Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

gio μου αυτο με τα μη ανατομικα παπουτσακια πρωτη φορα το ακουω, παντως ολα τα επωνυμα παπουτσακια στην αγορα αθλητικα και μη ειναι ανατομικα συνηθως:rolleyes: Εγω για το σπιτι του εχω ανατομικα παντοφλακια αλλα δυσκολα τα κραταει στα ποδαρακια του καθως συνεχεια τα βγαζει.

marigia μου μπραβο στο κοριτσι μας, αντε ωρα με την ωρα θα περπατησει και αυτη..εμεις νομιζω οτι θελουμε ακομη δεν βλεπω να εχει το θαρρος να ανεξαρτητοποιηθει ακομη, σαν να ψιλοφοβαται μου φαινεται..ειδομεν!!!

Α...ρε συ gio τι ποσοτητες ειναι αυτες που τρωτε?? Ειδικα με την φρουτοκρεμα με τρελανες..αν ετρωγε παντως ετσι ο δικος μου (που δεν βαζει και κ@λο κατω) θα ηταν 15 κιλα! Μπραβο στον Παναγιωτη..πρεπει να εχει φοβερο μεταβολισμο!!!

neamanoula μου ολα καλα??? Το Χριστινακι μας τι κανει?? Καιρο εχεις να μας γραψεις νεα!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

gio μου αυτο με τα μη ανατομικα παπουτσακια πρωτη φορα το ακουω, παντως ολα τα επωνυμα παπουτσακια στην αγορα αθλητικα και μη ειναι ανατομικα συνηθως:rolleyes: Εγω για το σπιτι του εχω ανατομικα παντοφλακια αλλα δυσκολα τα κραταει στα ποδαρακια του καθως συνεχεια τα βγαζει.

Α...ρε συ gio τι ποσοτητες ειναι αυτες που τρωτε?? Ειδικα με την φρουτοκρεμα με τρελανες..αν ετρωγε παντως ετσι ο δικος μου (που δεν βαζει και κ@λο κατω) θα ηταν 15 κιλα! Μπραβο στον Παναγιωτη..πρεπει να εχει φοβερο μεταβολισμο!!!

Όταν λέω ΜΗ ανατομικά δεν εννοω να του παρεις της λαικης, απλά εχει ανατομικά που δεν εχουν σχηματισμο για την καμαρα του ποδιου και άλλα που έχουν!!!!Τι να σου πω, μου έχει δειξει κάποια της ΝΙΚΕ στα Foot Lockers τα έχουν αλλα δεν τα βρήκα στο ιντερνετ να σας τα δείξω...θα επανελθω...

όσο για το φαγητο, ευτυχως που τρωει για να βάλει κανενα γραμμαριο παραπανω που το χρειαζομαστε!!!!Φιλακια στον Νικολα και στην Χριστινα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις κορίτσια...

gio υπαρχουν αλήθεια ανατομικά χωρις μαξιλαρακι στον πατο? Δεν το ήξερα αυτο...

Παντως απο προσωπική ερευνα αθλητικά ανατομικά δεν υπάρχουν. Απο το να τα σκασουμε για να πάρουμε επωνυμο αθλητικό καλύτερα να παρουμε ενα φθηνότερο ελαφρυ παπούτσι. Δε προσφερουν κάτι παραπάνω ,την ιδια δουλειά κάνουν, τωρα αν είναι για λόγους αισθητικής οκ...

Παντως μην τρελαθούμε κιόλας, δυο βηματακια κάναμε μόνο,

έχουμε πολύ χρόνο μπροστα μας μέχρι να περπατησουμε κανονικά.

Απο όσα έχω καταλάβει ως τώρα η μκρη παταει καλύτερα οταν έιναι με τις κάλτσες ενω με τα παπούτσια μπουρδουκλώνεται πολύ ευκολα κι ας της φοράμε μποτακι ανατομικό:confused: ...

Αυτα στα γρήγορα , το βραδακι περισσότερα.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

gio μου τα ειδα το ειδα το παπουτσακι..τελειο!!! marigia μου παντως εγω τρελαινομαι για τα αθλητικα..ολο τετοια του εχω!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gio μου τα ειδα το ειδα το παπουτσακι..τελειο!!! marigia μου παντως εγω τρελαινομαι για τα αθλητικα..ολο τετοια του εχω!

