Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γκουχ γκουχ γκουχ κιλά ε?? Ενώ εγώ τι να σου πώ....απο τα 20 τα 10 εχω χάσει και εχουν περάσει 4 μήνες...αχ τι θα κάνουμε μου λες????????????

κι εμενα μου μεινανε 8 αλλα ειχα αλλα τοσα και απο πριν!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αστα ερχεται κ καλοκαιρι.........................


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα.....

ελπιζω να ειστε ολες καλα.

bebua περαστικα στην μαμα σου και καλη αρχη για την μικρη στον παιδικο. Ολα καλα θα πανε και τους κανει πολυ καλο ο σταθμος αλλα ειναι και αυτες οι ιωσεις αλλο πραγμα ρε παιδι μου. Το σκεφτομαι και εγω για τον Μαριουλη απο Σεπτεμβριο αλλα πιο πιθανο ειναι ισως του χρονου το Σεπτεμβριο και οι δυο μαζι......

cristy μπραβο που ειστε καλυτερα...

Αγγελικουλα εγω μεσα ειμαι για καροτσοβολτα!Ουτως η αλλως το κανω ηδη. Ειναι για μενα μια καποια λυση τα πρωινα που ειμαι μονη μου και με τους δυο!!!!!!!

Για τα κιλα αφηστε οταν ξεκινησε η δευτερη εγκυμοσυνη ημουνα στο +10 και τωρα στο +15. Ημουνα ομως πριν παρα πολυ αδυνατη πριν. Ολο το παλευω με κατι ψιλοδιατες.......

Εμεις σημερα πηγαμε στον παιδοοφθαλμιατρο να δει και τους δυο.Ο χαρουλης ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΒΙΣΜΟ και οπως καταλαβαινετε χαρηκαμε παρα πολυ. Και οι δυο ειναι μια χαρα απο οραση μονο ο μικροε εχει πολυ λιγο αστιγματισμο.

Και η παλινδρομηση σημερα μας ζορισε αρκετα.

Και ο Μαριουλης μας μας ζοριζει καθε μερα με τις τρελες του...........

Και οι πανελληνιες που ερχονται με ζοριζουν αρκετα με διαγωνισματα και εξτρα ωρες.......

Και οπως ειπα και προχτες νομιζω εχω παθει υπερκοπωση.....

Καληνυχτα


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Και οι πανελληνιες που ερχονται με ζοριζουν αρκετα με διαγωνισματα και εξτρα ωρες.......

Flosummer μηπως κανουμε την ιδια δουλεια???Κι εγω τα χω παιξει με τις επαναληψεις...

Καλη μερα σε ολες,παω να ξυπνησω τη μικρη μου για το σχολειο...

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα μου μεινανε 8 αλλα ειχα αλλα τοσα και απο πριν!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αστα ερχεται κ καλοκαιρι.........................

Ααα δεν μιλήσαμε απο πρίν...Απο πρίν λοιπόν είχα +7 οπότε στο σύνολο αυτά που πρέπει να χάσω τώρα ειναι 17!! Είπες τπτ??? ααα νόμιζα... χααχχαχα

Ερχεται το καλοκαίρι έ?? μήπως κάπως να το καθυστερούσαμε? πως θα κυκλοφορήσω με μαγιό? εννοείται ολόσωμο παει πλέον το μπικίνι...ας όψεται ο γιόκας μου...

καλησπερα.....

ελπιζω να ειστε ολες καλα.

bebua περαστικα στην μαμα σου και καλη αρχη για την μικρη στον παιδικο. Ολα καλα θα πανε και τους κανει πολυ καλο ο σταθμος αλλα ειναι και αυτες οι ιωσεις αλλο πραγμα ρε παιδι μου. Το σκεφτομαι και εγω για τον Μαριουλη απο Σεπτεμβριο αλλα πιο πιθανο ειναι ισως του χρονου το Σεπτεμβριο και οι δυο μαζι......

cristy μπραβο που ειστε καλυτερα...

Αγγελικουλα εγω μεσα ειμαι για καροτσοβολτα!Ουτως η αλλως το κανω ηδη. Ειναι για μενα μια καποια λυση τα πρωινα που ειμαι μονη μου και με τους δυο!!!!!!!

Για τα κιλα αφηστε οταν ξεκινησε η δευτερη εγκυμοσυνη ημουνα στο +10 και τωρα στο +15. Ημουνα ομως πριν παρα πολυ αδυνατη πριν. Ολο το παλευω με κατι ψιλοδιατες.......

