Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ησυχια αποψε το βραδακι βλεπω..μαλλον την πεσατε νωρις νωρις...!

Αντε καλο μας βραδυ!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι ,όλες ΠΕΖΗ, όχι όλες!

Καλησπέρα λοιπόν κι από μένα!

Κατερίνα περαστικά σας!!

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Ησὐχασα!

Για το φαγητο εμείς με τις αλλεργίες του μικρού αυγό, ψάρι, μπανάνα και γαλακτοκομικά μετά το χρόνο. Το πουλάκι μου, τρώει ό,τι κι αν του δώσω, φαντάζομαι πόσο θα του αρέσουν οι κανονικές γεύσεις αντί για τα άνοστα, άνοστα, ΑΝΟΣΤΑ πράγματα που τρώει (γάλα και κρέμα...)

Όσο για τη δουλειά, δεν θέλω να τον πάω σε βραφονηπιακό σταθμό γιατί φοβάμαι τις αρρώστιες. Σήμερα ενημερώθηκα ότι γυρίζω μέσα Μαίου, οπότε έχω χρόνο να ψάξω για γυναίκα. Ξέρω ότι είναι ρίσκο, αλλά θα δοκιμάσω μέσω γνωστών κι ελπίζω να βρω κἀποια..

Φιλίες...μμμ... να σας πω, από τη δουλειά έκανα νονά του μικρού μια μαμά συνάδελφο και πρέπει να πω ότι είναι αληθινή φίλη!! Με στήριξε όσο δεν μπορείτε να φανταστείτε το καλοκαίρι που δεν ήμουν και πολύ καλά και πήρε όλη τη βάφτιση πάνω της, γιατί εγώ δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.. Κατά τα άλλα, σ ὀλες τις δουλειές υπάρχουν πισώλατα μαχαιρώματα και φιλίες που αποδεικνύονται ανύπαρκτες στα δύσκολα. Θα σας ενημερώσω όταν με το καλό γυρίσω, αν και δεν το θέλω καθόλου, θέλω να μείνω σπίτι, να μεγαλώσω το μωρό μου και να κάνω και δεύτερο και τρίτο, πράγμα που θα γίνει όύτως ή άλλως, αρκεί να μεγαλώσει λίγο το πρώτο, να πάει 2 χρονών. Αυτό που φοβάμαι για τη δουλειά είναι μήπως με βάλουν σε δύσκολο τμήμα, από αυτά που πρέπει να δουλεύεις και υπερωρίες απλήρωτες...δεν θέλω να το σκέφτομαι όμως από τώρα, δεν έχει νόημα, θα το αντιμετωπίσω όταν έρθει η ώρα!

Αυτά και καληνύχτα σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια,

και εγω αρχισα δουλεια κ τρεχω σαν τον Βεγγο, το μονο που με στεναχωρει ειναι πως δεν βλεπω αρκετα την μικρη:-(

οι μαμα-πεθερα την κρατανε ,με τις γνωστες παρεμβασεις:-(

ειναι κ σε φαση με δοντια(βγαζει 4 μαζεμενα πανω!!)

ξυπνησε πριν λιγο κ εχω ξαγρυπνησει.

2 βδομαδες τωρα ειμαι 13 -20.30 το βραδυ στην δουλεια κ ψιλοχαθηκα αλλα σας διαβαζω στα κλεφτα..

οσον αφορα της φιλιες προ κ μετα εγγυμοσυνης, ενα εχω να πω, πως χαλασαμε νονο-κουμπαριες απο γαιδουρινη συμπεριφορα, ουυυυυφφφφφ..

οποτε νταφιτσα κ κοπελουδες μην ανησυχειτε καθε τελος μια καινουρια αρχη

σημερα μαθαμε να δινουμε φιλακια στον αερα σμουυυυυυυυτσ..

οτι κανω το αντιγραφει, ειναι απιστευτο πως παρακολουθει κ προσπαθει να το κανει, λευκο χαρτι ειναι τα μωρακια μας.