Ναι κι εμενα μου αρεσουν πολύ! και ειναι χαριτωμενα να τα βλέπεις στο καροτσι στα μωράκια , απλά απο ανατομική πλευρας δεν παρεχουν κάτι και τα θεωρώ ακριβα γι αυτον ακριβως τον λόγο.

Αν δεχτουμε βεβαια την αποψη πως πρέπει φοράνε ανατομικά τα καμάρια μας....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

gio μου τα ειδα το ειδα το παπουτσακι..τελειο!!! marigia μου παντως εγω τρελαινομαι για τα αθλητικα..ολο τετοια του εχω!

Και εγώ γουστάρω τρελλά!!!!Μέχρι και μάυρα σταράκια δερμάτινα με άσπρη γουνα μέσα του έχω παρει!!!!Απλά τελεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Η Χριστίνα είναι καλά ευτυχώς και είμαστε όλοι μια χαρά!!:DΑπό χτες βράδυ πάλι χιονίζει τρελά, το έχει στρώσει παντού, δεν μπορούμε να βγούμε καν έξω!Με τα αλάτια και τις σκούπες είμαστε.Ααα πολύ χιόνι αυτή την εβδομάδα κορίτσια είδαμε, και είπανε ότι από βδομάδα χειροτερεύει ο καιρός..:confused:

Η Χριστίνα πάλι αλωνίζει όλο το σπίτι και περπατάει γρήγορα όταν πιάνεται από τα έπιπλα.Στέκεται και μόνη της χωρίς να πιάνεται από πουθενά αλλά μετά από λίγο χάνει ισορροπία.Κάνει και νηματάκια όταν της κρατάω το χεράκι αλλά μόνη της όχι ακόμη, αλλά είμαστε πολύ κοντά πιστεύω.:rolleyes:

Για το παππούτσι μέσα στο σπίτι δεν λεει γιατί όταν μπουρδουκλώνεται, βγαίνουν και γενικά την δυσκολεύουν στην κίνηση.

Πλέον το καινούργιο είναι ότι δεν κάθεται στο καρεκλάκι φαγητού για μαμ, κάνει το κορμί γέφυρα με το κεφάλι προς τα πίσω και με κοιτάει ανάποδα, δεν ισιώνει με τίποτα...όταν περνάει το δικό της γελάει η σκατουλα αλλά όταν τη βάζω με το ζόρι φυσικά κλαίει...Επίσης λεμε πέρα από μαμά, μπαμπά, γιαγιά και παπαπαααα, γκαγκαγκα, ντουντουντου...:lol:ζουζούνα.

Επίσης....κάτι που με τρελαίνει...από μωράκια της έδειχνα βιβλια και παραμύθια, εδώ και κανά δίμηνο όταν της δίνω παραμύθι το κρατάει με το ένα χέρι και με το άλλο γυρνάει τις σελίδες, το κάνει με τόσο ωραίο τρόπο..μετα βέβαια το τρώει λίγο, για να δοκιμάσουμε και τίγεύση έχει (κυριολεκτικά βιβλιοφάγος το πουλάκι μου :lol:) και μετά πάντα μα πάντα κολλάμε με το αυτοκόλλητο της τιμής..:lol:επίσης το ίδιο ξεφυλίζεικαι τα σταυρόλεξα που παίρνω εγώ για μένα, τα γυρνάει από όλες τις μεριές, γυρνάει σελίδες, εντάξει που και που σχίζει κιόλας και καμιά σελίδα...:lol:καλό σημάδι δεν είναι αυτό βρε κορίτσια?Λέτε να της αρέσουν τα βιβλία?

Τέρμα με τη λογοδιάρροια, είμαι μία κουκουβάγια και το ξέρω...:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες κουκουβαγιες!!:tongue:

σας διαβασα και ομολογω εχετε εξελιχθει σε πολυλογουδες !

