Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ολα καλα θα πανε βρε μην ανησυχεις...προσπαθησε κα ιεσυ να χαλαρωσεις οσο μπορεις...εγω σημερα σηκωσα χαλια επλυνα βεραντες..δεν κοιμηθηκα το μεσημερι πηγα γιατρο και τωρα σερνομαι..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Annia μου άκουσες καρδούλα;Μπράβο!!!!! Έτσι όλα καλά να συνεχίσουν για όλες μας μέχρι το τέλος.

Ρε κορίτσια διάβαζα για τα υγρά που λέτε και εγώ δεν έχω καθόλου..μήπως είναι κακό;


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Annia μου άκουσες καρδούλα;Μπράβο!!!!! Έτσι όλα καλά να συνεχίσουν για όλες μας μέχρι το τέλος.

Ρε κορίτσια διάβαζα για τα υγρά που λέτε και εγώ δεν έχω καθόλου..μήπως είναι κακό;

μελένια ούτε εγώ έχω...η κάθε εγκυμοσυνη διαφερει.


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Καλά με τα συμπτώματα μη το ψάχνετε.

Σας μιλάει μία πολύυυυ αγχωτική! (η νίκελ ξέρει;))

Τη μία μέρα τίγκα το στήθος, την άλλη πίτα.

Τη μία μέρα ναυτία τρελή, την άλλη όλα μια χαρά!

Τη μία μέρα πολλές κλοτσιές η μπέμπα, την άλλη ησυχία....

Απειρα τηλέφωνα στο γιατρό, πολύ άγχος, και τι κατάλαβα?

Ολα πήγαν τέλεια.

Και τώρα μία από τα ίδια με τα συμπτώματα, αλλά το παίρνω πιο χαλαρά. Προσπαθώ τουλάχιστον!

Κατά τα άλλα πως είστε?

Εμείς εδώ τρέχουμε πίσω από τη μπέμπα που ανακαλύπτει τη μαγεία της κίνησης! Ουφ!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Πω πω... γέμισε το καφέ μας κορίτσια και πολύ χαίρομαι :D Εύχομαι με το καλό όλες μας να έχουμε μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Εγώ ακόμα εδώ στο κρεββάτι και την Πέμπτη θα μιλήσω πάλι με το γιατρό μου να μου πει πότε να πάω για υπέρηχο να δούμε πως πάει η αποκόλληση! Είμαι πολύ καλό κορίτσι και σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα! Ευχομαι πολύ καλή μέρα σε όλα τα κορίτσιαααααααα :D

Αγγελικη σε σκεφτομαι εισαι καλα??το μωρο?μας λειπης κουκλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελικη σε σκεφτομαι εισαι καλα??το μωρο?μας λειπης κουκλα!

Μαράκι μου γλυκό με συγκινεί το ενδιαφέρον σου ειλικρινά... Δεν έχω κάτι νεότερο εκτός του ότι μίλησα με τον γιατρό την Πέμπτη και μου έκλεισε ραντεβού για αυτήν την Πέμπτη να δούμε πως πάμε. Δεν είχε νόημα να πάω λέει πιο πριν γιατι είναι σχεδόν σίγουρο οτι δεν θα ειχε απορροφηθέι μέσα σε μια εβδομάδα αναπαυσης γι αυτο και εγιναν 2 οι εβδομάδες καθισιού και βλέπουμε..να σου πώ την αλήθεια ακόμα κ αν την Πέμπτη δούμε ότι βελτιώθηκε ή στην καλύτερη των περιπτώσεων απορροφήθηκε δεν θα πάω κατευθείαν στην δουλειά θα του ζητήσω κ τις επόμενες 2 εβδομάδες για να είμαι σίγουρη τι λες κ εσύ?

Δεν μπαίνω συχνά για να μην ε΄χω το λαπτοπ στην κοιλιά μου γιατί με ζεσταίνει. Εσύ πως πάς? Ολα καλά κουκλίτσα μου? Να μην ανησυχείς αυτά τα μωράκια ήρθαν για να μείνουν να το θυμάσαι!!! :D


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

αγγελική μου εύχομαι να πάνε ολα καλά! :D

Σ'ευχαριστώ πολύ Νικελάκι μου να είσαι καλά εσύ και το μικρούλι σου!!! :D

Πάντως έχω πολύ καλή διαίσθηση το μωρό μου είναι καλά και μεγαλώνει!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα καλη εβδομαδα!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα και με το καλο να κρατησετε τα μωρουδακια σας στις αγκαλιες σας!!!

αγγελικη μου, ηρθαααααααα, σημερα παω στον γιατρο να δουμε σακο (μαλλον)

ειχα μπει και πριν λιγες μερες αλλα εφαγα πορτα χαχαχα (πλακα κανω)

εσυ να ξεκουραζεσαι και ολα θα πανε πριμα!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ Νικελάκι μου να είσαι καλά εσύ και το μικρούλι σου!!! :D

Πάντως έχω πολύ καλή διαίσθηση το μωρό μου είναι καλά και μεγαλώνει!!

Είμαι σίγουρη!

Πάντως, συμφωνώ μαζί σου, κι εγώ θα ζήταγα να κατσω κι αλλο σπιτι μου.


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...