Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Στον δανειζω αμα τον θελεις ουτε θα τρωει ουτε θα κοιμαται ουτε εξω θα βγαινει ειναι ο πιο καλος μπαμπας του κοσμου αφου κοντεψαμε να σαραντησουμε μαζι δεν εβγαινε απο τα σπιτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με μια προυποθεση ομως να μου βρεις τροπο η να ερθουν αυτοι σε μενα η να παω εγω κοντα τους -αυτο το προτιμω-γιατι βαρεθηκα την ξενητια και την μοναξια θελω να φυγωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Κι εγώ χωρίς τους γονείς μου δεν θα μπορούσα να κάνω βήμα, με βοηθούν πάρα πολύ με τα παιδιά... Σου έυχομαι να τους έχεις κάποια στιγμή κοντά σου!! Είναι μεγάλο δώρο για εμάς.. ευχομαι κι εγώ να μπορώ να σταθώ τοσο πολύ στα παιδιά μου όταν έρθει η ωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννίνα εγώ την κούνια την έχω στο δωματιάκι της .Πριν γεννήσω το δωματιάκι της το είχα πλήρες.Την κοίμιζα δίπλα μας σε καλαθούνα μέχρι τον Μάιο.Μετά την έστειλα στο δωματιάκι της.

pontikaki στο πάρκο δεν κάθεται καθόλου.Το έχουμε μόνο για να βάζουμε τα παιχνίδια της μέσα.Μόλις πλησιάζω το πάρκο έχοντας την αγκαλιά και διαπιστώσει πως την προορίζω για εκεί αρχίζει να κλωτσάει και να τεντώνει το κεφάλι της πίσω.

Επίσης με τον ύπνο είναι μαλωμένη.Δεν παραδέχεται ότι νυστάζει.Κορίτσια είναι είναι απίστεστο αλλά κοιμάται όρθια.Εκεί που παίζει πέφτει κάτω με τα μούτρα και παραδίδεται.Αλλιώς αν κάνω να την ξαπλώσω τσιρίζει και ουρλιάζει.

Είναι πολύ υπερκινιτική.Κουράστηκα να την κυνηγάω.Δεν κάθεται σε ένα μέρος πάνω απο 2 λεπτά.Και στις μετακινήσεις με το αυτοκίνητο έχω πρόβλημα.Δεν θέλει να κάτσει και ούτε έχει χώρο να αρζουβαλέψει.Κλαίει μέχρι που κουράζεται απο το κλάμα και κοιμάται

Μα τόση ενέργεια!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Μα τόση ενέργεια!!!!!!!!!

το μωρό της duracell.

Εμένα εχθές το βράδυ αρχισε κάτι κουλά, να κοιμάται έτσι όρθια όπως λες κ όταν την έβαζα στο κρεβάτι ξύπναγε.. τελικά όταν την παίρνει ο υπνος θέλει να κάθεται ξαπλωμένη ανάμεσα στα ποδια μου στον καναπέ για κανενα 10λεπτο κ μετά να την βάζω στο κρεβάτι

Link to comment
Share on other sites

ξαναρθα και εγωωωω..χωρις παστακια αυτη τη φορα... τα χωνεψα..

χμ..ολοι μου λενε τι τυχερη ειμαι που χω την κουνιαδα μου και μου κραταει τοσο καλα το μωρο (μιας και ζει και μαζι μας..ναι ναι σε αυτο κανεις δεν μας επαινει αλλα ειναι η δυσκολη αποφαση μας..)..ΑΛΛΑ..

