Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

τους πρωτους 5μηνες κρατουσα ημερολογιο τωωωωωωρα δεν προλαβαινω καρντια μου!!!

ουτως η αλλως δεν μπορω να κανω κοντα δευτερο παιδακι (οχι πριν το καλοκαιρι αν ολα πανε καλα) συνεπως μεχρι να συλλαβω και μεχρι να το κανω καλοοοοο 2011 αρα η μικρη 2,5 ετων πανω κατω..οχι και πολυ κοντα...ασε που ο συζυγος ειναι ηδη στο δρομο για τα 45 και αντι για μπαμπας θα καταληξει παπουδι..

:tongue: μια χαρά θα είναι, θα τον ανανεώσει.!! Εσύ να είσαι καλά κ όλα να πάνε καλά κ θα έρθει κ το δεύτερο ζουζούνι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μμμ εχω την εντυπωση οτι εγω παντα θα θελω να κανω και αλλο παιδακι και μετα και αλλο παιδακι και παει λεγοντας..η ζωη ειναι πλουσια απο μονη της αλλα οταν εχεις παιδια ειναι αμυθητος θησαυρος..

Link to comment
Share on other sites

μμμ εχω την εντυπωση οτι εγω παντα θα θελω να κανω και αλλο παιδακι και μετα και αλλο παιδακι και παει λεγοντας..η ζωη ειναι πλουσια απο μονη της αλλα οταν εχεις παιδια ειναι αμυθητος θησαυρος..

αχ!!!ανατριχιασα τωρα!!!μπραβο προσπ.εγω δεν ξερω ποτε θα κανω 2ο γιατι ο χαζομπαμπας μας λεει πρωτα να αποκαταστησει την μικρη και μετα!αστειακια!!

ευτυχως εχουμε πολλα μωρακια στην παρεα και την αδερφουλα μου που ειναι 19 μηνων,αλλα δεν την θελει γτ της παιρνει τα παιχνιδια που κραταει!

παντως δεν μπορω να πω,ειναι πολυ ησυχη και κοινωνικη.δεν τραβαει μαλλια,ουτε χτυπαει τ'αλλα παιδακια,ενω εκεινη εχει φαει 2-3 απο αλλα παιδακια,αλλα ευτυχως δεν κλαιει ευκολα,μονο γκρινιαζει.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Προοοοοοοοοοοοσπππππ

προσοχή όταν κάνεις την παντομιμα μην πάθεις κανένα ατυχημα:cool::cool:

κι εγώ το σκέφτηκα yioupaki αλλά ήθελα να το παίξω κιουρία κ να μην το πω:tongue:

Χάθηκα κορίτσι διότι είμαι άπιστη κ το παιζω σε πολλά ταμπλά!!!!:-P

Ωστε έτσι..... άτιμη άπιστη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λετε???!!!! να κοψω το σφυξιμο καλυτερα..παλι καλα που δεντ ο χω πει στην κουνιαδα μου να το κανει στη μικρη που ναι και μιας ηλικιας πολυ μεγαλυτερης και καταλαβαινετε τα ατυχηματα ειναι πιο ευκολα να γινουν...(σ....κουβεντα λεμε!!)

ασχετο..η θεια μαθαινε σημερα στη μικρη οτι αν πεσει απο το κρεβατι (της μαμας και του μπαμπα που ειναι ουσιαστικα δικο της διοτι η κουνια μαλλον προοριζεται για το επομενο παιδακι και προς το παρον μονο για ημερησια χρηση..χθες με μαλωνε που την εβαλα το βραδυ να κοιμηθει μονη της στη κουνια..καλα να παθω..οεο)..επανερχομαι στο θεμα..

λοιπον της εμαθε πως αν πεσει απο το κρεβατι θα χτυπησει το κεφαλι της (συνοδευομενη απο την σχετικη κινηση που πιανει τριβοντας το κεφαλι της) και χωρις να το ξερω σε καποια στιγμη της ειπα "μην πας στην ακρη γιατι θα πεσεις και θα χτυπησεις το κεφαλακι σου" και με κοιταξε σοβαρη και μου κανε την κινηση αυτη..ειχε πολυυυυ πλακα..αρχιζουν να λειτουργουν σαν σφουγγαρια...

Link to comment
Share on other sites

βλεπω τις κοπελες του Δεκεμβρη και του Γεναρη που ετοιμαζονται να γεννησουν και με πιανει μια νοσταλγια..πολυυυυ συγκινηση..και ολο σκεφτομαι πως καθε παραμονη βραδυ θα αναπολω τη μαγικη εκεινη νυχτα σχεδον πριν ενα χρονο που με επιασαν οι πονοι ενω ετοιμαζαμε και επειτα τρωγαμε το πρωτοχρονιατικο τραπεζι..φοβερη αναμνηση.

