Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανουλίτσες κ μπεμπάκια!!!

Ελπίζω η αυριανή συνάντηση να ισχύει θα χαρώ πολύ να τα πούμε!!!! Δεν ορίσαμε το σημείο συνάντησης στο Μωλ, τι θα λέγατε για τον 3ο όροφο που είναι τα Village? Λέτε να πάμε για καφεδάκι στο Floca ή έχετε κάτι άλλο να προτείνετε? Να συναντηθούμε αρχικά έξω απο τα Village κατα τις 12.30 και μετά αποφασίζουμε?

Για τις μανούλες που δεν μπορούν να έρθουν θα ξανασυναντηθούμε τώρα που ανοίγει ο καιρός οπότε να μην στεναχωριούνται! Τώρα για Κρήτη κ για Ρόδο αν και θα το ήθελα πολύ λίγο δύσκολο μου φαίνεται χαχαχαχ :P

Σας φιλώ όλες πολύ πολύυυυυυυυυυυυυ :P:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανουλίτσες κ μπεμπάκια!!!

Ελπίζω η αυριανή συνάντηση να ισχύει θα χαρώ πολύ να τα πούμε!!!! Δεν ορίσαμε το σημείο συνάντησης στο Μωλ, τι θα λέγατε για τον 3ο όροφο που είναι τα Village? Λέτε να πάμε για καφεδάκι στο Floca ή έχετε κάτι άλλο να προτείνετε? Να συναντηθούμε αρχικά έξω απο τα Village κατα τις 12.30 και μετά αποφασίζουμε?

Για τις μανούλες που δεν μπορούν να έρθουν θα ξανασυναντηθούμε τώρα που ανοίγει ο καιρός οπότε να μην στεναχωριούνται! Τώρα για Κρήτη κ για Ρόδο αν και θα το ήθελα πολύ λίγο δύσκολο μου φαίνεται χαχαχαχ :P

Σας φιλώ όλες πολύ πολύυυυυυυυυυυυυ :P:p:p

Μήπως είναι καλύτερα να βρεθούμε κατευθείαν κατά τις 12:30 στα floca ούτως ώστε αν αργήσει κάποια να μην υπάρξει πρόβλημα?

Για να μας γνωρίσετε σας στέλνουμε και την μασκότ μας που δεν είναι άλλη από την πορτοκαλοκίτρινη καμηλοπαρδαλίτσα μας :D.

dsc00458s.jpg

dsc00458xn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλααα!!!

Σας πηραν τιποτα τα "μπεμπακια" σας για τη Γιορτη της μητερας??Εμενα αερα κοπανιστο παντως!!Ουτε φυλλο!!!:mad:

Μπραβο κοριτσακια που θα συναντηθειτε..Να παρω κι εγω ενα αεροπλανακι να κατεβωωωω...Εχουμε κλειστει και στο σπιτι τελευταια μ'αυτον τον παλιοκαιρο..Μια ζεστη μια κρυο μας εχει τρελλανει.

Η μπεμπουλα μου ειναι καλα,με δυο δοντακια πλεον :D!!Αρχισαμε να τρωμε φρουτο,οχι με ιδιαιτερη επιτυχια θα ελεγα,και ρυζαλευρο απο τον αλλο μηνα.

Κατα τ'αλλα συνεχιζει να τρωει καθε 2 ωρες,και να ξυπναει και μια φορα το βραδυ.Φανταζομαι να αραιωσει τα γευματα όταν μπει και η κρεμα και τα λαχανικα(ελπιζω τελος παντων!!!)

Περσι τετοια εποχη ειχα πρωτοακουσει την καρδουλα της...Γενικως αναπολω πολυ την εγκυμοσυνη,παρολο που οσο ημουν εγκυος μιρλιαζα μονιμως.Ανωμαλια ε??

Αυταααα!!

Φιλάκια σε ολες!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

μα καλα το παρεντς εχει τρελαθει τελειως?!

μια μπαινω μια οχι ..αν πατησω πινακα ελεγχου μου ζηταει κωδικο και με πεταει εξω..εχει καμμια αλλη παρομοιο προβλημα?

τεσπα ο μπεμπης μου 8100 και 68 εκ και αρχισαμε κρεμουλες!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι καλύτερα να βρεθούμε κατευθείαν κατά τις 12:30 στα floca ούτως ώστε αν αργήσει κάποια να μην υπάρξει πρόβλημα?

