Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!

Χρόνια πολλά στο Μανωλάκη και καλά κουράγια στη μανούλα του.

Χριστινάκι εγώ θα σου ευχηθώ καλές δουλειές!

Αν παρακολούθησες την ιστορία του ''mr christmast'' στη Στεφανίδου, πρόκειται για κάποιον ηλεκτρολόγο που ξεκίνησε απο ένα υπόγειο μαγαζάκι στη Θεσσαλονίκη 2x2 και αυτή την ώρα έχει ή 3 ή 5 εργοστάσια με χριστουγεννιάτικα λαμπάκια και κάθε χρόνο στολίζει όλες τις Ευρωπαικές πρωτεύουσες. Ε, λοιπόν μια τέτοια τύχη σου εύχομαι. Κοίτα να κάνεις έξυπνες κινήσεις και καλές συνεργασίες και όλα καλά θα πάνε.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

τι κανετε?

εμενα απο χθες το βραδυ εχει πυρετο η μικρη,και την πηγα σημερα στην παιδιατρο κι ευτυχως ειναι ιωση.

ανησυχησα γιατι δεν ειχε βηχα,ουτε μυξες,και δεν επεφτε ο πυρετος κατω απο 39.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

και εμένα ο μικρός μου με πυρετό είναι απο τα ξημερώματα αλλά προς στιγμήν ευτυχώς δεν ανεβάζει πριν τις 6 ώρες και στο μισάωρο πέφτει πλήρως. Το κακό είναι οτι δεν μπορώ να του βάλω θερμόμετρο . Ουρλιάζει και χτυπιέται. Βρήκα στο διαδύκτιο μετώπου με υπέρυθρες της chicco 24 ευρώ και λέω να το χτυπήσω αλλιώς θα με παιδέψει πολύ αυτός κάθε που αρρωσταίνει.


Link to comment
Share on other sites

και εμένα ο μικρός μου με πυρετό είναι απο τα ξημερώματα αλλά προς στιγμήν ευτυχώς δεν ανεβάζει πριν τις 6 ώρες και στο μισάωρο πέφτει πλήρως. Το κακό είναι οτι δεν μπορώ να του βάλω θερμόμετρο . Ουρλιάζει και χτυπιέται. Βρήκα στο διαδύκτιο μετώπου με υπέρυθρες της chicco 24 ευρώ και λέω να το χτυπήσω αλλιώς θα με παιδέψει πολύ αυτός κάθε που αρρωσταίνει.

κι εγω πιο μικρη δεν μπορουσα να της βαλω θερμομετρο.τωρα λιγο εχει ηρεμησει,αλλα παλι γκρινιαζει.οταν αρρωστησει δεν θελει να την αγγιζουν καθολου.μονο αγκαλιτσα.

που το βρηκες αυτο το θερμομετρο?θελω κι εγω ενα.

τα ηλεκτρονικα ειναι αναξιοπιστα,γραφουν 37,και το παιδι καιει.και το παλιο με τον υδραργυρο,το εσπασα σημερα,ευτυχως στην πανω μερια και δεν εφυγε ο υδραργυρος..

περαστικα στα μικρουλια μας.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/2050947/Chicco-Easy-Touch.html

αυτό ελενάντα. Έτσι ακριβώς...το παιδί καίει και αυτά λένε οτι να'ναι. 3 έχω αλλάξει γιατί νόμιζα οτι είναι προβληματικά αλλά τελικά όλα τα ίδια σκατά. Εν τω μεταξύ 36,6 κανένα δεν λέει. Βάλτο σε σένα και 35,5 θα σου πει. Αν σφυρίξει μην το βγάζεις. Άστο και θα ανέβει κι άλλο.

Περαστικά μας λοιπόν!


Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!

Πως περνατε ??Ηρθε ο χιονιας και σε σας ή ακομα?Εδω τον εχουμε δαγκωσει ολιγον!!Καλα περασαμε κι εμεις στα γενεθλια,πετυχε και το σοκολατενιο τσιζκεικ μου!Φαγαμε,ηπιαμε,τρεξαμε,κυνηγησαμε τα παιδια και...........του χρονου!

Απο Δευτερα,ξεκιναω τα τρεξιματα για το μαγαζι και κατι εξετασεις θυρεοειδους που πρεπει να κανω...δλδ ΙΚΑ,και ο,τι συνεπαγεται αυτο...Ελπιζω μονο να μην φερω καμια νεα ιωση στο σπιτι,γιατι ακομα δεν εχουμε ξεμπερδεψει με την προηγουμενη...

Ελεναδα,σουπερ καντινα ο συζυγος ειδα........Σαν ταβερνα ειναι!!χιχι

Αληθεια ,ποσες ωρες δουλευει ο κακομοιρος?


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερες!

Πως περνατε ??Ηρθε ο χιονιας και σε σας ή ακομα?Εδω τον εχουμε δαγκωσει ολιγον!!Καλα περασαμε κι εμεις στα γενεθλια,πετυχε και το σοκολατενιο τσιζκεικ μου!Φαγαμε,ηπιαμε,τρεξαμε,κυνηγησαμε τα παιδια και...........του χρονου!

Απο Δευτερα,ξεκιναω τα τρεξιματα για το μαγαζι και κατι εξετασεις θυρεοειδους που πρεπει να κανω...δλδ ΙΚΑ,και ο,τι συνεπαγεται αυτο...Ελπιζω μονο να μην φερω καμια νεα ιωση στο σπιτι,γιατι ακομα δεν εχουμε ξεμπερδεψει με την προηγουμενη...

