Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ..

ΑΠΟ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΩΣ ΠΑΣ??ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ ΗΔΗ ΤΣΙΜΠΗΣΑ 2ΚΙΛΑ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ?

Μαλλον ειμαστε λιγες!!!Μερικες μιλανε και το καφε Οκτωβριου!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ..

ΑΠΟ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΩΣ ΠΑΣ??ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ ΗΔΗ ΤΣΙΜΠΗΣΑ 2ΚΙΛΑ..

Ζαλαδες δεν εχω.....εμετους ειχα για κανα 20ημερο και διαρκως ανακατωσουρα!!!Πολυ χαλια!!!!Τωρα ειμαι καλα.....με ξαναθυμηθηκαν οι εμετοι προχθες αλλα τωρα τιποτα!!!Δεν μπορω να πω οτι πειναω.....και αντιθετως εγω εχω χασει 3 κιλα!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΔΕΣ ΜΕΧΡΙ 6ΜΗΝΩΝ..ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ..

ΕΧΑΣΕΣ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ??ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ(ΜΠΛΙΑΞΞ).

ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩς ΜΠΗΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΔΥΜΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιρνω σιδηρο και θα μου δωσει πιο μετα και ασβεστιο και μαγνησιο!!!

Βρε θηριο....χωρις επισκληριδιο!!!Μπραβο σου.......η καισαρικη τοτε σε φοβιζει που δεν θα καταλαβεις τιποτα??Μια χαρα ολα θα πανε...θα δεις!!!

Να ναι γερα τα μωρακια σου και ολα θα παρουν το δρομο τους!!!:D

Χαρηκα πολυ που τα ειπαμε......ας μην χαθουμε!!!

Φιλακιαα και καλο βραδυ!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ 2ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ..ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

αχ ποσο χαρηκα ρε κοριτσια που ειδα κινηση στο τοπικ μας!!!!μου λειψατε!!!

μαρουλιτα καλως ηρθες και πραγματικα δεν εχω λογια!Μπραβο κοπελα μου.Με το καλο σου ευχομαι να κυλιση η εγκυμοσυνη σου και ολα να σου πανε τελεια.

Κατια μου που χαθηκες βρε κοριτσι???????αφου δε πατουσε ψυχη εδω μετακομισα στις οκτωβριανες!!!!και ενω ξερω πολλες κοπελες απο το αλλο φορουμ,δεν ερχονται εδω να τα λεμε!!!εγω παντως θα μαι και εδω!!!

μπραβο στο νινακι σας!!!μεγαλωνει!!!

και εγω περιμενω την ερχομενη πεμπτη για αυχενικη πως και πως!!!

φιλακια κοριτσια,καλο βραδυ!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

...εγω εχω μετακομισει στον αυγουστο,μιας κ με βλεπω πιο πιθανη για εκει...αφου το ξανανοιξατε το καφε ομως,θα περναω να τα λεμε...

νενακι,ελαβες αυτο που σου εστειλα???

καλημερα


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι,εκανα την προηγουμενη βδομαδα,ειχα παρα πολυ καλο αποτελεσμα,παρα την ηλικια μου,αυχενικη 1,6 κ πιθανοτητες 1προς4000κατι για την τρισ 21,1προς 10000κατι για την 13 κ 1προς 23000κ κατι για την τρισ 18.ετσι προς το παρον εχω γλυτωσει την αμνιο.θα δουμε στις 20 εβδομαδες κ το β επιπεδου κ θ αποφασισουμε...

μου ειπε κ το φυλο,φανηκε ολοκαθαρα οτι ειναι αγορακι.λιγο ξαφνιαστηκα γιατι ημουν σιγουρη οτι ειναι κοριτσι (κ με βολευε να ειναι 2+2 για λογους συμμετριας),αλλα αφου ειναι καλα στην υγεια,ας κατουραει κ ορθιο...παλι καλα που εχω κανει ενα κοριτσακι να βγαζω το κομμωτικο μου ταλεντο......εσυ???την αλλη βδομαδα???ελπιζω ολα να πανε καλα...

κ σε ολες σας καλα αποτελεσματα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

αντε ωραια,χαρηκα πολυ που ολα πηγαν καλα!!και εγω ειμαι 4 αδερφια και ειμαι το μονο κοριτσι!επισης η μονη που εφυγα απο το σπιτι (γιατι τα δυο ειναι αρκετα μικρα για να φυγουν) και η μανα μου εχει σαλταρει με 4 αντρες στο σπιτι!(3 παιδια+συζηγος).

Γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει!Σε καθε σου αυχενικη εβλεπες το φυλο?εχω αγωνια να δω αν το δουμε και εμεις τοσο νωρις!!

ναι εγω την ερχομενη πεμπτη!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα Λια στην β επιπεδου μπορει να ξαναγινει αμνιοπαρακεντηση?και τι γινεται τοτε αν τα αποτελεσμετα ειναι ανησυχητικα?Δεν το ρωταω για σενα,απλα μηπως γνωριζεις επειδη δε ξερω καθολου αυτες τις περιπτωσεις.

Εσενα σου ευχομαι ολα καλα να σου πανε!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ,ΣΕ ΟΛΕς ΤΟ ΕΙΔΑ...μονο στην τριτη επεσαν εξω,το εβλεπαν κοριτσι,κ μετα στη β επιπεδου φανηκε πουλακι...ειχα απογοητευτει πολυ...εκ των υστερων βεβαια,που προεκυψε ενα προβλημα με το μωρο (ηταν αχρηστη αυτη που εκανε τη β επιπεδου κ εβγαλε πολυυυ λαθος αποτελεσμα),καταλαβα οτι το σημαντικο ειναι να ειναι υγειες το μωρο,κι οχι το αν θα κατουραει ορθιο...τη λυπαμαι τη μαμα σου με τοσους αντρες κ συμπασχω...φανταζομαι τωρα που εφυγες κ εσυ,θα τα εχει βρει σκουρα...

για το φυλο στην αυχενικη,παιζει ρολο το μηχανημα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...