Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

ο μπεμπης κοιμαται,ο αντρας μου εχει βγει και γω πινω καφε και σερφαρω.

χτες περασα πολυ ωραια..πηγαμε γα καφε με μια φιλη μου μαζι με τον μπεμπη φυσικα και μετα μαζι με τους αντρες μας ψησαμε στο τζακι τους.12 η ωρα πηγαμε σπιτι.ο μπεμπης μεχρι τοτε ντουρασελ.μετα κοιμηθηκε 6ωρο σερι.τοσο αργα να μεινουμε εξω απο πριν γεννησω.

εφτιαξαχαλβα σιμιγδαλενιο μια συνταγη του ακη με πορτοκαλι.τελειος τον εχω τσακισει.

ευαγγελια καλως ορισες!φαε παιδι μου!φαι μανουλας που θα ξαναβρεις?

μαχη και μελνταν χαρα στο κουραγιο σας που κανετε γυμναστικη.εμενα ποτε δε μου αρεσε.παντα με το ζορι πηγαινα γυμναστηριο μονο και μονο γιατι επρεπε.παντα προσεχα μην παρω κιλα,ημουν συνεχεια σε διατα,αομα και στην εγκυμοσυνη προσεχα.τωρα το χω χ..ει...δεν μπορω να μπω σε διαδικασια.

λετε να μας αφησε και η νοβεμπερ?

Κορίτσι εσύ έχεις φεις;


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε?Εγω παλι εχω στο σπιτι τη δαναη με ιωση.Μιλησα με τη δασκαλα της και μου πε οτι οι εργαζομενες μαμαδες δε μποροτν να κρατανε πολλες μερες τα αρρωστα παιδακια τους στο σπιτι κι ετσι να στελνουν σχολειο με αποτελεσμα να κολλανε ολα τ αλλα.Συναχι και βηχα εχει μονο αλλα αφου ειμαι σπιτι την κραταω κι αυτη να μην χειροτερεψει.Θα το δειτε κι εσεις αργοτερα,η πρωτη χρονια στο σχολειο ειναι δυσκολη.Πολυ κρυο και σημερα ε?Επιτελους χειμωνας.Τις αφησα στον αντρα μου και πηγα γυμναστηριο,σουπερ μαρκετ και μια βολτιτσα στα μαγαζια και πολυ μου αρεσε.Τωρα καθομαστε τζακατοι,εχω φτιαξει μια φωτια-ολοκαυτωμα.Ποπακι εγω θα φτιαξω φεισμπουκ,βασικα θα μου το φτιαξει ο αντρας μου που ναι πολυ αναβλητικος κι απ τα χριστουγεννα ολο μου το φτιαχνει..θα πιεσω την κατασταση γιατι θελω να σας βρω και να τα λεμε.Βεβαια εγω απο δω θα σταματησω οταν φυγει κι η τελευταια γιατι η αληθεια ειναι οτι μου κακοφαινεται λιγο που χαλασαμε την παρεουλα μας.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;lonesta alασε και εμένα μου αρέσει αυτός ο χαλβάς του Άκη τον φτιάχνω και εγώ επίσης έκανα το σταφιδοψωμο του υπέροχο ..Πολύ κρύο και σήμερα όντως πήγα μόνο λίγο σούπερ μάρκετ και αυτό ήταν όλο φυσικά το ντολμαδάκι μου έμεινε με τον μπαμπά σπίτι δεν την βγάζω με τέτοιο κρύο φοβάμαι..Αντωνία μου περαστικά στην δαναουλα. Αυτές οι ιώσεις είναι άστα να πάνε..κανονικά θα επρεπε αν τα παιδιά τους είναι τόσο κρυωμενα να μην τα δέχονται στο σχολείο γιατι έτσι κολλάνε όλα. Αλλά δεν μπορείς να το αποφύγεις αυτό το πράγμα με τις ιώσεις όλος ο κόσμος κρυωμένος είναι τουλάχιστον ας τις περνάνε ελαφριά..μπράβο Αντωνία μου αναζωογονεί το γυμναστήριο Καλά κάνεις. Εμάς πάλι δεν είναι μεγάλο το σπίτι και ενώ έχουμε τζάκι μας έχει πει η παιδίατρος να μην το ανάβουμε για το παιδί λεει και μου έχει λείψει τόσο πολύ να κάτσω στο τζάκι με ένα ποτηράκι κρασι..Είναι ωραία ελάτε κορίτσια στο Facebook και εσύ lone star να κάνεις αν δεν έχεις μιλάμε με τις ώρες συζητάμε τα πάντα είμαστε ωραίο παρεακι απλά μεταφερθήκαμε εκεί δεν φεύγουμε από εδώ αν δεν σας πάρουμε όλες. Βροχούλα μου εσύ που είσαι;μπες να μας πεις ένα γεια.


