Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

λοιπον,στη β επιπεδου μπορει να βρεθουν προβληματα που δεν εχει δειξει η αυχενικη.γινεται αμνιο (ετσι κι αλλιως η αμνιο γινεται μετα τις 17 εβδομαδες) κ αν το αποτελεσμα ειναι ασυμβατο με τη ζωη,κανεις διακοπη...γεννα κανονικα...αστα να πανε...κι εγω δεν ξερω τι τραβηξα περισυ,κι ευτυχως το εψαξα καλα κ γλιτωσε το παιδακι (κι εγω απο τη φυλακη,γιατι αν γινοταν διακοπη κ φαινοταν οτι το παιδακι ηταν καλα,θα τη σκοτωνα σιγουρα.δες εδω τι εννοω...http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=37422.πριν τις 17 εβδ γινεται ληψη τροφοβλαστη,κι οχι αμνιο,η οποια ειναι διαφορετικη διαδικασια (δεν την ξερω ακριβως),αλλα εχει το ιδιο αποτελεσμα με την αμνιο.ο γιατρος μου ειχε πει οτι εχει περισσοτερες πιθανοτητες αποβολης απο την αμνιο,αλλα δεν ξερω.το μονο που ξερω,ειναι οτι την αμνιο 9που την εχω κανει) δεν θα ηθελα να την ξανακανω με τιποτα.ειναι πολυ ψυχοφθορα σαν διαδικασια.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

ετσι ειναι...ειχα περασει μαυρα χριστουγεννα...ευτυχως ολα καλα.........δεν θα το ξεχασω ποτε ομως...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ..ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΣΚ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΠΩΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΠΩ ΠΩ ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!!!!μας βλεπει καμια??????

μαρια ,τι εγινε εισαι καλυτερα?καλα εκανες και εστειλες τα μικρα στην πεθερα!Πρεπει να ξεκουραζεσαι εις τριπλουν εσυ!

να ρωτησω κατι,αν θελεις απαντας και ελπιζω να μη σε φερνω σε δυσκολη θεση,τα τριδυμα ειναι με εξωσωματικη η με κανονικη συλληψη?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου νενακι καλυτερα ειμαι εσυ??ναι φυσιολογικα ειναι...ουτε εγω δεν το εχω πιστεψει ακομα..ο συζυγος ηταν διδυμος αλλα το εχασε η πεθερα μου γιατι γεννησε 6,5μηνων...επισης εχει και ξαδερφια διδυμακια...εγω οταν ειδα την χοριακη επειδη ηταν αρκετα υψηλη 18920λεω λες να ειναι διδυμα??και οταν μας ειπε ο γιατρος για 3κουφαθηκαμε


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

ελα μαρια!εγω ειμαι πολυ καλα θα ελεγα!φτου φτου!χαιρομαι που εισαι και εσυ καλυτερα!!!

μπραβο βρε θηριο που επιασες τριδυμα!!μακαρι ολα καλα να σου πανε!!!θα το ακους συνεχεια αλλα στο ευχομαι απο την καρδια μου..θα γεμισει η οικογενεια σας!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia sorry pou eksafanistika,Nenaki me epsaxnes?hehe

Eimai olo to mina me emetous sto foul kai anagoules oli mera,asta na pane...Den eixa kouragio oxi upologisti na na anoikso,alla exo metakomisei stin toualeta...Exasa trisimisi kila kai exo varethei na min troo...Pote lete na strosoun ola auta?Stis 18 Martiou exo rantevou gia tin auxeniki.Esu pote pas Nena?Elpizo os tote na eimai kalutera,giati thelo na fao kati allo ektos apo fruganies ,psomi kai mila!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Είμαι καινούρια στο καφέ (είδα κι έπαθα να βρω εμάς του Σεπτεμβρίου!) και διάβασα με πολλή όρεξη τα ποστ σας. Περιμένω να γεννήσω (το πρώτο μου) στις 3/9 και μόλις τώρα αρχίζω να συνηθίζω στην ιδέα... Ελπίζω να τα λέμε, καλη εβδομάδα σε όλες!


Ανατομία ενός φουσκώματος...:)

http://koilitsa.com/

107fc7d98c.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου stellunak και καλως μας ηρθες!!!

με το καλο σου ευχομαι ,να εχεις μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!

εμεις βεβαια μετακομισαμε στο τοπικ οκτωβριου 2010.αν θελεις ελα απο εκει να τα λεμε !!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είμαι καινούρια στο καφέ (είδα κι έπαθα να βρω εμάς του Σεπτεμβρίου!) και διάβασα με πολλή όρεξη τα ποστ σας. Περιμένω να γεννήσω (το πρώτο μου) στις 3/9 και μόλις τώρα αρχίζω να συνηθίζω στην ιδέα... Ελπίζω να τα λέμε, καλη εβδομάδα σε όλες!

...εγω παλι πηγα σου αυγουστου,επειδη για τοτε με βλεπω.......

καλη βδομαδα κι απο μενα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από Κρήτη!!!

Είμαι νέα εδώ στο καφέ και μέλλουσα μανούλα!!! Ανήκω στις μαμάδες του Σεπτέμβρη και λογικά μέχρι τις 22/09, το πιο πολύτιμο δώρο μας, θα είναι στην αγκαλιά μας!!!


dev264bf___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...