Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

διεκοψα γιατι ξυπνησε ο μπεμπης..

Καναμε το πρωτο εμβολιο και μεις. το πληρωσαμε δυστηχως αλλα δεν ηθελα να τρεχουμε στο ικα με τοσες ιωσεις που σερνονται.Ευτυχως δεν ανεβασε πυρετο ο μικρος...

Πηραμε και στολη και Αυριο θα ντυθουμε Καου μποι!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα Μαριλενάκι..... κουράγιο λίγο έμεινε.... και καλορίζικο το σπίτι σας!!! να είστε καλά και να το χαρείτε!!!

εμείς θα ντυθούμε φραουλίτσα!!!!! δεν ξέρω πότε αλλά θα ντυθούμε!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την Μαριλενα!

λοιπον για το ικα επειδη πηγα δεν αργεις καθολου κ με τα ραντεβου δεν μαζευετε κοσμος.σε 15 λεπτα ειχα τελειωσει λεμε!

κλεισε ραντεβου!

εμεις δεν ντυνομαστε φετος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα Μαριλενάκι..... κουράγιο λίγο έμεινε.... και καλορίζικο το σπίτι σας!!! να είστε καλά και να το χαρείτε!!!

εμείς θα ντυθούμε φραουλίτσα!!!!! δεν ξέρω πότε αλλά θα ντυθούμε!!!

Σε ευχαριστουμε πολυ Αννα...

Κουκλα θα ειναι η μικρη φραουλίτσα!!!

καλως την Μαριλενα!

λοιπον για το ικα επειδη πηγα δεν αργεις καθολου κ με τα ραντεβου δεν μαζευετε κοσμος.σε 15 λεπτα ειχα τελειωσει λεμε!

κλεισε ραντεβου!

εμεις δεν ντυνομαστε φετος.

Γιατι καλε δεν το ντυνεις το μικιο σου?

Εγω βρηκα μια στολη που ειναι μαλακια και την πλυναμε και πιστευω θα την βολευτουμε. Δεν θα παμε πουθενα μην νομιζεις. Ετσι για το καλο. Φοβαμαι τις ιωσεις και απλα θα μας δουνε οι παππουδες και οι γιαγιαδες..

εγω παρηγγειλα απο το ebay mia στολη κοκκινης πιπεριας. ακομη αναμενω!

Αχ πολυ ωραια θα ειναι και η πιπερια...Με το καλο να σας ερθει!!!

μαριλενα καλοριζικο! γρηγορα ναμπειτε και μεσα

Σ'ευχαριστω πολυ Κριστη μου να σαι καλα!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...

Καλά τα μωράκια μας?

Εμείς περνάμε λίγο δύσκολα τελευταία γιατί ο άντρας μου έχει το πατέρα του και μεγάλη οικογένεια στη Λιβύη...είναι ασχημα τα πράγματα, έχουν απώλειες στην οικογένεια και φοβόμαστε για τον πατέρα του πολύ γιατί είναι έξω και πολεμάει...

Ευτυχώς τα κοριτσάκια μς μικρό κ μεγάλο καλά. Το μικρό όλη μέρα γελάει το μανάρι μου. Βυζι και άγιος ο Θεός. Κοιμάται κ καλύτερα προς το παρόν.

Μαρία πολλά περαστικά.

Και γω έτσι μικρή είχα κάνει σκωληκοειδήτιδα.

Να της δίνεις κουράγιο της μικρούλας.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρια περαστικα στη μικρουλα σου.Τις τελευταιες μερες εχω ακουσει σε παιδακια αλλες δυο φορες την ιδια περιπτωση.Εμεις τελικα αλλαξαμε παλι γαλα γιατι το AR του επεφτε πολυ βαρυ.Νομιζω εχει ηρεμησει λιγο και χτυπαει 10ωρα υπνου αλλα τρωει λιγοτερο.Καλημερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μελάκι υπομονή!!!!!

εδώ κορίτσια πέθανε ένα παιδάκι 5 χρονών αυτήν τη εβδομάδα και έχει γίνει χαμός!! άλλοι έλεγαν από τη γρίπη, άλλοι από πνευμονία... τελικά έμαθα οτι είχε εγκεφαλίτιδα!! δεν πρόλαβαν ουτε να το διασωληνώσουν το παιδί. άστε χάλια!! γι'αυτό υγεία και πάλι υγεία και όλα τα άλλα είναι τίποτα!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε στο πεπαγνη εισαγωγη η Εφη με κριση σκωλεικοειδητη..γμτ!!

τωρα ηρθα να θηλασω τον μπεμπη κ ξαναφευγω.....

Μαριλεννακι μου περαστικα κοριτσακι μου.... θα περασει κοριτσακι μου υπομονη!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...

Καλά τα μωράκια μας?

Εμείς περνάμε λίγο δύσκολα τελευταία γιατί ο άντρας μου έχει το πατέρα του και μεγάλη οικογένεια στη Λιβύη...είναι ασχημα τα πράγματα, έχουν απώλειες στην οικογένεια και φοβόμαστε για τον πατέρα του πολύ γιατί είναι έξω και πολεμάει...

Ευτυχώς τα κοριτσάκια μς μικρό κ μεγάλο καλά. Το μικρό όλη μέρα γελάει το μανάρι μου. Βυζι και άγιος ο Θεός. Κοιμάται κ καλύτερα προς το παρόν.

Μαρία πολλά περαστικά.

Και γω έτσι μικρή είχα κάνει σκωληκοειδήτιδα.

Να της δίνεις κουράγιο της μικρούλας.

Ελα ρε κοριτσακι μου.... ευχομαι ολα καλα να σας πανε!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου..τι κανετε?

Τοσο καιρο δεν ειχαμε ιντερνετ για να μπω να σας πω τα νεα μας και να διαβασω τα δικα σας..

Φυγαμε απο το ενοικιο. Μετακομισαμε αλλα η κουζινα μας δεν ειναι ετοιμη ακομα και ετσι μενουμε με τους γονεις μου..

Ηταν δυσκολη φαση με την μετακομιση και το μωρο και ακομα εχουμε ζορι μπροστα μας αλλα τι να κανουμε θα περασει..

Εμεις εχουμε ακομα κολικους δυστηχως.

Καναμε και ομοιοπαθητικη αλλα δεν ειδα αποτελεσμα. Ο θηλασμος ειναι δυσκολος γιατι καθε 2,5 ωρες θελει να φαει..ετσι ξυπναει και το βραδυ συνεχεια και δεν κοιμομαστε!!!

Δεν ρευεται ευκολα και παει λεγοντας

Μαριλενακι μου καλορυζικο!!!!

εχετε δει μηπως ο μικρος σου παθαινει κολικους απο την αλεργια στο γαλα? στο λεω γιατι εμεις την πατησαμε δυο μηνες ταλαιπωρηθη η μικρη μου και δεν το ειχαμε παρει ειδηση!!!!

ααααα... τα μωρακια που θηλαζουν δεν θελουν απαραιτητος ρεψιμο!! φιλακια πολλα κουκλα!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...