Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

δεν ξέρω τι έπαθα βρε παιδί μου.... τον ξέρω τόσα χρόνια το γιατρό αλλά χτες ήμουν τόσο τρακαρισμένη...όχι από φόβο, δεν ξέρω πώς να το περιγράψω, σαν να έχουν ξεκινήσει όλα απ την αρχή, βλέπω τη ζωή με τόσο διαφορετικά μάτια από τότε που βγήκε θετικό αυτό το τεστ... φαντάσου να γεννηθούν και τα ανθρωπάκια μας...τι πράγμα είναι αυτό...ούτε να μιλήσω δεν ήθελα χτες, είχα ένα κολλημένο χαμόγελο μόνο. θα του το πω την επόμενη φορά. έχεις δίκιο.

Γεια σου nana!:D:DΜε το καλό το μπεμπάκι σου!

Την επόμενη φορά να φροντίσεις να είναι και ο σύζυγός σου κατά την εξέταση.Αυτές είναι ανεπανάληπτες στιγμές!!!:D:D:DΑλλά σε καταλαβαίνω...αυτά τα μπεμπάκια μας αποδιοργανώνουν!!!:tongue:


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα εγκυούλες, πώς είστε;;

Εγω ακομη δεν εχω πάει στο γιατρό, σε αντίθεση με τις περισσότερες απο εσας που ακουσατε και καρδούλα..Μου εκλεισε ραντεβου για την επόμενη Παρασκευή


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εγώ σήμερα το μεσημέρι έχω το πρώτο μου ραντεβού με τη γιατρό. την καρδούλα αν θυμάμαι απ'τον θοδωράκο μου την ακούσαμε στον πρώτο υπέρυχο οπότε να ελπίζω ότι σήμερα θα την ακούσουμε;:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

nana μην ανησυχεις, δεν εγινε και τιποτα που δεν ηταν μεσα ο συζυγος σου, θα ειναι την επομενη φορα, κοιτα καμια φορα κολλανε κι αυτοι, κι εμεις στον πρωτο υπερηχο που ηταν κοιλιακος στον πρωτο γιατρο ημασταν χωρια, αυτος εξω , εγω μεσα. Στον δευτερο γιατρο (οπου και θα μεινουμε) παροτι καναμε κολπικο υπερηχο τον φωναξε ο ιδιος μεσα. Οποτε ειναι θεμα γιατρου αλλα ειναι και θεμα ανθρωπου κατα ποσο παιρνει πρωτοβουλια. Μην στεναχωριεσαι, εδω τοσες κοπελες που οι συζυγοι δουλευουν πηγαινουν μονες τους. Την επομενη φορα...

Γκρετα, δεν εισαι μονη, ειμαστε δυο σιγουρα!!! Κι εγω πειναω συνεχεια, μονο που τρωω συνεχεια, γιατι θα παρω ολα τα κιλα που πειτρεπονται απο τον δευτερο μηνα και μετα θα τρεχω! Αληθεια κι εγω πειναω πολυ αλλα τρωω κανενα φρουτακι ή οπως λες κι εσυ πινω νερο... Υπομονη :)

Βασω79 τον συγκεκριμενο γιατρο δεν τον ξερω. Εγω αν αλλαξω γιατρο οταν ερθω Ελλαδα με το καλο και δεν παω τελικα στον δικο μου που ειναι στο Ιασω για τους ιδιους λογους με εσενα, θα παω στον Διακακη στο Ελενα. Ειναι διεθυντης κλινικης (πραγμα που σημαινει εμπειρια) και γλυκος ανθρωπος (που σημαινει καλη επικοινωνια).

clelia τι εγινε ? πηγες στον γιατρο σου??

Επεξεργάστηκαν by ellain

Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

17.30 έχω ραντεβού με τον γιατρό και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα έχετε νέα μου κατά τις 21.00 ή αργότερα, επειδή μετά θα πάω στη μαμά μου (το ιατρείο του είναι στην πολυκατοικία του πατρικού μου!)

Βάσω ρώτα ή την Δέσποινα ή την Ελένη που γνωρίζουν από το Έλενα.

ellain όταν γράφεις Διακάκης, εννοείς μήπως τον Δρακάκη? Περιμένω απάντηση, έχω λόγο...

Εμένα μία με πιάνει και πεινάω συνέχεια, το κακό είναι ότι θέλω σοκολάτες και επειδή τις αποφεύγω για να μην γίνω πολύ-πολύ χοντρούλα, βαριέμαι να φάω κάτι άλλο και η κοιλίτσα γουργουρίζει. Το άλλο: διψάω τρελλά ώρες-ώρες, πίνω τόσο νερό σε σημείο να μην αντέχω (δεν πάω καλά)


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!

σκεφτομαι να βρω γιατρο στο 'ελενα' και να γεννησω εκει.εχετε καμια προταση?

μου εχουν προτεινει τον ΓΑΒΑΡΗ.τον ξερετε?τι λετε?

ο γιατρος μου ειναι στο ιασω,αλλα προτιμω να γεννησω σε δημοσιο.

Βασω μου δεν τον ξερω καθολου!!!!:(:( Στο Ελενα ξερω μονο τους Καπελλακη, Φουκαρακη και τη δικη μου τη Γεωργιαδου (από φιλες που γεννησαν σε αυτους και εννοειται και απο την πρωτη μου γεννα)...τους υπολοιπους μονο ακουστα...