Εγω στον καναπε ξαπλα να μετραω οδυνες και ο ανδρας μου με τη κουνιαδα μου να χουν μεταφερει το δειπνο στο τραπεζακι του σαλονιου διπλα στο δενδρο και να με ταιζουν στο στομα γουρουνοπουλο και αλλα καταπληκτικα ακουγοντας Χατζηγιαννη και βεβαια εγω υποφεροντας..

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου εγώ έχω ενα λογο παραπάνω να τα σκεφτομαι επειδη η αδερφή μου γεννάει με 2 μερες διαφορετικη Πητ από την δικη μου πέρυσι... κ εχει κ μπεμπούλα!!!!

Τζες εννοειται οτι το σκεφτηκες:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ασε δεν με παιρνει για tandem...

πρεπει να περνω ασπιρινη υποχρεωτικα στην εγκυμοσυνη κ η μικρα δεν προβλέπεται να το κοψει συντομα......

δεν ειμαι κ πιτσιρικα κ τι θα κανω??

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μια γκαστρωμενουλα σημερα και νοσταλγησα τα παντα... Και τωρα με την συζητηση που πιασατε μου το ξαναθυμησατε... Θελω να τα ξαναζησω ΟΛΑ!!! Αντε, με το καλο να κανετε και τα επομενα παιδακια.

Πριν λιγο η μικρη μου εκανε εμετο. Μολις ειχε κοιμηθει και εκανε μεσα στον υπνο της. Τρλαθηκα η δολια μανα! Ειναι και ο πρωτος μας... Και δεν ειχε χωνεψει το κρεατακι απο το μεσημερι... Ο γιατρος ειπε οτι μαλλον κατι την κυνηγαει. Και την Τεταρτη ειχαμε ραντεβου για εμβολιο, τωρα μαλλον δε θα το κανουμε, θα παμε μονο για εξεταση. Η ειρωνια ειναι οτι σημερα ειναι η πρωτη μερα που, λογω δουλειας, ελειψα και το απογευμα. Ελπιζω να ειναι τυχαιο...

Link to comment
Share on other sites

Lena & Sourloulou ελπιζω οτι ηταν μονο βαρυστομαχια και οχι καμια ιωση...εμεις εχουμε κανει 3-4 φορες εμετο (οχι ομως στον υπνο) γιατι ειχε φαει πολυ στερεα και κοντα την ειχα θηλασει υποκυπτοντας στην επιθυμια της να το κανει. Προσπαθω να κραταω αποστασεις για αυτο κοιταω να ερχομαι σπιτι κανα διωρο μετα το μεσημεριανο..

ΥIOUPI καθε τι στην ωρα του..εσυ ξερεις το ποτε αν και πιστευω οτι δεν θα θελες οχι για αλλο ενα..

βρε κοριτσια..με το μελι τι γινεται??? τωρα που κοντευουν να χρονισουν λετε να μας αφηνουν οι γιατροι??? διοτι το προτιμω συγκριτικα με τη ζαχαρη και μπορω να το συμπεριλαβω σε κουλουρακια η μπισκοτακια homemade για να τρωει (σιγα!λεμε τωρα!) η μικρη..]

Link to comment
Share on other sites

εχετε απολυτο δικιο οταν λετε οτι ολα στον καιρο τους και καθε παιδακι ειναι διαφορετικο απλα ειναι ολα τα λεφτα να βλεπεις 10μηνων μικρουλια να κανουνε διαφορα!

Πλεον κανουμε ελα ελα και με τα δυο χερακια Α! γαι να τον παινεψω και λιγο τον κακομοιρη που τον κακολογησα οτι δεν κανει 'κατορθωματα' κουναει το κεφαλι του δεξια-αριστερα για να μου δειξει οτι δε θελει να φαει αλλο οχι-οχι αλλο φαγητο οπως το ονομασαμε, σχεδον στεκεται ορθιος μονος του για λιγο αφηνοντας και τα 2 του χερακια και ολη την ωρα μιλαει ολη την ωρα ομως αφου καμια φορα το βραδυ αμα ξυπναει τον ακουω που μιλαει και αυτο φυσικα το πηρε απο τη μαμα που οχι μονο μιλαει πολυ αλλα απο ημερων του μιλαω παααααααααααρα πολυ και ενας θεος ξερει τι λεω ολη μερα.

Ημερολογιο και γω κρατουσα τωρα εχω αρκετ καιρο να γραψω και νοιωθω τυψεις θα επανορθωσω ομως.

Δευτερο παιδακι και γω θελω αλλα οχι συντομα (δηλ οταν ο Παυλος γινει 2ετων θα ηθελα να ειμαι εγκυος ξανα) ο αντρας μου εχει λυσαξει!!!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...