Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

67 κιλά που λες... Πού είναι τα 57 το όμορφα κιλάκια? Ψωμάκια εφτάζυμα και πισινός αεροδρόμιο. Έχω και 2 μήνες σχεδόν να κάνω πίτσι-πίτσι με τον άντρα μου (άτιμη αποκόλληση και πού είσαι ακόμαααα) και αυτός είναι η μεζούρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Να' μαι κι εγώ.... Σας ευχαριστώ θερμά και για τις όμορφες πετυχημένες ευχές και για τις σκέψεις..

Πείτε με τρελλή αλλά πήγα κι έκανα 3η χοριακή από μόνη μου σήμερα για να επιβεβαιώσω ότι όλα πάνε καλά..

Βλέπετε έχω έναν τρελλό βήχα εδώ κι ένα μήνα περίπου αλλά λόγω της εξωσωματικής δεν μπόρεσα να πάρω τίποτε για να μου περάσει.. Χθες το βράδυ μάτι δεν έκλεισα από το βήχα και είναι τόσο κουραστικό..

Τέλος πάντων, ο Ζυμαρούλης μου είπε για ένα ομοιοπαθητικό σιροπάκι εντελώς φυτικό (να ναι καλά η κοπέλα) και σήμερα πρωί πρωί ρώτησα το γιατρό μου, μου έδωσε το πράσινο φως να το πάρω και το πήρα τρέχοντας...

Πήρα μια κουταλίτσα και θέλω να ελπίζω ότι μέχρι το βράδυ θα δω βελτίωση..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

67 κιλά που λες... Πού είναι τα 57 το όμορφα κιλάκια? Ψωμάκια εφτάζυμα και πισινός αεροδρόμιο. Έχω και 2 μήνες σχεδόν να κάνω πίτσι-πίτσι με τον άντρα μου (άτιμη αποκόλληση και πού είσαι ακόμαααα) και αυτός είναι η μεζούρα μου.

Ο "πισινός αεροδρόμιο" είναι όλα τα λεφτά!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο διάδρομος προσγείωσης που είναι; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δομνίνα περαστικούλια σου.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάθε φορά που κάνουμε "πίτσι-πίτσι" (όχι και πολλές) νομίζω ότι το μωρό θα βγει με μια λακούβα στο μέτωπο.:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Το βλέπω να το κόβουμε τώρα που είναι νωρίς ακόμη.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν δεν ξέρω αν θα είμαι μέχρι τέλους στην παρέα σας (μόλις είδα κόκκινο αιματάκι), αλλά είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε καλά!! Είστε όλες μουτράκια!

Όσο για το πιτσι πίτσι...άστα. Του είχα τάξει μετά την είσκεψη στο γιατρό,αλλα μας πρόλαβαν οι εξελίξεις....:cool:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάθε φορά που κάνουμε "πίτσι-πίτσι" (όχι και πολλές) νομίζω ότι το μωρό θα βγει με μια λακούβα στο μέτωπο.:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Το βλέπω να το κόβουμε τώρα που είναι νωρίς ακόμη.:(

Αν είναι όλα καλά μην τολμήσεις να το κόψεις κακομοίρα μου γιατί θα μετανιώσεις την ώρα και τη στιγμή! Όταν βγει μετά το μωρό και αναρωτιέσαι τι είναι το σεξ και αν τρώγεται θα σου πω εγώ... :lol: Άσε που λόγω των ορμονών κι αν έχεις καλή εικόνα για το σώμα σου και βλέπεις σέξυ την κοιλίτσα και φυσικά δε φοβάσαι με βλακείες και προκαταλήψεις....ούτε και ο σύζυγος ένα έχω να σου πω! Το καλύτερο πίτσι-πίτσι της ζωής σου θα είναι στην εγκυμοσύνη!!! Μακάρι να πάρω το οκ στο 2ο τρίμηνο! Και ειδικά τον τελευταίο μήνα...του δώσαμε και κατάλαβε μπας και γεννήσω που δεν γεννούσα με τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω αν θα είμαι μέχρι τέλους στην παρέα σας (μόλις είδα κόκκινο αιματάκι), αλλά είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε καλά!! Είστε όλες μουτράκια!

Όσο για το πιτσι πίτσι...άστα. Του είχα τάξει μετά την είσκεψη στο γιατρό,αλλα μας πρόλαβαν οι εξελίξεις....:cool:

Θα είσαι, θα είσαι!!!! ;) Πότε ξαναπάς ντοκ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω αν θα είμαι μέχρι τέλους στην παρέα σας (μόλις είδα κόκκινο αιματάκι), αλλά είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε καλά!! Είστε όλες μουτράκια!

Όσο για το πιτσι πίτσι...άστα. Του είχα τάξει μετά την είσκεψη στο γιατρό,αλλα μας πρόλαβαν οι εξελίξεις....:cool:

Έλα βρε Κατερινάκι... Τώρα που γίναμε BPF (Best Pregnant Friends):wink: δεν πας πουθενά εσύ και το μωράκι σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...