Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Ναι ρε μανάρι, κοντά στα εξωτερικά χείλη, θα σκάσω λέμε από στεναχώρια, δεν πονάει, αλλά διαβάζω πολλά ότι απαγόρευσαν τον φ.τ. για να μην αιμοραγήσουν και τέτοια.......Αγχώθηκε κι ο άντρας μου και μου λέει μην κάνεις τίποτα, ξάπλα και πόδια ψηλά, να μην τρέχουμε....Στη μαμά μου δε θέλω να πω τίποτα γιατί τα λέει όλα στο μπαμπά μου, ε δε γουστάρω 38 χρόνων γαιδούρα να του λέει τι έβγαλα και πού...:oops::oops::oops::oops:

Καλα σιγουρα και εγω δεν γουσταρω να μαθαινει ο πατερας μου λεπτομερειες γυναικολογικες!!!! ντροπη ειναι και για τους δυο:oops::oops:

Οσο για το πιπι, και εμενα μου εχουνε πεταχτει κατι σαν εξογκωματα στα εξω χειλη,ειναι διογκωμενες οι φλεβες της περιοχης λογω εγκυμοσυνης και αυξημενης πιεσης της περιοχης,ετσι ειχα διαβασει και ειχα ηρεμησει.αυτες θα υποχωρησουν μετα την γεννα αλλα δεν εχεις προβλημα στο ειδος του τοκετου απο οσο ξερω,αυτες δεν σπανε για να εχεις αιμορραγια,αφου κανεις δεν τις πειραζει εκει που ειναι.απλα ειναι αντιαισθητικες,εμ !! τι ειναι αισθητικα ομορφο αυτη τη στιγμη πανω μας??:mad:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Άσε μας μωρέ που μας επρηξες με το τέτοιο σου Αφού το βλέπεις Καλά είσαι εγώ ούτε καν που το βλέπω πάει αράχνες εχει πιάσει ούτε sex ούτε τίποτα ..

Κατσαριδες και αραχνες θες να πεις!!! χαχαχαχα ευτυχως ρε κοριτσια να πουμε και τιποτα να γελασει λιγακι το χειλακι μας γιατι πολυ σοβαροτητα επεσε.....η ζεστη και οι ορμονες φταινε μαλλον δεν εξηγειτε αλλιως....Σεξ? βαριεμαι απιστευτα,συν του οτι με την σκεψη οτι θα ζεσταινομαι κιαλλο με πιανουν τα νευρα μου:mad:απαπαπαπα αστο τον χειμωνα καλυτερα!!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατσαριδες και αραχνες θες να πεις!!! χαχαχαχα ευτυχως ρε κοριτσια να πουμε και τιποτα να γελασει λιγακι το χειλακι μας γιατι πολυ σοβαροτητα επεσε.....η ζεστη και οι ορμονες φταινε μαλλον δεν εξηγειτε αλλιως....Σεξ? βαριεμαι απιστευτα,συν του οτι με την σκεψη οτι θα ζεσταινομαι κιαλλο με πιανουν τα νευρα μου:mad:απαπαπαπα αστο τον χειμωνα καλυτερα!!!
Με καθρέφτη το είδα ρε, ήθελα να δω πώς είμαι από άποψη τριχοφυίας, σιγά μη βλέπω αλλιώς εκεί κάτω χαχα!Καλά το σεχ κι εγώ κομμένο, με τους πόνους που έχω το σεχ με μάρανε, άσε, θα βασιστώ στο περπάτημα για να γεννήσω εύκολα!:D