οσο για τα εμβολιακια τα εχουμε αφησει λιγο στο χρονοντουλαπο, γιατι νομιζω πως ευθυνονται για καποιες περιπετειες που περασαμε το φθινοπωρο:confused::confused:

περαστικα στα αρρωστουλικα.

φιλακια


.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!:P

Εμείς είχαμε παρέα το βράδυ τον πυρετούλη μας!:-( Το ζουζούνι μου μωρέ δεν ήξερε τι του έφταιγε. Στις 9 του έδωσα αντιπυρετικό και κοιμήθηκε. Έλα όμως που μόλις έδρασε το depon ξύπνησε και μέχρι τις 12 ήταν μέσα στα κέφια. Από εκεί και πέρα ξυπνούσε κάθε ώρα. Τον πήρα στο κρεβάτι για να τον ελέγχω..(λέμε τώρα..άλλο που δεν ήθελα:rolleyes:).Ξαναέκανε ένα 38 στις 4 τα ξημερώματα και από εκείνη την ώρα είναι μάλλον καλά! Θα δείξει!

Αυτά για την ώρα!

Α ερώτηση την οπoία ίσως έχετε συζητήσει τόσο καιρό που είχα να μπώ. Τα μαναράκια σας πίνουν νερό; Ο δικός μου ούτε να το βάλει στο στόμα. Καμιά ιδέα;;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!:P

Εμείς είχαμε παρέα το βράδυ τον πυρετούλη μας!:-( Το ζουζούνι μου μωρέ δεν ήξερε τι του έφταιγε. Στις 9 του έδωσα αντιπυρετικό και κοιμήθηκε. Έλα όμως που μόλις έδρασε το depon ξύπνησε και μέχρι τις 12 ήταν μέσα στα κέφια. Από εκεί και πέρα ξυπνούσε κάθε ώρα. Τον πήρα στο κρεβάτι για να τον ελέγχω..(λέμε τώρα..άλλο που δεν ήθελα:rolleyes:).Ξαναέκανε ένα 38 στις 4 τα ξημερώματα και από εκείνη την ώρα είναι μάλλον καλά! Θα δείξει!

Αυτά για την ώρα!

Α ερώτηση την οπoία ίσως έχετε συζητήσει τόσο καιρό που είχα να μπώ. Τα μαναράκια σας πίνουν νερό; Ο δικός μου ούτε να το βάλει στο στόμα. Καμιά ιδέα;;;;

Περαστικούλια!!!!

Για τον ύπνο τι να πω πια!!!!Εδώ και 1,5 μήνα κοιματε και ξυπναει κατα τις 4 και ξανακοιμάτε μαζί μας!!!!Λίγα βράδια τον ξαναπήρε ο ύπνος στο κρεαβάτι του, αλλα΄χθές πχ ήπιε 100μλ τσάι και δεν κοιμοταν, οπότε αγκαλιά στο κρεβάτι μας και εντελει ξανακοιμηθηκε κατα τις 6!!!!Πως θα το κοψουμε αυτό το βραδυνο ξύπνημα δεν ξέρω, δεν θέλω να τον έχω και συνέχεια ανάμεσα μας οπότε αδιέξοδο!!!!

katerina_s Για το νερό που λες εμένα πινει χυμο πορτοκάλι και τσάι μαραθο κυρίως!!!"Είχε αρχίσει νά πινει νερο και απο τη βρυση δροσερο-:lol:-αλλά τώρα το μείωσε, παντως μην αγχωνεσαι σιγα, σιγά θα πιει!!!!'εκτός και αν δεν πινει τιποτε αλλο απο γαλα, οπότε ζορισε τον λιγο.Πολλες φορε΄ς την ημέρα απο λιγο!!!