Εμεις σημερα πηγαμε στον παιδοοφθαλμιατρο να δει και τους δυο.Ο χαρουλης ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΒΙΣΜΟ και οπως καταλαβαινετε χαρηκαμε παρα πολυ. Και οι δυο ειναι μια χαρα απο οραση μονο ο μικροε εχει πολυ λιγο αστιγματισμο.

Και η παλινδρομηση σημερα μας ζορισε αρκετα.

Και ο Μαριουλης μας μας ζοριζει καθε μερα με τις τρελες του...........

Και οι πανελληνιες που ερχονται με ζοριζουν αρκετα με διαγωνισματα και εξτρα ωρες.......

Και οπως ειπα και προχτες νομιζω εχω παθει υπερκοπωση.....

Καληνυχτα

Καλημέρα κοριτσάκι!! Χαίρομαι που είσαι μέσα γιατι ψάχνω πρωινή παρεούλα για βολτίτσες!! Θα σου στείλω το τηλ μου με πμ να συννενοηθούμε!

Πολύ χάρηκα για τον Χαρούλη σου μπράβο !!!! Όσο για την παλινδρόμηση..τα ζω καθημερινά οπότε θα σου πώ οτι σε νιώθω τπτ αλλο....

Πως να μην εχεις πάθει υπερκόπωση καλέ? Εδώ εγώ εχω 1 και ώρες ώρες τα παίζω απο την κούραση εσυ που εχεις 2? Ηρωίδα είσαι δεν το συζητώ καθόλου!!!! :-P

Αγγελικουλα και το ρωτας??????Και βεβαια θα συναντηθουμε.Οταν ειναι να κατεβειτε θα μου το πεις και θα σου δωσω το τηλεφωνο μου.

Τέλειαααααααααα!!! Θα τα πουμε απο κοντά!!! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μην του το δειχνω αλλα πολυ με απασχολει το θεμα της απολυσης του...βεβαια (Αγγελικη μου καλα θυμασε δ/ντης ηταν σε μεγαλη εταιρεια με κοκκινη τσαντα...) εχει πολυ καλη προυπηρεσια κ γνωσεις..τον απολυσανε γιατι λεει ειχε κανει πολυ καλη ομαδα αλλα ηταν πολυ φιλικος με το προσωπικο..οταν εφυγε ολοι εκλαιγαν κ το ποσα τηλεφωανα τον πηρανε δεν λεγετε..7 χρονια εκει ηταν....12 ωρα πασχα χριστουγεννα...τεσπα το κεφαλαιο εκλεισε....

Βρε φιλενάδα πως να μην σε απασχολεί μου λές????? Δίκιο εχεις απόλυτο!!!

Καλά είναι ποτέ δυνατόν???????? Δηλ τι έπρεπε να τους μαστιγώνει όλη μέρα?? Δεν πάνε καθόλου καλά μου φαίνεται..ο κόσμος εχει ξεφύγει εντελώς!!!!

Προσπάθησε πάντως να μην του το δείχνεις οτι στεναχωριέσαι γιατί φαντάζομαι οτι ο άνθρωπος θα ειναι σκασμένος απο μόνος του πολύ....όσο μπορείς να του δείχνεις αισιοδοξία.


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από μένα!

Μαριαέφη εύχομαι ο σύζυγος να βρει γρήγορα και πάλι δουλει.Τα προσόντα δεν χάνονται έτσι.Και τον αδερφό μου κάπως έτσι τον φάγανε από διευθυντική θέση.Τα έδινε όλα και ανέβαινε.Κάποιους αυτό τους ενόχλησε και ήταν αυτοί που βρίσκονταν πάνω.Τεσπά τώρα έχει και πάλι καλή δουλειά.Αυτός βέβαια δεν έχει και υποχρεώσεις και αυτό είναι που είναι το στενάχωρο πιο πολύ σε σας!

Εγώ είμαι ελ.επαγγελματίας και ο μόνος λόγος που η υπάλληλος μου δουλεύει ακόμη είναι επειδή έκανα 3ο παιδί.Της ήρθε κουτί και μόνη της το λέει!

