Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελικουλα για εμας αν ολα πανε καλα ειναι σουπερ!!! τα ζουζουνια μας μαζι ε?

Τέλειαααααααα!!!! :P:p:p Καλέ ναι φυσικά τα ζουζούνια μας δεν θα πάρουμε μαζί? Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι !!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ζηλευωωωωωωω!!!!!!! ελάτε Τρίπολη καλύτερα...... χαχαχαχαχαχαχαχαχα

εμείς σε γενικες γραμμες καλά, απλά εχει αυτο το βροχο στην αναπνοή, το βήχα τον ξερό που το βράδυ και το πρωι επειδεινώθηκε, αλλά είναι φυσικό, χωρίς πυρετο και βόλτες στο μπαλκόνι μια και ο καιρός δεν επιτρεπει βόλτα και το οξυγόνο επιβάλλεται. το λυπάμαι ρε κορίτσια που το ακουω να βήχει ετσι αλλα δεν μπορώ κάνω τίποτα. ευτυχώς κοιμήθηκε το βράδυ.

ευχαριστώ για τιε ευχούλες σας.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Cleo μου σ ευχαριστώ πολύ εύχομαι όλα τα νινάκια μας να ειναι πάντοτε γερά και ευτυχισμένα!! Καλά απο τώρα σκέφτομαι την στιγμή που θα μου λεει μαμα σ αγαπω και πεθαινωωωωωωωωωωωωωωωωω

Εσυ τι λες για την συνάντηση?

Αγγελικουλα ευχαριστω για την προσκληση αλλα εγω μενω Ρόδο.. Ερχομαι συχνα αφου εκει μεγαλωσα κ μενει και η μανουλα μου εκει αλλα πριν τον Ιουνιο δεν προβλεπεται να ερθω. Να περασετε καλα και να θελουμε πληρη περιγραφη εμεις που ειμαστε μακρια!!!


f1OTp2.png

pNHkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις προγραμμα δεν εχουμε Αγγελικουλα μου!!!!

καλα μου ακουγετε ομως..

Ωραία κοριτσάκι μου οπότε το λέμε κ σε όλες τις κοπέλες

Πέμπτη 12 Μαίου στις 12.00-12.30 τι λέτε για καφεδάκι στο Mall? Θα ανταλλάξουμε και κινητά για να βρεθούμε


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και είχε ξυπνήσει ο κακομοίρης με κλάματα γιατί ναι μεν ανακάλυψε το ότι μπορεί να πάει από ανάσκελα μπρούμητα αλλά δεν καταφέρνει το αντίθετο και κλαίει!

Ο παιδίατρος μας είπε να κάνουμε το εξής για να "μάθει" να γυρνάει από ανάσκελα μπρούμυτα. Να τον βάζουμε στο κρεβάτι μας, να ξαπλώνει πάνω στο μαξιλάρι (το σωματάκι του δηλαδή να ακουμπάει κατά μήκος του κεφαλαριού). Από την άλλη μεριά να βάζουμε ένα παιχνιδάκι και εκείνος προσπαθώντας να το πιάσει θα κάνει βαρελάκι και θα γυρίζει από ανάσκελα που θα είναι ξαπλωμένος, μπρούμυτα στο κρεβάτι. Το έχουμε κάνει κάμποσες φορές και πραγματικά δεν ξέρω ποιός το διασκεδάζει περισσότερο, αυτός ή εμείς! Για δοκίμασέ το να δεις μήπως ανακουφίσει τον μικρούλη σου.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Την Πέμπτη λοιπόν, θα είμαστε κι εμείς εκεί!!!!!:D

Λοιπόν μέχρι τώρα την άλλη Πέμπτη θα πάμε για καφέ

1) Αγγελική

2) Μαργιούλα

3) Velissa

4) Garouf

Ποιά άλλη μανούλα θέλει να έρθει μαζί μας?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μέχρι τώρα την άλλη Πέμπτη θα πάμε για καφέ

1) Αγγελική

2) Μαργιούλα

3) Velissa

Ποιά άλλη μανούλα θέλει να έρθει μαζί μας?

Μέσα και εγώ!! (Αγγελικούλα, πήρα το μήνυμα σου και μπήκα. Σε ευχαριστώ!!)


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μέσα και εγώ!! (Αγγελικούλα, πήρα το μήνυμα σου και μπήκα. Σε ευχαριστώ!!)

Αχ τέλειαααα!! Χαίρομαι πολύ που θα σε ξαναδώ!! Τελευταία φορά που ειδωθήκαμε ήμασταν και οι δυο με την κοιλιά τούρλα θυμάσαι?? αχ θα συγκινηθώ μώλις σε δω στανταρντ!!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Με τις μεγάλες ώρες εγώ!