Εννοειτε με καθρεφτακι....τι το θες ομως?? το κοιτας και σε πιανει σφιξιμο στο στομαχι....ε ρε πως κατανταμε,σαν μ@&νι καπελο!!:wink:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Εξω ημουν για καφε με την αδελφη μου,τους αντρες και τα μικρα και τα λεγαμε.Λενε βεβαια οτι ειναι μεγαλη παρηγορια το αγορακι τους αλλα δεν παυει να ποναει κι ειναι πολυ σκληρο να κανεις π.χ εμετο λες κι εισαι εγκυος ενω ξερεις οτι η ψυχουλα εχει χαθει Τελοσπαντων δε θελω να βαρυνω αλλο το κλιμα.Εδω αυριο ετοιμαζομαστε για τα πρωτα γεννητουρια της οαρεας μας.Απιστευτο...Μακαρι να μαθουμε αυριο τα ευχαριστα.Ευαγγελια μου ναι να χαιρεσαι,φαινεται οτι θα χεις ευκολο τοκετο,προσεχε αυτο το δεκαημερο,ακολουθησε τις οδηγιες κι ολα θα πανε καλα.Ξερω οτι αν δεν εχεις τελειωσει τις ετοιμασιες θα αγχωθεις λιγο αλλα ολα θα γινουν σιγα σιγα.Νινακι μου τι ειπε ο γιατρος?Μπες να μαθουμε νεα της μπουμπους.Κθ εμενα ειναι πολυ χαμηλα η δικη μου,ο γιατρος μου πε οτι το κεφαλι της ειναι "πατημενο"και σπρωχνει τον τραχηλο.Οσο για το σεξ κι εγω κι ο αντρας μου λυσσαμε αλλα φοβομαστε γιατι ο γιατρος ηταν πολυ επιφυλακτικος οποτε αναγκαστικα ψιλοαπεχουμε.Εγω επειδη το πιπι το ξυριζω χωρις να βλεπω,τελειως εμπειρικα,δε ξερω πως δειχνει.Απο περιεργεια με ολα αυτα που λετε θα βαλω καθρεφτη να δω τι παιζει.Μετα τον τοκετο που το κοιταζα δεν το αναγνωριζα,πρησμενο,παραμορφωμενο αλλα ευτυχως επανηλθε.Τι κουβεντα εχουμε πιασει,μου θυμιζουμε τους αντρες ππου ασχολουνται συνεχεια με το πουλι τους!!!


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε με καθρεφτακι....τι το θες ομως?? το κοιτας και σε πιανει σφιξιμο στο στομαχι....ε ρε πως κατανταμε,σαν μ@&νι καπελο!!:wink:

χαχα μεγαλο πακετο πως εχει καταντησει αληθεια ομως! ευτυχως δεν το βλεπει κανενας κι εμεις με τον αντρα μου αδερφακια σε ολη την εγκυμοσυνη τη βγαλαμε! Τοσο καιρο αποχη ποτε! και φανταζομαι και μετα τη γεννα σιγουρα θελει ενα διμηνο να ερθει στα ισα του ε??


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσαρες καλημερα!!!! σημερα γενναω!!!!!! μπαινω στο μητερα 8 το πρωι και μεχρι 12 το μεσημερι θα εχω γεννησει! θα προσπαθησω να ενημερωσω με την πρωτη ευκαιρια! φιλακιααααααα


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα!!!! σημερα γενναω!!!!!! μπαινω στο μητερα 8 το πρωι και μεχρι 12 το μεσημερι θα εχω γεννησει! θα προσπαθησω να ενημερωσω με την πρωτη ευκαιρια! φιλακιααααααα

Kαλημέρα, την πιο γλυκιά καλήμερα στη μανούλα που ανοίγει τον χορό των γεννητουριών στο καφέ μας!Να πάνε όλα υπέροχα,θα περιμένουμε εναγωνίως ενημέρωση όποτε μπορέσεις κοριτσάρα, με το καλόοοοοοο!!!!!:P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχα μεγαλο πακετο πως εχει καταντησει αληθεια ομως! ευτυχως δεν το βλεπει κανενας κι εμεις με τον αντρα μου αδερφακια σε ολη την εγκυμοσυνη τη βγαλαμε! Τοσο καιρο αποχη ποτε! και φανταζομαι και μετα τη γεννα σιγουρα θελει ενα διμηνο να ερθει στα ισα του ε??