Ευτυχώς ο σύζυγος επίσης ελ.επαγγελματίας πάει ακόμη καλά αν και μας λείπει πολύ από το μεσημέρι και μετά.Όταν δηλαδή απομένω μόνη μου με 3 παιδιά και μια ζουρλή πεθερά που μένει από κάτω.Δεν βοηθάει καθόλου φυσικά κι εγώ τρέχω σαν πατίνι.Ο γιος μου Α δημ.πάει σε εξοσχολικές δραστηριότητες.Τι πάει δηλαδή εγώ με τα άλλα δύο παιδιά τον πάμε και τον φέρνουμε.Αγγλικά,μουσική προπαιδεία,ποδόσφαιρο,κατηχιτικό!Θέλω να αισθάνονται τα παιδιά μου ότι είναι το καθένα τους το μοναχοπαίδι μου και αν και η κούραση περισσεύει η χαρά και η ευχαρίστηση με καλύπτει.Το μεγάλο καλό που κάνουν τα παιδιά μου που βοηθάει απίστευτα τη μαμά είναι ότι το βράδυ κοιμούνται εύκολα,πολλές ώρες.Μόνο η πριγκίπισα μου μένει παραπάνω αλλά με ένα παιδί στα πόδια μου ίσον κανένα.

Κιλά κιλά κιλά! Αμάν παιδιά.Καμιά 20αριά μόνο πρέπει να χάσω!

Κι αν όλα αυτά ου κάνω για να κάνουμε πολλά πράγματα με τα παιδιά αυτό που τρομάζω και θέλω να αποφύγω σαν το διάολο το λιβάνι είναι η θάλασσα το καλοκαίρι!Αλλά πως μπορείς να εξηγήσεις σε 2 παιδιά που τουλάχιστον καταλαβαίνουν ότι δεν θα πάμε στη θάλασσα επειδή η μαμά ντρέπεται?Καλά του χρόνου το καλοκαίρι πρέπει να έχω χάσει τα κιλά και να έχω κάνει μπράτσα για θάλασσα με 3 παιδιά!Σκέφτομαι να το αποφεύγω φέτος κρατώντας το μωρό και καλά που κάτι έχει(μούσια).

Φιλιά σε όλες


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

bebua μαθηματικος ειμαι και κανω πλεον μονο τριτη Λυκειου. Οποτε ξερεις πως ειναι καθε χρονο τετοια εποχη.......

Εσυ?Τι ειδικοτητα εχεις?


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα το ειπαμε ειμαι μεσα για βολτουλες αρκει να βρουμε καποιο μερος που να βολευει και τις δυο.....

και φυσικα οποιες αλλες θελετε ακολουθειτε!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

λενανεκ ηρωας και εσυ με τρια παιδια. Ευτυχως που δεν δουλευεις προς το παρον.Οσο για το καλοκαιρακι εχουμε ακομα ισως προλαβουμε κατι να χασουμε!

Εγω το ψιλοπαλευω


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

bebua μαθηματικος ειμαι και κανω πλεον μονο τριτη Λυκειου. Οποτε ξερεις πως ειναι καθε χρονο τετοια εποχη.......

Εσυ?Τι ειδικοτητα εχεις?

Φιλολογος ειμαι και σε καταλαβαινω απολυτα!!!Πιστεψε με!!!

Εγω φετος εχω 5 ωρες τη μερα δεν μπορω παραπανω.Και παλι υπαρχουν στιγμες που μετανιωνω επειδη ανελαβα αυτες τις ωρες.Καθημερινα.Ευτυχως που τελειωνουμε σιγα-σιγα αλλα δυστυχως για μας τωρα ειναι το ζορι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα.....

ελπιζω να ειστε ολες καλα.

bebua περαστικα στην μαμα σου και καλη αρχη για την μικρη στον παιδικο. Ολα καλα θα πανε και τους κανει πολυ καλο ο σταθμος αλλα ειναι και αυτες οι ιωσεις αλλο πραγμα ρε παιδι μου. Το σκεφτομαι και εγω για τον Μαριουλη απο Σεπτεμβριο αλλα πιο πιθανο ειναι ισως του χρονου το Σεπτεμβριο και οι δυο μαζι......

cristy μπραβο που ειστε καλυτερα...

Αγγελικουλα εγω μεσα ειμαι για καροτσοβολτα!Ουτως η αλλως το κανω ηδη. Ειναι για μενα μια καποια λυση τα πρωινα που ειμαι μονη μου και με τους δυο!!!!!!!

Για τα κιλα αφηστε οταν ξεκινησε η δευτερη εγκυμοσυνη ημουνα στο +10 και τωρα στο +15. Ημουνα ομως πριν παρα πολυ αδυνατη πριν. Ολο το παλευω με κατι ψιλοδιατες.......

Εμεις σημερα πηγαμε στον παιδοοφθαλμιατρο να δει και τους δυο.Ο χαρουλης ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΒΙΣΜΟ και οπως καταλαβαινετε χαρηκαμε παρα πολυ. Και οι δυο ειναι μια χαρα απο οραση μονο ο μικροε εχει πολυ λιγο αστιγματισμο.

