Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα..τι κανετε κοριτσια?

τα μπεμπε σας καλα?

πως τα πατε απο τις ιωσεις?

εμεις ειχαμε μυξουλες κολλησε απο την μεγαλη μου και παθαμε ωτιτιδα τελικα.....συχνο φαινομενο στα μωρα μετα απο κρυολογημα........

αλλα παμε μια χαρα,δοξα τον ΘΕΟ.

τα μωρακια?

βλεπω εδω βγαζεται δοντακια ε????????μπραβο σας:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

απο φαγητο....τρωτε??????????


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσια, είσαστε καλα; Κι εγώ καλά ειμαι, στη δουλειά, σήμερα θα πάω να δω μπομπονιέρες για την βάπτιση, μάλλον θα γίνει 30 Γενάρη, αύριο θα οριστικοποιήσω ημερομηνία. Τα βαπτιστικά τα διαλέξαμε κ είναι πολύ όμορφα. Ειναι Nastasia, δεν ξέρω αν τα γνωρίζεται, αγχώνομαι λίγο για τα σχόλια αφού η λαμπάδα κ το κουτί δεν είναι κάποιας μάρκας κ μπορεί να μου την "πούνε" κ να με στενοχωρήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Από δόντια έχουμε μείνει σταθερά στα δύο αλλά τρώι ότι της δώσω. Με το θηλασμό δεν τα πάω κ τόσο καλά. Δλδ το βράδυ την θηλάζω αλλά για να κοιμηθεί της δίνω κ 250μλ neslac έτσι κ το πρωί, τουλάχιστον να μου κόποει φυσικά χωρίς φάρμακα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

οτις περαστικα στον κουκλο σου.

Τζες,δεν καταλαβα,τα βαφτιστικα τα διαλεξες εσυ με την νονα

και φοβασαι μην στην πουνε ποιοι?αμα σ'αρεσουν εσενα τι σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι?με το καλο η βαφτιση,και κοιτα να περασεις καλα,μην αγχωνεσαι.

προσπ τι αποφασισες να παρεις δωρο στην μικρη?για πες καμμια ιδεα.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

οτις περαστικα στον κουκλο σου.

Τζες,δεν καταλαβα,τα βαφτιστικα τα διαλεξες εσυ με την νονα

και φοβασαι μην στην πουνε ποιοι?αμα σ'αρεσουν εσενα τι σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι?με το καλο η βαφτιση,και κοιτα να περασεις καλα,μην αγχωνεσαι.

προσπ τι αποφασισες να παρεις δωρο στην μικρη?για πες καμμια ιδεα.

Ναί ήθελε να πάμε μαζί κ ειναι όμορφα, απλα η πθρ μου που ειναι κολλημένη με τις μάρκες θα τα συγκρίνει με τις κνδς μου την κορη που ήταν όλα με όλα GuyLaroche κ θα στενοχωρηθω

Επεξεργάστηκαν by jesgk
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το χει χασει το νοημα η πεθερα σου μου φαινεται..σημασια εχει το μυστηριο και δεν ειναι διαγωνισμος εμφανισης..και εγω οταν εψαχνα βαπτιστικα για τη μικρη διαπιστωσα οτι αν μιλησουμε στο επιπεδο του ακριβου και εμφανισιμου πακετου βαπτιστικων σημασια ειναι να ειναι απλα του γουστου μας..αυτο επιτυγχανεται και με μικρη δαπανη χρηματων..

και στο φιναλε η νονα πληρωνει και δεν μπορει να την αναγκασει κανεις να δωσει παραπανω χρηματα αν δεν μπορει εκτος (οπως λεγαμε και εμεις αλλα δεν το δεχθηκε) αν τη διαφορα την πληρωνει ο γονιος..

ευχομαι με το καλο η βαπτιση και να περασετε ομορφα..και μην δινεις τοση σημασια..ποτε κανεις και με τιποτε δεν ειναι ευχαριστημενος..αν θελει ο αλλος να ειναι κακοπροαιρετος θα βρει τροπο να ναι παντα...ακομη και πανακριβου να χεις παρει, επωνυμα, αν θελει να στη πει εφοσον τολμα να κανει συγκρισεις, θα βρει να στην πει..

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!!

περαστικά στις αρρωστούλες μαμάδες και στα αρρωστούλικα μωράκια!

βρε κορίτσια πήγα κι εγώ jumbo την δευτέρα να πάρω κάνα παιχνίδι της μικρής...

ένα παραμύθι της πήραμε τελικά με χοντρό χαρτόνι.