Ελεναδα,σουπερ καντινα ο συζυγος ειδα........Σαν ταβερνα ειναι!!χιχι

Αληθεια ,ποσες ωρες δουλευει ο κακομοιρος?

καλημερα!σοκολατενιο τσιζκεικ,ε?μιαμ!

και του χρονου χριστινακι και καλα τρεξιματα!

εμεις δεν εχουμε βγει εξω απο την μερα των γενεθλιων,

αλλα κανει οντως πολυ κρυο.ευτυχως η μικρη ειναι απυρετη απο χθες

αν και σημερα εχει μυξουλες.

τωρα να την δεις την καντινα,την εχει κλεισει ο πατερας μου,κι εχει βαλει και ξυλοσομπα,πολυ ωραια ειναι.ο αντρας μου δουλευε εκει το καλοκαιρι,πολλες ωρες κι εχασε πολλα κιλα.αλλα τωρα δεν δουλευει εκει.βρηκε παλι δουλεια στο αντικειμενο του.παλι πολλες ωρες,απο το πρωι μεχρι τις 7 ή 9,αλλα αυτη τη δουλεια εχει μαθει και του αρεσει.

θα μπορουσα να παω εγω βεβαια στην καντινα,αλλα με τον πατερα μου δεν μπορω,

ειναι νευρικος σαν κι εμενα και δεν θα κανουμε δουλεια..

ευτυχως μπηκα στο ταμειο ομως,οποτε ξεκουραση τωρα μεχρι τον απριλιο..

και μετα πρωτα ο θεος..παλι αεροδρομιο.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

ααα,νομιζα πως ειναι του αντρα σου η καντινα ,οχι του μπαμπα σου...Παντως ειναι σουπερ τελεια,οντως σαν ταβερνακι!!

ο αντρας σου με τι ασχολειται και δουλευει τοσες πολλες ωρες?

τελικα ,ολοι αρρωστοι ειμαστε...

εμενα εχουν αυτο το φλεματακι που δεν ξερουν να το φτυσουν ,και ειναι εκει και τα ταλαιπωρει......πως γινεται να τα κανουμε να φτυσουν?:rolleyes:μια γνωστη μου ελεγε πως η δικη της κορη ,κανει εμετο .......μονο ετσι καθαριζει ο λαιμος της.............κουφο!

προσπ,ωραιες και οι φωτο απ΄τον παιδοτοπο αν και εχω ενσταση με το μακιγιαζ σου...σε μεγαλωνει ενω εισαι πιτσιρικα!χιχιχι


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα,νομιζα πως ειναι του αντρα σου η καντινα ,οχι του μπαμπα σου...Παντως ειναι σουπερ τελεια,οντως σαν ταβερνακι!!

ο αντρας σου με τι ασχολειται και δουλευει τοσες πολλες ωρες?

τελικα ,ολοι αρρωστοι ειμαστε...

εμενα εχουν αυτο το φλεματακι που δεν ξερουν να το φτυσουν ,και ειναι εκει και τα ταλαιπωρει......πως γινεται να τα κανουμε να φτυσουν?:rolleyes:μια γνωστη μου ελεγε πως η δικη της κορη ,κανει εμετο .......μονο ετσι καθαριζει ο λαιμος της.............κουφο!

προσπ,ωραιες και οι φωτο απ΄τον παιδοτοπο αν και εχω ενσταση με το μακιγιαζ σου...σε μεγαλωνει ενω εισαι πιτσιρικα!χιχιχι

ψυκτικος ειναι ο αντρας μου αλλα τωρα εκει που ειναι μαθαινει να βαζει και ξυλοσομπες που εχουν πολυ ζητηση,και επισκευες τζακιου.ευτυχως πιανουν τα χερια του,ξερει κι απο υδραυλικα,κι ηλεκτρολογικα,τα παντα.

περαστικα σας,χριστινακι.

κι εμενα κανει παντα εμετο οταν εχει φλεματα,

το βραδυ με το που θα πιει το γαλα.αφου τωρα πλεον εχει συνηθισει και σηκωνεται και παει μονη της στη λεκανη.

σαν τον πατερα της,κανει πανευκολα..καλο ειναι αυτο,γιατι ηρεμει.

εγω παλι το αντιθετο,με τιποτα δεν θελω.ουφ,θεμα κι αυτο που επιασα..:rolleyes:

ευτυχως που δεν ειχα καθολου ναυτιες στην εγκυμοσυνη.

αυτα!

ααα,επιτελους εμαθε να φυσαει την μυτη της!!γιουπιιιιι!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ η ομορφη μας Γεωργιτσα!!! Βικυ μας να σου ζησει!!

Χρονια πολλα στον Γιανναρο της Maestrias

Χρονια πολλα και στον Ιωαννη τον Νεοτερο που τον αγαπω ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Ησυχίες βλέπω....

Ευχαριστώ προσπ. Να χαίρεσαι και εσύ το παλληκάρι σου! Αδυναμίες βλέπω....Μωρέ καλά λένε....ο γιός είναι της μαμάς!

Μαεστρία να χαίρεσαι και εσύ τον Γιαννάκη. Πού χάθηκες?

Εμείς θα κάνουμε το παρτάκι μας στον παιδικό. Πήραμε τουρτίτσα , καπελάκια και τα συναφή και έναν κλόουν απο μπαλόνια που θα πω την δασκάλα να τον χαλάσει και να μοιράσει τα μπαλόνια. Και το απόγευμα θα κόψουμε και μια τουρτίτσα οικογενειακά.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...