Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Χαιρομαι πολυ πο γνωριστηκατε απο κοντα... μακαρι να ημουν και γω μαζι σας...

Εγω βρε κοριτσια ειμαι πολυ αγχωμενη και μπερδεμενη...Ο μικρος συνεχεια γκρινιαζει, δεν κοιμαται την ημερα σχεδον καθολου και τα γευματα τα εχουμε κανει μπαχαλο!

Τρωει λιγο αλλα τρωει πολλες φορες την ημερα. Με τον θηλασμο εχω απογοηετευτει τελειως! Την μια εχω γαλα, την αλλη τον βαζω στο στηθος και μου κλαιει!!!

Δεν μπορω να το καταλαβω καθολου αυτο το παιδι...Κανει σαν να ποναει καπου και δεν ξερω που! Συνεχεια παει το μυαλο μου στο κακο μηπως εχει κατι το μωρο και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι..

Κατα τα αλλα πηγαμε την Δευτερα στο γιατρο. Τον βρισκει μια χαρα. Απλα μου ειπε αν συνεχισει να κλαει θα κανουμε γενικες εξετασεις να δουμε. Ειμαστε 6,800 και 65 ποντους. Μηπως ειμαστε λιγο αδυνατοι???

Καθε φορα περνουμε και τα κοπλιμεντα μας μιας και η παιδιατρος λεει οτι ειναι το ποιο ομορφο απο ολα τα παιδακια που εχει... :)

Η καρδουλα μου...τρεμω στην ιδεα μην τυχον και μου παθει τιποτα...θα τρελαθω!..

Ξεκινησαμε και μεις την κρεμα την Δευτερα αλλα δεν βλεπω να τρελαινεται...περιμενα περισσοτερο ενθουσιασμο!!! Του κανω 65 γραμμαρια νερο και 2,5 κουταλιες σκονη και τρωει περιπου την μιση. Εσας ποσο τρωνε?

Αυτα τα νεα μας..φιλακια πολλα


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα αντε να παμε για κανα καφε ...!!!

εμεις ξεκινησαμε κρεμουλες!!!ο γιος μουθα βγει φαγανουλης την τσακισε την κρεμα λεμε!

Μαρακι σου υποσχομαι απο Δευτερα θα σου στειλω μηνυμα...

Μπραβο στο μικρο φαγανουλη!!! :-P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι υπεροχο συναισθημα Αγγελικη μου!

την επομενη φορα ελπιζω να ειμαι και εγω στην παρεα σας!!

Μαριλενα αντε να παμε για κανα καφε ...!!!

εμεις ξεκινησαμε κρεμουλες!!!ο γιος μουθα βγει φαγανουλης την τσακισε την κρεμα λεμε!

Την επόμενη φορά σε περιμένουμε σίγουρα!! :P

Με το καλό κ οι κρεμούλες σούπερ..μα πως μεγάλωσαν ετσι βρε κορίτσια μου λέτε??????? εμας ο γιατρός αποφάσισε να μας κρατήσει φιτ δεν εξηγείτε γιατί δεν μας εδωσε κρεμούλα αυτον τον μήνα κ απο κιλά είμαστε 7 με 69 πόντους ύψους!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελικούλα (που έχεις και το όνομα που θα έχει και η κόρη μου!!!) θα ανέβω 5 Ιουλίου για ραντεβού στη Νίκαια που έχουμε. Θα δω πως θα κινηθούμε τότε και θα κανονίσουμε.

Μαράκι μπράβο, και εμένα πάντως καμία αντίσταση στο φαγητό εκτός λίγο από τα φρούτα που ας είναι καλά τα ζουζούνια, τα τρώει τελικά χωρίς να το καταλαβαίνει.....

5 Ιουλίου η επόμενη συνάντηση λοιπόν δεν το συζητώ καθόλουυυυυυυυυυυ!!! Ανυπομονώ να δω την φραουλένια απο κοντά για σένα σκασίλα μου ΧΑχαχΑΧαχΑΑΧΣαχαχΑΧαΑ (πλάκα κανω ε?)

