Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπερα!μαλλον προς τον καπελλακη κλεινω...

καμια σχετικη εμπειρια μαζι του?

Τον ειχα στη μελινα μεχρι τοον ογδοο που πηγα στη γεωργιαδου.θα σου γραψω σε λιγο γιατι τρεχω τωρα. καλος ειναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βάσω, στην θέση σου κοίτα τι θα έκανα: Μπες στο parents.gr, στο θέμα "Κορίτσια, ποιον γιατρό έχετε?", σου παραθέτω και το link:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24665&highlight=%C3%EA%E9%E6%FE%F1%E7%F2&page=58

Εκεί είδα το όνομα Καπελάκης και είναι κάποια μέλη που τον έχουν. Ή θα ποστάρεις εκεί ερώτηση σχετικά με την εμπειρία τους, ή θα στείλεις πμ στα μέλη που τον έχουν λέγοντάς τους ότι σκοπεύεις να γεννήσεις σε αυτό τον γιατρό, οπότε θέλεις την γνώμη τους. Εγώ πάντως πμ θα έστελνα...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Βάσω, στην θέση σου κοίτα τι θα έκανα: Μπες στο parents.gr, στο θέμα "Κορίτσια, ποιον γιατρό έχετε?", σου παραθέτω και το link:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24665&highlight=%C3%EA%E9%E6%FE%F1%E7%F2&page=58

Εκεί είδα το όνομα Καπελάκης και είναι κάποια μέλη που τον έχουν. Ή θα ποστάρεις εκεί ερώτηση σχετικά με την εμπειρία τους, ή θα στείλεις πμ στα μέλη που τον έχουν λέγοντάς τους ότι σκοπεύεις να γεννήσεις σε αυτό τον γιατρό, οπότε θέλεις την γνώμη τους. Εγώ πάντως πμ θα έστελνα...

Και εγώ κάπως έτσι κατέληξα στο γιατρό μου στο Έλενα. Μπήκα στο forum, διάβασα για διάφορους, έστειλα μερικά pm και τελικά κατέληξα στο Γιαλελή. Χθες το γνώρισα πρώτη φορά, δεν μου έκανε ούτε θετική αλλά ούτε αρνητική εντύπωση, πάντως οι υπόλοιπες κοπέλες που τις παρακολουθούσε λέγανε όλες ότι είναι πολύ καλός γιατρός.

Δέσποινα κουκλάκι η μικρή σου!

clelia περιμένουμε τα νέα σου!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

μόλις γύρισα από το γιατρό και είδα το σποράκι μου. καρδούλα βέβαια δεν ακούσαμε αλλά σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάω θα ακούσουμε μου είιπε. όλα πάντως είναι πολύ καλά.

δεσποινα η κόρη σου είναι κουκλίτσα

Link to comment
Share on other sites

μόλις γύρισα από το γιατρό και είδα το σποράκι μου. καρδούλα βέβαια δεν ακούσαμε αλλά σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάω θα ακούσουμε μου είιπε. όλα πάντως είναι πολύ καλά.

δεσποινα η κόρη σου είναι κουκλίτσα

Μαράκι και εμείς την πρώτη φορά που ήμουνα περίπου πεντέμιση εβδομάδων δεν ακούσαμε καρδούλα. Την επόμενη φορά θα ακούσεις σίγουρα!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας και χαρά σας! 2 μέρες έχω να μπώ στο καφέ μας και τα έχασα!!!!!

καταρχάς δεσποινάκι χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα!

στις καινούργιες του καφέ εύχομαι τα καλύτερα όπως και σε όλες μας!!!!!

κλέλια να μην έχεις άγχος!!!! στο απαγορεύω!!! (μιλάω κι εγώ η σχιζοφρενής!) χα χαχα

οσο για εμένα , όλα καλά δόξα τω Θεούλη , η πίεση μου τελικά θα μας τρελάνει όλους, από εκει που είχα χτυπήσει εκεινο το περιβόητο 16/9 στον γιατρό (από το άγχος μου) τώρα που παίρνω κάθε μέρα είναι 9,5 ή 10 η ψηλή και 6- 6,7 η χαμηλή... τί να πω;;;; χαλαρά.....