Και η παλινδρομηση σημερα μας ζορισε αρκετα.

Και ο Μαριουλης μας μας ζοριζει καθε μερα με τις τρελες του...........

Και οι πανελληνιες που ερχονται με ζοριζουν αρκετα με διαγωνισματα και εξτρα ωρες.......

Και οπως ειπα και προχτες νομιζω εχω παθει υπερκοπωση.....

Καληνυχτα

Χαιρομαι πολυ που δεν εχει προβλημα ο Χαρουλης σου με τα ματακια του!!!

Κιλά κιλά κιλά! Αμάν παιδιά.Καμιά 20αριά μόνο πρέπει να χάσω!

Κι αν όλα αυτά ου κάνω για να κάνουμε πολλά πράγματα με τα παιδιά αυτό που τρομάζω και θέλω να αποφύγω σαν το διάολο το λιβάνι είναι η θάλασσα το καλοκαίρι!Αλλά πως μπορείς να εξηγήσεις σε 2 παιδιά που τουλάχιστον καταλαβαίνουν ότι δεν θα πάμε στη θάλασσα επειδή η μαμά ντρέπεται?Καλά του χρόνου το καλοκαίρι πρέπει να έχω χάσει τα κιλά και να έχω κάνει μπράτσα για θάλασσα με 3 παιδιά!Σκέφτομαι να το αποφεύγω φέτος κρατώντας το μωρό και καλά που κάτι έχει(μούσια).

Φιλιά σε όλες

Χαχαχαχαχα!! Λενακι και εγω ετσι το λεω να το κανω την μικρη δεν θα την αφηνω απο την αγκαλια μου!!!

Ααα δεν μιλήσαμε απο πρίν...Απο πρίν λοιπόν είχα +7 οπότε στο σύνολο αυτά που πρέπει να χάσω τώρα ειναι 17!! Είπες τπτ??? ααα νόμιζα... χααχχαχα

Ερχεται το καλοκαίρι έ?? μήπως κάπως να το καθυστερούσαμε? πως θα κυκλοφορήσω με μαγιό? εννοείται ολόσωμο παει πλέον το μπικίνι...ας όψεται ο γιόκας μου...

Καλημέρα κοριτσάκι!! Χαίρομαι που είσαι μέσα γιατι ψάχνω πρωινή παρεούλα για βολτίτσες!! Θα σου στείλω το τηλ μου με πμ να συννενοηθούμε!

Πολύ χάρηκα για τον Χαρούλη σου μπράβο !!!! Όσο για την παλινδρόμηση..τα ζω καθημερινά οπότε θα σου πώ οτι σε νιώθω τπτ αλλο....

Πως να μην εχεις πάθει υπερκόπωση καλέ? Εδώ εγώ εχω 1 και ώρες ώρες τα παίζω απο την κούραση εσυ που εχεις 2? Ηρωίδα είσαι δεν το συζητώ καθόλου!!!! :-P

Τέλειαααααααααα!!! Θα τα πουμε απο κοντά!!! :P

Ε κοριτσακι μου γλυκο και εγω μεσα στις καροτσοβολτες!!!

μπας και χασουμε κανενα κιλο +10 παρακαλω εκ τον οποιον τα 8 τα ειχα απο πριν!! αντε να δουμε.......


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες καλημερα!!!!

Λοιπον οσον αφορα κιλα ειμαι +10 εκ τον οποιον τα 8 τα ειχα απο πριν λογο οτι ειχα κοψει το παλιοτσιγαρο, αλλα σας εχω ξαναπει οτι η μικρη μου εχει αλλεργια σχεδον σε ολα και επειδη την θηλαζω εχω κοψει σχεδον τα παντα, τρωω μονο ζυμαρικα, ρυζι και πατατα..... αυτο εχει ως αποτελεσμα να μην χανω κιλα στην ζυγαρια εδω και καιρο αλλα σε μπαινω σε νουμερα δηλαδη ξαναμπηκα πιεσμενα μεν αλλα μπηκα στα παλια μου παντελονια (οχι σε ολα) παρολο αυτα εχω πολυ δρομο μπροστα μου, χωρια το στηθος που δεν ξερω που θα το χωρεσω!!!!!

ας τα αφησουμε τα κιλα γιατι ψυχοπλακονομαι....

