Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 said:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

α,τζες ηθελα να σε ρωτησω,αυτο το buskidoo,δεν ξερω αν το γραφω καλα,

που γραφεις καπου οτι το πηρες εκανε δουλεια?δηλαδη της αρεσει της κορης σου?θελω να παρω κι εγω ενα μπας και ξεκολλησει απο πανω μου και κοιμηθει στην κουνια της επιτελους!

OYTE ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ 25 ευρώ. :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

jesgk με το καλό να γίνει η βάπτιση κοριτσάκι μου.

Θα συμφωνήσω και εγώ με prosp για όλα όσα σου είπε. Να μη δώσεις σημασία σε κανέναν και να πάρετε εσείς αυτό που πραγματικά σας αρέσει. Και σιγά πια με αυτά τα GuyLaroche ελεος και η κουτσή μαρία που λένε αυτά αγοράζει.

Εμένα στο γάμο με είχε πρήξει η πεθερά μου με τις μπομπονιέρες της κόρης της ειχαν αυτό είχαν το αλλο εεεεε δεν αντεξα και εγώ και της λέω ναι αλλα τώρα δεν φτιάχνουμε τις κορης σου αλλα του γιού σου και εμένα αυτές μου αρέσουν και δεν πεφτει λόγος σε κανέναν.Δεν ξαναμίλησε.

Ειμαι σίγουρη οτι θα είναι πανέμορφα όλα. Που θα γίνει η βάπτιση? στο Αιγάλεω?

Link to comment
Share on other sites

OYTE ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ 25 ευρώ. :(

ακομη σκεφτεσαι τι θα πουν οι αλλοι??????????

ε οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

θα κοιτας τι θες εσυ με τον αντρα σου!!!!!!!!!!!!!!1

τρμα αυτα που ηξεραν......αν κοιτας να ευχαριστεις τους αλλους,τοτε θα εισαι μια ζωη χαλια!!!!

το παιδι ειναι δικο σου,και να παρεις αυτα που θα σου πει η πεθη,παλι θα βρει κατι κακο να σου πει!!!!!!

το χουν στο αιμα τους........

μην χαλιεσαι δεν υπαρχει λογος,κοιτα να περασεις καλα στην βαπτιση και κανε αυτο που θες.....................αυτο κανω και εγω με τον αντρα μου!!!!!

φιλια και με το καλο.....................:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

λιγο πριν βαλω στο μπανιο τη μικρη, την ειχα αγκαλιτσα γυμνη και σκεφτομουν πως μεγαλωσε και ποσο λιγο ειναι το διαστημα που μενουν μωρα..σε λιγο καιρο θα ντρεπονται γυμνα μπροστα μας και θα θελουν να κανουν πολλα πραγματα μονα τους..ετσι και τα μικρα πουλακια αφηνουν με το καιρο τη φωλια και τη ζεστη φτερουγα της μαμας..

σημερα κρατηθηκε ορθια απο το ενα χερι και το αφησε και εκανε δυο βηματακια μονη της και μετα επεσε κατω..εμεις καναμε τους χαζους ως εκεινη τη στιγμη και μετα την επιβραβευσαμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα κρατηθηκε ορθια απο το ενα χερι και το αφησε και εκανε δυο βηματακια μονη της και μετα επεσε κατω..εμεις καναμε τους χαζους ως εκεινη τη στιγμη και μετα την επιβραβευσαμε..

Συγχαρητήρια!!!! Καλές βόλτες

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο γάμο με είχε πρήξει η πεθερά μου με τις μπομπονιέρες της κόρης της ειχαν αυτό είχαν το αλλο εεεεε δεν αντεξα και εγώ και της λέω ναι αλλα τώρα δεν φτιάχνουμε τις κορης σου αλλα του γιού σου και εμένα αυτές μου αρέσουν και δεν πεφτει λόγος σε κανέναν.Δεν ξαναμίλησε.

Ειμαι σίγουρη οτι θα είναι πανέμορφα όλα. Που θα γίνει η βάπτιση? στο Αιγάλεω?

Καλά της απάντησες!!

Μακάρι να ειναι όμορφα.

Θα την βαπτίσω στον Αγιο Δημήτριο Νέου Φαλήρου την έχω τάγμένη εκει

Link to comment
Share on other sites

σημερα κρατηθηκε ορθια απο το ενα χερι και το αφησε και εκανε δυο βηματακια μονη της και μετα επεσε κατω..εμεις καναμε τους χαζους ως εκεινη τη στιγμη και μετα την επιβραβευσαμε..

Συγχαρητηρια!!! Εμεις σημερα χτυπησαμε παλαμακια!

Οντως μεγαλωνουν πολυ γρηγορα. Σημερα με εσπρωχνε, δεν ηθελε αγκαλια! Τελειωνουν οι μερες που μου χωνοταν! Ανοιγει τα φτερα του σιγα σιγα το μωρο μου και ειμαι περηφανη γι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Καλά της απάντησες!!

Μακάρι να ειναι όμορφα.

Θα την βαπτίσω στον Αγιο Δημήτριο Νέου Φαλήρου την έχω τάγμένη εκει

ΩΧΧΧΧΧ!!! ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!Πολυυυυ με συγκινησες..

Εκει κοντα μενουν οι γονεις μου 3 δεκαετιες..η ζωη μου ειναι αρρηκτα συνδεδεμενη με το Φαληρο και την συγκεκριμενη εκκλησια..εκτος απο τον γαμο μου και τη βαπτιση της κορης μου επειδη ζουμε με τον ανδρα μου στην ενορια του στον Κολωνο ΟΛΑ τα υπολοιπα γεγονοτα της οικογενειας μου εκει εχουν διαδραματιστει..και ο Πατερ Ιωαννης ειναι καλος ιερεας, τον θυμαμαι απο παιδι..επαιζα με τον μεγαλο του γιο ο οποιος εγινε και αυτος ιερεας..