απολογισμος αναγνωσης...!!εχουμε κ λεμε λοιπον:

για την πρωτη περπατουλα του καφε:πενυ διδυμουλα μας, μας εβαλες τα γυαλια δεν λες τιποτα!!!:tongue::D να εισαι γερη, και παντα σταθερα βηματα στη ζωη σου!!!και με μια γερη μαμα να τρεχει απο πισω σου!(καλα μεχρι μια ηλικια, ειπαμε:tongue:)

για την σχεδον δευτερη περπατουλα μας:εεεελα λιγο ακομααα και το χεις!!!!:wink::Dμαριγια μην νομιζεις, απο τη μια μερα στην αλλη μπορει να περπατησει!μιας γνωστης μου μπουσουλησε στον 9ο (καλη ωρα σαν τη ερατω:rolleyes:) ξεκινησε δειλα δειλα βηματακια στον 10ο και 10,5 περπατουσε!περαστικα πολλα και κοιτα μην εισαι αρρωστη την κυριακη γιατι...α!:tongue: να βρεθουμε ρε κοριτσια, σιριαλ το εχουμε κανει!

κατεριν@ στις υγειες σου το πρωτο ποτακι:lol: αυτο που μου λειπει κ το σκεφτομαι συχνα πυκνα ειναι το τσιπουρακι γμτ!!!ειδικα τωρα το χειμωνα...αντε κρασακι λιγο πινω αραιαααα κ που, μπυρα την εχω καταβρει με την χωρις αλκοολ..αλλα ρακομελο, τσιπουρο...αχ!!!του χρονου μαλλον!:rolleyes:

πεζουλα περαστικα στον νικολα!!παντως τα μωρα οταν αρρωσταινουν μειωνουν τις στερεες...μηπως κατι τον ενοχλουσε απο την ιωση κ γι'αυτο σου εκανε τσαλιμακια τωρα τελευταια;;περαστικα σας !!:D

αντα καλα κανεις κ προσεχεις την διατροφη του μικρου, κ εγω μαζι σου, συμφωνω για τον πρωτο χρονο!παλι καλα που εχεις κ τον παιδιατρο συμμαχο....κ εγω σε αρκετα θεματα τον παιδιατρο επικαλουμαι, ακομα κ στον συζυγο...!

κ νεαμανουλιτσα τι καλα που συνηλθε πληρως το χριστινακι!!!μπραβο το κοριτσι!!ετοιμη για νεες περιπετειες!!!:tongue::tongue::D ετσι που λες κ η ερατω, στεκεται, κρατιεται απο τον καναπε και παει περα δωθε, περπαταει με χερακι αλλα μονη επουδενι ακομα!δεν ξερω αν εχει σχεση το κληρονομικο στο περπατημα....γιατι αν εχει παρει απο το συζυγο ζητω που καηκαμε:rolleyes::tongue: περπατησε στους 15 μηνες!!!omg!:tongue::tongue:(ενω εγω στους 10,5 χεχεεχε!!!:cool:)

για τη βιβλιοφαγια , εκτος απο τη γευση:lol: το καλυτερο ειναι αναγνωση παραμυθιου καθε βραδυ ή καποια χαλαρη ωρα(μπορεις κ απο τωρα λιγο λιγο, εγω το κανω καμια φορα) κ να σε βλεπει να διαβαζεις για τη δικη σου ευχαριστηση επισης....

παντως εχω συμπερανει γενικα, αλλα κ απο μαθητες μου, οτι αν στο σπιτι υπαρχουν βιβλια κ γονεις που τα διαβαζουν, σχεδον αδυνατο να τα αγνοησει ενα παιδι...ενω αν το βιβλιο ειναι δωρο για χριστουγεννα ,πασχα η διακοπες, το πιθανοτερο να μεινει σε καποιο ραφι....:rolleyes: κ αυτο φυσικα εχει επιπτωσεις κ στα σχολικα μαθηματα...

και για το τελος το μεγαλο νεο!!!μετα απο εναν ολοκληρο μηνα ταλαιπωριας, γκρινιας, ξενυχτιου και πονου (της ερατως) βγηκαν τα πανω δοντια!!!!ναι!!!δεν εχω καταλαβει αν προκειται για δυο μόνο ή τρια...κατι ξεπροβαλλει ακομα!θα δουμε, τις προσεχεις ημερες....

