Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια κι απο μας!!!

Flosummer μπραβο που δεν εχει τιποτα ο μικρος... ολα καλα λοιπον.

Κανενα νεο απο τη honey βρε κοριτσια??? Τι γινεται?

Εμεις εχουμε παλι ψιλοπεριπεριπετειες... Ο μικρος ξαναρχισε απο χτες αιμα στα κακακια του αλλα αυτη τη φορα πιο πολυ. Ισως το πιο πολυ που εχω δει ως τωρα σε αυτον αλλα και απο οσο θυμαμαι απο την κορη μου που ειχε το ιδιο θεματακι. Κι εκει που παιρνω την παιδιατρο και μου λεει ξανακοψτα ολα (ειχα αρχισει να τρωω φετα που ειναι προβεια και καποια κατσικισια) το βραδυ μου κανει μυξουλες και αρχιζει το βηχαλακι... ΩΧ λεω.. μετα την βρογχιολιτιδα που περασαμε στο νοσοκομειο δεν αντεχω να ακουω το μωρο να βηχει. Νομιζω οτι παλι εκει θα καταληξει.. εχω παθει φοβια.

Εντωμεταξυ τον ζυγιζω ρε κοριτσια εδω και 10 μερες δεν εχει βαλει γρμ... Το πρωι σημερα αφου τρωει τον ξαπλωνω στο κρεβατι για να φερω ορο να του βαλω στη μυτουλα και ακουω ενα θορυβο και το μωρο συντριβανι να κανει εμετο ολο το γαλα... απιστευτη σκηνη... Αν εχετε δει τον εξορκιστη ε ετσι. Αυτο μου θυμισε ετσι ξαπλωμενος να βγαζει το γαλα ολο... χαμος! Πυρετο δεν εχουμε... δεν ξερω τι να υποθεσω. Και μη χειροτερα...

Ελπιζω ολες να ειστε καλυτερα απο εμας και να απολαυσετε βολτουλες με τα μπεμπακια σας... φιλια

p.s. Κιλα??? Αλλαζουμε συζητηση?? Αφου στην κορη μου πριν 2 χρονια πηρα πανω απο 25 κιλα (!!!!) μετα τη διακοπη του θηλασμου της χανω αρκετα και ξεκιναω τη 2η εγκυμοσυνη +6. Πηρα σε αυτο το μωρακι 16-17 εχασα λιγα με τη γεννα και μετα παλι που αρχισα το θηλασμο πεινουσα απιστευτα και ξαναπηρα τα 2... Ειμαι σε διαδικασια διαιτας απο την περασμενη Τριτη. Ειμαι +17 απο το γαμο μου... Κατι πρεπει να γινει γιατι ερχεται και καλοκαιρακι ρε γμτ...!!!!


f1OTp2.png

pNHkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια κι απο μας!!!

Flosummer μπραβο που δεν εχει τιποτα ο μικρος... ολα καλα λοιπον.

Κανενα νεο απο τη honey βρε κοριτσια??? Τι γινεται?

Εμεις εχουμε παλι ψιλοπεριπεριπετειες... Ο μικρος ξαναρχισε απο χτες αιμα στα κακακια του αλλα αυτη τη φορα πιο πολυ. Ισως το πιο πολυ που εχω δει ως τωρα σε αυτον αλλα και απο οσο θυμαμαι απο την κορη μου που ειχε το ιδιο θεματακι. Κι εκει που παιρνω την παιδιατρο και μου λεει ξανακοψτα ολα (ειχα αρχισει να τρωω φετα που ειναι προβεια και καποια κατσικισια) το βραδυ μου κανει μυξουλες και αρχιζει το βηχαλακι... ΩΧ λεω.. μετα την βρογχιολιτιδα που περασαμε στο νοσοκομειο δεν αντεχω να ακουω το μωρο να βηχει. Νομιζω οτι παλι εκει θα καταληξει.. εχω παθει φοβια.