Λοιπον χθες πηγαμε και καναμε το εμβολιο του πνευμονιοκοκκου και της μηνιγγιτιδας δηλ τρυπησαμε και τα δυο μπουτακια της,ευτυχως δεν μας εκανε πυρετο το πρωτο 24 ωρο, κοριτσια το παιδι μου δεν κλαιει απλα σουφρωνει τα χιλακια της ολα παραπονο, ετσι μου ηρθε χθες με το που την ειδα να την τραβηξω να μην της κανουνε αλλο,λιωνω οταν την βλεπω ετσι!!!!!!

η πλακα ειναι οτι κανει τα γλυκα ματια στον παιδιατρο καθεται και τον κοιταει καταματα, χθες οσο τον κοιταζε του εριξε και μια πορδη, μιλαμε για τρελο χαβαλε.... κατα τα αλλα ολα καλα μεγαλωνουμε με πολυ καλους ρυθμους!!! τον αλλο μηνα παλι εμβολιο, εμεις λογο πολυ ασχημων οικονομικων λεμε να κανουμε τον γαμο μας και την βαφιση γυρω στον Νοεμβρη, απο την αλλη εβδομαδα λεω να παω να δω τι γινεται με τις εκκλησιες, και η μικρη μας φυσικα παρανυφος!!!

οσο για την δουλεια αληθεια δεν ξερω πως θα την αφησω εχει εξαρτηση με τον θηλασμο!!!!!

Μελακι πως τα πατε κοριτσακι μου?περιμενουμε νεα!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα διαδικτυακες φιλες μου!Τα μωρακια σας ειναι καλα?

Εγω χθες εκανα την καμπυλη και εχω τρομερο αγχος!εχω διαισθηση οτι δε θα ειναι καλη...κοινως τα χω παιξει.Εισαστε οι μονοι ανθρωποι που το ξερουν εκτος απ τον αντρα μου.Δεν ξερω γιατι μ εχει διαλυσει αυτο...νιωθω χαλια.Θα σας γραψω νεοτερα...

Φιλιαααααααααα

Link to comment
Share on other sites

flosummer μπραβο για τον γιο σου που δεν εχει τελικα τιποτα με τα ματακια του!!!

bebua τι εγινε με την καμπυλη κοριτσι μου?

εγω κοριτσια εμεινα εγκυος 70 κιλα και γεννησα 75 τωρα ειμαι περιπου 64-65 αλλα εχω κολλησει εκει ρε γμτ!

Ο μικρος καλα χωνει ολη την μπουνια στο στομα του ηθελα να ξερα τι αποστειρωνω πιπιλες?οεο?!

την Μεγ.Δευτερα θα τον δει ο παιδοορθοπαιδικος στο Παιδων...

Αγγελικη μου θυμασε τι λεγαμε περσι τετοια εποχη εε?αχ ποσο μακρινα φαινονται ολα αυτα τωρα με τα αγγελουδια μας στο πλαι μας!

τωρα που θα ερθω θα παρω τα παιδια κ θα παμε στον Αγ.Νεκταριο οπωςδηποτε!

με εχει βοηθησει στο παρελθον θα με βοηθησει κ τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Μαρια η καμπυλη ειναι οριακη σε 2 τιμες και 1 δειχνει υπογλυκαιμια οπως μου ειπε ο μικροβιολογος.Θα κλεισω ραντεβου με το διαβητολογο.Ο μικροβιολογος μου ειπε οτι ισως την εκανα νωρις και οτι η καμπυλη μετα το διαβητη κυησης γινεται στο εξαμηνο ενω ο γυναικολογος μου ειχε πει να την κανω στους 3-4 μηνες.Ο,τι θελει ο καθενας.Αυριο περιμενω και τις εξετασεις για το θυρεοειδη (μηπως ειμαι για αποσυρση????) και τη γλυκοζυλιωμενη αιμοσφαιρινη.Εντωμεταξυ εχω τοσο αγχος που μου ηρθε περιοδος 10 μερες νωριτερα.Με ρωτησε ο μικροβιολογος αν περασα στεναχωρια τελευταια και θυμηθηκα το σοκ τη μερα του Ευαγγελισμου με την αρρωστια της μαμας μου που αμα σας πω τι περασα και ποσο αιφνιδιο ηταν θα παθετε κι εσεις σοκ!!!Ενταξει θα δουμε τι θα γινει.Αν σας πω οτι με ποναει ολο μου το σωμα απ το αγχος και την ενταση θα με πιστεψετε?Ειχα και το εμβολιο του μικρου σημερα...τι ανορεξια ρε κοριτσια απ το εμβολιο...εχει και την παλινδρομηση.Κατα τα αλλα εδω στο χωριο μου...ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καληνυχτα κοριτσια να ειστε καλα κι εσεις και τα μπεμπακια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...