Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γοργονιτσα εεεε? το πετυχες!! Ευχαριστω και απο εδω!!

Εντωμεταξυ την πηρα στο ζαχαροπλαστειο για να παραγγειλουμε τη τουρτα για το παρτυ του Σαββατου και διαλεξε Χιονατη μαζι με τους 7 νανους και οχι την Αριελ που ελεγε..οτι να ναι!!χαχα

αντε και του χρονου το κοριτσακι μου να ειναι γερο και να μας εχει διπλα της να κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε για να ζει και να περναει ομορφα..

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία, ευτυχία και δουλειά!

Ο μικρός έχει ζωηρέψει αρκετά και με απασχολεί πολλές ώρες την ημέρα! Είναι διαρκώς όρθιος και κατεβάζει πράγματα...

χρόνια πολλά και στα κοριτσάκια που δεν πρόλαβα να ευχηθώ!

Προσπ και Ελενάντα να χαίρεστε τις κουκλίτσες σας! Πολύχρονες και πάντα ευτυχισμένες!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία, ευτυχία και δουλειά!

Ο μικρός έχει ζωηρέψει αρκετά και με απασχολεί πολλές ώρες την ημέρα! Είναι διαρκώς όρθιος και κατεβάζει πράγματα...

χρόνια πολλά και στα κοριτσάκια που δεν πρόλαβα να ευχηθώ!

Προσπ και Ελενάντα να χαίρεστε τις κουκλίτσες σας! Πολύχρονες και πάντα ευτυχισμένες!

να σε ενημερωσω οτι τα τελευταια μοντελα μωρων ειναι ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΑ..

α) δεν καθονται σε μια μερια ΟΥΤΕ ενα λεπτο

β) Κατεβαζουν τα παντα

γ) Σκαρφαλωνουν παντου

δ) Παρτο αποφαση και κανε υπομονη γιατι αλλιως δεν γινεται..τα ιδια περναω σαφως!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοπελιές!

Σε 10 μέρες επιστρέφω στη δουλειά. Με είχες ρωτήσει Ελενάντα και νωρίτερα αλλά προφανώς ξέχασα να απαντήσω.

Ααααχ! Εξελιγμένα μοντέλα αυτά, κουρέλια εμείς! Δηλαδή δίκιο είχε η πεθερά...τόσα παιδιά λέει μεγάλωσε , αυτός άλλο πράγμα, δεν μπορεί να τον κουμαντάρει. Εν τω μεταξύ τρελαίνεται να πειράζει την αδερφή του. Αν τη δει γονατιστή στο πάτωμα και να ασχολείται με τον υπολογιστή ή να έχει κανένα τετράδιο μπροστά της, σφύγγει τα ούλα του , βγάζει έναν ήχο ρουφώντας την αναπνοή του προς τα μέσα και βουρ. και η άλλη βέβαια φωνάζει...

Τις προάλλες κοιμόταν η μεγάλη στον καναπέ. Αυτός μόλις είχε ξυπνήσει. Ενώ καθόμασταν κι εμείς στο σαλόνι αυτός πάει στον καναπέ , σηκώνεται όρθιος και αρχίζει να φωνάζει μπροστά στη μούρη της Α! Α! ΑΑΑΑ! Τίποτα αυτή. Γυρνάει απο την άλλη η καημένη. Της τραβάει τα μαλλιά. Ξαναγυρνάει, ανοίγει το μάτι , του χαιδευει το μαγουλάκι και του πιάνει το χεράκι αλλά κάνει το λάθος και ξανακλείνει τα μάτια...Φεύγει ο μικρός. Κάθεται λίγο κάτω και παίζει και επιστρέφει κρατώντας μια κουδουνίστρα που εν τέλη την έφαγε κατα κέφαλα η καημενούλα και σηκώθηκε.


Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εν Αθήναι (όσες μείνατε), αυτό το μαγαζί το ξέρετε: http://www.the-toy.gr/Greek/Index2.html?

Μας έδωσαν τα Χριστουγεννιάτικα δώρα απο την υπηρησία του άντρα μου για τα παιδιά. Μιλάμε Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ! Ειδικά η κούκλα της μεγάλης ασύγκριτη. Δεν έχω ξαναδεί πιο ποιοτική κούκλα. Ακόμα και η μυρωδιά της απερίγραπτη. Διστυχώς δεν έχει κατάστημα στην Θεσσαλονίκη...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vicky,οπως καταλαβαινεις τα αγορια ειναι το κατι διαφορετικο!εγω ,ευτυχως εφαγα την ψυχρολουσια με τον Μανωλιο και ετσι ,με το να ερθει η μικρη 2η,τωρα μου φαινεται πως ειναι πιο ησυχη...Αν και σε αυτην την ηλικια τωρα,επειδη ολα ειναι copycat,τεινουν να ειναι και τα 2 εξαγριωμενα!!κουραγιο,και φυσικα καλη αρχη τη δουλιτσα σου!!