όσο για το φαγητό.... χαμός κι εγώ πεινάω συνέχεια και πιστέψτε με δεν με παίρνει με τίποτα .... ήδη ξεκινάω με πολλά παραπανίσια. Η διατροφολόγος μου μου συνέστησε να έχω καροτάκια και αγγουράκια με λεμόνι για να τα μασουλάω + φρουτάκι και φρυγανιές

σας φιλώ όλες μάτσα μούτσα! :tongue:

Επεξεργάστηκαν by tsipoura
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνει η καρδούλα μου!!! Με το που άνοιξε τον υπέρηχο είδαμε ένα φασολάκι (σαν ελατήριο ήταν βασικά) μεγάαααλο και μια κουκίδα να πάλλεται!! Αμέσως ακούσαμε καρδούλα (145 παλμούς/λεπτό). Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη :D !!

Πρώτη φορά ο γιατρός μου χρησιμοποίησε εκφράσεις τύπου: "κοίτα το μωράκι σου πόσο μεγάλωσε!!". Μας είπε ότι καλύτερα δεν θα μπορούσε να είναι τα πράγματα. Κανονικά θα μας έδινε από τώρα τις εξετάσεις του προγεννητικού, αλλά επειδή όπως μας είπε έχουμε καεί στον χυλό (όχι πως υπάρχει τώρα λόγος ανησυχίας), προτιμάει να μας δει πάλι την άλλη Παρασκευή και τότε θα μας τις δώσει. Εν τω μεταξύ επειδή πριν κάποιους μήνες είχα κάνει τις ίδιες εξετάσεις πρέπει να δει ποιες έχουμε, κάποιες δεν θα χρειαστεί να τις ξανακάνουμε.

Αύριο θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ να κάνω 2 εξετάσεις για να δούμε πώς είναι ο οργανισμός μου με τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω προληπτικά καθημερινά και πριν λίγο συνειδητοποίησα πως πρώτη φορά θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ και θα είμαι χαρούμενη!!

Άντε, αφού έκανα την αρχή, μόνο χαρούμενη θέλω από δω και πέρα να πηγαίνω εκεί!! Το παραπάνω ισχύει για όλες μας σε οποιοδήποτε μαιευτήριο πηγαίνουμε...

Tickerάκι θα βάλω την ερχόμενη εβδομάδα!!

:D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνει η καρδούλα μου!!! Με το που άνοιξε τον υπέρηχο είδαμε ένα φασολάκι (σαν ελατήριο ήταν βασικά) μεγάαααλο και μια κουκίδα να πάλλεται!! Αμέσως ακούσαμε καρδούλα (145 παλμούς/λεπτό). Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη :D !!

Πρώτη φορά ο γιατρός μου χρησιμοποίησε εκφράσεις τύπου: "κοίτα το μωράκι σου πόσο μεγάλωσε!!". Μας είπε ότι καλύτερα δεν θα μπορούσε να είναι τα πράγματα. Κανονικά θα μας έδινε από τώρα τις εξετάσεις του προγεννητικού, αλλά επειδή όπως μας είπε έχουμε καεί στον χυλό (όχι πως υπάρχει τώρα λόγος ανησυχίας), προτιμάει να μας δει πάλι την άλλη Παρασκευή και τότε θα μας τις δώσει. Εν τω μεταξύ επειδή πριν κάποιους μήνες είχα κάνει τις ίδιες εξετάσεις πρέπει να δει ποιες έχουμε, κάποιες δεν θα χρειαστεί να τις ξανακάνουμε.

Αύριο θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ να κάνω 2 εξετάσεις για να δούμε πώς είναι ο οργανισμός μου με τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω προληπτικά καθημερινά και πριν λίγο συνειδητοποίησα πως πρώτη φορά θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ και θα είμαι χαρούμενη!!

Άντε, αφού έκανα την αρχή, μόνο χαρούμενη θέλω από δω και πέρα να πηγαίνω εκεί!! Το παραπάνω ισχύει για όλες μας σε οποιοδήποτε μαιευτήριο πηγαίνουμε...

Tickerάκι θα βάλω την ερχόμενη εβδομάδα!!

:D

Μπράβο clelia!!!:DΧάρηκα πάρα πολύ!Μπράβο και πάλι μπράβο!

Από δω και πέρα μόνο χαρούμενη θα είσαι,αυτό είναι το μόνο σίγουρο!