επισης μιας κ λεγατε για παπουτσια, της ερατως της αρεσει πιο πολυ να περπαταει με παπουτσια!τα κοιταει ολη την ωρα και για να τα δει καλυτερα σηκωνει ψηλα και το ποδι με αυτο το φοβερο βημα του γερμανου στρατιωτη κ ειναι ολα τα λεφτα!:lol::lol: βεβαια μεσα κανεις δεν φοραει παπουτσια, ποσω μαλλον η ερατω..οποτε ειναι με καλτσες ολη την ωρα.

το αλλο νεο ειναι οτι δειχνει εδω κ λιγες μερες ο,τι την ενδιαφερει...δλδ τα παντα!κ κανει κ εναν ηχο αποριας:"α;" :lol::tongue:σημερα μου εδειξε μολις ξυπνησε ενα αρκουδι που δεν το ειχε ξαναπαιξει, το ειχα στην παιχνιδοθηκη στον τοιχο και της το εδωσα κ εκανε μια χαρα....απιστευτη!:tongue: επισης παιζουμε κυνηγητο γυρω γυρω απο το γραφειο εντελως συνειδητα πια και κανει και φωνουλες χαρας αν μας 'πιασει' -μιλαμε ειχα να μπουσουλησω...χρονια!!!περιπου 27!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω..πω..πω..πω..δεν σας προλαβαινω!!! Α ρε τι παιδια εχουμε θησαυρους!!! Και οσο για το κουκουβαγια απλα καμια φορα λεω στον αντρα μου ¨ στο επομενο μωρακι μας οταν με το καλο ερθει θα ειμαστε ετσι?? θα το αγαπαμε εξισου??? θα ασχολουμαστε μαζι του εξισου???¨Δε σας κρυβω οτι με απασχολει απο τωρα το ζητημα καθως σιγουρα οταν ερθει η ωρα θα ειναι δυσκολο να κρατησουμε ισορροπιες και να φερθουμε δικαια..:rolleyes:

daf μου σιγουρα ηταν και απο αυτο αλλα γενικοτερο τα τραβαω αυτα απλα σε λιγο μικροτερο βαθμο οποτε..στην προσπαθεια και στην εκπαιδευση τον εχω καθε μερα!

Α ρε neamanoula χιονι εκει στα ψηλα ε??? Και εδω χιονιζε σημερα αλλα ψιλα πραγματα, σιγα μην το εστρωεν. παντως απο κρυο τσουχτερο!!

Α..δε σας ειπα!!Πηραμε και την πρωτη αποκριατικη στολη μας!!! Θα ντυθουμε λεοπαρδαλιτσα (αγοριστικη στολη..μην νομιζετε;)) και ειναι τοσο τελεια με το γουνακι της, το καπελακι της με τα αυτακια, τα πατουσακια κ.λ.π. ανυπομωνω να την φορεσουμε και να βγαλουμε τις φωτογραφιες μας, γιατι ετσι που ειναι φετος νωρις οι αποκριες και με τον καιρο ετσι οπως παει σιγα μην βγουμε σε κανα καρναβαλι..χλωμο το κοβω:-(

Αυτα..αντε καληνυχτα μας!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπελίτσες μου!! :D

Βλέπω αρχίσαμε ήδη με τα παπουτσάκια!! Εμείς σήμερα πήραμε το πρώτο μας αθλητικό κανονικό, όχι αγκαλιάς παρακαλώ :cool:..

Λοιπόν έχετε δίκιο δεν υπάρχουν αθλητικά ανατομικα και καλύτερα τα πρώτα παπουτσάκια να είναι μποτάκια ανατομικά να κρατάνε σταθερή τη φτερνίτσα!! Έλα που το μικράκι μου έχει πολύ λεπτό ποδαράκι και τα μποτάκια της ήταν τεράστια!!! Έτσι πήρα της ΝΙΚΕ ένα πολύ όμορφο 19αρι μαζεμένο αρκετά και λίγο αργότερα θα πάρουμε και κανονικό παπουτσάκι.. Νομίζω άλλωστε ότι στα πρώτα βηματάκια τα ποδαράκια πρέπει να είναι ξυπόλυτα!! Μια ζωή από παιδί ξυπόλυτη περπατούσα και ποτέ δεν είχα κάποιο ανατονικό πρόβλημα!!

