Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

γεια σας!

αφου εφυγε και η μελνταν θα κανω και γω λογαριασμο.δεν μπορω να μιλαω μονη μου:tongue:

μαριανθη ή οποια αλλη στειλτε μου με μηνυμα το ονομα σας στο fb να σας κανω φιλους.αυριο το πρωι θα ασχοληθω.

φιλια


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια.Ωραιο και το φεις,αλλα πολυ γρηγορο,εγω μπαινω οσο γινεται κι ας χανω εξελιξεις.Εχω και μεγαλη φαμιλια να τρεξω.Lonestar ελα να μιλαμε κι απο κει.Τη βροχουλα ομως δεν την αφηνω,θα μπαινω κι εδω.Κοριτσακι μου μια αποφαση ειναι το γυμναστηριο αλλα εσυ δεν εχεις που ν αφηνεις το μωρο.Εμενα παντως με βοηθησε σε πολλα επιπεδα.Νιωθω επιτελους οτι κανω κατι μονο για μενα.Δεν ποναει το σωμα μου κι εχω περισσοτερη ενεργεια.Ειναι απυρετη η μαγδαληνη?Εμενα οι δυο μικρες παλι βηχα και μυξα,βαρεθηκα πια.Χθες φασολακια και σημερα μπιφτεκια με πατατες.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξερω πως νιωθεις το σωμα σου βροχουλα μου και ειναι απολυτα σπαστικο να μη σου αρεσει ο εαυτος σου και να τρωγεσαι με τα ρουχα σου.Τα διωξες παντως τα κιλα θηριο?Εγω που χα παρει τα μισα απο σενα,εχω ακομη δυο.Μωρε κανε κι εσυ φεις και μπαινε μονο για μια καλημερ που λεει ο λογος,να μη χαθουμε.Απο κει ξαναβρηκα παλιες κοπελες,τη μαντατα,την χαμπιμπι,την λοβ,την κροκετ.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια 2 κιλά τί είναι; 17 κιλά άντε πες 15! Δεν έχω μπουφαν που να κλείνει...έχω τρελές υπογλυκαιμίες...αν δεν τελειώσει ο θηλασμός να φτιάξω τα ορμονικά μου, να αρχίσω τις θεραπειες μου δε βλέπω προκοπή...αγνώριστη είμαι!Ευτυχώς είμαι σφιχτή σχετικά...κάτι είναι και αυτό!Το στήθος μου...δεν έχω λόγια,πρώτα φαίνεται το στήθος και μετά εγώ!Και εγώ χάνω πολλά στο φβ γιατί δεν μπαίνω κάθε μέρα!γι αυτό θα μπαίνω και εδώ να γράφω και να διαβάζω.

φιλιά σε εσας και τα ζουζούνια σας!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

μπηκα και γω χτεςστο fb αλλα δεν καταλαβα και πολλα γιατι γκρινιαζε ο μπεμπης.θα γραφω κι εδω παντως.εγω η συγγραφεας χαχα...

ο μπεμπαρακος μου με ταραξε παλι χτες βραδυ.ανα 1 ωρα ξυπνιος και μολις τον επαιρνα αγκαλια ανοιγε ορθανοιχτο στομα.μιλαμε τρελη πεινα!αυτο το αλμα βρε παιδι μου.επρεπε να δειτε την πανα του το πρωι.τιγκα!

φραουλιτσες πως θα χασουμε κιλα αν δεν το ραψουμε?ειμαι +10.αλλα πειναω ολη την ωρα.ουτε εμενα κλεινουν τα μπουφαν,οχι λογο παχους,αλλα λογω βυζιου.εγω εχω κοιλια και ποπο.

μελνταν εγω πριν μεινω εγκυος πηγαινα συνεχεια γυμναστηριο.εχω αγορασει και ελλειπτικο,για 2 χρονια εκανα καθε μερα απο μια ωρα μετα τη δουλεια ανελειπως.ειχα γινει κορμαρα πριν μεινω εγκυος.αλλα ολα αυτα τα κανα με το ζορι,δεν μου αρεσε καθολου.αυτες οι ενδορφινες σε μενα δεν λειτουργησαν ποτε...

λεω να παω να φτιαξω εναν χαλβα ετσι για την διαιτα!:tongue:


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Novembair μου μόνο εσύ λείπεις από το νέο καφενέ μας! Και η Μάγδα βασικά αλλά αυτή έχει χαθεί και από εδώ. Άντε έλα να ξαναεννωθεί το παρεάκι!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

lone ευτυχώς τα παίρνω παντου τα κιλά ομοιόμορφα!από τα αυτιά μέχρι το μικρό δαχτυλάκι του ποδιούμου!Εμένα η γυμναστική μου άρεσε κ αρέσει πολύ.τα τελευταία 5 χρόνια έκανα συστηματικά 3 φορές την εβδομάδα....και πάντα φεύγω με χαρά!

Ανθή χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις!

Μάχη να χαίρεσαι την αγάπη σου!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα το Αναστασάκι μου γίνεται 6 μηνών! Μισός χρόνος ζωής! Πότε ήταν που έμαθα ότι είμαι έγκυος και πότε το μικρό σποράκι (όπως την έλεγα) έγινε ολόκληρο μωράκι! Την λατρεύω!

post-37166-14825440946666_thumb.jpg


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που πάω στη μαμά μου και είναι εκεί η ανιψιά μου (2χρ) αφού καθόμαστε βγάζει τα παπούτσια της δικιά μου.Και τώρα συνειδητοποίησα ότι αυτό το κάνει επειδή όλοι όταν μπαίνουμε βγάζουμε τα παπούτσια μας!Τι σου είναι όμως τα μικρά!!!!!