Εντωμεταξυ τον ζυγιζω ρε κοριτσια εδω και 10 μερες δεν εχει βαλει γρμ... Το πρωι σημερα αφου τρωει τον ξαπλωνω στο κρεβατι για να φερω ορο να του βαλω στη μυτουλα και ακουω ενα θορυβο και το μωρο συντριβανι να κανει εμετο ολο το γαλα... απιστευτη σκηνη... Αν εχετε δει τον εξορκιστη ε ετσι. Αυτο μου θυμισε ετσι ξαπλωμενος να βγαζει το γαλα ολο... χαμος! Πυρετο δεν εχουμε... δεν ξερω τι να υποθεσω. Και μη χειροτερα...

Ελπιζω ολες να ειστε καλυτερα απο εμας και να απολαυσετε βολτουλες με τα μπεμπακια σας... φιλια

p.s. Κιλα??? Αλλαζουμε συζητηση?? Αφου στην κορη μου πριν 2 χρονια πηρα πανω απο 25 κιλα (!!!!) μετα τη διακοπη του θηλασμου της χανω αρκετα και ξεκιναω τη 2η εγκυμοσυνη +6. Πηρα σε αυτο το μωρακι 16-17 εχασα λιγα με τη γεννα και μετα παλι που αρχισα το θηλασμο πεινουσα απιστευτα και ξαναπηρα τα 2... Ειμαι σε διαδικασια διαιτας απο την περασμενη Τριτη. Ειμαι +17 απο το γαμο μου... Κατι πρεπει να γινει γιατι ερχεται και καλοκαιρακι ρε γμτ...!!!!

cleos mommy νομιζω εχουμ ε γεννησει ιδια μερα.Μακαρι και ευχομαι το παιδακι σου να μην ταλαιπωρηθει με τα ιδια.Μηπως περναει καμια αλλη ιωσουλα?Εμενα επιμενει στην ανορεξια και στην αφαγια.Ελπιζω ν α ειναι απ το εμβολιο...

Link to comment
Share on other sites

Bebua μου 5/12 κι εσυ??? Μακαρι να ειναι απο το εμβολιο και αυριο να ειναι καλα. Δεν τρωει καθολου??

Εμεις εχουμε σιγουρα ιωση... εκανε και δεκατακια και ξανακανε και λιγο εμετο. Αστα το μικρουλι μου. Και να φανταστειτε ρε κοριτσια οτι σταματησα και την κορη μου απο τον παιδικο εδω και 3 μηνες για να μην φερνει ιωσεις στο σπιτι...


f1OTp2.png

pNHkp2.png

Link to comment
Share on other sites

cleo mummy εγω θα τον πηγαινα στην παιδιατρο να σου πω την αληθεια....

bebua να ρωτησεις κ τον γυναικολογο αλλα εχω την εντυπωση οτι στο εξαμηνο επαναλαμβανεις την καμπυλη...

τεσπα τη Τριτη περναω επιτροπη για την ενσταση ποου εκανα στο ικα για τα λεφτα της καισαρικης..

Link to comment
Share on other sites

Bebua μου 5/12 κι εσυ??? Μακαρι να ειναι απο το εμβολιο και αυριο να ειναι καλα. Δεν τρωει καθολου??

Εμεις εχουμε σιγουρα ιωση... εκανε και δεκατακια και ξανακανε και λιγο εμετο. Αστα το μικρουλι μου. Και να φανταστειτε ρε κοριτσια οτι σταματησα και την κορη μου απο τον παιδικο εδω και 3 μηνες για να μην φερνει ιωσεις στο σπιτι...

cleo mummy εγω θα τον πηγαινα στην παιδιατρο να σου πω την αληθεια....

bebua να ρωτησεις κ τον γυναικολογο αλλα εχω την εντυπωση οτι στο εξαμηνο επαναλαμβανεις την καμπυλη...