αχ τι ωραια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΩΧΧΧΧΧ!!! ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!Πολυυυυ με συγκινησες..ΟΛΑ τα υπολοιπα γεγονοτα της οικογενειας μου εκει εχουν διαδραματιστει..και ο Πατερ Ιωαννης ειναι καλος ιερεας, τον θυμαμαι απο παιδι..επαιζα με τον μεγαλο του γιο ο οποιος εγινε και αυτος ιερεας..

αχ τι ωραια!!!!!

Προσπ την εκκλησία δεν την γνώριζα, με πήγε μια συνάδελφος εκεί γιατί μου είχε πει πως ειναι θαυματουργός ο Αγιος Δημητριος κ πως είχε βοηθήσει την αδερφή της. Με το σύζυγο είχαμε ελευθερες επαφές 2 χρόνια, καθε μηνα ειχα καυστερηση κ κάθε μήνα ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ έγκυος, μεσα σ'αυτό το διάστημα έκανα άπειρα τεστ κ εξετάσεις ΓΙΑΤΙ δεν έμενα κ δεν έδειχναν κάποιο πρόβλημα.

Ετσι μια παρασκευή μου λεει αυτή η συνάδελφος "πάμε να ανάψεις κ εκεί ένα κερί" πιο πολύ είχα κουραστεί να περιμένω κ κάθε μήνα να σκέφτομαι το + κ μετά αδιαθετούσα.

Μπήκα λοιπόν στην εκκλησία που μου έκανε μεγάλη εντύπωση, πήγα στην εικόνα κ το μόνο που ζήτησα να με ελευθερώσει από αυτό το πράγμα, αν είναι να μπορέσω να κάνω άλλο παιδάκι να μου το χαρίσει διαφορετικά να μου δείξει ένα σημάδι κ να σταματήσω να προσπαθώ. Είχα ήδη 5 μέρες καθυστέρησα αλλά το είχα σίγουρο ότι πάλι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. Εκατσα λίγο κ έφυγα.

Το ίδιο βράδυ κάνω το τεστ κ βγήκε ΘΕΤΙΚΟ...Τι να σου πω .. ότι αυτό ειναι σύμπτωση;;;.. ειναι κάτι άλλο μεγαλύτερο .. έτσι έταξα ότι θα την βαπτίσω εκεί γι'αυτό το μεγάλο δώρο που μου έκανε.

Σόρρυ για το μεγάλο ποστ

Link to comment
Share on other sites

για την συγκεκριμενη εκκλησια οχι οτι υπαρχει καποια ιδιατερη φημη οπως πχ με την Ευαγγελιστρια στη Τηνο ή αλλες που ναι πολυ γνωστες για τις "θαυματουργικες" τους ικανοτητες..απλα πιστευω οτι η πιστη σωζει..εχω και εγω τετοιες ιστοριες πιστης να σου διηγηθω και για μενα και για αυτο προσπαθω να ειμαι πολυ συνεπης με τα ταματα μου..

παντως ειλικρινα αυτα που εγραψες με συγκινησαν και ευχομαι να μην χρειαζεται να ξαναταλαιπωρηθεις για τιποτε αλλο στη ζωη σου..αν ειναι δυνατον..

και θα το ξαναπω.. οσες κοπελες εχουμε κουραστει στη ζωη μας να αποκτησουμε τα ποθητα καλο ειναι να μην γινομαστε απληστες οταν το καταφερνουμε και να χουμε στο νου ποσο υποφεραμε για να φθασουμε ως εδω και ποσο περισσοτερο υποφερει και αλλος κοσμος γυρω μας που εχει αναγκη τη βοηθεια μας και την εμψυχωση μας..

συγχωρω αυτους που τους ηρθαν τα πραγματα απλοχερα γιατι πολυ απλα αγνοουν τον κοπο και τον πονο που εχει ο αγωνας ενος που προσπαθησε πολυ και εζησε απογοητευσεις, δεν συγχωρω ομως αυτους που ξερουν και ξεχνουν γιατι ετσι βολευει..

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια!!! Εμεις σημερα χτυπησαμε παλαμακια!

Οντως μεγαλωνουν πολυ γρηγορα. Σημερα με εσπρωχνε, δεν ηθελε αγκαλια! Τελειωνουν οι μερες που μου χωνοταν! Ανοιγει τα φτερα του σιγα σιγα το μωρο μου και ειμαι περηφανη γι αυτο!

και μεις κανουμε παλαμακια,οταν ακουμε τραγουδακια ιδιως το τραγουδι με το παριζακι,κανει "γεια σου",μαμα μαμ,μη μας δει να τρωμε ορμαει!!!!!!!

ολα τα σκαλιζει με την περπατουρα δεν αφηνει τιποτα στο περασμα του,ολα τα ριχνει κατω και γελαει!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

και μεις κανουμε παλαμακια,οταν ακουμε τραγουδακια ιδιως το τραγουδι με το παριζακι,κανει "γεια σου",μαμα μαμ,μη μας δει να τρωμε ορμαει!!!!!!!

ολα τα σκαλιζει με την περπατουρα δεν αφηνει τιποτα στο περασμα του,ολα τα ριχνει κατω και γελαει!!!!!!!!!!!!!

και εμενα "γεια σου" κανει μολις βλεπει το gummbear του Υφαντη και χαζογελαει..

οχι..εμας κανει διαιτα..δεν τη νοιαζει αν τρωμε η οχι..και δεν αφηνει τιποτε ορθιο ειτε ειναι στη στρατα ειτε ειναι με τα ποδια ειτε μπουσουλωντας..duracell

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...