Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κ εγω την πρωτη τη γέννησα με επισκληριδιο, τη δεύτερη χωρις επισκληριδιο κ ηταν 4 κιλά. Ζορίστηκα αλλα ευτυχώς ηταν σύντομο! Γεια σου christa! Με το καλο κ το δικό σου μωράκι! Στο γιατρό εχετε παει κοριτσια; Εκτός απο τη sangreluna που περιμένει την Πέμπτη!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο κριστα εμεις θηλαζουμε ακομα!

και πολύ καλά κάνετε!όσο περισσότερο τόσο καλύτερα! εμένα το έκοψε από μόνος του. είχαμε φτάσει στους 18 μήνες στον 1 θηλασμό το βραδινό και ξαφνικά ένα βράδυ δεν ξαναζήτησε. ανυπομονώ να ξαναζήσω την εμπειρία του θηλασμού. εσύ πας για tandem ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θηλασαν κ οι δυο. Η πρωτη 2,5 χρονια κ η δεύτερη 14 μήνες. Τώρα αν έρθουν δυο μαζί δεν ξέρω τι θα κανω... Εσείς κοριτσια;

μπράβο και σε εσάς! θα είναι ζόρικος ο θηλασμός με δίδυμα αλλά θα είναι ταυτόχρονα και μοναδική εμπειρία!

Link to comment
Share on other sites

θήλασα αλλά όχι πολύ. δεν είχα θηλή, δεν είχα γάλα.. ταλαιπωρία ήτανε για μένα.. κατάθληψη έπαθα ώσπου και σταματησα να θηλάζω.. τώρα δεν ξέρω τι θα κάνω... το σκέφτομαι..... αχ κοριτσια πως τα καταφερνετε δεν μπορω να καταλαβω... γιατι εμενα μου προκαλει κατάθληψη το θέμα θηλασμος...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελια χρειαζεσαι βοηθεια λοιπόν θα απευθυνθεις από τωρα σε ενα συμβουλο θηλασμου θα παρεις τηλ σε αυτα τα τηλ ειναι δωρεαν και θα σε καθοδηγησουν δεν ειναι ευκολο αλλα ειναι ανεκτιμητο...

http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/08/llli.html

Link to comment
Share on other sites

Κοπελια χρειαζεσαι βοηθεια λοιπόν θα απευθυνθεις από τωρα σε ενα συμβουλο θηλασμου θα παρεις τηλ σε αυτα τα τηλ ειναι δωρεαν και θα σε καθοδηγησουν δεν ειναι ευκολο αλλα ειναι ανεκτιμητο...

http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/08/llli.html

ναι ευχαριστώ sangreluna!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...