Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρονια Πολλα μανουλες!!! Να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας και να μας χαιροντε και αυτα!!! Πως τα περασατε σημερα? Εμεις πηγαμε βολτουλα, περασαμε καλα αλλα ο μικρος κουραστηκε πολυ και αποψε ηταν ολο γκρινια...

Αααααα ο γιοκας μου, μου πηρε δωρακι ενα μονοπετρο!!! :))))))

Φιλακια σε ολες...


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν μέχρι τώρα την άλλη Πέμπτη θα πάμε για καφέ

1) Αγγελική

2) Μαργιούλα

3) Velissa

4) Garouf

5) ΛΕΝΑΛΕΚ

Ποιά άλλη μανούλα θέλει να έρθει μαζί μας?

Αχχχχχχχχχχ ζηλευω πολυ!!! Και γω θελω να ερθω...

αντε κατεβειτε Ηρακλειο να γνωρισετε εμενα και την Μαριαεφη...:D


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλημερα σε ολες και χρονια πολλα για εχτες!

εχω χαθει αλλα πηζω τρελα στη δουλεια λογω εξετασεων και με τα δυο μωρα μια κολαση!

bebua με καταλαβαινεις??????????

Για τη συναντηση που λετε σε ποιο mall στο μαρουσι η στον αγιο δημητριο?Γιατι εγω στο μαρουσι δεν παιζει με δυο παιδια.Μενω στο κεντρο αλλα αν ηταν στον αγιο δημητριο θα το προσπαθουσα πολυ!!!!!

Κατα τα αλλα ακουω τις στεναχωριες-προβληματισμους με τον θηλασμο και ενα εχω να σας πω. Ο θηλασμος ειναι σιγουρα το καλυτερο δωρο που μπορεις να κανεις στο παιδι σου αλλα ακομα μεγαλυτερο ειναι το παιδι να σε νιωθει καλα και να αισθανεται την αγαπη σου!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα τα παιδια ειναι καλα.Πλησιαζουν και τα γενεθλια του Μαριουλη και φυσικα ετοιμαζουμε παρτυ και εχω πολυ χαρα για αυτο.

Κλεισαμε και τη βαπτιση του Χαρουλη για τις 27 Αυγουστου και θελω να αρχισω να ασχολουμαι και με αυτο.

Αντε να τελειωσει η δουλεια και αυτη την εβδομαδα και να ασχοληθω με τα παιδακια μου.

Ανοιγει ο καιρος και θα τρελαθουμε στη βολτα......

Σας φιλω ολες και να εχετε μια καλη εβδομαδα.....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Παντως στην δικια μας περιπτωση το προβλημα δεν ειναι απο το θηλασμο, αλλα μεγαλου βαθμου παλλινδρομηση... επειδη περασαμε στις 45 μερες απο αποκλειστικη σιτιση με μπιμπερο στον αποκλειστικο θηλασμο,αν τωρα ειμαι αγχωμενη τοτε ημουν σε απογνωση, γιατι το παιδι μου εβγαζε ρουκετες που ξεπερναγαν το ενα μετρο και εκλεγε σαν τρελο και ουτε τοτε εβαζε κιλα και μαλιστα πινοντας υπολεργικο γαλα, τοτε δεν μπορουσα καν να μπω στο cafe, ενω τουλαχιστον τωρα μπορει να κανει εμετο.. αλλα δεν ειναι η τρελη ρουκετα που εκανε παλια και πλεον δεν κλαιει!!!! ακομα και με το βαρος της τωρα παμε καλητερα και τελος ευτυχως πλεον μπαινω πολυ πιο συχνα.. τελος παντων οπως και να εχει ο καθενας ξερει τι ειναι καλητερο για το παιδι του!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!

εμας τελικα μας ειχε πειραξει το 6πλο εμβολιο,δεν ξανακαναμε εμετο, ειμαστε πολυ καλητερα τωρα πηραμε και 140 γρ σε 2 μερες!!!!

κοριτσια ειλικρινα επειδη ξερω οτι οι περισσοτερες μενετε στα νοτια προαστεια... αν θελετε και σας ειναι πιο ευκολο να βρεθειτε καπου αλλου μην σας την χαλασω.... δειτε το και πειτε μου!!!!

φιλακια σε ολες.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες κ μπεμπακια!!!

ειχα προβλημα με την συνδεση μου!

ζηλευω που δεν ειμαι Αθηνα :(

θα ερχομουν....

Μαριλενα κανονισε να παμε καμμια βολτα....εμενα στην βολτα ειναι κυριος!

σημερα θα παμε παιδιατρο!! α κ ετοιμαζουμε δοντακι..το νιωθω κ στο στηθος!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!

εμας τελικα μας ειχε πειραξει το 6πλο εμβολιο,δεν ξανακαναμε εμετο, ειμαστε πολυ καλητερα τωρα πηραμε και 140 γρ σε 2 μερες!!!!

κοριτσια ειλικρινα επειδη ξερω οτι οι περισσοτερες μενετε στα νοτια προαστεια... αν θελετε και σας ειναι πιο ευκολο να βρεθειτε καπου αλλου μην σας την χαλασω.... δειτε το και πειτε μου!!!!

φιλακια σε ολες.

Τρέχω όλη μέρα σήμερα κ δεν προλαβαίνω να γραψω πολλά όμως

Θα πάμε στο Μωλ στο Μαρούσι φιλενάδα θα τα πουμε την Πέμπτη στις 12-12.30 όπως το έχουμε κανονίσει. Να έιμαστε καλά θα πάμε άλλη φορά στο αλλο μωλ μακιααααααααααααααα


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!πολυ συγκινηθηκα φετος! καθε χρονο αναρωτιομουν αν θα γιορτασω κι εγω ποτε...

Δυστυχως δεν μπορω να ερθω στην συναντηση εαν και θα το ηθελα, μου πεφτετε μακρια και εχω σχολη εκεινη την ωρα! καλα να περασετε, αν την επομενη φορα το κανονισετε παρασκευη θα ερθουμε κι εμεις!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...