δεν βρήκα τίποτα καλό και δεν έχει καθόλου παιχνίδια η μικρή ,όλα ακριβά στα jumbo και με τα περίσσότερα δεν παίζουν(ξέρω από ανηψιά και βαφτιστήρι)

τι να της πάρω?πέιτε καμμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που βρήκαμε μου αρέσουν πάρα πάρα πολύ!! Ειναι γκρι με λευκό κ κόκκινο, θα ανεβάσω φωτό οταν γινει η βάπτιση με το καλό, κ προσπ σ'αυτο έχεις δικιο αν θέλουν να συγκρίνουν θα το κάνουν...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχω δικιο jess αλλα το διαπιστωσα ΚΑΙ στο γαμο μου ΚΑΙ στη βαπτιση της μικρης..αλλωστε ο καθενας οσο τον χωραει το παπλωμα..

miamama καλημερα..να ειμαστε ειλικρινης εκτος απο τα επωνυμα παιχνιδια που οντως κοστιζουν κατα τ αλλα τα Jumbo φερνουν τη χειροτερη ποιοτητα σε παιχνιδια..απλα διευκολυνουν τον κοσμο οι τιμες..

εδω στο κεντρο Αθηνων ξερω μαγαζια που εχουν καπως καλυτερες ποιοτητες παιχνιδιων αλλα το κοστος ειναι ακομη μεγαλυτερο αφενος, αφετερου ειναι μιρκη η ποικιλια και τα περισσοτερα αναφερονται σε παιδια πανω απο 3 ετων..

εγω παραμυθια παιρνω με σκληρο χαρτονι γιατι ακομη δεν μπορει να ειναι "ευγενικη" μαζι τους και παραμυθια των 50 λεπτων και του ευρω για να βγαζει το αχτι της μιας και θελει να τα ξεφυλλιζει η ιδια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα..τι κανετε κοριτσια?

τα μπεμπε σας καλα?

πως τα πατε απο τις ιωσεις?

εμεις ειχαμε μυξουλες κολλησε απο την μεγαλη μου και παθαμε ωτιτιδα τελικα.....συχνο φαινομενο στα μωρα μετα απο κρυολογημα........

αλλα παμε μια χαρα,δοξα τον ΘΕΟ.

τα μωρακια?

βλεπω εδω βγαζεται δοντακια ε????????μπραβο σας:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

απο φαγητο....τρωτε??????????

παντως οσοι εχετε πανω απο ενα παιδακι βλεπω οτι αμα το ενα κολλησει ιωση μετα παει αλυσιδα και δεν ξεμπερδευετε ευκολα..κουραγιο μανουλες και μικρακια..

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!!

περαστικά στις αρρωστούλες μαμάδες και στα αρρωστούλικα μωράκια!

βρε κορίτσια πήγα κι εγώ jumbo την δευτέρα να πάρω κάνα παιχνίδι της μικρής...

ένα παραμύθι της πήραμε τελικά με χοντρό χαρτόνι.

δεν βρήκα τίποτα καλό και δεν έχει καθόλου παιχνίδια η μικρή ,όλα ακριβά στα jumbo και με τα περίσσότερα δεν παίζουν(ξέρω από ανηψιά και βαφτιστήρι)

τι να της πάρω?πέιτε καμμιά ιδέα?

καλημερα μιαμαμα!κι εγω το ιδιο διλημμα εχω.μ'αρεσει αυτο που πεταει με αερα κατι μπαλακια,κι ενα τρενακι μεγαλο με ζωακια,και το σπιτακι το πλαστικο το μεγαλο που κανει 100ε.ολ'αυτα ειναι της fisherprice.

αλλα δεν ξερω ποιο να διαλεξω,κι ειναι κι ακριβα κι αμα δεν τα παιζει θα τα παρω στο κρανιο.λεω να παω και μια βολτα στο elc,πριν καταληξω.βιβλιο της πηρα κι εγω ενα με ζωακια που στο πλαι εχει και ηχους απο τα ζωακια και της αρεσει πολυ.

εγω ειμαι της αποψης οτι οσο πιο μικρα εχουν βιβλια τοσο πιο ευκολα τα συνηθιζουν και δεν τα σκιζουν.τα παραμυθια της η μικρη δεν τα σκιζει αλλα σκιζει τα περιοδικα με μωρακια που εχω και φιλαει τα μωρακια!!πολυ χαδιαρα η δικια μου!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ειδα την φωτό της κούκλας σου!@!! Τι όμορφο που ειναι καλέ, τί ωραίο χαμόγελο.. φτου φτου

σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου,να'σαι καλα!

φατσουλα ειναι η δικια μου αλλα η δικια σου ειναι μοντελακι,πανεμορφη, για να λεμε την αληθεια!θα καψει καρδιες!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

επώνυμα παιχνίδια κοιτούσα κι εγώ.

αλλά θέλω κάτι που να παίζει.να το ευχαριστηθεί.

ένα παιχνίδι της chicco το έχουμε από 3 μηνών και της αρέσει ακόμα.γυμναστήριο ήταν αλλά ήταν αποσπώμενο.

πολύ καλό.

τώρα τι να πάρω?

σκέφτομαι κι εγώ elc.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...