Πολύ ωραία ήταν η βόλτα μας σήμερα! Τα μανουλομπεμπάκια δε απίστευτα. Και είναι πολύ ωραία να συναντάς ανθρώπους που εκτιμάς και συμπαθείς επικοινωνώντας μαζί τους μέσα από ένα φόρουμ και που έχουν και αντίστοιχες εμπειρίες-ανησυχίες-βιώματα με τα μωράκια τους. Αλλά και τα μωράκια πιστεύω ότι πέρασαν όμορφα αν κρίνω από τα χαμογελάκια και τα γελάκια τους!

Γι'αυτό την επόμενη φορά να προσπαθήσουμε να το κανονίσουμε έτσι ώστε να μπορέσουν να είναι και περισσότερες μαμάδες και μπεμπάκια. Όσο για τις κοπέλες που είναι μακριά, που θα πάει -μα στις διακοπές, μα κάπως αλλιώς- θα σας πετύχουμε!

Αμοιβαία τα αισθήματα φιλενάδα τα είπες ολα εσυ για μένα με κάλυψες πλήρως!!! :P:p

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Χαιρομαι πολυ πο γνωριστηκατε απο κοντα... μακαρι να ημουν και γω μαζι σας...

Εγω βρε κοριτσια ειμαι πολυ αγχωμενη και μπερδεμενη...Ο μικρος συνεχεια γκρινιαζει, δεν κοιμαται την ημερα σχεδον καθολου και τα γευματα τα εχουμε κανει μπαχαλο!

Τρωει λιγο αλλα τρωει πολλες φορες την ημερα. Με τον θηλασμο εχω απογοηετευτει τελειως! Την μια εχω γαλα, την αλλη τον βαζω στο στηθος και μου κλαιει!!!

Δεν μπορω να το καταλαβω καθολου αυτο το παιδι...Κανει σαν να ποναει καπου και δεν ξερω που! Συνεχεια παει το μυαλο μου στο κακο μηπως εχει κατι το μωρο και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι..

Κατα τα αλλα πηγαμε την Δευτερα στο γιατρο. Τον βρισκει μια χαρα. Απλα μου ειπε αν συνεχισει να κλαει θα κανουμε γενικες εξετασεις να δουμε. Ειμαστε 6,800 και 65 ποντους. Μηπως ειμαστε λιγο αδυνατοι???

Καθε φορα περνουμε και τα κοπλιμεντα μας μιας και η παιδιατρος λεει οτι ειναι το ποιο ομορφο απο ολα τα παιδακια που εχει... :)

Η καρδουλα μου...τρεμω στην ιδεα μην τυχον και μου παθει τιποτα...θα τρελαθω!..

Ξεκινησαμε και μεις την κρεμα την Δευτερα αλλα δεν βλεπω να τρελαινεται...περιμενα περισσοτερο ενθουσιασμο!!! Του κανω 65 γραμμαρια νερο και 2,5 κουταλιες σκονη και τρωει περιπου την μιση. Εσας ποσο τρωνε?

Αυτα τα νεα μας..φιλακια πολλα

Μαριλενάκι μου μην προβληματίζεσαι με τον ύπνο του μικρού γιατί απ οτι κατάλαβα εγώ το κάθε παιδάκι κάνει τα δικά του με τον ύπνο..εμένα που κοιμάται ακόμα κάποιες ελάχιστες ωρες το πρωί το βράδυ κοιμάται σερί ενα 7ωρο και μετά καθε 1,5 με 2 ωρες θέλει την πιπίλα που του πέφτει...κάποια στιγμή νομίζω οτι όλα θα μπουν στην σειρά τους νωρίτερα ή αργότερα όσο για το φαγητό τα κιλά σας μια χαρά μου φαίνονται αν σκεφτείς οτι εχουμε σχεδον ίδια κιλά κ ύψος μεγαλύτερο εμεις κ κρέμα δεν μας εδωσε ο γιατρος


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!

Αγγελικουλα μου ειμαι πολυ χαρουμενη και εγω που σας γνωρισα και απο κοντα!!