Τι μου κανετε κορίτσια κατά τα άλλα???neamanoula ολα οκ?Μας έκοψε η ΔΕΗ χθες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατερίνα περαστικά , ούτε εμένα πίνει νερό με τίποτα, το ρίχνει πάνω της. Η γιατρός είπε ότι καλύπτεται από το γάλα (πίνει γύρω στα 450γρ το 24ωρο).Αργά ή γρήγορα το καλοκαίρι πάντως θα πιουν.:D

gio καλά στο επίμαχο θέμα μας έκοψαν..είναι δυνατόν?θα τα πούμε σήμερα :wink:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινα περαστικα και απο μενα!!! Νερακι εμεις πινουμε αρκετα ειδικα την ωρα των γευματων που ανα τρεις κουταλιες πινει αρκετο νερακι προλειεμενου να συνεχισει να τρωει, αλλα και αναμεσα στα γευματα. Εγω για να αρχισει να πινει του εδινα καθε τρεις και λιγο το μπουκαλι με το νερο και στο τελος συνηθισει και πινει αρκετα τωρα πλεον.

Εμεις απο την αλλη ακομη παιδευομαστε με το φαγητο, σημερα εφαγε καμια 8-10 κουταλιες φρουτοκρεμα και το ιδιο το μεσημερι κοτοπουλο με λαχανικα και η φαση ειναι οτι την καθε κουταλια την κρατουσε στο στομα κανα 3λεπτο και βαλε και μετα την καταπινε και αυτο με το ζορι. Απορω τι θα κανω με αυτο το παιδι..φυσικα ακολουθω τη συμβουλη του γιατρου, δηλαδη δεν του εδωσα απο πισω γαλα οπως εκανα συνηθως , να καταλαβαινει και ο ιδιος οτι πρεπει να φαει το φαγητο του αλλιως δεν εχει τιποτε αλλο..:( Τουλαχιστον τον βλεπω ικανοποιημενο απο την αποψη οτι δεν γκρινιαζει για να πω οτι πειναει αν και μου ειναι λιγακι κακοκεφος χθες και σημερα, μαλλον απο την πολλη κλεισουρα με τοσο κρυο που εχει. Το απογευματακι λεω να τον βγαλω καμια βολτα, καπου κλειστα φυσικα μπας και ξελαμπικαρει ο αμοιρος..:rolleyes:

Πω ρε τι λογοδιαρροια με επιασε..neamanoula και gio τα φιλια μου!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

gio καλά στο επίμαχο θέμα μας έκοψαν..είναι δυνατόν?θα τα πούμε σήμερα :wink:

Τι επιμαχο συζητουσατε καλε??? α..ζηλευω θελω και εγω κους κους!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ ευχαριστώ για τα περαστικά! Δυστυχώς ο μικρός είναι χειρότερα από χθές.:-( Δεν ξέρει τι του φταίει...Πυρετό και γκρίνια. Με πονάει η ψυχή να το βλέπω έτσι..!Τώρα κοιμάται και ελπίζω να του πέσει ο πυρετός!!

Να σας εξομολογηθώ και κάτι; Το Σάββατο θα φεύγαμε με τον άντρα μου για Ρώμη...άκυρο! Που να αφήσω το παιδάκι μου έτσι!

Εμείς πάλι όσο νερό δεν πίνουμε, τόσο φαγητό τρώμε! Του αρέσει παρα πολύ η φρουτόκρεμα αλλά και η κρεατοχορτόσουπα. Δεν έχω πρόβλημα με το φαγητό!Αλήθεια τα μωράκια σας απο βάρος πως πάνε; Εμένα είναι 9160, στο 50%,παρόλο που πραγματικά τρώει αρκετά! Όσο για το νερό μόλις δεί το μπουκάλι γυρίζει από την άλλη!!Που θα πάει θα τα καταφέρω!!!:P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου !

Βρε katerina_s τι γκαντεμιά είναι αυτή βρε κορίτσι μου που έτυχε να αρρωστήσει το μωρό πάνω στο ταξίδι … Καλά λένε πως άμα έχεις παιδιά δεν μπορείς να προγραμματίσεις τίποτα… Δεν πειράζει άλλη φορά , εύχομαι ο μικρούλης να είναι καλύτερα τουλάχιστον..

Gio μπράβο στον Παναγιωτακη που πίνει 100ml πορτοκάλι η δικιά μου αν κ το πίνει από 6 μηνών πάνω από 50ml δεν πίνει… Τσάι μάραθο ε? Καλό ακούγεται αυτό για λέγε λεπτομέρειες.