χθες με εκνευρισε διοτι ταισε την μικρη σε ωρα που της ειχα πει να μη το κανει και με ειρωνευτηκε..σαφως της την ειπα χονδρα και πηρε λογο και ο συζυγος για να μην επαναληφθει (σιγα που δεν θα ξαναγινει..ολοι ξερουμε πως αυτος που κραταει ενα παιδι το οικειοποιειται τοσο που καπου καπου ξεχναει την γραμμη του γονιου και κανει ΟΤΙ του κατεβει) και βεβαια επειδη ειναι η γνωστη παρεξηγιαρα συνεχισε το θεμα και γενικα τσακωθηκαμε και εχω πολλα νευρα εκτοτε τα οποια ελπιζω οτι θα μου φυγουν μολις σχολασω και απαλλαχτω απο την κακοδιαθετη συμπεριφορα των εργοδοτων μου..(καθε τελος του μηνα εχουν αγχη λογω πληρωμων)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα εχθές το βράδυ αρχισε κάτι κουλά, να κοιμάται έτσι όρθια όπως λες κ όταν την έβαζα στο κρεβάτι ξύπναγε.. τελικά όταν την παίρνει ο υπνος θέλει να κάθεται ξαπλωμένη ανάμεσα στα ποδια μου στον καναπέ για κανενα 10λεπτο κ μετά να την βάζω στο κρεβάτι

Μαλλον ήταν η ημέρα εχτες γιατι τα ίδια μου εκανε και εμένα ο μπεμπάκος.!!!

cristin περαστικά σας,πως πάει ο πυρετός δεν έπεσε καθόλου?

Εγώ ακόμα την κούνια την έχω στο δωματιό μας γιατί φοβάμαι να τον βάλω μόνο του, βέβαια εμείς εχουμε και το αλλο πρόβλημα οπότε φοβάμαι ένα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

εμεις κοβουμε να πηγαινουμε την μικρη στο δωματιο της οταν θα χει παει Γυμνασιο..χεχε!!

η μαζι με το επομενο αδελφακι!!

Αρε cristin...αντε να συνελθετε γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

annina,απο 38,5 παει 37,4 μετα απο ντεπον και σιγα σιγα ξανανεβαινει...τουλαχιστον,δειχνει καπως πιο ζωηρος σημερα αλλα αν κ αυριο εχουμε τα ιδια,μας βλεπω για παιδιατρο αν και δεν νομιζω να μπορεσει να κανει και πολλα για τον πυρετο του!

αλλες τρωνε παστακια για πρωινο κι αλλες γαριδακια για βραδινο!!!!τα τσακισα μιλαμε!εσεις πως τα πατε με τα κιλα????εχετε δρομο μπροστα σας ή μονο εγω τρεχω στο γηπεδο των παχουλων???:rolleyes:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

cristiiiiiinnn..μη παραπονιεσαι!!!! τα παστακια διεγειρουν το πνευμα του φιλοσοφου και τα γαριδακια παχαινουν..!!!ακολουθα τα παστακια λοιπον..

ενημερωσε μας για την πορεια του μικρου Μανωλου..ελπιζω οτι θα του εχει περασει μεχρι αυριο..η θα αποκαλυφθει κανα δοντι..λες να βγαλει κανα ματοδοντο?(κυνοδοντα? γιατι αυτοι λενε ολοι οτι ειναι τα πιο ζορικα..ο βαφτησιμιος μου μια βδομαδα τωρα υποφερει απιστευτα μεχρι που ματωνουν τα ουλα)

φιλια μανα και κουραγιο..!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα η κυρα Χριστουλα κατι εχει παθει τις τελευταιες μερες κια κοιμαται για απογευμα στις 6-6.30 και μετα για βραυδ γυρω στις 9 (δυο μηνες το χα με να κοιμαται απο τις 8 καθε βραδυ) αλλα σημερα κοιμηθηκε στις 6.30 με απιστευτο κολλημα στο στηθος με αποτελεσμα να κοιμομαστε αγκαζε μεχρι τωρα! Δηλαδη για νυχτα καλες 12.00..α παπα..ελπιζω οτι θα της περασει..σε κανα αλμα αναπτυξης θα μαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα η κυρα Χριστουλα κατι εχει παθει τις τελευταιες μερες κια κοιμαται για απογευμα στις 6-6.30 και μετα για βραυδ γυρω στις 9 (δυο μηνες το χα με να κοιμαται απο τις 8 καθε βραδυ) αλλα σημερα κοιμηθηκε στις 6.30 με απιστευτο κολλημα στο στηθος με αποτελεσμα να κοιμομαστε αγκαζε μεχρι τωρα! Δηλαδη για νυχτα καλες 12.00..α παπα..ελπιζω οτι θα της περασει..σε κανα αλμα αναπτυξης θα μαστε!