Dafaki το Ερατάκι μπορεί όντως να σου περπατήσει γρήγορα και χωρίς μπουσούλημα πολύ.. Η μεγάλη δεν μπουσούλησε καθολου και περπάτησε 11 μηνών. Στο καφεδάκι σας μάλλον δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ αφού έχω γεννέθλια, γεννητούρια και κοπή πίτας... (τίποτα άλλο :tongue:)

Αχ βρε κορίτσια από τη Θεσσαλονίκη πολύ ζηλεύω το χιόνι σας!!! Εμείς πάλι μόνο κρύο.. σήμερα δεν άντεξα και την έβγαλα για ψώνια.. Την είχα ολίγον κρεμμυδάκι αλλά νομίζω χρειαζόταν..

Νeamanoula αυτό με τη γέφυρα πίσω μου το κάνει και μένα καμια εβδ τώρα και πολύ μου τη δίνει!! Άσε που για να ντυθούμε και να αλλάξουμε πάνα παίζουμε πόλεμο... Θηριάκια και μεις.

ΠΕΖΗ μου σε βλέπω να μελετάς δεύτερο παιδάκι!! Ελα βρε κάνε κάτι μη μένεις μόνο στα λόγια! Αν γυρνούσα πίσω το χρόνο θα προσπαθούσα να είχα κάνει πιο κοντά τα παιδιά μου! Τώρα βλέπω καθαρά πως είχα λάθος να το αφήσω τόσο.. Για να επικοινωνήσουν μόνο σαν μεγάλες γυναίκες το βλέπω...

Αυτά από εμάς...Πολλά φιλιά σε όλες!!

Επεξεργάστηκαν by vallou
Link to comment
Share on other sites

:PΚαλημέρα μανούλες !!!

DaF και Κατερίνα την Κυριακή θα βρεθούμε οκ??? Τον έχω πρήξει τον σύζυγο για να μας φέρει, Κι ας έχει δουλειά το πρωί θα μας πετάξει λέει! χι χι χι ωραία θα είναι τώρα θα γνωριστούν τα μικρά μας καλύτερα αφού μεγάλωσαν περισσότερο από την άλλη φορά !!!

Καμιά άλλη μαμά θα έρθει? vallou Κρίμα, θα ήθελα πολύ να γνωρίσουμε και το άλλο μας παρα μια μέρα διδυμομωρό, την Πεννουλα...

Έβαλα την μικρή για ύπνο αλλά πριν που πήγα να ρίξω μια ματιά την είδα να κάνει γιόγκα πάνω απ τα σκεπάσματα:confused:...Δεν πειράζει αρκεί που είναι ήσυχη...

Με το άλλαγμα έχουμε κι εμεις θέμα αφού δεν κάθεται ξαπλωτή στην αλλαξιέρα να την ντύσω με τίποτα… Θέλει πια να την ντύνω όρθια.. χθες έφερε ο συζυξ πάνες βρακάκια αφού είδε πως έδινα μάχη για να βάλω το pampers…Είναι σωτήριο για τις δύσκολες ώρες που την πιάνει το στραβό της…

Παραμύθια δεν διαβάζουμε ακόμα γιατί δεν καθεται να ακούσει αλλά της δείχνω και της περιγράφω τις εικόνες. Η πλάκα είναι πως έχει μάθει κι αυτή και δείχνει με το δάχτυλο πάνω στις εικόνες.

Της αρέσει να κάθεται μπροστά στην βιβλιοθήκη και να τραβάει τα βιβλία απ τα ράφια, την αφήνω να τα βγάλει όλα γιατί μου αρέσει πολύ να την βλέπω να το κάνει...το τραβάει απ το ράφι, το κοιτά μπρος πίσω από όλες τις μεριές, το βάζει στο στόμα, το πετά και τραβά το επόμενο και φτου κι απ την αρχή...Ο Κων/νος φωνάζει που την αφήνω, αλλά εγω κάνω το κορόιδο :tongue: ....Αυτά πάω να δω αν ξανακοιμήθηκε...