Με τις στερεές δεν τα πάμε καλά.Εκεί που έτρωγε μια χαρα τις τελευταίες μέρες πάει να κάνει αναγούλα.το πρωί της δίνω κ κρόκο.

Δεν έχουμε καταφερει σε καμια περιπτωση να αντικαταστήσουμε γευμα...κ μάλλον θα πάρει αρκετα!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

μαριανθη να χαιρεσαι την κορουλα σου!

φραουλιτσες πολυ νωρις δε δωσατε αυγο?εμεις απο τον 8 θα δωσουμε.

εγω χτες επαθα παλι αρχη μαστιτιδας.πλακωσα το στηθος γιατι κοιμηθηκα στο πλαι η χαζη και στο πρωτο ξυπνημα του μπεμπη πονουσα ηδη.εκανα παλι κομπρεσες και θηλαστρο ολη μερα χτες.τωρα ποναω λιγοτερο.

ο μπεμπης αρρωστησε.τον κολλησα μαλλον.εχει πολυ μυξα..ολο το βραδυ αγκαλια τον ειχα.κανουμε συνεχεια ορο στη μυτη αλλα δεν τον θελει.

δεν προλαβαινω να μπαινω fb τελικα ρε παιδια.εσεις ποτε προλαβενετε?κι οταν καταφερνω να μπω ξυπνα παντα!τι ειναι κι αυτο?ρανταρ εχει?

φιλακια!


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φενια μου κι εμενα τις πρωτες μερες μου φαινοταν οτι δε μπορουσα να το παρακολουθησω,τελικα ομως αυτη ειναι η διαφορα του,οτι ειναι γρηγορο.Εγω το χω ανοιχτο,ριχνω τις ματιες μου κι οταν μπορω γραφω.Μικρα σχολια οχι ολοκληρα σεντονια οπως εδω.Αφου τον εκανες τον λογαριασμο μπαινε οποτε μπιρεις.Μη σε χασουμε.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που πάω στη μαμά μου και είναι εκεί η ανιψιά μου (2χρ) αφού καθόμαστε βγάζει τα παπούτσια της δικιά μου.Και τώρα συνειδητοποίησα ότι αυτό το κάνει επειδή όλοι όταν μπαίνουμε βγάζουμε τα παπούτσια μας!Τι σου είναι όμως τα μικρά!!!!!

Με τις στερεές δεν τα πάμε καλά.Εκεί που έτρωγε μια χαρα τις τελευταίες μέρες πάει να κάνει αναγούλα.το πρωί της δίνω κ κρόκο.

Δεν έχουμε καταφερει σε καμια περιπτωση να αντικαταστήσουμε γευμα...κ μάλλον θα πάρει αρκετα!

Νωρίς δεν ξεκινήσατε το αυγό;


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

μαριανθη να χαιρεσαι την κορουλα σου!

φραουλιτσες πολυ νωρις δε δωσατε αυγο?εμεις απο τον 8 θα δωσουμε.

εγω χτες επαθα παλι αρχη μαστιτιδας.πλακωσα το στηθος γιατι κοιμηθηκα στο πλαι η χαζη και στο πρωτο ξυπνημα του μπεμπη πονουσα ηδη.εκανα παλι κομπρεσες και θηλαστρο ολη μερα χτες.τωρα ποναω λιγοτερο.

ο μπεμπης αρρωστησε.τον κολλησα μαλλον.εχει πολυ μυξα..ολο το βραδυ αγκαλια τον ειχα.κανουμε συνεχεια ορο στη μυτη αλλα δεν τον θελει.

δεν προλαβαινω να μπαινω fb τελικα ρε παιδια.εσεις ποτε προλαβενετε?κι οταν καταφερνω να μπω ξυπνα παντα!τι ειναι κι αυτο?ρανταρ εχει?

φιλακια!

Αχ αυτοί οι φραγμένοι πόροι... Μεγάλος πόνος...

Τώρα αφού μας βρήκες στο φεις, μην σε στεναχωρεί τίποτα. Όποτε μπορείς θα μπαίνεις!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τί να σας πω για το αβγό δεν ξέρω...(μή το γραφετε με -υ- μαρτυράτε την ηλικία σας!χαχχαχ)

έτσι μου είπε η παιδίατρος!Και εγώ Φένια λίγο μπαίνω...δεν σε έχω συναντησει.Μέρες δεν μπαίνω κ καθόλου!

Δεν ξέρω τί να κάνω με την μικρή που μου σφραγίζει το στόμα όταν πάω να την ταίσω.έχει ένα πείσμα...ίδια εγώ το πουλάκι μου!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

φραουλιτσες δεν ηξερα οτι το αυγο γραφεται με β τωρα πια χαχα

μπηκα χτες.εχουν συνβει σε καποιες κοπελες καποια στεναχωρα.

εμεις θα φαμε την αλλη βδομαδα

νοβεμπερ πες κανενα νεο!!!!!!!!!τι κανει η μικρη?


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...