Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

πωπω 12 με 9 το πρωι???μεγαλεια!!!!!!!

εμεις παλι 9 μιση μπορει κ 10 το βραδυ, μετα στις 1 μετα στις 4 μετα στις 6 κ μετα ξυπναει για τα καλα στιε 8...

το καλυτερο ειναι να μην ξυπνησει στις 1 .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α εντάξει!Ναι είμαι βασίλισσα.

Ο μπέμπης μόλις κοιμήθηκε και δεν προβλέπετε να ξυπνήσει μέχρι τις 8.20 περίπου το πρωί οπότε και έχω γυρίσει από το σχολείο του μεγάλου!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααααααα επίτηδες τα λέτε?:D

Η δικιά μου η μπουμπουδένια γιατί δε κοιμάται βρε ΛΕΝΑΝΕΚ????

Και συ θηλάζεις...τι στο καλό...είναι στο παιδί τελικά...επαναλαμβάνομαι!

Πες εσύ...τι κάνεις να το κάνω κ γω...λέμε τώρα...μπας κ πιάσει!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες

λενανεκ και velissa ειστε οντως βασιλισσες..........Μπραβο αν και εγω παραπονο δεν εχω κοιματεαι στις 9 του δινω εγω γαλα στις 12 και μετα παλι γυρω στις 8 το πρωι. Αυτα τα μεγαλεια εγω τα εχω ζησει με τον μαριουλη!!!!!!!Μιλαμε 3 μηνων κοιμοταν 10με 10 το πρωι οπου εγω τον ξυπναγα παλι και 3 ωρες το μεσημερι. Με εξαιρεση honey σε νιωθωωωωωωωωωω τις 10 μερες που εβγαλε ξ=και τους 4 κυνοδοντες μαζι! Εγω ημουνα στον εβδομο μηνα τοτε και καθομουν ολο το βραδυ στην καρεκλα διπλα απο το κρεβατι του και του κρατουσαντο χερι και μολις εκανα να φυγω ξεκινουσε το κλαμα..........Φρικη αφοου ειχα τρελαθει τι θα κανω λεω τωρα που ερχεται και το δευτερο....αλλα ευτυχως μετα ολα καλα......

Ολες μικρομανες ειστε? Μονο εγω δηλαδη ειμαι στα 35? Αν ειναι και κανοπυμε τριτο,που δεν το βλεπω πιθανο,πρεπει να μην το καθυστερησουμε πολυ.......

Φιλια σε ολες


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α και να μην το ξεχασω.Περσυ τετοιες μερες πιασαμε τα μπεμπακια μας!!!!!!!!!!!!

Εμεις μεγαλη πεμπτη μαλλον στο ναυπλιο........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Α εγώ flosumer αν και είμαι από το Ναύπλιο και πάω συχνά,όλα τα παιδιά τα έπιασα Αθήνα!

Τον μπέμπη τον έπιασα Μεγάλη Τρίτη κι ενώ είχαμε πολύ καιρό να κάνουμε την πράξη μου λέει ο άντρας μου:A όχι γιατί είναι Μεγάλη Εβδομάδα,ντροπή! Κι εγώ του απάντησα:Γιατί όταν δεν ήταν πάλι δεν κάναμε τίποτα.Δεν πειράζει άλλωστε σήμερα είναι το τροπάριο της Κασσιανής!

Αλλά επιμένω δεν έγινε ολοκληρωμένη πράξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχμ....και μεις Μεγάλη Παρασκευή...σίγουρα!:oops: Με απόλυτη επίγνωση όμως!:D

Για να ευθυμήσω λίγο...

Γιατί τραβάμε μαγάλα ζόρια εδώ με κυνόδοντες κ βήχα...μη σας περιγράφω και τρομάξετε...

Καλημέρα (ελπίζω!)


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μας. ουτε η δικια μου κοιμαται. την προηγουμενη βδομαδα δε ξυπναγε ανα 2 ωρες!!!! τωρα ξαναγυρισαμε στα παλια, 23:30-1-4-8!!!! Μελακι νομιζω χειροτερα απο σενα ετσι?για να παρηγορηθεις....

