Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Η μάνα μου έκανε επέμβαση αιμορροίδων κ πέθανε στον πόνο, με το που έφυγε η επισκληρίδιος ήθελε να πέσει από το μπαλκόνι κ έχει τρελή αντοχή στον πόνο!!!!!!

Και εμένα που έκανε το αφεντικό μου πέρα απο την ξεφτίλα που ένιωσε γιατί η επέμβαση γίνεται σε στάση γέννας και σαν άντρας καταλαβαίνετε...μου είπε ότι πονούσε πολύ! Αλλά αυτό που δεν ξεχνάει είναι η ντροπή σε εκέινη την καρέκλα. Τον πόνο τον έχει ξεχάσει είδη:-D:grin::-D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα ιδια τραβηξε και η αδερφη μου και μετα το δευτερο παιδι πηγε και τις αφαιρεσαι με Laser.

Παντως αν αποφασισεις οταν με το καλο ερθει η ωρα για το δευτερο νινι για καισαρικη ποιος ο λογος να μην τις αφαιρεσεις απο τωρα??

εχεις δικιο..

πειραζει που δεν θελω να κανω τιποτε?? δεν την παλευω αλλο.. απλα ας μεινω εγκυος ας κανω αυτη τη κωλοπεριδεση που θα μαι παλι μπλεγμενη στα αιματα και στη ξαπλα και στο αγχος και ας γεννησω καλα, γρηγορα και με το ελαχιστο κοστος στις αιμοροειδες..

αυτο το θεμα και ο παραλληλος θηλασμος ειναι θεματα προς συζητηση αρχες Ιουνη με τον γιατρο μου.

Link to comment
Share on other sites

μια λέξη θα σου πω

ΛΟΥΤΡΙΝΑ

Φερτα μου μου τα επρηξες..........

Εμας Βικουλα η μικρη ειχε τυλιχθει 2 φορες στον λεμο και μια απο το κεφαλι μεχρι την πατουσα.Σε συσκευασια δωρου την πηρα ΣΕ λεω!!!!!!

Ειχε τεντωσει τοσο πολυ ο λωρος που ειχε κανει και τρυπα κοντα στον αφαλο της και για 2 βδομαδες τρεφοταν ελαχιστα στην κοιλια μου.Αλλα δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι.Καταλαβαμε οτι κατι δεν παει καλα απο τις συσπασεις μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φερτα μου μου τα επρηξες..........

Εμας Βικουλα η μικρη ειχε τυλιχθει 2 φορες στον λεμο και μια απο το κεφαλι μεχρι την πατουσα.Σε συσκευασια δωρου την πηρα ΣΕ λεω!!!!!!

Ειχε τεντωσει τοσο πολυ ο λωρος που ειχε κανει και τρυπα κοντα στον αφαλο της και για 2 βδομαδες τρεφοταν ελαχιστα στην κοιλια μου.Αλλα δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι.Καταλαβαμε οτι κατι δεν παει καλα απο τις συσπασεις μου!!!

Το ακριβώς αντίθετο δηλαδή! Εγώ παρ'αλίγο να την χάσω απο κοντό λώρο και εσύ απο μακρύ! Τέλος καλό όλα καλά!


Link to comment
Share on other sites

Αμάν βρε προσπ! Παρεξηγιάρα! Γριά μπορεί, αλλά όχι και κολόγρια! Προς Θεού!

οχι το κωλογρια δενει με την αιμοροειδοπαθεια.. :tongue:

εγω τρωω τοστ που εψησα στην ΤΟΣΤΙΕΡΑ. Και εχει μεσα ζαμπον τυρι βουτυρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα τί θα φάτε σήμερα;;;;;;

Εγώ έκανα κοτόσουπα με μπουτάκια πατατα , καρότο και κοφτό μακαρονάκι αστράκι για τη Γεωργίτσα και τις φτερούγες και τον λαιμό μαζί με τις φτερούγες και λαιμό που είχα απο άλλη κότα στην κατάψυξη τα έκανα αχνιστά μα κρεμμυδάκι και τα έσβησα με κρασάκι και μαζί με φασολάκια που περίσσεψαν απο χθες θα τα φάει ο Παναγιώτης που είναι σε δίαιτα. Εγώ μάλλον απο τη σούπα της μικρής θα φάω. Αρκετή είναι. Α! και μια που είχαμε σκ@@@@τοσυζήτηση με πήρε η πεθερά μου και ειπε η μικρή χέστηκε κανονικά! επιτέλους! Αλλά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα προσέχω την διατροφή της καλού κακού!


Link to comment
Share on other sites

οχι το κωλογρια δενει με την αιμοροειδοπαθεια.. :tongue:

εγω τρωω τοστ που εψησα στην ΤΟΣΤΙΕΡΑ. Και εχει μεσα ζαμπον τυρι βουτυρο.

Βρε δεν πάς να τρώς και καλαμάκια και κουτάλια?:tongue:


Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα κοτόσουπα με μπουτάκια πατατα , καρότο και κοφτό μακαρονάκι αστράκι για τη Γεωργίτσα και τις φτερούγες και τον λαιμό μαζί με τις φτερούγες και λαιμό που είχα απο άλλη κότα στην κατάψυξη τα έκανα αχνιστά μα κρεμμυδάκι και τα έσβησα με κρασάκι και μαζί με φασολάκια που περίσσεψαν απο χθες θα τα φάει ο Παναγιώτης που είναι σε δίαιτα. Εγώ μάλλον απο τη σούπα της μικρής θα φάω. Αρκετή είναι. Α! και μια που είχαμε σκ@@@@τοσυζήτηση με πήρε η πεθερά μου και ειπε η μικρή χέστηκε κανονικά! επιτέλους! Αλλά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα προσέχω την διατροφή της καλού κακού!

ναι προσεχε λιγο ακομη τη διατροφη της αλλα μην το παρακανεις και γινει δυσκοιλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...