Link to comment
Share on other sites

ακουστε σκηνικο που επαθα σημερα!!Πηγα στο ελενα να κανω τις αιματολογικες και να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη. Αφου περασα τα μαρτυρια του ιουδα μεχρι να καταφερω να κανω τις αιματολογικες (τι να σας λεω τωρα..οτι ειχαν απεργια τα ταξι και δεν το ηξερα και εκανα 2 ωρες να φτασω, οτι δεν ειχα σηκωσει λεφτα γιατι εχει atm το ελενα ΑΛΛΑ δεν δουλευε το διας σημερα και κοντεψα να γινω ρομπα γιατι δεν ειχα να πληρωσω και ετρεχα στον πυργο αθηνων να βρω alpha bank)και αφου τα εκανα αυτα και τελικα πληρωσα μου πηραν αιμα κτλ κτλ παω να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη...

περιμενω κανα μισαωρο στην ουρα και μολις φτανω μου λεει μια "ευγενεστατη" ηλιθια... ΠΟΤΕΕΕ???? 20 με 25 ΜΑΡΤΙΟΥΥΥΥ????? ΑΑΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!! ΜΕΤΑ ΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΗ ΕΧΩ!!!! Μα τι λετε τωρα της λεω!!!! ποτε επρεπε δηλαδη να ερθω να κλεισω ραντεβου????Πριν μεινω εγκυος??? και μετα να παρακαλαω να μου κατσει????

Και εγω τι να κανωωωωω????? μου λεει!!! (ειπα να της πω να παει να πνιγει αλλα εφυγα λεγοντας της "φευγω γιατι με συγχισες και δεν κανει στην κατασταση μου....γκρρρρ....:twisted::twisted::twisted::twist ed::twisted:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

Τεσπα....τελικα γυρισα σπιτακι μου και εκλεισα ραντεβου στο εμβρυο στο κολωνακι για 22 μαρτιου...θα σκασω κοντα 200 ευρουδακια αλλα σκασιλα μου....τουλαχιστον θα ειμαι κυριλε στην εξεταση...και ειναι και κορυφη ο γιατρος...αι στα τσακιδια πια....

ααα!!!τα πα και ξεθυμανα!!! __________________

Link to comment
Share on other sites

despoina σημερα ειναι η τυχερη σου μερα!!τοσες αναποδιες μαζι ??απιστευτο!! η ατακα "επρεπε να κλεισω ραντεβου πριν μεινω εγκυος?" ηταν φοβερη! Υπομονη, δεν πειραζει, θα το σκασουμε το μαρουλι οπου πρεπει προκειμενου να γινει η δουλεια μας. Και σκεψου οτι εσυ κι εγω και αλλες μπορουμε να τα σκασουμε και εξω (δεν λεω οτι μας περισσευουν αλλα οχι οτι τα στερουμαστε), φαντασου οσες κοπελες δεν μπορουν με τιποτα να πληρωσουν εξετασεις εξω... Τι να πεις... Ε.Σ.Υ φορ εβερ!!!

clelia μου οχι δεν εννοω Δρακακη, Διακακης ονομαζεται ο γιατρος για τον οποιο μιλαω. Το ξερω παντως οτι υπαρχει και Δρακακης, αλλα οχι ο δικος μου.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδη σημερα την εχω ψωνισει με την κόρη μου, σας βαζω φωτο για να δειτε τι σας περιμενει!!!χεχεχεχεχε!!!!! (τις πρωταρες εννοω!!!!) Κοιταχτε φατσα το σκατο!!!! μπορεις να το μαλωσεις οταν κανει διαολιες???? ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ!!!!

http://img402.imageshack.us/img402/5075/0036b.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/9499/0108g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πω Δέσποινα.. Κάτι τέτοια μαθαίνω γι' αυτό και δεν περνάω ούτε έξω από το ΙΚΑ! Συγχίστηκα και με το που τα διάβασα! Εν τω μεταξύ από τα δρομολόγια που εξιστορείς πρέπει να έκανες φοβερό ποδαρόδρομο... Τέλος καλό, όλα καλά δεν λες... Καλά μιλάμε το μωρό σου έχει την απίστευτη φάτσα!! Θα σου βγάλει την πίστη με τις μαλαγανιές της... Να σας ζήσει είναι κουκλίνι!!!!

ellain οκ τότε, αλλιώς θα είχες πμ από μένα...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Πω Δέσποινα.. Κάτι τέτοια μαθαίνω γι' αυτό και δεν περνάω ούτε έξω από το ΙΚΑ! Συγχίστηκα και με το που τα διάβασα! Εν τω μεταξύ από τα δρομολόγια που εξιστορείς πρέπει να έκανες φοβερό ποδαρόδρομο... Τέλος καλό, όλα καλά δεν λες... Καλά μιλάμε το μωρό σου έχει την απίστευτη φάτσα!! Θα σου βγάλει την πίστη με τις μαλαγανιές της... Να σας ζήσει είναι κουκλίνι!!!!

ellain οκ τότε, αλλιώς θα είχες πμ από μένα...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!! Αλλα γυρισα σπιτι και μολις ειδα τη σκατοφατσα τα ξεχασα ολα....μεγαλες αγαπες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...