Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ελα Δεσποινακι,μαλλον κατι πρεπει να γινει γιατι στο τελος μονη μου θα μιλαω.Πως θα μπορουσε ομως να αλλαχτει το τοπικ?εγω ειμαι μεσα παντως!!

Eπειδη δυσκολο το βλεπω να αλλαζει το τοπικ απλα μετακομιζουμε ολες στον οκτωβρη και μεταξυ μας το λεμε Σεπτεμβρη-Οκτωβρη!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Ελαααααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

ΓςΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ..ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 2ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΤΡΙΔΥΜΑ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΓςΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ..ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 2ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΤΡΙΔΥΜΑ..

Καλως ορισες Μαρια!!!!!Με το καλο τα μωρακια σου.....τριδυμααααα!!!!Ουαουυυυ....και εχεις και αλλα δυο......εισαι ηρωας κοπελα μου!!!

Συγχαρητηρια και ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D:D:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΗΡΩΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαθηκαμεεεε............

Λοιπον εχω νεα τουλαχιστον να σας πω!!!

Σημερα ξανακαναμε υπερηχο και ειδαμε το μωρακι μας να κουναει χερακια και ποδαρακια....ηταν απιστευτο....και ειναι μολις 6 εκατοστα!!!!

Επισης 3 Μαρτιου παμε για την αυχενικη διαφανεια....ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!

Αχ...αυτα....ειμαι πολυ χαρουμενη!!!:D:D:D

Εσεις τι μου κανετε???


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΗΡΩΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ

Εεε καλα αυτο εννοειτε..........εδω εμεις με ενα και πρεπει να προσεχουμε πολυ....τωρα εσυ με 3 κιολας,πολυ προσοχη!!!

Και η μαμα σου ηρωας ειναι!!!!!!!:lol::lol::lol:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ??ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΕ 10ΜΕΡΕΣ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΗς 15ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ 2ΦΟΡΕΣ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εεε καλα αυτο εννοειτε..........εδω εμεις με ενα και πρεπει να προσεχουμε πολυ....τωρα εσυ με 3 κιολας,πολυ προσοχη!!!

Και η μαμα σου ηρωας ειναι!!!!!!!:lol::lol::lol:

:lol::lol:ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ..ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΣΥΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΔΩ..ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΠΩΣ..ΝΑ Δ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..:tongue:


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΚΑΤΙΑ??ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΕ 10ΜΕΡΕΣ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΗς 15ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ 2ΦΟΡΕΣ..

Ναι το πρωτο μου ειναι και μετα απο παρα πολυ κοπο!!!!Το μονο που παρακαλαω να πανε ολα καλα!!!

Λογω οτι ειναι 3 τα μωρα πρεπει να την κανεις 2 φορες την αυχενικη???


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ..ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΣΥΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΔΩ..ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΠΩΣ..ΝΑ Δ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..:tongue:

Οταν με το καλο γεννησεις θελεις πολυ κουραγιο!!!!!

Και μην σου πω να αφησει την δουλεια της και η πεθερα να εγκατασταθει κι αυτη εκει!!!:lol::lol::lol:

Πω πω....εδω το ενα σκεφτομαι και πελαγωνω...........και εσυ με 5.....και παλι θα σε πω ηρωα!!!:lol::lol:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΤΕ..ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ?


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...