Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Και μέχρι τότε με ανοικτά κουμπιά θα είμαι βρε Νεκταρία μου; Ρεζίλι θα γίνω. :oops: Αν μου τα πιάσουν ελαφριά τα οπίσθια, θα το ανεχτώ. 60 Ε είδα ότι έχουν τα παντελόνια στα Λητώ.

Πάντα ήθελα να πάρω ένα ολόσωμο τζιν εγκυμοσύνης για να νιώσω και λίγο ρέντνεκ (ιιιιιιιιιι χαααααααα) αλλά δεν τα βλέπω να τα φοράνε πλέον.:? Έφυγε η μόδα τους ή δεν υπάρχουν στα μαγαζιά; (Το ήξερα πως έπρεπε να μείνω πιο νωρίς έγκυος) γκρρρρρρ

Θα πας σε ένα μαγαζί καλέ και θα πάρεις ελαστικά ή με λάστιχο παντελόνια ή κολάν. Κι ένα τζινάκι από κανένα τέτοιο μαγαζί με βρεφικά. Μη νομίσεις ότι θα τα φοράς πολύ καιρό. Άσε που σπάνια βρίσκεις κάποιο που όσο κομψο κι αν είναι δε γίνεται να μη σε κάνει σα φαρδοσακούλα...

Η σαλοπέτα δε συνηθίζεται πλέον... Πέρασε η μόδα της. Όλες οι έγκυες φοράνε πλέον ρούχα από κανονικά μαγαζιά γιατί είναι κοροϊδία να δώσεις λεφτά για κάτι που θα βάλεις 3-4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια και από μένα κορίτσια

Ολα καλά τα ίδια τα νεα τα δικά μου. Ηθελα να σας ρωτήσω νηστεύετε εσεις ??? Εγώ έχω νηστέψει όλο το 50ημερο και είπα να το πάρω μεχρι το Πάσχα δεν μου κάνει να το χαλάσω τώρα. Μόνο γαλατάκι πίνω !


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πίνω το γαλατάκι μου! Κρέας εξάλλου δεν πολυγούσταρα και τώρα ειδικά με ην εγκυμοσύνη μπλιαχ ούτε να το δω! Έτσι δεν το ήθελα το κρέας και στην 1η εγκυμοσύνη... Μόνο μπιφτέκι μπορούσα να φάω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ είχα πάρει μια σαλοπέτα απο τα benetton γιατί μου άρεσε πολύ αλλά γινόταν και κανονικό τζιν! Επίσης ένα παντελόνι από benetton πάλι με λάστιχο. Κατα τα άλλα φορούσα ένα κολάν και μπλουζοφόρεμα από πάνω. επίση φορούσα κανονικά μπλουζάκια αλλά τα μπαλούν που ήταν στη μόδα!

Όσο για κιλά, εγώ έχασα μισό....λέει κάτι αυτό;;

Επεξεργάστηκαν by katerina_s

cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ είχα πάρει μια σαλοπέτα απο τα benetton γιατί μου άρεσε πολύ αλλά γινόταν και κανονικό τζιν! Επίσης ένα παντελόνι από benetton πάλι με λάστιχο. Κατα τα άλλα φορούσα ένα κολάν και μπλουζοφόρεμα από πάνω. επίση φορούσα κανονικά μπολυζάκια αλλά τα μπαλούν που ήταν στη μόδα!

Όσο για κιλά, εγώ έχασα μισό....λέει κάτι αυτό;;

Ναι! Λέει ότι δεν τρως σα γουρούνι και προσέχεις τον εαυτό σου! Εγώ φοβάμαι ότι θα τα εκατοστήσω τα κιλά φέτος!:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσχετο! Έχω μια φίλη μου που είναι στο μήνα της κι έχει πεθάνει στο άγχος ρε παιδί μου! Όλο με ρωτάει για τη γέννα, για όλα αυτά...Προβλέπω να το χωνεύει το μωρό από την τρομάρα της! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν μισό έχω πάρει φοβάμαι τώρα το Πάσχα μην βάλω πολλά με τις φλαούνες και με τα γλυκά γιατί θα κάνω και τα γενέθλεια του γιού μου και έχουμε και 2 βαφτίσεις και 1 αραβώνα μόνο που τα σκέφτομαι με πιάνει τρομάρα. Ελπίζω μόνο να μην με πιάσουν οι λιγούρες γιατί κάηκα.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα βάλει 30 κιλά........ :o ναι ολόκληρα 30 κιλά αλλά τα έχασα όλα στους 5 μήνες !!! Τώρα είπα θα κρατηθώ λιγάκι να μην πάω στα 30 αλλά στα 12-15 δηλαδή κάπου τα μισά !!! Και ελπίζω ότι θα τα καταφέρω πρώτο γιατί έχω ένα αγοράκι που ξεκινάει το περπάτημα και όλη μέρα τον τρέχω, δεύτερο γιατί αυτή την φορά θα είναι καλοκαίρι και με την ζέστη εύχομαι ότι δεν θα τρώω όλη μέρα και τρίτον λόγο του ότι θα είναι καλοκαίρι και θα φοράμε λίγα ρούχα δεν θέλω να φαίνονται τα πάχοι μου χαχαχαχα.....:-D:mrgreen:


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν μισό έχω πάρει φοβάμαι τώρα το Πάσχα μην βάλω πολλά με τις φλαούνες και με τα γλυκά γιατί θα κάνω και τα γενέθλεια του γιού μου και έχουμε και 2 βαφτίσεις και 1 αραβώνα μόνο που τα σκέφτομαι με πιάνει τρομάρα. Ελπίζω μόνο να μην με πιάσουν οι λιγούρες γιατί κάηκα.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα βάλει 30 κιλά........ :o ναι ολόκληρα 30 κιλά αλλά τα έχασα όλα στους 5 μήνες !!! Τώρα είπα θα κρατηθώ λιγάκι να μην πάω στα 30 αλλά στα 12-15 δηλαδή κάπου τα μισά !!! Και ελπίζω ότι θα τα καταφέρω πρώτο γιατί έχω ένα αγοράκι που ξεκινάει το περπάτημα και όλη μέρα τον τρέχω, δεύτερο γιατί αυτή την φορά θα είναι καλοκαίρι και με την ζέστη εύχομαι ότι δεν θα τρώω όλη μέρα και τρίτον λόγο του ότι θα είναι καλοκαίρι και θα φοράμε λίγα ρούχα δεν θέλω να φαίνονται τα πάχοι μου χαχαχαχα.....:-D:mrgreen:

Σούπερ πυγμή φιλενάδα να χάσεις τόσα κιλά σε τόσο λίγο διάστημα! Εύγε! Εγώ είμαι φαγανό και λιχούδικο παιδί! Ταύρος είπαμε.... Αλλά έχω κι άλλες δυο φίλες που πήραν η μια 32 ή άλλη 28 και τα έχασαν κι αυτές αμέσως και πραγματικά τις θαυμάζω! Εγώ όχι ότι δεν μπορούσα να τα χάσω...απλά έκανα την πάπια... Και τώρα ξεκινάω από πιο ψηλά.... Κακό αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι! Λέει ότι δεν τρως σα γουρούνι και προσέχεις τον εαυτό σου! Εγώ φοβάμαι ότι θα τα εκατοστήσω τα κιλά φέτος!:oops:

:D:D:D:D Λοιπόν στην πρώτη εγκυμοσύνη έτρωγα τα πάντα αλλά περισσότερο...παγωτα!! Έτρωγα πολύ γιαούρτι και γάλα. Α!και μακαρόνια τα οποία με κατέστρεψαν. Έβαλα 12-13 κιλά και μου έμειναν τα 6! Μπράβο koullam που τα έχασες. Σε θαυμάζωωωωω!!!:D:D


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D Λοιπόν στην πρώτη εγκυμοσύνη έτρωγα τα πάντα αλλά περισσότερο...παγωτα!! Έτρωγα πολύ γιαούρτι και γάλα. Α!και μακαρόνια τα οποία με κατέστρεψαν. Έβαλα 12-13 κιλά και μου έμειναν τα 6! Μπράβο koullam που τα έχασες. Σε θαυμάζωωωωω!!!:D:D

Βέβαια στο +6 παίζει και ρόλο πώς ήμαστε και πριν... Δλδ μπορεί να έχουμε κι εγώ κι εσύ +6 αλλά εγώ να είμαι αφρατούλα κι εσύ ας πούμε τσιλιμπιθρόνι ;) που λέμε εδώ. Πχ το δικό μου το ένα κωλομέρι να είναι όλος ο δικός σου πισινός... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, σήμερα έχει γενέθλια η Δομνίνα! :-D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και του χρόνου με ένα υγιέστατο μωράκι αγκαλιά, να σε έχει πεθάνει στο τρέξιμο και στο ξενύχτι:lol: και να έχεις χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης και άντε, να έχεις χάσει 2-3 κιλά ακόμη τώρα που γυρνάει!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, σήμερα έχει γενέθλια η Δομνίνα! :-D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και του χρόνου με ένα υγιέστατο μωράκι αγκαλιά, να σε έχει πεθάνει στο τρέξιμο και στο ξενύχτι:lol: και να έχεις χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης και άντε, να έχεις χάσει 2-3 κιλά ακόμη τώρα που γυρνάει!

:lol: Ωραίες ευχές βρε!!! Ειδικά αυτές με το τρέξιμο και το ξενύχτι πολύ θα τις εκτιμήσει αν βγουν... :lol:

Xρόνια πολλά κοριτσάκι με ένα στρουμπουλό και όμορφο και γερό ή δύο στρουμπουλά και όμορφα και γερά μωρά και να σου βγουν...πώς είναι το δικό μου???? Καμία σχέση!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια στο +6 παίζει και ρόλο πώς ήμαστε και πριν... Δλδ μπορεί να έχουμε κι εγώ κι εσύ +6 αλλά εγώ να είμαι αφρατούλα κι εσύ ας πούμε τσιλιμπιθρόνι ;) που λέμε εδώ. Πχ το δικό μου το ένα κωλομέρι να είναι όλος ο δικός σου πισινός... :lol:

:D:D:D Είσαι απίθανη!!! Σε πάω πολύ! Μια χαρά κρητικοπούλα κοπελιά είσαι!! Σκέτη γλύκα!!!!

Δομνίνα ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΟ(Αγορομάνα είμαι, γιό σου εύχομαι)!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...