Ειμαι να σκασω! απο χθες ξεκινησε βηχα, την αρπαξα και την πηγα κατευθειαν σε μια γιατρο (ο δικος μου παιδιατρος ελειπε στο εξωτερικο και ουτε να μου μιλησει δεν καθησε γιατι φοβηθηκε μην χρεωθει στο κινητο, τον αντικατεστησα κιολας!). ευτυχως δεν εχουμε ακροαστικα, ειναι απο την μυτη της, πλυσεις και ξεκινησαε οτριβιν, σε συναγερμο για βροχιολιτιδα μεχρι το Σαββατο το πρωι!Ευτυχως σημερα εχει μειωθει ο βηχας! Παναγια μου μακαρι να το ξεπερασουμε!!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι από μένα...:-P

Εμείς ευτυχώς από ύπνο μόλις στρώσαμε.Θηλάζω αποκλειστικά και ξυπνούσε κάθε βράδυ κάθε 2 ώρες.Ξαφνικά μου έκανε κάτι συνεχόμενα 4ωρα-5ωρα για 2-3 μέρες,και μετά ένα 23:00-07:00.Από τότε δεν μου το χάλασε,φτου να μη την ματιάξω!!!Κατά τη διάρκεια της ημερας συνεχίζει να θηλάζει ανά 2ωρο.Βέβαια χάλασε άλλα πράγματα,δηλ.εκεί που την βάζαμε όταν νύσταζε στο κρεββάτι της και κοιμόταν μόνη της,τώρα ρίχνει το κλάμα της αρκούδας για να κοιμηθεί,και μου κόβονται τα χέρια να την κουνάω πάνω κάτω...

Και πολύ γκρίνια την ημερα ρε παιδιά...Δεν ξέρω,δόντια είναι,στραβομάρα είναι,τι να πω..Όλη μέρα τραγουδάω η κακομοιρα μπας και την ξεγελάσω και καθησει λιγο παραπάνω στο ρηλαξ.

Κατα τ'άλλα,όταν ο καιρός το επιτρέπει πάμε τις βολτούλες μας,και είχατε απόλυτο δίκιο,με το sling είναι τέλεια!!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι να σκασω! απο χθες ξεκινησε βηχα, την αρπαξα και την πηγα κατευθειαν σε μια γιατρο (ο δικος μου παιδιατρος ελειπε στο εξωτερικο και ουτε να μου μιλησει δεν καθησε γιατι φοβηθηκε μην χρεωθει στο κινητο, τον αντικατεστησα κιολας!). ευτυχως δεν εχουμε ακροαστικα, ειναι απο την μυτη της, πλυσεις και ξεκινησαε οτριβιν, σε συναγερμο για βροχιολιτιδα μεχρι το Σαββατο το πρωι!Ευτυχως σημερα εχει μειωθει ο βηχας! Παναγια μου μακαρι να το ξεπερασουμε!!

Christy όταν λες βήχα,εννοείς πολύ πράγμα;;Γιατί κι η δικιά μου ρίχνει από κανένα γκουχ που και που,αλλά όχι τίποτα σπουδαίο,και δεν έχω ανησυχήσει.Μήπως είμαι στον κόσμο μου;;;Σημειωτέον ότι βάζουμε φυσ.ορό στη μύτη από την πρώτη μέρα που την φέραμε σπίτι,γιατί οι μυξούλες δεν μας έχουν αφήσει..


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λενακι με επεισες!!! δεν ξανακανω τετοιες μ.....ες!!!!

παντως ουτε εμενα κοιμαται η μπουμπου μου, σχεδον ολη μερα ξυπνια ειναι!! το βραδυ κοιμαται 22.30 - 01.00

01.30 - 04.30

05.00 - 08.00

08.30 - 11.00

και μετα αρχιζει το παρτι!!!

οσο για την ηλικια και εγω 30 1/2 ειμαι!! φιλακια σε ολες !!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...