τεσπα τη Τριτη περναω επιτροπη για την ενσταση ποου εκανα στο ικα για τα λεφτα της καισαρικης..

Καλημερα κοριτσια κι απο μας!!!

Flosummer μπραβο που δεν εχει τιποτα ο μικρος... ολα καλα λοιπον.

Κανενα νεο απο τη honey βρε κοριτσια??? Τι γινεται?

Εμεις εχουμε παλι ψιλοπεριπεριπετειες... Ο μικρος ξαναρχισε απο χτες αιμα στα κακακια του αλλα αυτη τη φορα πιο πολυ. Ισως το πιο πολυ που εχω δει ως τωρα σε αυτον αλλα και απο οσο θυμαμαι απο την κορη μου που ειχε το ιδιο θεματακι. Κι εκει που παιρνω την παιδιατρο και μου λεει ξανακοψτα ολα (ειχα αρχισει να τρωω φετα που ειναι προβεια και καποια κατσικισια) το βραδυ μου κανει μυξουλες και αρχιζει το βηχαλακι... ΩΧ λεω.. μετα την βρογχιολιτιδα που περασαμε στο νοσοκομειο δεν αντεχω να ακουω το μωρο να βηχει. Νομιζω οτι παλι εκει θα καταληξει.. εχω παθει φοβια.

Εντωμεταξυ τον ζυγιζω ρε κοριτσια εδω και 10 μερες δεν εχει βαλει γρμ... Το πρωι σημερα αφου τρωει τον ξαπλωνω στο κρεβατι για να φερω ορο να του βαλω στη μυτουλα και ακουω ενα θορυβο και το μωρο συντριβανι να κανει εμετο ολο το γαλα... απιστευτη σκηνη... Αν εχετε δει τον εξορκιστη ε ετσι. Αυτο μου θυμισε ετσι ξαπλωμενος να βγαζει το γαλα ολο... χαμος! Πυρετο δεν εχουμε... δεν ξερω τι να υποθεσω. Και μη χειροτερα...

Κλεο μου περαστικα σας το ξερω ειναι ζορι η αλλεργια εχουμε και εμεις και ακομα απεχουμε απο ΟΛΑ!! το οτι δεν εχει βαλει γρμ ειναι μαλλον απο την αλλεργια παντως εχει απολυτο δικιο το Μαρακι πρεπει να το πεις στην γιατρο, αληθεια μπορω να σε καταλαβω αλλα ειναι επικινδυνο να κανεται εμβολιο ενω ειναι ηδη αρρωστος!!!!! ευχομαι να σας πανε ολα καλα,

φιλακια πολλα.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με συγχωρειτε που μπαινω σφηνα στο καφε σας..Αλλα αν καποια κοπελιτσα δει κατι θα μας βοηθησει παρα πολυ....

εκλαπη αυτοκινητο απο την περιοχη μενιδιου ξημερωματα 9/4 μαρκας toyota corolla 1800ts χρωμα μολυβί 5θυρο και πινακιδες ΙΒΧ 8115 μεσα υπηρχε καθισματακι αυτοκινητου,χρωματος μπλε......παρακαλω για οποιαδηποτε πληροφορια επικοινωνηστε στο τηλ..6944376184 κ.Μαρια και στο εμαιλ [email protected]


:-D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γεια σας!!!!!!!

καταρχήν Άννια λυπάμαι πάρα πολύ για την κλοπή, και μη χειρότερα. έχω ζήσει 2 κλοπές, η 1η μέσα στο σπίτι με τους γονείς μου όταν κοιμάμασταν και τη 2η το μαγαζί μας με τους υπολογιστές και μας πήραν 6 φορητά. και είμαστε στην επαρχία!!!!!

περαστικούλια σε όλα τα μωράκια!!!!! υπομονή στις μανούλες, θα περάσουν, έρχεται καλοκαιράκι!!!! εμείς σχεδόν ένα μήνα που πέρασε μια ψιλοιωσούλα είναι ακόμα βουλωμένη η μυτούλα. ειδικά τα βράδια.