ελεναδιτσα,να χαιρεσαι την κορη σου και απο εδω...!ειναι εξαιρετικα ομορφη παντως...Τωρα ακολουθουμε εμεις αυριο,αλλα ποιος θα κανει αλλο αυτα που πρεπει να γινουν??:evil:

και να σας πω και τα δικα μου...σκεφτομαστε ,πολυ καιρο τωρα να κανουμε ενα μαγαζακι εδω στα Χανια,που ειναι και σουπερ τουριστικη περιοχη ,με την κουνιαδα μου.το ξερω πως δεν ειναι και η καλυτερη εποχη για τετοια ανοιγματα ,αλλα με τους μισσθους στα 600 ευρω και να δουλευουμε ολη μερα.......εγω αδυνατω να βρω δουλεια!ετσι,τωρα θα ξεκινησουμε το ψαχτηρι ,να δουμε τι προγραμματα παιζουν μεσω οαεδ,τι ενοικια κλπ κλπ,και ο Θεος να βαλει το χερι του...!Το αντικειμενο θα ειναι 100%χειροποιητα πραγματακια ,και φυσικα τα μπιζου μου...τι λετε???


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

και να πω επισης ,πως δεν το εχω συζητησει με κανεναν εκτος απο την προσπ καιρο τωρα,αρα ειστε οι 1ες που το αναφερω και δεν νομιζω να το συζητησω και με κανεναν αλλον,γιατι πολυ φοβαμαι πως ολοι θα ουρλιαξουν και θα με αποθαρρυνουν...και δεν θελω να κανω οτιδηποτε με σπασμενο το ηθικο μου.................χιχι

δλδ η λογικη μου ειναι πως τι να δουλευω ολη μερα,και να παιρνω 600 ευρω......

τι να δουλευω ολη μερα για μενα(χωρις αφεντικο στο κεφαλι μου)και παλι 600 ευρω αν θα βγαζω καθαρα για μενα ,θα ειμαι μια χαρα............

ακουω γνωμες.............


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!

περασαμε καταπληκτικα εχθες,τωρα ομως θελει καμμια-δυο μερες το σπιτι να ερθει στα ισια του.:tongue:

φετος μ'αρεσε που ηταν πιο συνεννοησιμα και μπορεις να κανεις πιο πολλα πραγματα στο παρτυ .πηρα καλες μπογιες και βαψαμε ολα τα παιδακια,παιξανε μονα τους την μικρη ελενη,μια χαρα!

βικη,ο μικρος θελει την αμεριστη προσοχη της αδερφης του απ'οτι καταλαβα,ε?

πειραχτηρι!ποιος θα τον κραταει οταν εισαι στη δουλεια?

christin,ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.οσο για το μαγαζι,δεν ξερω τι να σου πω,εχουμε παντως πολυ τουρισμο εδω κι ας λενε οτι εχει πεσει.κι ειδικα ρωσους που αυτοι αφηνουν λεφτα μονο,πλεον.σ'οτι και να αποφασισεις σου ευχομαι καλη τυχη!αν εχεις ορεξη και μερακι παντως θα τα πας μια χαρα!κι εσυ εχεις κι απο τα δυο!;)


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!

περασαμε καταπληκτικα εχθες,τωρα ομως θελει καμμια-δυο μερες το σπιτι να ερθει στα ισια του.:tongue:

φετος μ'αρεσε που ηταν πιο συνεννοησιμα και μπορεις να κανεις πιο πολλα πραγματα στο παρτυ .πηρα καλες μπογιες και βαψαμε ολα τα παιδακια,παιξανε μονα τους την μικρη ελενη,μια χαρα!

βικη,ο μικρος θελει την αμεριστη προσοχη της αδερφης του απ'οτι καταλαβα,ε?

πειραχτηρι!ποιος θα τον κραταει οταν εισαι στη δουλεια?

christin,ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.οσο για το μαγαζι,δεν ξερω τι να σου πω,εχουμε παντως πολυ τουρισμο εδω κι ας λενε οτι εχει πεσει.κι ειδικα ρωσους που αυτοι αφηνουν λεφτα μονο,πλεον.σ'οτι και να αποφασισεις σου ευχομαι καλη τυχη!αν εχεις ορεξη και μερακι παντως θα τα πας μια χαρα!κι εσυ εχεις κι απο τα δυο!;)

εγω να δεις ενα σπιτι που εχω..............μονο το σιδερο αν δεις ,θα καταλαβεις......!τουλαχιστον το διασκεδασατε ,αρα χαλαλι.......


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω να δεις ενα σπιτι που εχω..............μονο το σιδερο αν δεις ,θα καταλαβεις......!τουλαχιστον το διασκεδασατε ,αρα χαλαλι.......

βασικα τα 5 κουτια κομφετι θα τα μαζευω πανω απο 2 μηνες,απο ολο το σπιτι,οπως και περσι,αλλα δεν βαζω μυαλο,μ'αρεσουν,μου τα φερνει κι ο πατερας μου οποτε,καλα να παθω.

ωραια ιδεα εχετε ρε συ.αν βαλεις μεσα στο μαγαζι,πραγματα που ηδη εχεις φτιαξει και δεν χρειαζεσαι πολλα λεφτα να το ανοιξετε,θα ειναι καλυτερα.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...