Για να μας γνωρίσετε σας στέλνουμε και την μασκότ μας που δεν είναι άλλη από την πορτοκαλοκίτρινη καμηλοπαρδαλίτσα μας :D.

dsc00458s.jpg

dsc00458xn.jpg

Velissaki μου καλή ιδέα αλλά σκέφτομαι οτι μεσα στον κοσμο που θα καθετε στου Φλόκα αντε να ψάχνεις ενα ενα τα καρότσια για να βρεις την καμηλοπάρδαλη!! Άσε που θα με κοιτάνε σαν να ειμαι τρελλή χαχααχαχαα εγώ λεω να ανταλάξουμε κινητά και μώλις φτάσουμε έξω απο τα village κάνουμε τηλ για να βρεθούμε τι λε΄ς?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα ήταν μια υπέροχη μέρα :P

Χάρηκα απίστευτα πολύ που γνώρισα απο κοντά την Velissa, την Μαργιούλα και την Κατερίνα (την ήξερα απο πιο παλιά) είναι όλες οι μανούλες υπέροχες και τα νινάκια όλα τέλειαααα!!!! Μιλάμε για την πιο ήσυχη παρεούλα με μωρά :P:p:p :P

Σίγουρα θέλω να το επαναλάβουμε και νιώθω πολύ όμορφα που γνώρισα τόσα καλά κορίτσια απο το πάρεντς αλήθεια δεν μπορώ να το πιστέψω!!!

Ευχομαι τα αισθήματα να είναι αμοιβαία μανούλες σας φιλώ πολύ κ περιμένω πως κ τι την επόμενη συνάντηση στην οποία ευχομαι να βρεθούμε κ τα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν τα κατάφεραν σήμερα :)

Μάκια πολλά πολλα σε όλες εσας κ τα νινάκια σας!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζηλευω......!!!!!! την επόμενη φορά να έρθετε Τρίπολη!!! όλες μαζί..... χαχαχαχα

Μπράβο σας πάντως που γνωριστήκατε......

Αχ βρε Αννούλα μου οτι μας έλειπες πάντως μας έλειπες δεν το συζητώ!!!!! Αμαν κ εσυ πιο μακριά δεν βρήκες να πάς? :pppppp

Αθήνα δεν έρχεσαι ποτέ? Αν τυχών ερθεις κάνε τηλ και θα βρεθουμε σίγουρα!!!

Το θεωρώ κ εγώ υπέροχο που γνωριστήκαμε απο κοντά γιατί εχουμε μοιραστεί μαζί απο την αρχή της εγκυμοσύνης μας όλες μας τις αγωνίες, την χαρά της γέννας μετά ... και γενίκά οτι εχουμε το λέμε χωρίς να νιώθουμε οτι θα μας παρεξηγήσουν κ αυτό ειναι πολύ όμορφο!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ειναι υπεροχο συναισθημα Αγγελικη μου!

την επομενη φορα ελπιζω να ειμαι και εγω στην παρεα σας!!

Μαριλενα αντε να παμε για κανα καφε ...!!!

εμεις ξεκινησαμε κρεμουλες!!!ο γιος μουθα βγει φαγανουλης την τσακισε την κρεμα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικούλα (που έχεις και το όνομα που θα έχει και η κόρη μου!!!) θα ανέβω 5 Ιουλίου για ραντεβού στη Νίκαια που έχουμε. Θα δω πως θα κινηθούμε τότε και θα κανονίσουμε.

Μαράκι μπράβο, και εμένα πάντως καμία αντίσταση στο φαγητό εκτός λίγο από τα φρούτα που ας είναι καλά τα ζουζούνια, τα τρώει τελικά χωρίς να το καταλαβαίνει.....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

ωραιο Ονομα θα δωσεις στην κορη σου Αννουλα!!!

οσο για τα ζουζουνια θυμαμαι που τραγουδουσα απο Πατρα μεχρι Γλυφαδα πριν 5 χρονια τον Μπαρμπα Μπριλιο σερι ομως που εκλαιγε η κορη μου!!!

παω να κανω μπανακι τον γιο μου!!

σας φιλω γλυκα!

Link to comment
Share on other sites

ωραιο Ονομα θα δωσεις στην κορη σου Αννουλα!!!

οσο για τα ζουζουνια θυμαμαι που τραγουδουσα απο Πατρα μεχρι Γλυφαδα πριν 5 χρονια τον Μπαρμπα Μπριλιο σερι ομως που εκλαιγε η κορη μου!!!

παω να κανω μπανακι τον γιο μου!!

σας φιλω γλυκα!

Ευχαριστώ.....!!!!!! αυτός ο μπαρμπα-μπρίλιος...... πλατινένιος έχει γίνει!!!! :D:D:D:D

καλό μπανάκι και ύπνο!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ήταν η βόλτα μας σήμερα! Τα μανουλομπεμπάκια δε απίστευτα. Και είναι πολύ ωραία να συναντάς ανθρώπους που εκτιμάς και συμπαθείς επικοινωνώντας μαζί τους μέσα από ένα φόρουμ και που έχουν και αντίστοιχες εμπειρίες-ανησυχίες-βιώματα με τα μωράκια τους. Αλλά και τα μωράκια πιστεύω ότι πέρασαν όμορφα αν κρίνω από τα χαμογελάκια και τα γελάκια τους!

Γι'αυτό την επόμενη φορά να προσπαθήσουμε να το κανονίσουμε έτσι ώστε να μπορέσουν να είναι και περισσότερες μαμάδες και μπεμπάκια. Όσο για τις κοπέλες που είναι μακριά, που θα πάει -μα στις διακοπές, μα κάπως αλλιώς- θα σας πετύχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...