Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγώ αύριο παίρνω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις και όλο το Σαββατοκύριακο μου είχε κολλήσει ότι έχω τοξόπλασμα γιατί πριν μείνω έγκυος τσακίζαμε με τον άντρα μου κάτι μοσχαρίσιες ελαφριά ψημένες. Που να το ήξερα η δόλια:?:-?:?

Κατερίνα μου, όλα τέλεια θα είναι, είμαι σίγουρη.:-D

Βρε τι είναι αυτά που σκέφτεσαι;;; Τιποτα δεν θα έχεις, άντε. Μακρια από γάτες. Μπορεί να έχεις αντισώματα...!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πολύ πολύ πολύ καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια που είναι μέσα τώρα!!

Ευχαριστώ μικιό μου για την απάντηση.. κι εγώ κάπως έτσι τα υπολόγιζα οπότε λογικά σε κάνα δύο βδομάδες θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο..

Παίζει και μεις να βγούμε σκορπάκι και έχουμε και πολλούς στο σόι, μητέρα, αδερφή, πεθερό, θείο και πάει λέγοντας... Η μαμά (εγώ) Κριός και ο μπαμπάς Λέων ο οποίος έχει ακόμα ένα παιδάκι Σκορπιό (22/11)... Έχει να γίνει το σώσε...

Δεν θυμάμαι αν σου είπα τα συγχαρητήρια μου! ΜΠΡΑΒΟ κοπέλα μου, με το καλό!!! για δες αυτο το site http://www.mamadesonline.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=79


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα κι εμείς Κριός (εγώ) με Λέων είμαστε! Αυτό θα πει οικογένεια με προσωπικότητα!!! Πότε έχεις γενέθλια;

Κατερίνα έχουμε ένα σκυλάκι και συνέχεια το κοίταζα στραβά το καημένο όλο το Σαβ/κο:mrgreen:

Επεξεργάστηκαν by amela
Link to comment
Share on other sites

Θέλει λιγάκι προσοχή με τα ζώα. περι διατροφής ξέρετε τίποτα νέες μανούλες;

κριαράκι είναι το μωράκι μου!

Ο γιατρός μας είπε πως αφού κάνει όλα τα εμβόλια του και είναι μέσα στο σπίτι, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Από την στιγμή που έχω ξεψαχνίσει το parents, θα έλεγα πως έχω επαρκή πληροφόρηση. Καλά πλημμένα λαχανικά, καλά ψημένα κρέατα, όχι τόνο, ξιφία, εντόσθια (και είχα μια λαχτάρα να κάνω μαγειρίτσα φέτος)

Έχεις να τραβήξεις στην εφηβεία του!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τις κουκλες απο την...μπορφωριασμένη Θεσσαλονίκη (για ν'απαντήσω και για την καταγωγή μου;) Καμιά άλλη απ'τα βόρεια;) Σημερα είναι τόσο καλά το στομάχι που δεν το πιστεύω! Σηκώθηκα χωρίς να πρέπει να φαω κάτι πιο πριν, έφαγα σαν άνθρωπος ακόμα και μέλι που δεν μπορούσα ΤΙΠΟΤΑ γλυκό και όλα οκ!Λετε να τη γλίτωσα κιόλας με μια βδομάδα μόνο αδιαθεσίας; ΜΑΚΑΡΙ!! Νεκταρία μου ευχαριστώ για τις αναλυτικότατες οδηγίες, νομίζω εμφανίζονται μια χαρά τώρα!

Δομνίνα, ωραία θα περάσουμε οι μάνες!!:tongue:

Όσο για τις ακριβείς ημερομηνίες θα σας απονείμω τα πτυχία σας το βραδάκι όταν επιστρέψω και απ'τον (τελευταίο ελπίζω) γιατρο που θα επισκεφτώ σήμερα! Μακάρι να'ναι όσο αναλυτικός, φιλικός και σοβαρός πρέπει γιατί δεν μπορώ άλλο ψάξιμο! :| Καλή συνέχεια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μας είπε πως αφού κάνει όλα τα εμβόλια του και είναι μέσα στο σπίτι, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Από την στιγμή που έχω ξεψαχνίσει το parents, θα έλεγα πως έχω επαρκή πληροφόρηση. Καλά πλημμένα λαχανικά, καλά ψημένα κρέατα, όχι τόνο, ξιφία, εντόσθια (και είχα μια λαχτάρα να κάνω μαγειρίτσα φέτος)

