Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

φροσακι χαριζεται εν αγατακι,καλαμαρι αθεσσαλονικη,απο μια αννα24,εχει ςκανενα απο το σαιτ η μπορει ςν αβριες?η κοπελα εχει σκυλο και δνεμπορει να τα κρατησει και τα 2,εμενα οκλαοςμου εχει αλλεργια στα γατια...εχει πολλες αλλεργιες βασικα,και φοβαται μηπως τομωο παρει αποαυτον,αλλανομιζω αυτατ τ ακληρονομει παο τημαμαμ συνηθως!γιαυτο θ αθηλασει παση θυσια!χιχι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι αποναει το στηθος σας?εμεν απονουν οι ρογεςμου αυτη την εβδομαδα αρκετα....στην εγκυμοσυνη ημουν μια χαρα μονο φαγουρ αειχα τωρα εχω πονο....και χτε ςειχ ακατι χαζοπονακι αστηνκοιλι αχαμηλα μου την εδωσαν,πονουσ εκαι τι εντερο μαζι...σαν κολικο επαθα....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω να προλαβαίνω να τον πιώ τον καφέ σήμερα κίσα.πήγα να σηκώσω την γιαγιά και τι να δώ είχε κατεβάσει το πανί της και είχε κατουρήσει όλο το κρεβάτι!γιατί σε μένα θεέ μου?΄την έπλυνα και τώρα τρώει πρωινό.πάω να αλλάξω σεντόνια, να πλύνω το στρώμα και να βάλω πλυντήριο!τα νεύρα μου!!!!:evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

αμαν ρε βασιλικη...αλλομωρα κι αλλο γιαγια....πωπω τι τραβας!ξερω εγω εχω μια γιαγια μονο αυτη απεμεινε της μαμας μουη μαμα ειναι 83 τωρα,εχει προβλημα ανεκαθεν με τ αγονατα,μηνισκο,ορθοπλαστικη κτλ κτλ,επισης επασε και ποσε ςφορες απανωτα σπασιμο σο σπασιμο,εχειπολλ ακιλ ακαι παρκινσον,τατελευταια 10 χροναι δε σηκωνεται μονη της ουτε πλευρο γυρναει,στις αρχες δε....εμενα φωναζε-μενει κατω απο τη μαμαμου να της βαλω παπια,να τη σηκωσω,μοο εμενα εμπιστευοταν,18 χρονψν κοριτσι 50 κιλα να σηκωνω 150...και να μη σε βοηθαει στο σηκωμα και το βαροςν απολλαπασιζεται,και ν ακανω αντιπηκτικες στηνκοιλια,ν αβαζω παπια....να τη σηκωνω....πολυ δσυκολα,παραπολυ δυσκολα....μετα εινα ιμε γυναικα 24ωρου βασεως...αχ τι νακανεις....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσι αποναει το στηθος σας?εμεν απονουν οι ρογεςμου αυτη την εβδομαδα αρκετα....στην εγκυμοσυνη ημουν μια χαρα μονο φαγουρ αειχα τωρα εχω πονο....και χτε ςειχ ακατι χαζοπονακι αστηνκοιλι αχαμηλα μου την εδωσαν,πονουσ εκαι τι εντερο μαζι...σαν κολικο επαθα....

βάλε ελαιόλαδο να μαλακώσουν,αλλά μην τις τρίβεις ούτε να τις πιέζεις πολύ.υπομονή,τώρα μπήκες στο μήνα σου,μην φοβάσαι τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

...μετα εινα ιμε γυναικα 24ωρου βασεως...αχ τι νακανεις....

αχ,για αυτό περιμένω να έρθει το σ/κ γιατί θα έρθει η κοπέλα να με βοηθάει τουλαχιστον.έστω να την πλένει,να την αλλάζει,να την σηκώνει από το κρεβάτι και να καθαρίζει λίγο το σπίτι.εννοείται 24ωρο γιατί και το βράδυ θέλει προσοχή μην πέσει από το κρεβάτι.η δικιά μας δεν είναι πολύ βαριά,45 κιλά είναι αλλά δεν σε βοηθάει καθόλου,ρίχνει όλο το βάρος πάνω σου.πέρα από το ότι δεν κάνει να σηκώνω βάρη λόγω εγκυμοσύνης,δεν μπορώ και λόγω μέσης(χρόνιο πρόβλημα)τελοσπάντων,λίγες μέρες μείνανε μόνο!υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

δε φοβαμαι.και δνετρεχω αν δε σπασουν τα νερα!χιχιχιχ!!!!

πρόσεχε γιατί μπορεί να μην σπάσουνε,παρά μόνο όταν γεννιέται το μωρό!!!!!τουλάχιστον να μετράς τις συσπάσεις ανά δεκάλεπτο και μετά να πάς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω το εχω σιγουρο αυτο κοριτσι!!!!εστω πονο κλατι?τωρ αμ επιανουν αλλα δ εμετραω πλεςο νσυνηθισα,βαρεθηκα,δ εμε ποναει ποτε και καμια φορ αιεναι τομωρο που μαζευεταικαπου και οσοπαει δυσκολευομξαι ν ατις καταλαβω...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνεγκυούλες!

Δημητρούλα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!Άντε να μπεις να μας πεις πως είστε όλοι σήμερα!

Βασιλική μόνη σου τα βγάζεις πέρα με την γιαγιά? Μπράβο σου κοριτσάκι!

Φρόσω έβλεπα το πρωί στην μελέτη για την διαδήλωση.Μάλλον κάπου εκεί θα ήσουν και εσύ!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Έχω πάρα πολύ καιρό να μπώ γιατί αλλάξαμε εταιρεία και μέχρι να γίνει η σύνδεση ήμασταν χωρίς σταθερό και internet :twisted:.

Δεν κατάφερα να διαβάσω όλες τις σελίδες!!! Δεν πιστεύω να έχασα τίποτα γεννητούρια;;;


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάφερα να διαβάσω όλες τις σελίδες!!! Δεν πιστεύω να έχασα τίποτα γεννητούρια;;;

μπα...όσες μας άφησες τόσες μας βρίσκεις!

εσύ είσαι καλά?το μπεμπέ?κανένα νέο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...