Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γειά σας κοριτσάκια!

Εμείς απο νέα οχι πολλά! Ήσυχα, στο σπίτι....και μετράω αντίστροφα για δουλειά...

Ο μικρός σηκώνεται στα πόδια και θέλει να αλλωνίζει πλέον...Τον έχω αμολημένο στο σαλόνι και μου τα κάνει όλα μπάχαλο. Κοινώς όλη μέρα παρακολουθώ τον μικρό μην φάει το κεφάλι του σε καμιά γωνία και συμμαζεύω τα ασημάζευτα..

καλά Χριστούγεννα σε όλες και χρόνια πολλά στο κορίτσι σου προσπ. Προκαταβολικά μεν, αλλά σε περίπτωση που δεν ευκαιρίσω αύριο.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

τι κανετε?

πως περασατε τα χριστουγεννα?

να ευχηθω χρονια πολλα κι απο δω στις χριστινες μας!

προχθες μπηκα βιαστικα και το ξεχασα.

και χρονια πολλα στο Μανολακι της christin!να τον χαιρεσαι κοπελα μου!

βικη με το καλο να πας στη δουλεια.ποτε ξεκινας?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσοπουλα!Ευχαριστω για τις ευχες!

Να χαιρομαστε ολους τους εορταζοντες,Χριστουλακια και χριστινες,μανωλακια κλπ κλπ κλπ

Ευχομαι περαστικα στη μικρη της Μαριας και ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.......:|μολις το διαβασα στο φεισμπουκ.....α στο καλο γιορτινες μερες!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ κοριτσακι!!!

Κατα τα αλλα,μπραβο που ξαναβρεθηκαμε κι ελπιζω να μεινουμε ετσι...ενωμενες,χαχαχα.Ετσι κι αλλιως δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε,μονο κοινα βιωματα και ιστοριες για παιδακια!

Εμεις ειμαστε με πρασινες μυξουλες μια βδομαδα τωρα,εχει πεσει τρελος βηχας και τρελο χαρτομαντηλο!!!Στις γιορτες καλα ολα,ε χμμμ με λιγο καυγαδακι για να μην ξεχνιομαστε,και διαθεση παρολα αυτα,στο φουλ!!!:)

Τα απογευματα,κανουμε βολτουλες με το αυτοκινητο και την κουνιαδα και μια χαρα -ηρεμα-περναμε......Φιλια σε ολες!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως τη christin!

περαστικα σε ολα τα κρυωμενα μικρουλια,και στη μικρουλα της Μαριας.

δεν το ειχα δει,μακαρι η νεα χρονια να φερει υγεια πανω απ'ολα!

κι εμεις οικογενειακα,ησυχα περασαμε,πηγαμε βολτουλα σε παιδοτοπο,

και στο κεντρο που εχει διαφορες εκδηλωσεις.

την παραμονη βγηκα με φιλεναδες και διασκεδασα λιγο..πολυ!:D

αυτα!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλε ,τα μεγαλα μας πανε για να μπουν στα 5!!!!!!!!!!!!!!!!το πιστευετε?

αχ,περνανε γρηγορα τα χρονια!

κι εμεις ετοιμαζομαστε,σιγα-σιγα,γιατι την τεταρτη εχουμε παρτυ!!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λυπαμαι πολυ αν συμβαινει κατι ασχημο στη μικρη στης maestrias..ελπιζω να ειναι ολα καλα η καλυτερα και να μην επαναληφθει

χρονια πολλα σε ολες ξανα.. ψοφια εγω κλασικα..χαχα

ετοιμαζομαστε ολες για τα τεταρτα γενεθλια μας??? ΠΑΜΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!

Να χαίρεστε τη γιορτή σας οι Χριστίνες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας προσπ και cristin.

η μεγάλη σήμερα μου ανέβασε 38 το πρωί. Να δούμε πως θα πάει...Αλλά αν όχι αύριο , μεθαύριο σίγουρα θα ανεβάσει και ο μικρός...Ααααααχ, κουράγιο μάνες! Καλέ για ποιά Μαρία λέτε? Περαστικά και απο μένα.


Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!

Να χαίρεστε τη γιορτή σας οι Χριστίνες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας προσπ και cristin.

η μεγάλη σήμερα μου ανέβασε 38 το πρωί. Να δούμε πως θα πάει...Αλλά αν όχι αύριο , μεθαύριο σίγουρα θα ανεβάσει και ο μικρός...Ααααααχ, κουράγιο μάνες! Καλέ για ποιά Μαρία λέτε? Περαστικά και απο μένα.