Έχεις να τραβήξεις στην εφηβεία του!!! :tongue:

Γιατί amela πας τόοοοσο μακριά;;; Από τώρα τραβάω:mrgreen::mrgreen: Είναι ένα μούτρο ο μικρός, απίστευτο!!! Από που είσαι; Μπράβο που διάβασες! Εμένα κανείς δεν μου είχε πει για τα λαχανικά,:evil: και όταν έβγαινα έξω έτρωγα σαλάτες! Ευτυχώς δεν έπαθα τίποτα. filisine παιρνεις;

wannabe σαλονικιά;;; εκει σπούδασα και τη λατερύω! Ειμαι από Κοζάνη αλλα ζώ Χαλκίδα! Λοιπόν αν δεν σου αρέσει ο σημερινός γιατρός πές μου γιατί έχω φίλες από επάνω και ίσως μας βοηθήσουν!!!!

ΥΓ εχω όρεξη για κουβέντα!!!

ενα επίσης ωραίο site http://www.kalogirou.info/modules.php?name=preg_calc θα σας βοηθήσει σε υπολογισμούς

Επεξεργάστηκαν by katerina_s

cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου τώρα είδα την απαντησή σου...Είναι ωραία η πόλη μας αλλα και η Χαλκίδα ωραία πόλη να ζεις. Γενικά όπου υπάρχει υγρό στοιχείο δε θα'χα πρόβλημα. Καλά είναι και τα Χανιά επίσης, συμπαθητικά! :tongue:Σοβαρά, τη λατρεύω αυτή την πόλη!

Κατερίνα πάντως θα σου στείλω αμα δω ότι δε με καλύπτει κανείς από γιατρούς...Είμαι πολύ δύσκολη!:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από Θεσ/νίκη κι εγώ αλλά λόγω γάμου την έκανα με ελαφριά πριν γίνει σαν την Αθήνα.

Η κατάσταση μου τείνει να γίνει παθολογική. Δεν έχω αφήσει στήλη για στήλη. Το κακό είναι ότι διαβάζω και για ατυχείς περιπτώσεις και με πιάνει μια ταραχή, μια σκοτοδίνη, μια μαυρίλα.:?

Έπαιρνα πριν φολλικό οξύ αλλά ο γιατρός μου είπε να μην παίρνω ακόμη.

Φαίνεται ο μικρός λόγω εξελιγμένου μοντέλου είναι πιο ξεδιάντροπος και κάνει από τώρα τα δικά του. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εμείς τουλάχιστον περιμέναμε λίγα χρόνια να δείξουμε τι εστί κριός.:twisted: ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ (σατανικό γέλιο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποπο! Έχω και τις Αυγουστομανούλες και σας έχασα προς στιγμή!!! Λοιπόν κάτσε να σας πάρω μία-μία! Ναι!!!Σήμερα έχω ραντεβού με τον ντοκ! Στις 4 θα πάω...το πότε θα γυρίσω είναι ένα θέμα με τόσο κόσμο που έχει!

Μαγειρίτσα θα φάω εννοείται! Και πέρυσι έφαγα! 1 πιάτο με καλά πλυμμένα και ψημένα λαχανικά και κρεατικά δεν είναι πρόβλημα νομίζω! Επίσης γενικώς προ εγκυμοσύνης έχω φάει κι αν έχω φάει κρέας ροδαλό και έχω μαλάξει που λέει και η μάνα μου ένα σωρό γατιά αλλά τοξόπλασμα δόξα τω Θεώ δεν έχω κολλήσει οπότε αμέλα μια χαρά είσαι μην ανησυχείς! ;)

Τέλος Κριος ο μπαμπας, Ταυρος εγω, Λέων ο μικρός....αν μου βγει και Σκορπιός το άλλο θα με τρελάνουν όλοι τους!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι μου, ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και για τις ευχές αλλά και για τις πληροφορίες που βρήκα στο site που μου είπες..

Αμέλα εγώ έχω γενέθλια 31/3 και ο σύζυγος 5/8... έχουμε κοινές ημερομηνίες τελικά;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...