Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά ελεναδα η μικρή πόσα δόντια έχει?

φαίνεται μεγάλο παιδάκι!!

χαχαχ!μεγαλοδειχνει,μου το λενε ολοι!εχουμε 7,5 δοντακια!το μισο εχει βγει λιγο,οχι τελειως!εσεις ποσα?2 νομιζω?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα...!! δεν παιζει να κατσω να της τα καθαρισω ιδιως με ειδικη οδοντοβουρτσα..μολις πλησιαζω το στομα της το σφραγιζει!!! ισως επειδη την ενοχλουν τα δοντια..ωστοσο για τοσες μικρες ηλικιες διαβαζα καπου οτι με μια αποστειρωμενη γαζουλα μπορουμε να τους καθαριζουμε τα δοντακια τους..ειναι λιγο νωρις νομιζω αν και με απασχολει ιδιαιτερα το θεμα..εμεις κανουμε και προσπαθειες με το γιο γιο..σαφως και δεν καταλαβαινει (η κανει πως δεν καταλαβαινει) και σηκωνεται να φυγει αμεσως αλλα λιγο λιγο που θα παει μια μερα..

εμεις εχουμε 3 κατω μπροστα και 3 πανω μπροστα και ετοιμαζεται να βγει και το 7ο..

βεβαια εχω δει και μωρακια που στα 2 τους τα δοντια τους ειναι τοσο αγρια εμφανισιακα που χαλανε τη γλυκα τους..

Link to comment
Share on other sites

μιαμαμα εχει κατι οδοντοβουρτσες στο τζαμπο,(στο τελος θα νομιζετε οτι

κανω διαφημιση αλλα εγω απο κει ψωνιζω και τα βρισκω ολα.)

που εχουν παραξενα δοντακια κι

οι οποιες ειναι και για τα ουλα τους,οταν τα φαγουριζουν,οταν πονανε κτλ.

δεν ξερω αν λεει αυτες η τζες.

α,τζες ηθελα να σε ρωτησω,αυτο το buskidoo,δεν ξερω αν το γραφω καλα,

που γραφεις καπου οτι το πηρες εκανε δουλεια?δηλαδη της αρεσει της κορης σου?θελω να παρω κι εγω ενα μπας και ξεκολλησει απο πανω μου και κοιμηθει στην κουνια της επιτελους!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η κορη σου μου θυμιζει την Νικολεττα Καρρα σε μωρουσιακη ηλικια!!! Μοντελοοοο!!

μη με βρισεις αλλα ποια ειναι αυτη?

και γιογιο απο τωρα?λες?ποτε αρχιζουν κιολας να μαθαινουν το γιογιο?

τωρα που σας βρηκα θα σας πριξω!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

η Νικολεττα Καρρα ειναι η ηθοποιος που επαιζε στο 50-50 την κοπελα του Μπουλα και τωρα παρουσιαζει το Κοριτσια για σπιτι στο Μακεδονια (η Μελαχρινουλα)

Ειναι θεωρητικα νωρις και μαλιστα λενε οτι πριν το ετος δεν ειναι ωριμος ο σφυγκτηρας αλλα με εχει επηρεασει η θεωρια μιας τυπισσας και αποφασισα να τη βαζω να καθεται στα πλαισια του παιχνιδιου (χωρις καμια πιεση) και να μαθαινει σιγα σιγα τη διαδικασια..βεβαια εχουμε πολυυυυυυυυυ δρομο..λογικα σε καποιες κοπελες αν οχι ηδη σε ενα μηνα -δυο τα μικρα με καποιο τροπο θα δηλωνουν οτι η πανα τους ειναι λερωμενη..εμενα εκτος αν την εχω δει εγω πρωτυτερα οτι σφιγγεται αν δεν περασει ωρα και δεν αρχισει τις φωνες δεν δινει αλλο σημαδι οτι τα κανε..εμεις την αλλαζουμε ωστοσο στις 2.5-3 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

α,τζες ηθελα να σε ρωτησω,αυτο το buskidoo,δεν ξερω αν το γραφω καλα,

που γραφεις καπου οτι το πηρες εκανε δουλεια?δηλαδη της αρεσει της κορης σου?θελω να παρω κι εγω ενα μπας και ξεκολλησει απο πανω μου και κοιμηθει στην κουνια της επιτελους!

τι'ν τουτο???

Link to comment
Share on other sites

ωραια η ιδεα σου προσπ με το γιογιο.κι εμενα αμα τα κανει τα κακακια φαινεται γτ ειναι δυσκοιλια και ζοριζεται,αλλα για τσισα δεν το καταλαβαινω.

cuskiboo γραφετε τελικα!!:oops:

δες εδω προσπ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=48873


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμ..εμενα η μικρη εχει παρατηρηθει οτι πηγαινει στις πυζαμες μου οταν λειπω και τις παιρνει αγκαλια...μαλλον αυτο συμβαινει επειδη της λειπω..συνεπως τι να ξοδευομαι..θα της δωσω τις πυζαμες μου!!!εχουν και εναν πιγκουνο επανω που χαζευει..

Anyway.. να μας πει η jeskg αν τελικα δουλευει το συστημα αυτο..

α ναι..εχθες το βραδυ δυο φορες με δαγκωσε στο στηθος..για να δουμε..θα την παλεψω με αυτο το προβλημα???...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...