για τη Maestria

και μενα στα καλα του καθουμενου την ιδια μερα αρχισαν μυξα και τα δυο (ειδικα ο Γιαννης εχει ενα πραγμα φοβερο) και εγω δεκατα και ειμαι κουρελι.. και δεν εχουμε και παιδικο σταθμο..τι να πω πια????????????????!!!!!!!!!!!!! αντε και καλα κουραγια..μονο αυτα να ειναι αν και περιμενω να δω ποτε θα σκασει ο πυρετος στα μικρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!

Οι ιωσεις φετος εχουν δωσει ρεστα..Εμεις ακομα φτυνουμε χιχι.

Και τωρα με πηρε φουρτουνιασμενη η πεθερα να μου πει να δωσω φαρμακα στα παιδια..(τι φαρμακα δεν μου ειπε).Της εξηγησα πως 3 γιατροι του νοσοκομειου ειπαν ,πως εκτος απο ορο δεν θα χρειαστει να δωσω φαρμακα,και αρχισε να ουρλιαζει,ποιοι γιατροι ειναι αυτοι να παω να τους χεσωωωω κλπ.Της το εκλεισα στη μουρη φυσικα,γιατι ειναι πλεον προφανες πως το εχει χασει εντελως η γυναικα!!!.......

Προσπ,βλεπω νωρις νωρις εγραφες σημερα...Να υποθεσω πως δεν κοιμηθηκες καλα ε??περαστικα!!

Χτες βραδυ ειδα μια ταινια με τον aston kutcher kai thn natali portman...!!

που κολλανε αυτοι οι δυο θεε μου???μια αμερικανικη(ευχαριστη)βλακεια,που επιτελλεσε το εργο της ,δλδ με χαλαρωσε και με ξεαγχωσε απο το τρεξιμοτης καθημερινοτητας.


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcTa2y7S80UCPr0OH7nwW8GipBz3gMmLhiDGuRHwwNQZWyeh_GhK1A

καλώς όρισες miamama

:D:D Έτσι!!!!! Ευχαριστώ πολύ για το χαλί!!!!!!!!! ;) Μήπως να στεφθώ( καλά το έγραψα?) μόνη μου πρόεδρος στο γκρουπ??? :rolleyes::rolleyes:

καλε ,τα μεγαλα μας πανε για να μπουν στα 5!!!!!!!!!!!!!!!!το πιστευετε?

όχι και πέντε, μην με αγχώνεις!!!!!! 4 θα λέω, αφού αυτά κλείνουμε!!:P:p

Καλημέρα κοριτσάκια και χρόνια πολλά!!!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!!!

Μαέστρο μου όποτε έχεις όρεξη μπες να μας πεις τα νέα για το παιδί...όλα καλά να πάνε!! Περαστικά σε όλα τα παιδάκια της παρέας!

Κι εμείς ήσυχα τις γιορτές, βολτούλες στην γιορτινή πόλη, στο καινούριο εμπορικό, που είναι τεράστιο για τα δεδομένα της πόλης μας!! Έχω πάει και σε μεγαλύτερα φυσικά, αλλά εδώ δεν έχει, δεν είναι και πρωτεύουσα!! Είναι από τα πιο μεγάλα και πιο σύχρονο σε όλη την Σκανδιναβία! Έρχεται κόσμος από την Δανία, εκεί κιόλας ποντάρουν, θα έχουμε και την γιουροβίζιον στην πόλη μας!!!! Δίπλα από το εμπορικό θα γίνει!!

Παραμονή Χριστουγέννων με φίλους, ανήμερα οικογενειακά!!

Κατά τα άλλα ησυχία, περιμένω να πάει 7/01 να πάμε παιδικό!!

Είμασταν οικογενειακώς με μύξες, λαιμό...έχω χάσει όσφρηση και γεύση...άντε να μαγειρέψεις έτσι...:tongue:

βάλτε πότε είναι τα γενέθλια κορίτσια...θα τα ξεχάσω σας το λέω...:?:-?:?

εμείς ακόμα έχουμε χρόνο, να το προγραμματίσω λίγο και να δω τι θα κάνω!!

Εσείς τι θα κάνετε κορίτσαροι στα παιδάκια σας??

Ήρθε Ο άγιος Βασίλης σε σας? Εμάς τρελή χαρά...τράβηξα με την κάμερα...το πως έκανε όταν είδε τα δώρα!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...