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εδω ειμαι!!!!!ζω και εγω:cool:

Εχουνε γινει πολλα μεσα σε 10 μερες που απουσιασα απο το καφε μας....ειχα αρρωστα και τα τρια,βασικα η Μαγδαληνη ειναι ακομα αρρωστη:cry: ξεκινησαμε απο την Πεμπτη 14/1 με πυρετους τα δυο μεγαλυτερα που καταληξανε σε αμυγδαλιτιδα,βρογχιολυτιδα,λαρρυγγιτιδα με αντιβιωσεις,κολυρια ,μασκες και ενα σκασμο αντιπυρετικα καθε 4 ωρες.αυτο για 8 μερες και μετα τσουπ κολλαει και η Μαγδαληνη,οχι τοσο βαρια μορφη ομως αποτι μου ειπε ο παιδιατρος,πιο ηπια αλλα για ενα μωρο ειναι αρκετα σοβαρα τα πραγματα.σημερα της εκανα αιματολογικες εξετασεις γιατι ακομα εχει πυρετο,τελικα δεν εχει το μικροβιο των μεγαλυτερων,εχει ιωση Η1Ν1 σε ηπια μορφη,μονο αντιπυρετικα και μασκες θα της κανω.αυτες τις 10-12 μερες εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου.και τα τρια μου παιδια ασπρα σαν πανι και εγω να τρεχω απο δωματιο σε δωματιο και απο εμετο σε εμετο.Πολυ εμετο ομως εχω φαει τελευταια:shock::shock:.τα βραδια μου ειναι μεσα στην αυπνια γιατι παρακολουθω τους πυρετους της Μαγδαληνης τωρα, την προηγουμενη βδομαδα ειχε ο αντρας μου κατι υπηρεσιες και τα επαιξα μονη μου,πολυ αγχος αν θα τα καταφερω και μην τυχει τιποτα βραδιατικα στα παιδια που δεν μπορω να τα βοηθησω.εκοψα και τον θηλασμο,βασικα η Μαγδαληνη τον εκοψε μαχαιρι απο τοτε που κολλησε την ιωση,δινω φρουτα ξεκινησα και κοτοπουλο ασχετα που δεν το πολυτρωει λογω ιωσης,και πρωι βραδυ δινω συμπληρωμα.ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα γιατι παμε στην δευτερη βδομαδα και εχω παθει μινι καταθλιψη απο τα χαλια μας...γιαυτο και χαθηκα,ουτε να ανοιξω το ταμπλετ δεν ειχα διαθεση.θα σας διαβασω ομως γιατι δεν εχω παρακολουθησει νεα σας.ειστε ολες καλα?τα παιδακια σας?εγινε κανα συνταρακτικο νεο?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..βροχούλα μου τι να πω βρε κορίτσι μου περαστικά σας υπομονή να περάσει να ηρεμήσετε όλος ο κόσμος μέσα στις ιώσεις ειναι..άντε να γίνουν γρήγορα Καλά γιατι υποφέρουν τα καημένα..Και εσύ με τρία παιδιά και χωρίς βοήθεια τι να κάνεις..περαστικά κορίτσι μου εδώ είμαστε ειμεις μας έλειψες γιαυτο αναρωτιομασταν...


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου εδω ειμαι!!!!!ζω και εγω:cool:

Εχουνε γινει πολλα μεσα σε 10 μερες που απουσιασα απο το καφε μας....ειχα αρρωστα και τα τρια,βασικα η Μαγδαληνη ειναι ακομα αρρωστη:cry: ξεκινησαμε απο την Πεμπτη 14/1 με πυρετους τα δυο μεγαλυτερα που καταληξανε σε αμυγδαλιτιδα,βρογχιολυτιδα,λαρρυγγιτιδα με αντιβιωσεις,κολυρια ,μασκες και ενα σκασμο αντιπυρετικα καθε 4 ωρες.αυτο για 8 μερες και μετα τσουπ κολλαει και η Μαγδαληνη,οχι τοσο βαρια μορφη ομως αποτι μου ειπε ο παιδιατρος,πιο ηπια αλλα για ενα μωρο ειναι αρκετα σοβαρα τα πραγματα.σημερα της εκανα αιματολογικες εξετασεις γιατι ακομα εχει πυρετο,τελικα δεν εχει το μικροβιο των μεγαλυτερων,εχει ιωση Η1Ν1 σε ηπια μορφη,μονο αντιπυρετικα και μασκες θα της κανω.αυτες τις 10-12 μερες εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου.και τα τρια μου παιδια ασπρα σαν πανι και εγω να τρεχω απο δωματιο σε δωματιο και απο εμετο σε εμετο.Πολυ εμετο ομως εχω φαει τελευταια:shock::shock:.τα βραδια μου ειναι μεσα στην αυπνια γιατι παρακολουθω τους πυρετους της Μαγδαληνης τωρα, την προηγουμενη βδομαδα ειχε ο αντρας μου κατι υπηρεσιες και τα επαιξα μονη μου,πολυ αγχος αν θα τα καταφερω και μην τυχει τιποτα βραδιατικα στα παιδια που δεν μπορω να τα βοηθησω.εκοψα και τον θηλασμο,βασικα η Μαγδαληνη τον εκοψε μαχαιρι απο τοτε που κολλησε την ιωση,δινω φρουτα ξεκινησα και κοτοπουλο ασχετα που δεν το πολυτρωει λογω ιωσης,και πρωι βραδυ δινω συμπληρωμα.ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα γιατι παμε στην δευτερη βδομαδα και εχω παθει μινι καταθλιψη απο τα χαλια μας...γιαυτο και χαθηκα,ουτε να ανοιξω το ταμπλετ δεν ειχα διαθεση.θα σας διαβασω ομως γιατι δεν εχω παρακολουθησει νεα σας.ειστε ολες καλα?τα παιδακια σας?εγινε κανα συνταρακτικο νεο?

αχ βρε νοβεμπερ περαστικα σας...ευχομαι να γινουν γρηγορα καλα τα παιδακια σου!φανταζομαι τι περασες,εμενα γκουχ κανει και τρωω φρικη..ολοι αρρωστοι ειναι αυτες τις μερες..και με τους παιδικους ενα παραπανω..οσο για το θηλασμο,τον εκοψες τελειως? νομιζω οτι θα τη βοηθουσε με την αρρωστια..θα της εδινε αντισωματα απο σενα..μπορει να ταν απεργια ή ισως λογω μπουκωμενης μυτης να μην μπορουσε να θηλασει και οταν αναρρωσει να το ξαναζητησει..


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε κλειστει σπιτι γιατι κανει ψοφοκρυο και δεν βγαζω εξω το μωρο.

ολοι ειναι αρρωστοι..η μανα μου εχει να ρθει 10 μερες..

αυτη τη βδομαδα δεν δουλευει ο αντρας μου και εχει αναλαβει το μαγειρεμα.(αλληλουια):P

ο μπεμπαρος ανελπιστα εχει αρχισει να ξαναβρισκει τους ρυθμους του οσον αφορα το βραδινο υπνο.και νιωθω οτι εχει αρχισει και θηλαζει ξανα κανονικα.

δεν αρνειται το στηθος οπως πριν και δεν το αφηνει στο λεπτο.

μελνταν και σενα αρρωστη η δαναη σου?περαστικα καισε σας,να γινετε γρηγορα καλα!

μαλλον θα κανω ενα λογαριασμο μονο για σας κοριτσια.αλλα απο το καφε δε σταματω οπως λεει και η μελνταν μεχρι να γραφω μονη μου χαχα:-P