ειστε ολες εξαιρετικες και Κουκλες!!

Βαγια μου οντως τα μωρακια μας περασαν καλα εμενα κοιμοτανε χθες το βραδυ και γελαγε συνεχεια,

Κατερινα ευτυχως που σε γνωρισα γιατι νομιζα οτι το μωρο μου ηταν το μοναδικο που θελει να τρωει ολη την ημερα, χαχαχαχα

την επομενη πρεπει να μαζευτουμε ακομη πιο πολλες, αντε Ζουνιτσα ποτε ειπαμε οτι ερχεσαι? και που θα παει θα ερθουμε και προς Κρητη, Ροδο .... μερια.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!

Αγγελικουλα μου ειμαι πολυ χαρουμενη και εγω που σας γνωρισα και απο κοντα!!

ειστε ολες εξαιρετικες και Κουκλες!!

Βαγια μου οντως τα μωρακια μας περασαν καλα εμενα κοιμοτανε χθες το βραδυ και γελαγε συνεχεια,

Κατερινα ευτυχως που σε γνωρισα γιατι νομιζα οτι το μωρο μου ηταν το μοναδικο που θελει να τρωει ολη την ημερα, χαχαχαχα

την επομενη πρεπει να μαζευτουμε ακομη πιο πολλες, αντε Ζουνιτσα ποτε ειπαμε οτι ερχεσαι? και που θα παει θα ερθουμε και προς Κρητη, Ροδο .... μερια.

Μαργιούλα μου είσαι ακριβώς όπως φανταζόμουν μια απίστευτα γλυκειά μανούλα κ καλό κορίτσι!!! Ειμαι κ εγω πολύ χαρούμενη που σε γνωρισα επιτέλους απο κοντά κ ψήλωσα και 5-6 πόντους με το κούκλες μανάδες χαχαχαΧΑΧΑαΑΧαχΑ

Όσο για την κόρη σου δεν εχω λόγια ειναι το πιο γλυκό φατσουλίνι που εχω δει τελευταία, τρελλό μοντελάκι με την μπαντάνα της κ με τα όλα της, ήθελα να την φάω αλλά κοιμόταν κ δεν μπορούσα να την πάρω αγκαλίτσα την επόμενη φορά ελπίζω!

κ εγω θέλω να γνωρίσω κ τα υπόλοιπα κορίτσια γιατί πιστευω οτι θα ειναι ολες μια κ μια!! Ειδικά την Μαρία Εφη την ξέρω σχεδόν 2 χρόνια κ ακόμα δεν την εχω δει απο κοντα΄γιατι μένει Κρήτη!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Χαιρομαι πολυ πο γνωριστηκατε απο κοντα... μακαρι να ημουν και γω μαζι σας...

Εγω βρε κοριτσια ειμαι πολυ αγχωμενη και μπερδεμενη...Ο μικρος συνεχεια γκρινιαζει, δεν κοιμαται την ημερα σχεδον καθολου και τα γευματα τα εχουμε κανει μπαχαλο!

Τρωει λιγο αλλα τρωει πολλες φορες την ημερα. Με τον θηλασμο εχω απογοηετευτει τελειως! Την μια εχω γαλα, την αλλη τον βαζω στο στηθος και μου κλαιει!!!

Δεν μπορω να το καταλαβω καθολου αυτο το παιδι...Κανει σαν να ποναει καπου και δεν ξερω που! Συνεχεια παει το μυαλο μου στο κακο μηπως εχει κατι το μωρο και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι..

Κατα τα αλλα πηγαμε την Δευτερα στο γιατρο. Τον βρισκει μια χαρα. Απλα μου ειπε αν συνεχισει να κλαει θα κανουμε γενικες εξετασεις να δουμε. Ειμαστε 6,800 και 65 ποντους. Μηπως ειμαστε λιγο αδυνατοι???

Καθε φορα περνουμε και τα κοπλιμεντα μας μιας και η παιδιατρος λεει οτι ειναι το ποιο ομορφο απο ολα τα παιδακια που εχει... :)

Η καρδουλα μου...τρεμω στην ιδεα μην τυχον και μου παθει τιποτα...θα τρελαθω!..