Ζουνίτσα περαστικά σας!Αχ άγχος που είχα περάσει με το μεγάλο μου γιο!Μωράκι είχε κάνει κάμποσες φορές λαρυγγίτιδα!Κουράγιο περνάει γρήγορα.

Θεωρητικά μιλώντας και υποκειμενικά σκεπτόμενη λέω πως θα έρθω κι εγώ στο mall!

Margioula να περιμένω με πμ το τηλέφωνο σου?

Σήμερα πήγαμε κι εμείς παιδίατρο.Εμβόλιο του μπέμπη.Λίγο θέμα με το βάρος.Καλός είναι αλλά δεν παίρνει πολύ αναλόγως αρχικών προσώντων βεβαίως.Ψηλός βέβαια.7300 και 68 εκατοστά.Θα ξεκινήσουμε κρεμούλα γιατί θέλω κι εγώ να τον δω να παίρνει βάρος και να διαπιστώσω ότι δεν έχει να κάνει με το θυροειδή!Άκουσον άκουσον κι εγώ έχω θέμα με το βάρος...άβυσσος η ψυχή της καμπύλης βάρους!

Και κουκουβά μας ευχαρίστησε που ήρθαμε και πήρε τα απάνω του γιατί μόλις είχε φάει ένα σκυλοβρίσιμο από ένα παιδάκι νηπιαγωγείου που του έκανε εμβόλιο και μου είπε μπράβο για τα παιδιά μου γιατί είναι πολύ καλά παιδιά λέει και να τα χαίρομαι!Κουκουβά ...τέλος


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Με τις μεγάλες ώρες εγώ!

Ζουνίτσα περαστικά σας!Αχ άγχος που είχα περάσει με το μεγάλο μου γιο!Μωράκι είχε κάνει κάμποσες φορές λαρυγγίτιδα!Κουράγιο περνάει γρήγορα.

Θεωρητικά μιλώντας και υποκειμενικά σκεπτόμενη λέω πως θα έρθω κι εγώ στο mall!

Margioula να περιμένω με πμ το τηλέφωνο σου?

Σήμερα πήγαμε κι εμείς παιδίατρο.Εμβόλιο του μπέμπη.Λίγο θέμα με το βάρος.Καλός είναι αλλά δεν παίρνει πολύ αναλόγως αρχικών προσώντων βεβαίως.Ψηλός βέβαια.7300 και 68 εκατοστά.Θα ξεκινήσουμε κρεμούλα γιατί θέλω κι εγώ να τον δω να παίρνει βάρος και να διαπιστώσω ότι δεν έχει να κάνει με το θυροειδή!Άκουσον άκουσον κι εγώ έχω θέμα με το βάρος...άβυσσος η ψυχή της καμπύλης βάρους!

Και κουκουβά μας ευχαρίστησε που ήρθαμε και πήρε τα απάνω του γιατί μόλις είχε φάει ένα σκυλοβρίσιμο από ένα παιδάκι νηπιαγωγείου που του έκανε εμβόλιο και μου είπε μπράβο για τα παιδιά μου γιατί είναι πολύ καλά παιδιά λέει και να τα χαίρομαι!Κουκουβά ...τέλος

Καλημέρα Λένα!!! Μακάρι να έρθεις κ εσύ να μεγαλώνει η παρεούλα μας!!! Θα σου στείλω και το δικό μου τηλ με πμ για να συννενοηθούμε!!

Γιατί καλέ λες οτι το ζουζουνί σου δεν εχει καλή ανάπτυξη? Εμένα πριν απο λίγες μέρες ήταν 7 κιλά και 69 πόντους και ο γιατρός θεώρησε σούπερ το΄ βάρος του μάλιστα μου έδειξε κ τις καμπύλες οι οποίες ειναι μεσα στα φυσιολογικά όρια. Φαντάσου δεν μου έδωσε κρεμούλα ακόμα αλλά τον αλλο μήνα!! Συγχαρητηρία για τα λουλουδάκια σου αυτό ειναι πολύ ευχάριστο που ειναι καλά παιδάκια να τα χαίρεσαι μανούλα :))))


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λενακι μου ελπιζω να μην οφειλετε στον θυροειδη.....παντως και εμεις θα ξεκινησουμε κρεμουλες λογω της παλινδρομησης γιατι δεν εχει παρει βαρος εδω και αρκετο καιρο, ελπιζω να παμε καλα!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...