Κάπου εκεί...ανάλογα πώς θα πας και με τα λόχεια...Συνήθως μετά το σαραντισμό είσαι σίγουρα οκ, στο φ.τ. σίγουρα, στην κ.τ. δεν ξέρω ...:rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Εξω ημουν για καφε με την αδελφη μου,τους αντρες και τα μικρα και τα λεγαμε.Λενε βεβαια οτι ειναι μεγαλη παρηγορια το αγορακι τους αλλα δεν παυει να ποναει κι ειναι πολυ σκληρο να κανεις π.χ εμετο λες κι εισαι εγκυος ενω ξερεις οτι η ψυχουλα εχει χαθει Τελοσπαντων δε θελω να βαρυνω αλλο το κλιμα.Εδω αυριο ετοιμαζομαστε για τα πρωτα γεννητουρια της οαρεας μας.Απιστευτο...Μακαρι να μαθουμε αυριο τα ευχαριστα.Ευαγγελια μου ναι να χαιρεσαι,φαινεται οτι θα χεις ευκολο τοκετο,προσεχε αυτο το δεκαημερο,ακολουθησε τις οδηγιες κι ολα θα πανε καλα.Ξερω οτι αν δεν εχεις τελειωσει τις ετοιμασιες θα αγχωθεις λιγο αλλα ολα θα γινουν σιγα σιγα.Νινακι μου τι ειπε ο γιατρος?Μπες να μαθουμε νεα της μπουμπους.Κθ εμενα ειναι πολυ χαμηλα η δικη μου,ο γιατρος μου πε οτι το κεφαλι της ειναι "πατημενο"και σπρωχνει τον τραχηλο.Οσο για το σεξ κι εγω κι ο αντρας μου λυσσαμε αλλα φοβομαστε γιατι ο γιατρος ηταν πολυ επιφυλακτικος οποτε αναγκαστικα ψιλοαπεχουμε.Εγω επειδη το πιπι το ξυριζω χωρις να βλεπω,τελειως εμπειρικα,δε ξερω πως δειχνει.Απο περιεργεια με ολα αυτα που λετε θα βαλω καθρεφτη να δω τι παιζει.Μετα τον τοκετο που το κοιταζα δεν το αναγνωριζα,πρησμενο,παραμορφωμενο αλλα ευτυχως επανηλθε.Τι κουβεντα εχουμε πιασει,μου θυμιζουμε τους αντρες ππου ασχολουνται συνεχεια με το πουλι τους!!!

Μετά τον τοκετό εννοείται δεν το κοιτάς για κανα δίμηνο, ολόκληρο μωρό βγήκε, πού να επναλέλθει το καημένο, χαχα, έχεις δίκιο σαν τους άντρες κάνουμε!!!:-P:-PΠώς είναι η αδερφή σου?Ξεκίνησε η διαδικασία καθόλου από μόνη της ή μπα?Πόσο είναι, θυμισέ μου....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Λες βρε Μαρουσκάκι να χαίρομαι? Γιατί εγώ αγχώθηκα. Βαλιτσα έχω ψιλοετοιμη, αλλά είναι τόσα πολλά ακόμα που πρέπει να γίνουν, δεν θελω να γεννήσω νωρίτερα.

Αλλες δέκα μέρες είπε ο γιατρός, αν δεν γεννήσω τις επόμενες δεκα μερες δεν θα χρειαστεί θερμοκοιτίδα. Πάντως ενώ γενικά ο γιατρός μου είναι από τους πιο χαλαρούς γυναικολόγους που εχω δει, αυτή τη φορά τον είδα πιο μαζεμένο. Πρώτη φορά μου έβαλε απαγορεύσεις, όχι περπάτημα, όχι σεξ, μου έδωσε και οδηγίες να πάω κλινική αν δω η νιώσω κάτι περίεργο.