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το άλλαγμα έχουμε κι εμεις θέμα αφού δεν κάθεται ξαπλωτή στην αλλαξιέρα να την ντύσω με τίποτα… Θέλει πια να την ντύνω όρθια.. χθες έφερε ο συζυξ πάνες βρακάκια αφού είδε πως έδινα μάχη για να βάλω το pampers…Είναι σωτήριο για τις δύσκολες ώρες που την πιάνει το στραβό της…

Παραμύθια δεν διαβάζουμε ακόμα γιατί δεν καθεται να ακούσει αλλά της δείχνω και της περιγράφω τις εικόνες. Η πλάκα είναι πως έχει μάθει κι αυτή και δείχνει με το δάχτυλο πάνω στις εικόνες.

Καλημέρα σας!!!!

Αχ αυτο το άλλαγμα, πράγματι έχει γίνει ελαφρώς μαρτύριο!!!Γυρνάει σηκώνεται, πεφτει και το κυριότερο θέλει να φάει το καλώδιο της ενδοεπικοινωνίας και ενω το αλλαζω θέση, είναι ικανός να κάνει τα παντα για να το πιάσει!!!!Λέτε πανες βρακάκι απο τώρα?

Για τα βιβλία που λέτε, του πήρα κάτι βιβλία με τις πρωτες λέξεις και τα ζώα με χοντρό χαρτονένιο εαξώφυλλο και τα τρώει αετότατα!!!!

Κατά τα άλλα σας διαβάζω και χαίρομαι!!!Τα μπεμπάκια περπατάνε!!!Εμείς ακόμη απλά στεκόμαστε και δειλά δειλά κάνουμε και κανένα βηματάκι, με υποστήριξη πάντα!!!!Στον καναπέ μόνο αφήνει τα χέρια του, και φυσικά πέφτει!!!

Χθές το βράδυ κορίτσια τα έπαιξα!!Ξυπνούσε κάθε τέταρτο απο τις 3 και μετα ώσπου στις 5 του έδωσα λιγο τσάι και τον πηραμε στο κρεβάτι μας και ηρέμησε!Μάλλον ζεσταίνεται το βράδυ και διψάει...τι να πω!!!!

Δεν θυμάμαι ποιά είχε πει για το βιβλίο "Δαμάζοντας τα Νήπια" αλλά το πηρα και όσο έχω ήδη διαβάσει είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον!!!!

Πήρα επίσης ένα που λέγεται "Εργαζόμενη Μαμά" που έχει 264 μυστικά για καλύτερη οργάνωση αλλά όχι ότι λέει και πολλά!!!Το μισό που διάβασα...ΟΚ λίγο μάπα!!!!Τα ίδια και τα ίδια που ήδη όλες ξέρουμε!!!!

Επεξεργάστηκαν by gio_kx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!!

Αχ αυτο το άλλαγμα, πράγματι έχει γίνει ελαφρώς μαρτύριο!!!Γυρνάει σηκώνεται, πεφτει και το κυριότερο θέλει να φάει το καλώδιο της ενδοεπικοινωνίας και ενω το αλλαζω θέση, είναι ικανός να κάνει τα παντα για να το πιάσει!!!!Λέτε πανες βρακάκι απο τώρα?

!!!!

Εμεις έχουμε ενα πακετο παμπερς που εχει στα κιλα μας, πανες βρακακi ιζι απ νομιζω λέγονται και ειναι μωβ απ εξω.

Δεν της τα φοράω συνέχεια μόνο οταν δεν κάθεται με τίποτα και σηκώνεται όρθια με τον πωπο εξω και θέλει να φύγει...

ΠΕΖΗ πως είσαι ??? Ο Νικολης μας είναι καλύτερα????

Πολλα φιλιά και περαστικούλια σας

Νεαμανουλα εισαι τυχερή !!! Ειδε το Χριστινάκι το πρωτο της χιονάκι !!!

Μην κουνηθείτε, καθιστε μέσα στα ζεστά...

Επεξεργάστηκαν by marigia

nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...