σημερα κάναμε το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ εμβόλιο της βροχιολίτιδας!!!!!! επιτέλους!!!!!

έπίσης αρχίσαμε το σάββατο κρέμα και κορίτσια δώστης κουτάλι και πάρτης την ψυχή!!! άλλα περίμενα και τελικά άλλα είδα. σας πληροφορώ οτι άρχισε να ψιλοξινίζει με το γάλα, θέλει κουτάλι!!!

κατά τα υπόλοιπα μια χαρά. μόνο 300 γρμ βάρος σε ένα μήνα αλλά οκ.... δεν με νοιάζει αφού άρχισε φαγητο

φιλάκια σε όλες!!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς!

Ζουνίτσα άντε και καλά φαγιά!!!

Εμείς κι ενώ περάσαμε ένα σούπερ χειμώνα χωρίς ιώσεις παρόλα που είχαμε όλες τις προυποθέσεις...3 παιδιά στο σπίτι γαρ και ένας σύζυγος με φροντιστήριο ξένων γλωσσών κοινώς πολλά παιδάκια για να μας μεταφέρει κατιτις,κάναμε το μπαμ!

Η μικρή και ο μπέμπης βήχουν σαν αρκούδια!Η μικρή ήταν πολύ χάλια δεν μπορούσε να κοιμηθεί.Κι όμως για άλλη μια φορά με εξέπληξε!Δεν έχει ακροαστικά,το πρόβλημα παραμένει στη μύτη και με πολύ ορό και λίγο σιρόπι aerius τη γλιτώνει!Ο ΄μπέμπης έχει ελαφριά βρογχιολίτιδα και ξεκίνησε μασκούλες aerolin και flixotide.

Αλλά να τον έχω καλά και τον παιδίατρο μου τόνισε πολλές φορές ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό,δεν πρέπει να ανυσηχήσω είναι πολύ λίγο αλλά πρέπει να το προλάβουμε γιατί είναι πολύ μωράκι.

Πάντως ρε κορίτσια είναι πολύ σημαντική και η δικιά μας ψυχολογία σε ότι αφορά τα παιδιά και να καταλαβαίνει ότι εμείς τα τραβάμε και πάντα επιθυμουμε να πονάμε εμείς αντί γι αυτά και πονάμε δηλαδή!Γιατί εγώ θα ήθελα να έχω ότι παθαίνουν τα παιδάκια μου όλα πάνω μου!Αρκεί να μην πάθαιναν το παραμικρό τα παιδάκια μου!

Οπότε περαστικά μας όπως περαστικά και σε όποια μωράκια είναι αρρωστούλικα και κανένα νε μην πάρει αντιβίωση!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουνιτσα, Λενακι περαστικα κοριτσαρες μου!!!

Ζουνιτσα καλα ποιος την χαρη σας αφου ξεκινησατε κρεμες ποιος σας πιανει!!!!

Λενακι αφου πατε να την σκαπουλαρετε χωρις αντιβιοση super.... θα περασει γρηγορα εχει αντισωματα ο μικρος θηλαζει μην τον φοβασαι!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παλι ακομα πινουμε epadoren για την παλινδρομηση με το που κανουμε να κοψουμε μια δοση επιδινωνεται η κατασταση!! ελπιζω να διορθωθει με τον καιρο και να μπορεσουμε να το κοψουμε το σιροπακι!!

Αααααααααααα Μαριλενα μου με ειχες ρωτησει αλλα δεν ειχα προλαβει να σου απαντησω εμεις παροτι θηλαζει η μικρη εχει παλινδρομηση λογω της αλλεργιας, αν δεν θηλαζε μπορει να ειχε πολυ σοβαροτερο προβλημα!!!

φιλακια σε ολες........