ΠΕΖΗ μου θα μας σκάσουν τα παλιόπαιδα με το φαγητό τους κ η δικιά μου μια έτσι μια γιουβέτσι … Σήμερα την φαριν λακτέ μου την έβγαλε .. είχε φάει την μισή και άρχισε να χτυπιέται και να μην θέλει άλλο κ έχω βρει το κόλπο να της δίνω να κρατά χαζομαρίτσες στα χέρια και να την μπουκώνω , ε με την μια κουταλιά που έφαγε έκανε εμετό…Πάντως , κατάλαβα πως όταν δεν θέλουν να φάνε κάποιο λόγο έχουν και δεν το κάνουν από πείσμα .. Εύχομαι δηλ να είναι έτσι κ αν μην μας χορεύει στο ταψί…

Βρε ΠΕΖΗ μου δεν θέλω να το παίξω έξυπνη αλλά μήπως φουσκώνει από το νερό που πίνει ενδιάμεσα και χορταίνει και γι αυτό σταματά να τρώει ο Νικόλας σου? Θυμάμαι η παιδίατρος μου είχε πει ποτέ νερό πριν το φαγητό και ενδιάμεσα γιατί τα φουσκώνει και μπορεί να ανακατευτούν κιόλας… Δεν δοκιμάζεις κι εσύ να κάνεις το ίδιο ( αν δεν το χεις κάνει ήδη δηλαδή ) Δως του μανταλάκια στα χέρια , σουρωτήρια κ ότι άλλο μπορείς να φανταστείς άς τον να τα περιεργάζεται και συ τάιζε τον , εγώ εδώ και 1μιση μήνα έτσι την ταΐζω , τρώει μόνο όταν είναι αφηρημένη… Δεν είναι κ ότι καλύτερο αλλά προκειμένου να σκάω κ να στενοχωριέμαι κάθε μέρα που δεν τρώει η μικρή κατέφυγα σε άλλα μέσα…

Για το μόνο που δεν έχουμε θέμα είναι το νερό , πίνει περίπου 200ml την ημέρα πλέον!!!

Μα γιατί με πιάνει πάντα λογοδιάρροια τέτοια ώρα?????????


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε Κατερινα γκαντεμια...αν ειχα προγραμματισει ταξιδακι στην Ιταλια και χρειαζοταν να το ακυρωσω θα ειχα σκασει πραγματικα..αλλα τι κουραγιο σου δινω τωρα..ας ελπισουμε ο μικρουλης να γινει καλα συντομα και τιποτε αλλο!!!

neamanoula ε πραγματι με ξενερωσες..για δουλεια μιλουσατε και το αποκαλεις επιμαχο θεμα??? Εγω αλλα ξερω για επιμαχα θεματα..χιχχιιιχι!!!

marigia με γεια το ονοματακι..ποσες φορες εχω σκεφτει να το αλλαξω και εγω αλλα λεω ετσι με μαθατε ετσι θα συνεχισω:rolleyes: Πάντως για το νερο, ειναι ενας τροπος που εχω βρει να συνεχιζει το φαγητο, καθως με το νερο καταπινει και το φαγητο που εχει στο στομα, αλλιως θα περιμενω κανα 5λεπτο τη μπουκια..αστα να πανε μιλαμε ο Νικολας ειναι για γερα νευρα στο φαγητο:rolleyes: Σημερα βγηκαμε εξω τελικα το απογευμα και στην επιστροφη ηπιε 125 νερο και ηθελε και αλλο μιας που πεινουσε καθως δεν εφαγε καλα σημερα και μας τρελανε στη γκρινια..αλλα οχι δεν υποκυπτω στις πιεσεις του, πρεπει να τρωει το φαγητο του τερμα και τελειωσε. Επομενως το οτι το νερο του κοβει την ορεξη δεν ισχυει στη δικη μας περιπτωση καθως τον βοηθαει να φαει..