Να βγούνε και καλές οι εξετάσεις που θα κάνεις εύχομαι!Θα περιμένουμε νέα σου!

Τsipoura τα αγγουράκια τα χω ταράξει,αλλά μόλις ανέφερες τα καροτάκια μου τρέξανε τα σάλια:tongue:Αύριο θα κάνω έφοδο στο μανάβικο!

Επίσης την ακατάπαυστη λιγούρα διαδέχτηκε σήμερα μια ανακατωσούρα στο στομάχι...δεν έκανα εμετό αλλά είμαι λες κι έιχα hangover την προηγούμενη...και δεν μπορώ να πιω καφεδάκι με λεμόνι....:tongue:

Καλό βράδυ October power!!!:D


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ μονο εγω ειμαι η βραδινη?????

χαθηκα αυτες τις μερες..

ας πω τωρα οτι θυμαμαι γιατι γραψατε και παρα πολλα!

Δεσποινα χρονια σου πολλα,με υγεια!και η μικρη σου μια κουκλιτσα!απο δοντια δεν ειδα πολλα!!ποσα εχετε??

νανο καλως ηρθες και με το καλο σου ευχομαι κοπελα μου.

κλελια μπραβο που πηγαν ολα καλα,και σου ευχομαι μονο χαρες να συναντησεις απο δω κ περα.

μαρακι χαιρομαι που ειδατε σακο,αντε την επομενη φορα θα ακουσεις και το αλογακι (ετσι ακουγεται χαχα)

τσιπουρα χαιρομαι που ειναι ολα καλα με την πιεση!

ελπιζω να μη ξεχασα καμια σας.

εγω δεν εχω κανενα νεο,απλα σημερα ποναω ελαφρως χαμηλα.

ααα σημερα το απογευμα πηγαμε στον παιδοτοπο με την μικρη,περιτο να σας πω οτι σαλταρααααααααααααααα

ξανα παιδοτοπο οταν θα ναι 5 χρονων....


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα και κατι αλλο που θυμηθηκα σχετικα με την επισκεψη στο γιατρο και το ακουσμα της καρδουλας!

ακουστε:

Στην πρωτη εγκυμοσυνη,ειμασταν μεσ στην τρελη χαρα την φορα που πηγαμε στον γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα.Φυσικα και ο αντρας μου μεσα και διπλα μου τραβουσε με το κινητο την οθονη που εδειχνε το μωρο και τους χτυπους της καρδουλας.Το ακουγαμε συνεχεια!

Στην δευτερη εγκυμοσυνη,ειμασταν ο καθενας στον κοσμο του(χαχα).Παλι μεσα στο ιατρειο,ο αντρας μου καθεται στην καρεκλα 5 μετρα μακρια απο εκει που εξεταζομουν εγω αλλα μας ειχε φατσα καρτα.βαζει ο γιατρος να ακουσουμε χτυπους,

-λεω στον αντρα μου: ελα εδω να δεις και εσυ!(εγω χαρουμενη που ακουγα)

-απανταει ο αντρας μου: Βλεπω και απο δω....

τελικα τιποτα δεν μενει ιδιο!!!!!!!!!!!!!

Γιαυτο λενε η πρωτη φορα δεν ξεχνιεται!!!!!!!!!!!!και εχουν απολυτο δικιο!!!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!!

ακουστε σκηνικο που επαθα σημερα!!Πηγα στο ελενα να κανω τις αιματολογικες και να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη. Αφου περασα τα μαρτυρια του ιουδα μεχρι να καταφερω να κανω τις αιματολογικες (τι να σας λεω τωρα..οτι ειχαν απεργια τα ταξι και δεν το ηξερα και εκανα 2 ωρες να φτασω, οτι δεν ειχα σηκωσει λεφτα γιατι εχει atm το ελενα ΑΛΛΑ δεν δουλευε το διας σημερα και κοντεψα να γινω ρομπα γιατι δεν ειχα να πληρωσω και ετρεχα στον πυργο αθηνων να βρω alpha bank)και αφου τα εκανα αυτα και τελικα πληρωσα μου πηραν αιμα κτλ κτλ παω να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη...