Ο άντρας μου στο δρόμο είναι, όπου να'ναι έρχεται. Μετά από δέκα μέρες η αλήθεια είναι ότι το περιμέναμε πώς και πώς αλλά δεν έχει "γυμναστική" σημερα, ούτε και βλέπω να έχει στο σύντομο μέλλον, πολύ του κακοφάνηκε που το άκουσε από το τηλ :tongue:

Φυσικά και θα χαίρεσαι βρε χαζούλα, άλλες αμάν κάνουνε να κατέβει το μωράκι κι εσύ θα αγχώνεσαι που εμπεδώθηκε?Κάνε λίγο κράτει με δουλίτσες, ετοίμασε τα βασικά και μη φοβάσαι, σαν αυγουλάκι θα έρθει η μπέμπα σας!:cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατσαριδες και αραχνες θες να πεις!!! χαχαχαχα ευτυχως ρε κοριτσια να πουμε και τιποτα να γελασει λιγακι το χειλακι μας γιατι πολυ σοβαροτητα επεσε.....η ζεστη και οι ορμονες φταινε μαλλον δεν εξηγειτε αλλιως....Σεξ? βαριεμαι απιστευτα,συν του οτι με την σκεψη οτι θα ζεσταινομαι κιαλλο με πιανουν τα νευρα μου:mad:απαπαπαπα αστο τον χειμωνα καλυτερα!!!

Εγώ ούτε βαριέμαι ούτε η ζέστη με χαλάει αλλά φοβάμαι αφού πονάω και δε θέλω να ρισκάρω τώρα...

Αχ κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη που μια μια παίρνετε σειρά για γέννα!!!:D

:D:D:D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Η μικρή μας έχει εμπεδωθεί! Είναι πολύ χαμηλά στη λεκάνη, το κεφαλάκι της έχει σφηνώσει εκεί και έχει πάρει θέση. Δεν μπορούσαμε να μετρήσουμε καλά καλά περίμετρο κεφαλής τόσο χαμηλά που ήταν. Κατά προσέγγιση η μπουμπού είναι 2.600γρ. Ο γιατρός μου είπε να μην κουράζομαι, να μην περπατάω πολύ, να μην κάνω σεξ. Να αποφύγουμε τη γέννα για τουλάχιστον 2 εβδομάδες είπε, ώστε να μπω 37η εβδ. και να μην μπει το μωρό θερμοκοιτίδα.

Εχει καμιά μανούλα ανάλογη εμπειρία? Φοβήθηκα λίγο, δεν θέλω να γεννήσω νωριτερα! Δεν έχω ετοιμάσει και τίποτα ακόμα, ένα σωρό ψώνια είναι ακόμα να γίνουν.. Σαν χεσμένη πάω από την ώρα που μου το είπε!!

Μπράβο για το κοριτσάκι σου! Όσο για το να μην γεννήσεις πρόωρα, δεν είναι απαραίτητο να συμβεί σωστά; Θέλω να πω ότι οι πρωτομανούλες συνήθως καθυστερούν να γεννήσουν...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! Χθες γνωρισα τον καινουριο γιατρο στο Αλεξανδρας ειναι συμπαθεστατος και πολυ καθησυχαστικος. Το μωρακι μας γυρισε με το κεφαλακι κατω οποτε θα γλυτωσω την καισαρικη!!θα μπω με προκληση ομως, απο 26 Ιουλιου για εξετασεις για κανενα τετραημερο πρωτα και μετα θα προκαλεσουμε τον τοκετο. Ο μπεμπης μας ειναι 2500 κιλα!! πηρα μεγαλη χαρα ελπιζω ολα να κυλησουν ηρεμα απο δω και περα.

Πω πω πως μεγάλωσαν τα μωράκια μας! Να τον χαίρεσαι!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το καφε αυγουστου κλεινει....ολες Ιουλιο πατε καλε;;;;λυσσαξανε τα μωρα σας να βγουνε!!!!ρε λετε κι η Κροκετ να γεννησε ηδη γι αυτο χαθηκε;;;;;

Σκάσανε τα καημενά και θέλουν να πάνε θάλασσα να κάνουν κανένα μπανάκι!:tongue::tongue::tongue:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα!!!! σημερα γενναω!!!!!! μπαινω στο μητερα 8 το πρωι και μεχρι 12 το μεσημερι θα εχω γεννησει! θα προσπαθησω να ενημερωσω με την πρωτη ευκαιρια! φιλακιααααααα

Η μεγάλη στιγμή έφτασε! Εύχομαι τα καλύτερα! Είμαστε όλες (νοερά) δίπλα σου! Περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!!! Φιλιά πολλά!!!!

post-37166-14825440906091_thumb.jpg


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...