φιλια σε ολες παω για φασινα


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Βροχουλα πολυ χαρηκα που σε ξαναδιαβασα.Καταλαβαινω την ταλαιπωρια και την αγωνια σου απολυτα.Τα περασα κι εγω,κατι μερες εχουμε που αναρρωσαμε,υποτιθεται δηλ γιατι η δαναη κι η μπεμπα παλι κατι εχουν.Τελικα ολες τις τριτομανουλες μας πηγε...να μην πω πώς.Της κριμαι το μωρο νοσηλευτηκε μια εβδομαδα,η δικη μου βρογχιολυτιδα με αντιβιωση,εισπνεομενα,σταγονες και τωρα η μαγδαληνη σου...Τιποτα,οταν υπαρχουν στο σπιτι μεγαλυτερα παιδακια που πανε σχολειο,ειναι πολυ δυσκολο να προφυλαξεις το μωρο.Γινεται της κακομοιρας απο ιωσεις,μικροι μεγαλοι ολοι τεζα.Την Η1Ν1 ακομη τη φοβαμαι,ευτυχως την ειχατε σε ηπια μορφη.Περαστικα σας τωρα,συντομα να ξεχασετε την ταλαιπωρια ευχομαι.Εμενα η δαναη καλυτερα φαινεται,θα δω αν θα την στειλω αυριο.Κατα τ αλλα ησυχα.Γυμναστηριο πηγα το πρωι,με βοηθησε να ξεφυγω απ το μοτιβο δουλειες και δουλειες και δουλειες.Ενα μαγειρεμα εκανα το πρωι και τα υπολοιπα τα κανω το μεσημερι και το βραδυ οταν τα κοριτσια κοιμουνται.Lonestar αντε επανηλθε κι εσενα ο μπεμπακος σου,βρηκε τον εαυτο του.Καλα το στεγνωτηριο,οπως μου λεγες,ειναι θαυμα τεχνολογιας,επιτελους δεν ασχολουμαι με το κωλοσιδερο.Μαχη μου για το τζακι που λες,δεν σας επιτρεπει ο γιατρος να το αναψετε ουτε το βραδυ που η μπεμπς κοιμαται?Ωραιο το τζακι με κρασι αλλα και με μεσημεριανο καφεδακι ε?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εδω ειμαι!!!!!ζω και εγω:cool:

Εχουνε γινει πολλα μεσα σε 10 μερες που απουσιασα απο το καφε μας....ειχα αρρωστα και τα τρια,βασικα η Μαγδαληνη ειναι ακομα αρρωστη:cry: ξεκινησαμε απο την Πεμπτη 14/1 με πυρετους τα δυο μεγαλυτερα που καταληξανε σε αμυγδαλιτιδα,βρογχιολυτιδα,λαρρυγγιτιδα με αντιβιωσεις,κολυρια ,μασκες και ενα σκασμο αντιπυρετικα καθε 4 ωρες.αυτο για 8 μερες και μετα τσουπ κολλαει και η Μαγδαληνη,οχι τοσο βαρια μορφη ομως αποτι μου ειπε ο παιδιατρος,πιο ηπια αλλα για ενα μωρο ειναι αρκετα σοβαρα τα πραγματα.σημερα της εκανα αιματολογικες εξετασεις γιατι ακομα εχει πυρετο,τελικα δεν εχει το μικροβιο των μεγαλυτερων,εχει ιωση Η1Ν1 σε ηπια μορφη,μονο αντιπυρετικα και μασκες θα της κανω.αυτες τις 10-12 μερες εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου.και τα τρια μου παιδια ασπρα σαν πανι και εγω να τρεχω απο δωματιο σε δωματιο και απο εμετο σε εμετο.Πολυ εμετο ομως εχω φαει τελευταια:shock::shock:.τα βραδια μου ειναι μεσα στην αυπνια γιατι παρακολουθω τους πυρετους της Μαγδαληνης τωρα, την προηγουμενη βδομαδα ειχε ο αντρας μου κατι υπηρεσιες και τα επαιξα μονη μου,πολυ αγχος αν θα τα καταφερω και μην τυχει τιποτα βραδιατικα στα παιδια που δεν μπορω να τα βοηθησω.εκοψα και τον θηλασμο,βασικα η Μαγδαληνη τον εκοψε μαχαιρι απο τοτε που κολλησε την ιωση,δινω φρουτα ξεκινησα και κοτοπουλο ασχετα που δεν το πολυτρωει λογω ιωσης,και πρωι βραδυ δινω συμπληρωμα.ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα γιατι παμε στην δευτερη βδομαδα και εχω παθει μινι καταθλιψη απο τα χαλια μας...γιαυτο και χαθηκα,ουτε να ανοιξω το ταμπλετ δεν ειχα διαθεση.θα σας διαβασω ομως γιατι δεν εχω παρακολουθησει νεα σας.ειστε ολες καλα?τα παιδακια σας?εγινε κανα συνταρακτικο νεο?