Αφηστε που απο τις 10.30 που τον εβαλα για υπνο εχει ξυπνησει 3 φορες..αντε να δουμε πως θα εξελιχθει το βραδακι..:mad:

dafaki χαθηκες..μιλας μας και ας μη μας αγαπας....πλακα κανω:tongue:..επεσε δουλεια ε??? Αντε υπομονη..!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελες μου!:D

ετσι κι εμεις μαριγια (πρωην κονμαρ:tongue::tongue::tongue::tongue:) με μανταλακια , κρικακια, καπακια κοκ τρωμε!!τις περισσοτερες μερες τρωει μια χαρα, αλλα υπαρχουν κ μερες (σπανια) που δεν βαζει μπουκια. παντως τωρα με το μπουσουλημα ηρθε στα ισα της, ειχε φτασει 9 μηνων 9,5 κιλα....!!!η μπουλουκα μου!

αχχχ σημερα ηταν η ημερα της λαχταρας...

1. ημασταν στο υπνοδωματιο μας κ πιαστηκε απο το κρεβατι να σηκωθει, σηκωθηκε οκ, και πως πηγε να κατσει, της ξεφυγε και σαβουρωθηκε μπρουμυτα με το κεφαλακι κατω απο το κρεβατι!!!!!ευτυχως ειχα παπλωμα κ κουβερτα οποτε δεν χτυπησε στο πλαι του κρεβατιου, αλλα δυστυχως.....δαγκωθηκε .....κ ετρεξε αιμα, καμποσο, το οποιο σταματησε αμεσως οταν την εβαλα στο στηθος...το ειχα ακουσει απο μια αλλη μαμα σε ιδια φαση και πραγματι οχι μονο σταματησε το αιμα, αλλα μεχρι κ το στηθος μου ηταν καθαρο μετα!!απιστευτο!εννοειται το ξεπερασε μετα το γαλατακι:)...φιουουου....

2. ημασταν στο σαλονι και ξαναμανα το ιδιο......και ναι....δεν εχουμε βαλει ακομα προστατευτικα γωνιας στο τραπεζι.....εδω τα παιξα περισσοτερο, γιατι νομισα οτι χτυπησε το ματι της, ευτυχως εκανε απλα μια μελανια στο κουτελο:rolleyes: αλλα τα ειδα ολα, για 2η φορα...:mad::(

και 3.....της εδωσα να φαει κολατσιο, οπως εχει ξαναφαει κ αλλες φορες ρυζογκοφρετα με ταχινι+μπανανα, πολυ λιγο, μιλαμε για μιση ρυζογκοφρετα....κ μετα απο αυτο κοκκινησε γυρω απο το στομα κ εβγαλε κατι σπιθουρακια....στο δευτερολεπτο!!!μιλαμε ενταξει:(......πηρα παιδιατρο , ευτυχως τριτωσαμε χωρις να ειναι τιποτα σοβαρο ΚΑΙ αυτο!αλλα επεισοδιακη μερα και δηλωνω οτι αισθανθηκα πολυ αχρηστη μανα:(

περαστικα στον αγγελο....!κριμα μωρε κ για το ταξιδι, αλλα εκει ειναι η ρωμη δεν φευγει:)

εμεις το ψαχνουμε για χωρα των βασκων οπου εχουμε εναν φιλο κ λεμε να παμε το πασχα....αν τα καταφερουμε να παμε, θα μεινουμε στους δικους του, στο αγροκτημα!

επειδη εχω παει χωρα των βασκων, ψηνομουν πολυ για βερολινο, αλλα θελει πολυ ο συζυγος και αφου λατρευω κ εγω την ισπανια, ισως κανονισουμε ενα 3ημερο στο βερολινο ιουνιο πχ να μας βγει κ πιο φτηνα απ'ό,τι κατα το πασχα. θα δουμε....