περιμενω κανα μισαωρο στην ουρα και μολις φτανω μου λεει μια "ευγενεστατη" ηλιθια... ΠΟΤΕΕΕ???? 20 με 25 ΜΑΡΤΙΟΥΥΥΥ????? ΑΑΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!! ΜΕΤΑ ΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΗ ΕΧΩ!!!! Μα τι λετε τωρα της λεω!!!! ποτε επρεπε δηλαδη να ερθω να κλεισω ραντεβου????Πριν μεινω εγκυος??? και μετα να παρακαλαω να μου κατσει????

Και εγω τι να κανωωωωω????? μου λεει!!! (ειπα να της πω να παει να πνιγει αλλα εφυγα λεγοντας της "φευγω γιατι με συγχισες και δεν κανει στην κατασταση μου....γκρρρρ....:twisted::twisted::twisted::twist ed::twisted:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

Τεσπα....τελικα γυρισα σπιτακι μου και εκλεισα ραντεβου στο εμβρυο στο κολωνακι για 22 μαρτιου...θα σκασω κοντα 200 ευρουδακια αλλα σκασιλα μου....τουλαχιστον θα ειμαι κυριλε στην εξεταση...και ειναι και κορυφη ο γιατρος...αι στα τσακιδια πια....

ααα!!!τα πα και ξεθυμανα!!! __________________

αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα ομωσ αναρωτιεμαι μεχρι τισ 23 απριλη που εχει για αυχενικη...αυτεσ που εκλεισαν 15-25 απριλη ή και πιο νωρισ ακομα .. . ακομα λογικα δεν ξερουν οτι ειναι εγκυεσ!!!!:confused::confused::confused:ποιεσ τοτε εκλεισαν??????εχτοσ κ εαν στα συγκεκριμενα ραντεβου περιλαμβανοντα και β επιπεδου κτλ και αυτα επιασαν ολα τα ραντεβου,ε??

Έτσι κάνει η καρδούλα μου!!! Με το που άνοιξε τον υπέρηχο είδαμε ένα φασολάκι (σαν ελατήριο ήταν βασικά) μεγάαααλο και μια κουκίδα να πάλλεται!! Αμέσως ακούσαμε καρδούλα (145 παλμούς/λεπτό). Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη :D !!

Πρώτη φορά ο γιατρός μου χρησιμοποίησε εκφράσεις τύπου: "κοίτα το μωράκι σου πόσο μεγάλωσε!!". Μας είπε ότι καλύτερα δεν θα μπορούσε να είναι τα πράγματα. Κανονικά θα μας έδινε από τώρα τις εξετάσεις του προγεννητικού, αλλά επειδή όπως μας είπε έχουμε καεί στον χυλό (όχι πως υπάρχει τώρα λόγος ανησυχίας), προτιμάει να μας δει πάλι την άλλη Παρασκευή και τότε θα μας τις δώσει. Εν τω μεταξύ επειδή πριν κάποιους μήνες είχα κάνει τις ίδιες εξετάσεις πρέπει να δει ποιες έχουμε, κάποιες δεν θα χρειαστεί να τις ξανακάνουμε.

Αύριο θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ να κάνω 2 εξετάσεις για να δούμε πώς είναι ο οργανισμός μου με τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω προληπτικά καθημερινά και πριν λίγο συνειδητοποίησα πως πρώτη φορά θα πάω στο ΜΗΤΕΡΑ και θα είμαι χαρούμενη!!

Άντε, αφού έκανα την αρχή, μόνο χαρούμενη θέλω από δω και πέρα να πηγαίνω εκεί!! Το παραπάνω ισχύει για όλες μας σε οποιοδήποτε μαιευτήριο πηγαίνουμε...

Tickerάκι θα βάλω την ερχόμενη εβδομάδα!!

:D

κοπελιτσα μου δεν ξερεισ ποσο συγκινηθηκα μαζι σου!!!!!!!!απο οτι καταλαβα εχεισ παιδευτει κ εσυ ,γι αυτο σε καταλαβενω...λοιπον απο εδω κ στο εξησ τερμα το αγχοσ και ολα θα πανε τελεια!!!!!!(τα λεω εσενα για να τα ακουω εγω...χε χε):tongue::tongue:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόρες του γυαλού!

@ Clelia: ΣΚΟΡΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣΚΟΔΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!εύχομαι όλα καλά να είναι, που είναι γιατί το αξίζεις!!!!!! φτου φτου φτου!!!!!!!

