Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια χθες το απόγευμα που γύρισα στο σπίτι απο τη δουλειά η μικρή μου ,έμαθε να κάνει κάτι καινούριο.Την ρωτάς πόσο σε αγαπάει η μανούλα και σηκώνει ψηλά τα χέρια της!

Το ανθρωπάκι μου..

Μπράβο !!! Εχθές εμείς πήγαμε σε ένα "κρεβάτι" που παντρευεται μια φίλη μου το Σάββατο κ με τα νησιώτικα ξεκίνησε να χορεύει πανω κάτω κ να χτυπά παλαμάκια. Τώρα όταν την κρατάμε από το ένα χέρι περπατάει, για να δούμε πότε θα φύγει μόνη της...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!

χρονια πολλα στις Στελλιτσες και Στελιους και να ειναι τα παιδακια ολου του κοσμου καλα μιας και ειναι ο προστατης τους..

εμεις εχουμε την γνωστη ιστορια οπου η μικρη Χριστουλα-Ευαγγελια εχει παρει το πρωτο και επισημο ονομα της απο την πεθερα (η οποια δεν ζει δυστυχως) επειδη το ηθελε πολυ ο συζυγος και το δευτερο ειναι ταμα και παραλληλα συνονυμια με του συζυγου..Αρα εορταζουμε ανημερα Χριστουγεννα, Γενεθλαι Πρωτοχρονια και 25ης Μαρτιου..αν κανω ποτα δευτερο παιδι και ειναι αγορι θα το βγαλουμε Ιωαννη (του πεθερου μου που και εκεινος δεν ζει) για να ..τηρησουμε την παραδοση του ονοματος μιας και ο συζυγος ειναι ο τελευταιος της οικογενειας και ο μονος με παιδι..

αν βγει κοριτσακι εχουμε συμφωνησει να αποφασισω εγω για την τυχη του ονοματος..και παιζει μεταξυ Ανδριανης (απο το Ανδρεας του πατερα μου καθως μου αρεσει ως ονομα) ή Αγγελικη..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

χρονια πολλα στις Στελλιτσες και Στελιους και να ειναι τα παιδακια ολου του κοσμου καλα μιας και ειναι ο προστατης τους..

εμεις εχουμε την γνωστη ιστορια οπου η μικρη Χριστουλα-Ευαγγελια εχει παρει το πρωτο και επισημο ονομα της απο την πεθερα (η οποια δεν ζει δυστυχως) επειδη το ηθελε πολυ ο συζυγος και το δευτερο ειναι ταμα και παραλληλα συνονυμια με του συζυγου..Αρα εορταζουμε ανημερα Χριστουγεννα, Γενεθλαι Πρωτοχρονια και 25ης Μαρτιου..αν κανω ποτα δευτερο παιδι και ειναι αγορι θα το βγαλουμε Ιωαννη (του πεθερου μου που και εκεινος δεν ζει) για να ..τηρησουμε την παραδοση του ονοματος μιας και ο συζυγος ειναι ο τελευταιος της οικογενειας και ο μονος με παιδι..

αν βγει κοριτσακι εχουμε συμφωνησει να αποφασισω εγω για την τυχη του ονοματος..και παιζει μεταξυ Ανδριανης (απο το Ανδρεας του πατερα μου καθως μου αρεσει ως ονομα) ή Αγγελικη..

Η Ανδριάννα δεν γιορτάζει με τους Ανδρέες?Επίσης ωραίο όνομα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


κανονικα το Ανδριαννα ειναι το γυναικειο του Ανδρεας και το Ανδριανη αντιστοιχει στο Ανδριανος..ετσι καταλαβαινω..

Δεν ξέρω πως είναι στα ελληνικά η αντιστοιχία. Την μπέμπα θα την λένε Ανδρεϊνα (Andreina) κ έτσι το γράψαμε για να το πει σωστά ο πάτερ. ANDREA/ANDREINA

Επεξεργάστηκαν by jesgk
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ καθόλου στη δουλειά!! Εχω να περάσ ένα βουνό ζυγολόγια, να ετοιμάσω το iso της ανακύκλωσης... τί σας λέω τώρα... τα δικά μου αλλά κάπου πρέπει να τα πω

Link to comment
Share on other sites

μην αρχισω να σου λεω εγω που μαζι με ολα τα αλλα στο γραφειο μου ανεθεσαν και εργολαβια εκτακτως επειδη τα χω καλα με την διευθυνουσα αρχη..τρεχατε ποδαρακια μου και μη μιλατε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...