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα σε ολες κοριτσακια και περαστικα στα μπεμπακια που ειναι αρρωστουλικα.....

Λενανεκ μην στεναχωριεσαι θα το ξεπερασουν τα δυο σου παιδακια!Αλλωστε δεν μασας εσυ ψιλοπολυτεκνη μανα.....Ηρωας!!!Ποσο δικιο ομως εχεις σε αυτο που ειπες ευχομαι τα παντα να συμβαινουν σε μενα και αυτα να μην πονανε καθολου!Οχι ομως να μας συμβει και κατι κακο γιατι ακομα ειναι πολυ πολυ μικρα.Να τα μεγαλωσουμε και μετα......

margioula και εμεις ταλαιπωρουμαστε με την παλινδρομηση και παιρνουμε εννοειται και το σιροπακι αλλα πηγαινουμε καλυτερα σε συνδυασμο και με το γαλα. Υπομονη υποτιθεται με το που θα ξεκινησουν τα στερεα θα υποχωρησει.....

zounitsa καλη αρχη με τις κρεμουλες!Μπραβο στην μπεμπουλα που δεν ζοριζει τη μανουλα. μακαρι ετσι να ειναι και στη συνεχεια και να μην σε ταλαιπωρει με το φαγητο. Και μην ανυσηχεις για το βαρος θα αρχισει τωρα σιγα σιγα με το φαγητο να παιρνει τα πανω της!

cleo΄ς mommy ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα το αγορακι σου και να μην εχεται παλι τα προηγουμενα...

bebua τρεχεις??????Γιατι εγω τρεχω και δεν φτανω μιλαμε με τη δουλεια μας.Μας την κανανε και με τις εξετασεις που θα αρχισουν νωριτερα οποτε καταλαβαινειςςςςςςςςςςς..........

Κατα τα αλλα εγω οπως ειπα πολυ δουλεια, πολυ αγχος γιατι πλησιαζουν οι εξετασεις και πολυ κουραση.Τα παιδια σε γενικες γραμμες καλα....Ο μαριουλης οσο παει και ζωηρευει ο Χαρουλης μας κανει παλι κατι τρελιστες με τον υπνο αλλα που θα παει θα στρωσει..........

Σας φιλω και τρεχωωωωωω


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

ψιλοπολυτεκνη μανα.....Ηρωας!!!

Αχ βρε flosummer πολύ γέλασα με το "ψιλοπολύτεκνη"!

Λές να τη στείλω τη λέξη στον Παπακωνσταντίνου και έτσι να μην χάσουν οι τρίτεκνοι τα επιδόματα?Αν δηλαδή ψηφιστεί να χάσουν τα επιδόματα οι τρίτεκνοι,να πούμε ότι δεν είμαστε τρίτεκνοι αλλά ψιλοπολύτεκνοι!χαχαχα

Πάρτε κι ένα ανεκδοτάκι να ευθυμήσουμε σχετικό

Ταξιδεύουν ο Παπανδρέου, η Μπιρμπίλη και ο Παπακωνσταντίνου με το Πρωθυπουργικό αεροπλάνο για τις Βρυξέλλες. Κάπου πάνω από την Αττική, η Μπιρμπίλη βλέπει στο δάπεδο του αεροπλάνου ένα χαρτονόμισμα των 200 ευρώ. Το μαζεύει και με ύφος γυρίζει στον Παπακωνσταντίνου και του λέει:

- "Να μπορούσα να άνοιγα τωρα το παράθυρο, να το πέταγα κάτω και να έκανα έναν Έλληνα που θα το έβρισκε ευτυχισμένο"

Απαντάει και ο Παπακωνσταντίνου:

- "Γι' αυτό Τίνα μου είσαι εσύ στο ΥΠΕΧΩΔΕ και εγώ στο Οικονομίας, γιατί αυτό που θα έκανα εγώ ήταν να χαλάσω τα 200 ευρώ σε 2 κατοστάρικα, θα τα πέταγα από το παράθυρο και έτσι θα έκανα 2 Έλληνες ευτυχισμένους".

