Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εξακολουθω να ισχυριζομαι οτι δεν εχω περισσοτερη αδυναμια στον γιο..οχι ακομη τουλαχιστον..απλα τον βλεπω σαν μωρο..και ειναι ευχαριστο μωρο..ωρες ωρες εχω την ταση να πνιξω στα φιλια την κορη μου συνεπως το ιδιο νοιωθω..

αντε να τα χαιρομαστε!!

και ευχαριστω για τις ευχες!!

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθω να ισχυριζομαι οτι δεν εχω περισσοτερη αδυναμια στον γιο..οχι ακομη τουλαχιστον..απλα τον βλεπω σαν μωρο..και ειναι ευχαριστο μωρο..ωρες ωρες εχω την ταση να πνιξω στα φιλια την κορη μου συνεπως το ιδιο νοιωθω..

αντε να τα χαιρομαστε!!

και ευχαριστω για τις ευχες!!

xixixi,μας επεισες:tongue::tongue::tongue:

βασικα,η αγαπη ειναι η ιδια ...

αλλα υπαρχει η διαφορα του φυλου

δλδ,αν κρινω απο μενα,ειναι σαν να υπαρχει μια εξτρα ελξη με τα αγορια..που την αποδιδω καθαρα εκει.....

ειπε κανεις τιποτα??

ελα να χαιρομαστε τους εορταζοντες και τη γεωργια!!!!!!

ποσα γλυκα θα φαω ακομα θεε μου?

δεν θα τελειωσουν ποτε αυτες οι γιορτες.......?τον ατελειωτο εχουν..


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

birthday.jpg

Χρόνια πολλά στην πριγκίπισσα Γεωργία!!!Να την χαίρεσαι Βίκυ μου την ξανθιά γαλανομάτα σου!!:D

Χρόνια πολλά στους Γιαννάκηδες Μαέστρο και προσπ!!! Να τους καμαρώσετε και φαντάρους!! :P

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές.

δευτέρα δουλειά και με πήρε το αφεντικο να με ενημερώσει πως θα πηγαίνω 5 ώρες με 200 ευρώ λιγότερο. Με πήρε λίγο απο κάτω αλλά απο την άλλη 9-2 είναι ένα βολικό ωράριο...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές.

δευτέρα δουλειά και με πήρε το αφεντικο να με ενημερώσει πως θα πηγαίνω 5 ώρες με 200 ευρώ λιγότερο. Με πήρε λίγο απο κάτω αλλά απο την άλλη 9-2 είναι ένα βολικό ωράριο...

ειναι βολικο το ωραριο.. τα υπολοιπα δεν ειναι αλλα και τι να κανεις...

Link to comment
Share on other sites

ειναι βολικο το ωραριο.. τα υπολοιπα δεν ειναι αλλα και τι να κανεις...

εγω θα πεταγα τη σκουφια μου για αυτο το ωραριο..!τα λεφτα ειναι ετσι κι αλλιως πολυ λιγα πια..Τουλαχιστον κερδιζεις χρονο για σενα και την οικογενεια σου!Καλη αρχη λοιπον!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό σκέφτηκα cristin. και στην τελική τα 200 παραπάνω θα μου τα έτρωγε η εφορία έτσι όπως έγινε το σύστημα. Μακάρι να έχει δουλειά και οι 5 ώρες μια χαρά μου κάθησαν.


Link to comment
Share on other sites

hello !

Πως παει?Εγω Δευτερα θα παω τη μικρη στον παιδοφθαλμιατρο,να δουμε τελικα τι θα κανουμε με το πλαγιαστο κοιταγμα της μικρης...Την εγχειρηση δεν νομιζω να τη γλιτωσουμε και δεν θελω να το σκεφτομαι καθολου..Μονο στην ιδεα,σκιαζομαι.

Ειχα καμια βδομαδα που τελειωσαν οι σακουλες της ηλεκτρ.σκουπας και φανταζεστε τι ειχε μαζευτει στο πατωμα,απο χνουδια τριχες και δεν ξερω εγω τι αλλο...Αποτελεσμα?Ξεκινησα ενα ενα τα δωματια ..Σημερα ολο το πρωινο εκανα την κρεβατοκαμαρα.ΤΩρα λεω να ξεκινησω και σαλονι,μπας και ξεμπερδεψω μια ...ωρα αρχιτερα.πολλη σκονη ρε πουστη!

Σημερα εχει γενεθλια ο αντρας μου !34 οταν τον γνωρισα,44 τωρα!!!!10 χρονια φαγουρα......................!πωπω ,μεγαλωσαμε και δεν το καταλαβαμε...

Εσεις τι νεα?:)


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

αααααα και ελεγα οτι κατι περασαμε και δεν γραψαμε..

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Η ΝΑΤΑΛΙΑ my princess που και αυτη μαυρη πετρα εριξε εντος εκτος και επι τα αυτα.. την υγεια τους να χουν...

τι νεα τσουπρες?

ολα καλα τα μπεμπακια? Ελενακι πηγε η Αντζι σχολειο επιτελους ε? ελπιζω να μην αρρωστησει συντομα.. εμας με το καλημερα αρπαξε και ενα βηχα..οτι να ναι..