απαπαπαπα


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπα

τι απαπα καλε!!!! αστα να πανε..και μολις διαβασα οτι η εβδομαδα μας δεν συμπεριλαμβανεται στις εβδομαδες αλματων..αρα κατι αλλο παιζει..η δοντι η της λειπει πολυ το αντλημενο γιατι εχουμε θεμα τις τελευταιες δυο εβδομαδες που της το κοψα προκειμενου να τρωει το αυγο και την φρουτοκρεμα αλλα τελικα δεν τα προτιμαει ιδιαιτερα και ετσι δεν τρωει αρκετα τις ωρες που λειπω..

μιλησα και με παιδιατρο αλλα ειπε οτι εφοσον δεν παραπονιεται και εφοσον δεν τρωει τα εναλλακτικα που της προσφερουμε μεχρι να φθασουμε στο μεσημεριανο να την αφησω ακομη μεχρι την επομενη ζυγιση και βλεπουμε..εννεοιται πως μολις μπω στο σπιτι κατευθειαν εχει μπει στο στηθος και ας εχιε φαει εναν κοσμο φαι δυο ωρες πριν..και να μην θελω δεν με αφηνει..

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω τον θελω τον μπαμπακα σου:-D:grin::-D:grin:

Μπραβο βρε κοριτσια πολυ τυχερες ειστε που εχετε βοηθεια απο τους γονεις σας!!!!!!!!!!!!!!Να'ναι παντα γεροί!!!

irene_555

Δυστυχως εγω τους δικους μου δεν τους εχω κοντα απλα εμεινα πολυ καιρο μαζι τους αφου γεννησα -σχεδον 5μηνες-ηρθανε και εκεινοι Μυτιληνη για 1μηνα.Με βοηθησανε παααααααααρα πολυ γεροι να ναι

jesgk πρεπει να νοιωθεις παρα πολυ ωραια που εχεις δυο αγκελουδια και που το ενα ''προσεχει'' το αλλο.

viki 1 εμενα δεν καθοτανε στο παρκο οταν ητανε πιο μικρος απο τοτε που αρχισε να παιζει καθεται οσο μεγαλωνει αντιδραει αλλα θα το παλεψουμε μεχρι τις γιορτες και μετα τελος!

Παντως το να κοιμουντε ορθια ειναι ολα τα λεφτα ε????????? Εμενα μια φορα κοιμηθηκε στο καρεκλακι καθως τον ταιζα το μεσημεριανο!!!!!!!!!!!!! Εγυρε το κεφαλακι του και κοιμηθηκε στο λεπτο!!!!!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...σημερα παρολο που ο καιρος δεν μας ενεπνεε ιδιαιτερα αποφασισαμε και στολισαμε το σπιτι εντος (την αλλη εβδομαδα θα ασχοληθουμε με τα εκτος σπιτιου δηλαδη με τον κηπο και θα στρωσω χριστουγεννιατικα σεμεν, τραπεζομαντηλα)..η μικρη επαθε ΠΛΑΚΑ!! Ολη την ωρα εδειχνε εκπληκτη τα στολιδια, τις γιρλαντες, τις κορδελες, τα λαμπακια..και εκανε Ο, Ο, ΟΟΟΟ! Δεν ηξερε που να πρωτοκοιταξει!!!

το πρωτο στολιδι την βαλαμε να το ακουμπησει εκεινη στο δενδρο και την τραβηξα με την καμερα..

αντε και του χρονου και με το καλο οι υπολοιπες!!

οσο για μας..καλα τρεχαματα απο πισω της μην το κατεδαφισει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...