νεαμανουλα πως ειναι το χριστινακι μας;ελπιζω να της εχει περασει εντελως...εμεινα λιγο με αυτο που ειπες για το τυμπανο, αλλα μου φαινεται κ λογικο να μην ειναι τοσο σοβαρο στα μωρα....παντως το προλαβατε και μια χαρα θα ειναι η κοριτσαρα του καφε!!:D

στελλα εφοσον δουλευεις, ισως να μπορεις να βρεις καποια κοπελα; σε αυτο το ζητημα, και για να μην εχουμε τις παρεμβασεις που λες ( οι οποιες με εκνευριζουν αφορητα) εχουμε πει με τον αντρα μου να βρουμε καποια κοπελα για την ερατω, οταν θα αρχισω κανονικα τη δουλεια. τη γιαγια της μπορει να τη βλεπει αλλες στιγμες, να περνανε καλα σε βολτες κτλ..το να την κραταει καθημερινα και με ωραριο, απλα δεν ειναι δουλεια της....γνωμη μας παντα..!(κ καπως εξτριμ για τα ελληνικα δεδομενα, αλλα προκειμενου να ειμαστε σε συνεχεις κοντρες....:rolleyes:)

ξεχασα κατι; α, το νερο!λοιπον η ερατω γκρινιαζει οταν διψαει κ ετσι βουταει το κυπελακι μονη της κ πινει!οταν δεν το εχει κοντα φροντιζω να της δινω που κ που. παντως το δεχτηκε εξαρχης κ πινει σε νορμαλ ποσοτητες.

η βαλου που ειναι;

σας φιλω!!

πεζουλα μου ετοιμαζα τη σεντοναρα μου βρε!!!!!σμουτς!!!:P

Επεξεργάστηκαν by DaF
Link to comment
Share on other sites

Ουφ τελείωσα με το σίδερο και πάω για υπνάκο . Εγινε μαραθώνιο το σιδερωμα γιατί έριχνα κλεφτές ματιές μια εδω μια στο παρεντς.γρ...

Σκεφτομαι σοβαρά να πάρω στεγνωτήριο.... Αλήθεια έχει καμιά ? κ αν ναι λύστε μου την απορία Καταργει το σιδέρωμα όντως ή πάλι τα ρούχα βγαίνουν μεσα στη τσαλάκα??? :rolleyes:

Αυτά περισσότερα αύριο.

Α ! Νικόλα παιδί μου κοιμήσου:roll:, πάει μια η ώρα! Αντε μπράβο να ξεκουραστεί κι η μανούλα ...

Φιλιά


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα!:)

Το βράδυ μας ήταν δύσκολο :( αλλά τώρα μέχρι στιγμής είναι καλά! Μακάρι να τελειώσαμε! Δεν θα το αντέξω άλλο να βογκάει. πονάει η ψυχή μου!

ΠΕΖΗ και εγώ έσκασα. Το είχαμε προγραμματίσει από τον Νοέμβριο(δώρο για τη γιορτή μου) και το περιμέναμε πως και πως! Αλλά όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο θεός γελάει!!

Όπως σας είπα και πρίν, ο μικρός μου τρώει μια χαρά. Δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα. Μόνο νερό δεν πίνει ούτε και πολύ γάλα. Στις 4/01 σταμάτησα θηλασμό και από τότε δεν τρελαίνεται με το ξένο. Που θα πάει όμως θα το πιεί..

Daf η Ισπανία είναι πολύ ωραία. Και η Μαδρίτη και η Βαρκελώνη. Βέβαια και το Βερολίνο αξίζει πολλά. Πάρα πολλά. Εμένα αν με ρώταγες θα πήγαινα άνετα στη Μαδρίτη ξανά. Εύχομαι το Πάσχα να πάτε την εκδρομούλα σας! Α! Εγώ στο τραπέζι του σαλονιού έβαλα μια κουβέρτα και σώθηκα. Το δικό μας είναι στρογγυλό και γυρίζει! καταλαβαίνεται τι ωραίο παιχνίδι είναι αυτό! έφευγε και αυτός μαζί με το τραπέζι! Πραγματικά με την κουβέρτα σώθηκα. Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω με το κρεβάτι του. τα κάγκελα είναι σταθερά και τώρα που μεγάλωσε και σηκώνεται φοβάμαι μην πέσει...!!Daf θηλάζεις;;

Μόλις μας πήρε η πεθερά μου. Επιμένει να πάμε και θα το αναλάβει εκείνη το παιδί....:confused::confused::confused:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...