σημερα πηγα σε σχολη οδηγων και θα αρχισω μαθηματα απο βδομαδα..

αντε.. ο Χαρος βγηκε παγανια.......χαχαχαχαχα

λογικα με κοβω να λαδωνω αλλα για αρχη κραταω αξιοκρατικη σταση γιατι δεν ξερω καν αν το παω το τιμονι...

τι τα θες τωρα στα γεραματα θα πειτε.. και καλα θα κανετε.. πιεζομαι ομως και ως δυσκοιλια δεν κανει..πρεπει να βρισκω λυσεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hello !

Πως παει?Εγω Δευτερα θα παω τη μικρη στον παιδοφθαλμιατρο,να δουμε τελικα τι θα κανουμε με το πλαγιαστο κοιταγμα της μικρης...Την εγχειρηση δεν νομιζω να τη γλιτωσουμε και δεν θελω να το σκεφτομαι καθολου..Μονο στην ιδεα,σκιαζομαι.

Ειχα καμια βδομαδα που τελειωσαν οι σακουλες της ηλεκτρ.σκουπας και φανταζεστε τι ειχε μαζευτει στο πατωμα,απο χνουδια τριχες και δεν ξερω εγω τι αλλο...Αποτελεσμα?Ξεκινησα ενα ενα τα δωματια ..Σημερα ολο το πρωινο εκανα την κρεβατοκαμαρα.ΤΩρα λεω να ξεκινησω και σαλονι,μπας και ξεμπερδεψω μια ...ωρα αρχιτερα.πολλη σκονη ρε πουστη!

Σημερα εχει γενεθλια ο αντρας μου !34 οταν τον γνωρισα,44 τωρα!!!!10 χρονια φαγουρα......................!πωπω ,μεγαλωσαμε και δεν το καταλαβαμε...

Εσεις τι νεα?:)

να χαιρεσαι τον ανδρα σου.. (θυμισου να σου πω πριβε ενα σχολειο για το 34 που γινει 44..χαχα)

τι εγινε με το ματακι της κορη σου? πηγατε?

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε με τη μικρη στον οφθαλμιατρο και η απαντηση ειναι και καλη και κακη.Καλη,γιατι τελικα δεν θα χρειαστει να γινει η επεμβαση,κακη γιατι το προβληματακι δεν φτιαχνει...Δλδ,εχει ενα συνδρομο(ντραμ μας το ειπε),και επι της ουσιας το ενα ματακι δεν μπορει να παει τελειως αριστερα.Οταν θελει λοιπον να κοιταξει αριστερα,επειδη το ματι δεν παει,βλεπει 2 εικονες(γιατι το αλλο ματι παει αριστερα κανονικα).Ετσι ,αναγκαζεται να γυρισει το κεφαλακι της,για να βλεπει μια εικονα και οχι2.Το θεμα ειναι πως αυτο πιθανα συμβαινει γιατι ο αριστερος μυς ειναι ατροφικος...Και αυτο δεν επιδεχεται εγχειρησης.Υπαρχει και η αλλη περιπτωση ,να εχει καποιο εμποδιο ο μυς και δεν δουλευει και αυτο ,παιρνει χειρουργιο αλλα ειναι πολυ σπανια περιπτωση...Ο,Ττι καταλαβατε ,καταλαβατε......

σας ζαλισα ε???

προσπ,περιμενω το πριβε αστειο,ξερεις οτι μου αρεσουν τα χοτ!!χαχα

βρε κοριτσια ,γιαντα δεν ερχεστε στο καφε....:tongue:τοσο βαρετα ειναι πια??

ΡΕ ΠΡΟΣΠ,oδηγηση εκαι γεραματα πανε???

αι μαρη χαζη,την καλυτερη δουλεια κανεις......και δεν χρειαζεσαι λαδωμα για να το παρεις ............!!!καλη επιτυχια και μην τρομοκρατηθεις,οι 1ες φορες ειναι λιγο τρομαχτικες ,αλλα μετα μια χαρα θα το πας το τουτουνι!!!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρία να χαίρεσαι και εσύ τον Γιαννάκη. Πού χάθηκες?

Δουλειά, δουλειά, μαθήματα, σπίτι, παιδιά... Καταλαβαίνεις!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ευχαριστώ για τις ευχές κοπελιές! Να χαίρεστε τα μωράκια σας, που δεν είναι τόσο μωράκια πια! Βάζω μια καρτούλα για όλους. :tongue:

happy-4th-birthday-handfinished-4th-birthday-card-3002604-470-1344698261000.jpg

Nα τα χαιρόμαστε! Και γερά να 'ναι, ΜΟΝΟ γερά!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

τι να πω για τη περιπτωση της μικρης χριστινα? δεν το χω ξανα ακουσει..παντως εχετε καλη οφθαλμολογικη κλινικη εκει, μηπως αλλη μια γνωμη αργοτερα?

αν και το γραφω μια ωρα νωριτερα,

χρονια πολλα στον Γιαννη σου Maestria.. πολυχρονος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...