Αχ βρε κορίτσι τι σας βρήκε στα καλά καθούμενα! Δύσκολες μέρες και εννοείτε εμείς θα είμαστε οι τελευταίες που θα σκεφτείς! Ευτυχώς οι μεγάλες σου είναι καλά. Άντε σύντομα να επανέλθει και η Μαγδαληνούλα και να ηρεμήσεις. Καλή αρχή με τις στέρεες. Όσο για τον θηλασμό, δεν πειράζει. Αφού το παιδί δεν ήταν καλά που να βρει όρεξη να θηλάσει. Σημασία έχει να θρέφεται


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φραουλιτσα.Ειπαμε,εισαι λακωνικη,αλλα εσυ το παρακανες χα χα.Πες καλε κανα νεο.Τι κανετε?Η από κει παρεα ειναι ολες καλα?Μας λειψατε.

Χαχαχχα, Αντωνία κάτι έπαθε ο υπολογιστής και έμεινα στο γεια σας!

Η από κει παρέα περιμένει τον χρήστη Μέλνταν να συνδεθεί!

Μια χαρά είμαστε...Η μικρή κάνει κουπεπε και γυρνάει σα σβούρα μέσα στο πάρκο!Της κρύβω επίτηδες το αγαπημένο της παιχνίδι κάτω από άλλα και τι δεν κάνει για να το βρεί.Να δεις πως τα πετάει αυτά που δεν θέλει!Με έχει τρελάνει με τα νάζια της!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου εδω ειμαι!!!!!ζω και εγω:cool:

Εχουνε γινει πολλα μεσα σε 10 μερες που απουσιασα απο το καφε μας....ειχα αρρωστα και τα τρια,βασικα η Μαγδαληνη ειναι ακομα αρρωστη:cry: ξεκινησαμε απο την Πεμπτη 14/1 με πυρετους τα δυο μεγαλυτερα που καταληξανε σε αμυγδαλιτιδα,βρογχιολυτιδα,λαρρυγγιτιδα με αντιβιωσεις,κολυρια ,μασκες και ενα σκασμο αντιπυρετικα καθε 4 ωρες.αυτο για 8 μερες και μετα τσουπ κολλαει και η Μαγδαληνη,οχι τοσο βαρια μορφη ομως αποτι μου ειπε ο παιδιατρος,πιο ηπια αλλα για ενα μωρο ειναι αρκετα σοβαρα τα πραγματα.σημερα της εκανα αιματολογικες εξετασεις γιατι ακομα εχει πυρετο,τελικα δεν εχει το μικροβιο των μεγαλυτερων,εχει ιωση Η1Ν1 σε ηπια μορφη,μονο αντιπυρετικα και μασκες θα της κανω.αυτες τις 10-12 μερες εχω ριξει το κλαμα της ζωης μου.και τα τρια μου παιδια ασπρα σαν πανι και εγω να τρεχω απο δωματιο σε δωματιο και απο εμετο σε εμετο.Πολυ εμετο ομως εχω φαει τελευταια:shock::shock:.τα βραδια μου ειναι μεσα στην αυπνια γιατι παρακολουθω τους πυρετους της Μαγδαληνης τωρα, την προηγουμενη βδομαδα ειχε ο αντρας μου κατι υπηρεσιες και τα επαιξα μονη μου,πολυ αγχος αν θα τα καταφερω και μην τυχει τιποτα βραδιατικα στα παιδια που δεν μπορω να τα βοηθησω.εκοψα και τον θηλασμο,βασικα η Μαγδαληνη τον εκοψε μαχαιρι απο τοτε που κολλησε την ιωση,δινω φρουτα ξεκινησα και κοτοπουλο ασχετα που δεν το πολυτρωει λογω ιωσης,και πρωι βραδυ δινω συμπληρωμα.ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα γιατι παμε στην δευτερη βδομαδα και εχω παθει μινι καταθλιψη απο τα χαλια μας...γιαυτο και χαθηκα,ουτε να ανοιξω το ταμπλετ δεν ειχα διαθεση.θα σας διαβασω ομως γιατι δεν εχω παρακολουθησει νεα σας.ειστε ολες καλα?τα παιδακια σας?εγινε κανα συνταρακτικο νεο?