@ Γκρετα: οι μανάβηδες τρελά λεφτά!!!!!

Νενάκι έτσι μου λένε φίλες μου που έχουν 2 - 3 μωρά.... η πρώτη φορά είναι διαφορετική!!!!!!!!!

Ειρήνη μου, άστα βράστα!!!!!!!! εγώ πήρα για να κλείσω ραντεβού και μου είπαν 5 Μαρτίου με γιατρό στο Ικα για να μου γράψει τις εξετάσεις και βλέπουμε...... οπότε δεν με παίρνει!

Σε όλα τα κοριτσάκια εύχομαι ένα όμορφο σκ!!!!!!

φιλιά σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεερα!!

Ευχαριστώ όλες σας για τα καλά σας λόγια!! :D Ήρθε ο καιρός λοιπόν να φεύγω από την γυναικολόγο μου και να μην κλαίω! (Αν και χθες μόνη μου έμπηξα τα κλάματα από χαρά, από υπερένταση δεν ξέρω γιατί - καλό είναι αυτό το κλάμα, δεν έχω πρόβλημα, το θέλω!!)

nenaki πλησιάζει η αυχενική σου!! Μέσα στην εβδομάδα λογικά θα την κάνεις, να μας πεις-να μας πεις!!

Από χθες δεν είμαι ξάπλα - μου έδωσε το ελεύθερο ο γιατρός. Αφού δεν έχω δει τπτ από την προηγούμενη Κυριακή και στον υπέρηχο δεν βρήκε αποκόλληση, όλα καλά! Utrogestan συνεχίζω και παίρνω, θα μου πει την Παρασκευή αν θα τα συνεχίσω.

Έκανα τις εξετάσεις σχετικά με τα αιμοπετάλια κλπ, πήρα τον αιματολόγο μου, είναι πάρα πολύ καλές. Θα με δει σε κανα μήνα, λίγο πριν ή λίγο μετά την αυχενική... Τις ενέσεις τις συνεχίζω, αλλά δεν με νοιάζει - δεν με νοιάζει - δεν με νοιάζει!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, τι έγινε στο καφέ ελειψα λίγες μέρες και διπλασιαστήκαμε, αυτο βέβαια είναι πολύ καλό. Λοιπόν καλοσωρίζω τις καινουριες κοπέλες και του έυχομαι τα καλύτερα.

Εμεἰς πήγαμε στο γιατρό την Τρίτη που ήμουν ακρίβως 6 εβδομάδων και είδαμε το σποράκι μας, μας είπε οτι είναι όλα καλά αλλα δεν ακούσαμε καρδούλα γιατι ήταν νωρίς οπότε σε δυο εβδομάδες πάλι, μου είπε βέβαια οτι αν κανουμε κολπικό θα ακούγαμε αλλα δεν ήθελε να μου κάνει κολπικό.

Clelia μου χαιρομαι που ακουσες καρδόυλα και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά με τις εξετάσεις.

Γκρέτα μου εμένα οχι μόνο γουργουρίζει το στομάχι μου αλλα αρχισα τους εμετους κανονικότατα και καθημερινά, αν δεν κάνω εμετό το πρωί ολη την ημέρα εχω αναγούλες, ας είναι καλα οι τσίχλες.

Χαρηκα πολύ που έμεθα νέα απο όλες σας και που είναι και καλα νέα.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Clelia μπράβο κορίτσι μου! Τα νέα σου είναι υπέροχα!!!

Συνεχίζουμε λοιπόν θετικά όλες και δυναμικά!

Και περιμένουμε και άλλες καρδούλες να ακουστούν δυνατά!

Πρώτη μέρα μετά από μια άσχημη εβδομάδα είμαι λίγο καλύτερα σήμερα! Επιτέλους! Ευτυχώς που ο άντρας μου είχε τυχαία άδεια αυτή την εβδομάδα διαφορετικά θα ήταν λίγο δύσκολα για μένα.

Η πρώτη φορά είναι σίγουρα μοναδική και τα συναισθήματα πρωτόγνωρα αλλά πιστεύω ότι κάθε φορά είναι ένα ξεχωριστό γεγονός. Απλά μετά ξέρουμε τι περιμένουμε.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...