την Πεμπτη που ειχαμε)τι θα κανουμε...μαλλον απ οτι καταλαβα θα μου δωσει θεραπεια!!!!

Σημερα ειμαι αρκετα ηρεμη και σκεφτομαι μονο θετικα!!!!:)


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!τι θα γινει θα βρει καμια τον δρομο για εδω?????

amelie μη στεναχωριεσαι,απλα θελει ξεκουραση και πολυ ξαπλα!!και εγω ειχα καφε υγρα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου στον 4ο μηνα.ολα πηγαν καλα.

κατια μου,κουλουτσικα ειμαι απο διαθεση,δεν εχω καθολου καλη διαθεση,δε θελω να φτιαχνω τιποτα,να παω οπουδηποτε,ακομη κ να τρωω.

φανταζομαι πραγματικα το σοκ που θα επαθες.να ακους φυσικα το γιατρο και μη ψαχνεις πολυ στο ιντερνετ!!!απο τι ομως προερχεται εμαθες?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο εμενα...δεν μπορω να γραφω πολυ συχνα γιατι εχω και μια μαιμου που κυνηγαω ολη μερα αλλα σας διαβαζω συνεχεια..μου φαινεται περιεργο να ξαναγραφω για εγκυμοσυνη:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:...πω πω ακομα δεν το εχω πιστεψει...τη Δευτερα εκλεισα το πρωτο ραντεβου με τη γιατρο μου και να πω την αληθεια το συζητω λες και προκειται να παει καποιος αλλος και οχι εγω!!!! τα εχω χαμενα νομιζω!!!τιποτα δεν εχω καταλαβει!!!μαλλον περιμενω να ξεκινησουν οι αναγουλες παλι για να μπω στο νοημα:tongue::tongue:!!

amelie θα σου πω και εγω να μην ανησυχεις για τα καφε υγρα..τα ειχαν και η κουμπαρα μου και η αδερφη μου στην αρχη της εγκυμοσυνης τους και εχουν μια χαρα παιδακια τωρα.απλα πραγματικα θελει προσοχη και ξεκουραση.να προσεχεις οσο μπορεις.

κατια δεν εχω ιδεα τι ειναι το ουρεοπλασμα :confused::confused: θυμαμαι οτι την ειχα κανει την εξεταση στην πρωτη εγκυμοσυνη αλλα ακομα δεν εχω μαθει τι ειναι:confused:. ο γιατρος τι σου ειπε??

αληθεια που θα γεννησετε και με ποιον γιατρο??

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Δεσποινα!μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

ρε κοριτσια δεν εχω διαθεση καθολου,ποτε θα μου ερθει?δεν εχω διαθεση να σηκωθω απο τον καναπε,να μαγειρεψω,να κανω μπανιο,να συμμαζεψω,να βγω εξω...οτιδηποτε μιλαμε!Μονο να αγκαλιαζω την μικρη μου δν μου εχει φυγει η διαθεση.Ποτε θα επανελθω??

εσεις κανονικα?εχετε διαθεση για οτι φτιαχνατε?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia sas euxaristo gia ta kala sas logia,apo to fovo mou den exo paei sti douleia apo tin pempti,kai leo na pao prota sto giatro tin triti pou exo rantevou kai meta vlepoume.Me kathusixasate arketa,pairno kai auta ta utrogestan kai mallon ekanan douleia.Euxomai na min prokaloun tipota se mena i sto emvruo.

Nenaki oute ego exo diathesi gia tipota.Oute gia fagito,exo kai kapoies anagoules to apogeuma kai genika de thelo tipota na kano...Elpizo pos tha mas perasei meta.

|Pote akousate tin kardia tou morou?i oxi akoma?emena mou eixe pei o giatros oti tha tin akousoume stis 6,5 me 7 evdomades kapou.Giati otan piga stin pempti evdomada kai den akougotan akoma anisixisa...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...