Ξεκινησαμε και μεις την κρεμα την Δευτερα αλλα δεν βλεπω να τρελαινεται...περιμενα περισσοτερο ενθουσιασμο!!! Του κανω 65 γραμμαρια νερο και 2,5 κουταλιες σκονη και τρωει περιπου την μιση. Εσας ποσο τρωνε?

Αυτα τα νεα μας..φιλακια πολλα

Μαριλενα μου μια χαρα ειστε στα κιλα, και εμενα η μικρη μου δεν κοιμαται σχεδον καθολου, εκτος αν την εχω αγκαλια, οσο για τα γευματα ουτε καν ξερω ποσα κανει με ρωταει ο γιατρος και δεν ξερω να του απαντησω!!!

τα κλαματα... μηπως λεω μηπως μπορει να τον πειραζει κατι που τρως και περναει στο γαλα σου?

παντως ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!

μπορει απλα αλλες φορες να πειναει πολυ και αλλες λιγοτερο, δοκιμαζε να τον βαλεις στο στηθος πριν ακομα αρχισει να κλαιει, θα ειναι πιο ηρεμος και πιο συνεργασιμος... και μην ανησυχεις δεν νομιζω οτι υπαρχει κανενα προβλημα, κρεμουλες εμεις οχι ακομα σε 1 μηνα περιπου!!

φιλακια πολλα.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όσο για την κόρη σου δεν εχω λόγια ειναι το πιο γλυκό φατσουλίνι που εχω δει τελευταία, τρελλό μοντελάκι με την μπαντάνα της κ με τα όλα της, ήθελα να την φάω αλλά κοιμόταν κ δεν μπορούσα να την πάρω αγκαλίτσα την επόμενη φορά ελπίζω!

κ εγω θέλω να γνωρίσω κ τα υπόλοιπα κορίτσια γιατί πιστευω οτι θα ειναι ολες μια κ μια!! Ειδικά την Μαρία Εφη την ξέρω σχεδόν 2 χρόνια κ ακόμα δεν την εχω δει απο κοντα΄γιατι μένει Κρήτη!!!!

Ευχαριστω!!!!!!!!! φυσικα εννοειτε και θα ξανασυντηθουμε και θα μας παρετε θα σας παρουμε αγκαλιτσα, οσο για τον γιο σου περα απο το γεγονος οτι ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ ειναι και το πιο ευτυχισμενο μωρακι που εχω δει!! τρελαθηκε απο τις χαρες που σου κανε!!!!!!!!!!!!

να μου τον φιλησεις..... χρωσταω καφε!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!!!!!!!! φυσικα εννοειτε και θα ξανασυντηθουμε και θα μας παρετε θα σας παρουμε αγκαλιτσα, οσο για τον γιο σου περα απο το γεγονος οτι ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ ειναι και το πιο ευτυχισμενο μωρακι που εχω δει!! τρελαθηκε απο τις χαρες που σου κανε!!!!!!!!!!!!

να μου τον φιλησεις..... χρωσταω καφε!!!!!!!!

Ανυπομονώ κοριτσάκι μου!!! ΧαχΑΧαχΑ ο γιος μου ειναι ο μικρός χαχανούλης μαζί με τον γιο της Βάγιας :P:p:p Σ ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια σου για τον μικρούλη μου φουσκώνω φουσκώνωωωωωωωωωωω :P:p:p:p νιε μωρέ είδες τι μου κάνει ο σκατούλης? πως να μην του εχω αδυναμία μετά έ?

Μην λες βλακείες για τον καφέ ξέρεις εσυ!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κατσε να περπατησει, ο φατσουλας σου και θα δεις τι θα απομεινει!!

και δεν εισαι και τοσο πολυ πια ειπαμε!!!!

χΑΧΑχα ειναι η τελευταία μου ελπίδααααααααααααααααααααααααα αιντε περπάτα παιδί μου να σωθούμεεεεεεεεεεεεεε :P:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...