Βροχούλα περαστικά!Εμεις ευτυχώς καλά είμαιστε...και τα τρία άρρωστα μεγάλο πακέτο...το συνταρακτικό που έγινε είναι ότι το μωρό της κριμαι ήταν στο παίδων...θα τα διαβάσεις.Υποψιάστηκα ότι με ιώσεις θα τρέχεις.Τί να κάνεις όλος ο κόσμος ξάπλα είναι!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι η μικρή μου όταν τρώει τα λαχανικά της μένει ακίνητη...μόνο σήμερα μου έκανε κάτι σαν αναγούλα κ δεν της έδωσα!μάλλον ήταν χορτασμένη...την άλλη εβδομάδα θα βάλουμε κ φρούτα.Αύριο κοτοπουλάκι από το κοτέτσι του παππού.

Και εμένα κορίτσια μου αρέσουν τα ταβερνάκια!Μόνο οι βόλτες για ψώνια ρούχα και τέτοια δεν μου αρέσουν...βαριέμαι αφάνταστα!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε νοβεμπερ περαστικα σας...ευχομαι να γινουν γρηγορα καλα τα παιδακια σου!φανταζομαι τι περασες,εμενα γκουχ κανει και τρωω φρικη..ολοι αρρωστοι ειναι αυτες τις μερες..και με τους παιδικους ενα παραπανω..οσο για το θηλασμο,τον εκοψες τελειως? νομιζω οτι θα τη βοηθουσε με την αρρωστια..θα της εδινε αντισωματα απο σενα..μπορει να ταν απεργια ή ισως λογω μπουκωμενης μυτης να μην μπορουσε να θηλασει και οταν αναρρωσει να το ξαναζητησει..

Ναι τον εχω σταματησει εδω και 5 μερες και δεν βλεπω να την πειραζει καθολου:confused: ουτως η αλλως τρωει πολυ λιγο αυτες τις μερες και το ξενο γαλα το αφηνει μισο στο μπουκαλι.δεν ξερω μαναρι,ισως τον σταματησω τον θηλασμο,αν σου πω οτι νιωθω σαν να "απελευθερωθηκα" καπως?δεν χρειαστηκε να την πιεσω να σταματησει και δεν νιωθω τοσες " ενοχες".σιγουρα το δικο μου ειναι το καλυτερο,αλλα ειδα και που 6 μηνες την θηλαζα πως κολλησε την ιωση με την πρωτη ευκαιρια:evil:αν ειναι να σου τυχει,θα σου τυχει εγω αυτο ξερω να λεω!σιγουρα στεναχωριεμαι που δεν το παλευω να τον συνεχισω και παραδινω τα οπλα αλλα αυτη τη φορα ως εδω μπορω και αντεχω,νομιζω τερματισα, κουραστηκα, ο χειμωνας,η κλεισουρα,η διαιτα που ολο την αναβαλω.....τι θυμηθηκα τωρα:rolleyes:πλακα κανω.....θα δω ξανα παλι οταν αναρρωσει πληρως τι θα θελει και το μωρο μου.....


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βροχούλα περαστικά!Εμεις ευτυχώς καλά είμαιστε...και τα τρία άρρωστα μεγάλο πακέτο...το συνταρακτικό που έγινε είναι ότι το μωρό της κριμαι ήταν στο παίδων...θα τα διαβάσεις.Υποψιάστηκα ότι με ιώσεις θα τρέχεις.Τί να κάνεις όλος ο κόσμος ξάπλα είναι!

Πωπω κοριτσια τι επαθε ο Νικολακης!! Ευχομαι να ειναι καλα το μαναρακι μου τωρα,καταλαβαινω την ψυχολογια της κριμαι....κουραγιο μανουλα!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχα, Αντωνία κάτι έπαθε ο υπολογιστής και έμεινα στο γεια σας!

Η από κει παρέα περιμένει τον χρήστη Μέλνταν να συνδεθεί!

Μια χαρά είμαστε...Η μικρή κάνει κουπεπε και γυρνάει σα σβούρα μέσα στο πάρκο!Της κρύβω επίτηδες το αγαπημένο της παιχνίδι κάτω από άλλα και τι δεν κάνει για να το βρεί.Να δεις πως τα πετάει αυτά που δεν θέλει!Με έχει τρελάνει με τα νάζια της!

Ποιο ειναι το αγαπημενο παιχνιδι της?εμενα εχει ενα κοκκινο μικρο αυτοκινητακι του γιου μου:confused:αβυσσος η ψυχη των μωρων χαχαχα.τα υπολοιπα κοριτσια?πειτε το αγαπημενο σας παιχνιδι....οχι το δικο σας καλε! των μωρων σας!!:P


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...