Τα ακούει και ο Παπανδρέου αυτά που έλεγαν και τους λέει:

- "Τρίχες... Γι' αυτό κανείς από τους δύο σας δεν θα γίνει ποτέ πρωθυπουργός, γιατί αυτό που θα έκανα εγώ είναι να το χαλάσω σε 10 20άρικα και έτσι θα έκανα 10 Έλληνες ευτυχισμένους!"

Ακούνε και οι πιλότοι την όλη κουβέντα και των τριών και λέει ο ένας στον άλλο:

- "Να καρφώσω τώρα το αεροπλάνο στην Πάρνηθα και να κάνω 10 εκατομμύρια Έλληνες ευτυχισμένους;"


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Λεναλεκ κι εμεις μια απο τα ιδια... το μωρακι μου παλι με ελαφρια βρογχιολιτιδα και ξεκιναμε μασκες aerolin και flixotide επισης... Μου ειπε οτι εφοσον επαθε τοσο μωρο βρογχιολιτιδα (ηταν 2μισι μηνων) τωρα θα ειναι πιο επιρρεπης και θα παθαινει πιο ευκολα... Πολυ στεναχωριεμαι.. Και το προλαβα πριν αρχισει η δυσπνοια αυτη τη φορα. Αλλα βηχει το παιδακι μου και το λυπαμαι πολυ...

Και το αλλο που με στεναχωρει ειναι οτι δεν παιρνει βαρος ο μικρος μου. Τις τελευταιες 15 μερες μονο 50 γρμ!!!! Δεν ειναι πολυ λιγο?? Δεν εχει πολυ ορεξη και εχω πολυ γαλα ρε γμτ. Ολη μερα με το στηθος εξω ειμαι και τον παρακαλαω να φαει λιγο παραπανω...

Γενικα ειμαι να σκασω. Ευχομαι μεχρι το Πασχα να ειμαστε καλα.

Λεναλεκ ποσες μερες σου ειπε μασκα ο γιατρος σου??

Ευχομαι να ειναι καλα τα μπεμπακια σας και τιποτα αλλο.. Αν ειναι καλα τα παιδακια μας ειμαστε κι εμεις..


f1OTp2.png

pNHkp2.png

Link to comment
Share on other sites

cleo's mommy 10 ημέρες μας είπε μάσκες!

Για την αύξηση βάρους που λες κι εμένα πήρα το τελευταίο 20 ήμερο 100 γραμ.και το είπα στον παιδίατρο και μου είπε αλόίμονο αν έπαιρναν και τώρα τόσο βάρος όσο στην αρχή και γενικά από ότι ξέρω τα μωράκια που θηλάζουν βάζουν ένα απότομο φρένο κάποια στιγμή και επανέρχονται στην αύξηση του βάρους με πιο αργούς ρυθμούς.Ελπίζω να βοήθησα!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικούλια σε όσα μωράκια είναι άρρωστα,και καλό κουράγιο στις μανούλες!!!Εμείς ειμαστε καλά,είχαμε μόνο απίστευτη γκρίνια τις τελευταίες μέρες,τόσο που είχα αρχίσει να απελπίζομαι,αλλά....

ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!!:-P

Μια ακρίτσα δηλαδή,δεν είναι εύκολα ορατό με το μάτι,αλλά αν ακουμπίσω επάνω "σκαλώνει"..Βιαστική η μπεμπούλα μου και στη γέννα και στα δόντια απ'ότι φαίνεται!!Το τι χαρά πήρα δε λέγεται!!!!!Τώρα γιατί το χάρηκα τόσο πολύ το δόντι,δεν ξέρω!Όταν μιλήσει ή περπατήσει δηλαδή τι θα γίνει;;;;


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...