Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εεεε, εσείς κοπελιές με τους "καλούς" τους άντρες μην μιλάτε καθόλου....μα καθόλου όμωςςςς.......και δεν καταλαβαίνω?Τί όπως τους μάθεις?Τους παραλάβαμε έτοιμους από την μάνα τους. Γιάυτό αγορομάνες προσέξτε καλά την ανατροφή των αγοριών σας για να μην ταλαιπωρούν τις γυναίκες τους μεθαύριο.

Ο δικός μου πάλι όταν του ζητήσω κάτι θα το κάνει, δεν μπορώ να πω, αλλά μου τη σπάει που πρέπει να το ζητήσω...δηλ. ακούς μία ώρα το μωρό να κλαίει ενώ πλένω πιάτα δηλ. πρέπει να σου πω εγώ να πας?πάει...:mad:

Ακριβως ετσι φιλεναδα, εφερες πολυ ωραιο παραδειγμα..!;) Ενταξει δεν εχουμε τους χειροτερους γιατι οπως ειπες υπαρχουν φουλ ανατολιτες ανδρες π.χ. μιας φιλης μου που ακομη και σε εγκυμοσυνη δε εκανε τιποτε απολυτως και αναγκαζοταν η καημενη να τα κανει ολα μονη της. Ουτε ενα γαλα δεν επαιρνε απο το σουπερ ο κυριος μην τον παρεξηγησουν που θα τον δουν να ψωνιζει (μενουν σε κωμοπολη) ..ακουσον ακουσον που εχω δει ανδρες μεχρι και σερβιετες να ψωνιζουν!! Αποτελεσμα..και τα δυο της παιδια τα γεννησε προωρα λογω τρελης κουρασης:mad:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1ον Και όμως ΝΑΙΙΙΙΙΙ!!!!!!Τελείωσα όλα τα ασιδέρωτα που κυκλοφορούσαν στο σπίτι και βάζω πλώρη για...τα αυριανά πλυντήρια!!!!Ουφ αισθάνομαι ιδιαίτερα ξαλαφρωμένη και θα προσπαθήσω να βάλω στόχο κάθε πλυντήριο να σιδερώνεται στην ώρα του!!!!Την επόμενη φορά που θα με ακούσεται να παραπονιέμαι...να με κράξετε που τα αφήνω και μαζεύονται!!!!

2ον Είμαι "ερωτευμένη" με τον γιό μου!!!!Το τάισα πριν λίγο κοιμησμένο και για άλλη μία φορά βογγούσε απο ευχαρίστηση που τον φιλούσα!!!!Υπάρχει άραγε καλύτερο πράγμα στον κόσμο απο αυτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εεεε, εσείς κοπελιές με τους "καλούς" τους άντρες μην μιλάτε καθόλου....μα καθόλου όμωςςςς.......και δεν καταλαβαίνω?Τί όπως τους μάθεις?Τους παραλάβαμε έτοιμους από την μάνα τους. Γιάυτό αγορομάνες προσέξτε καλά την ανατροφή των αγοριών σας για να μην ταλαιπωρούν τις γυναίκες τους μεθαύριο.

Ο δικός μου πάλι όταν του ζητήσω κάτι θα το κάνει, δεν μπορώ να πω, αλλά μου τη σπάει που πρέπει να το ζητήσω...δηλ. ακούς μία ώρα το μωρό να κλαίει ενώ πλένω πιάτα δηλ. πρέπει να σου πω εγώ να πας?Κάνει αυτά που του λέω τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο και φυσικά με την ταχύτητα χελώνας, λάου λάου ως γνήσιος Σαλονικιος αν και εγώ είμαι του γρήγορου και θέλω να τελειώνω και νιώθω ότι με σκάει ώρες ώρες. Καλός είναι μωρέ αν κρίνω και από κάτι άλλους τρισχειρότερους που έχω ακούσει.Στην ανάγκη την έχει αλλάξει, κοιμίσει, ταίσει, μπάνιο κα. άλλα ΜΟΝΟ στην ανάγκη.Έχω ακούσει για άντρες τόσο ανατολίτες όσο δεν πάει...:mad:

Ρε φιλενάδα μπας και έχουμε τον ίδιο άντρα?Σαν να ακούω για το "καμάρι μου"...όσο για τον γιό μου...,ας έρθει ή ώρα του και θα τον στρώσω!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

gio μπραβο ρε νοικοκυρουλα!!! Και εγω στα χναρια σου ειπα να σε μιμηθω και μολις τελειωσα το σιδερο (ηταν που θα πληρωναν κιολας...κοροιδαρα..για τους αντρες ειναι η ζωη!!!:lol::lol::lol:) και αυτο διοτι και εγω τα ειχα αφησει απο την Παρασκευη και ηδη εχω απλωμενα τα επομενα οποτε δεν ελεγε να τα καθυστερησω αλλο και να φανταστεις οτι δεν δουλευω ε??? Αλλα το σκυλοβαριεμαι το σιδερο..:mad:

Και για να μην κατηγορω τον αντρουλη μου να πω και εναν καλο λογο, σημερα το απογευμα κρατησε τον μικρο με εναν φιλο του εδω στο σπιτι που ηρθε για καφε και εγω αρπαξα την ευκαιρια και κατεβηκα κεντρο..αχ ξεσκασα!!!! Αλλα ο καιρος θα μας τρελανει χαλαρα ε?? Το πρωι που ημουν εξω ζεστη και ηλιο και τωρα ομιχλη και τρελη υγρασια υστερα απο βροχη..α δεν παμε καλα!!!

Σας αφηνω διοτι νυσταζω τρομερα, δεν καθησα ολη μερα απο δω και απο κει..!!! Φιλακια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα τι γλυκια ποντικομουριτσα:tongue::tongue::tongue: αντε, σε επομενο ταξιδακι να σας γνωρισουμε!!!

Καλό κουράγιο τσουπρες με τα σίδερα:wink: εγω σταματησα να σιδερωνω απο οταν πηγα γαλλια για σπουδες (εμ που αλλου θα το σταματουσα;:lol:) αφου τα ρουχα αποστειρωνονται μια χαρα στο πλυσιμο και το στεγνωμα (ήλιο ή καλοριφερ), γιατι να σιδερωσω;:tongue: υποτιθεται το στεγνωτηριο με τη θερμοκρασια που βαζεις ειναι επιπλεον αποστειρωση, αλλα οπως βολευεται ο καθενας...ετσι το εγκατελειψα το σπορ :rolleyes: εκτος κ αν κατι φαινεται ασιδερωτο πχ λινο.

july γιατι δεν κοιτας τις συμβουλες απογαλακτισμου στο φορουμ;και γιατι δεν ξεκινας πρωτα απο νυχτερινο απογαλακτισμο, για να ειναι πιο ευκολη η μεταβαση;υπαρχουν και μαμαδες που διατηρησαν γαλουχια με 2 ημερησιους θηλασμους....εκτος κ αν θες να αποθηλασεις εντελως, σε καθε περιπτωση δες το αντιστοιχο θεμα στο parents.:wink:

σημερα ειχα ενα επεισοδιακο μεσημερι....μας ειχε κανει δωρο γαμου η μανουλα μου :rolleyes: το θερμομιξ, φοβερο μηχανημα, δε λεω, αλλα 'επρεπε' να περασουμε κ απο την επιδειξη της πωλητριας......κ το αναβαλλαμε εδω κ κατι μηνες (πολλους, παρα πολλους!) τελικα επειδη ειχε δωρο κ μια βαλιτσα, την οποια χρειαζομαστε, την πηρα τηλ. να ερθει....τι ηταν αυτο ωρε παιδια;;;τι ειδαν τα ματακια μου;τι σιφουνας κ οδοστρωτηρας ηταν αυτη;;;;πωπωπωπωπωωωω...:o η επιδειξη περιλαμβανε πληρες μενου και οκ,τα περισσοτερα τα εκανε μονη της αλλα εγω εχασα 2 ωρες να μαγειρευω πραγματα που μετα απο τοσο καιρο ξερω να κανω...το χειροτερο ηταν οτι 'κοριτσακι μου' και 'ματακια μου γλυκα 'με ανεβαζε 'αγαπουλιτσα μου' και 'μικρο μου εσυ' με κατεβαζε, νομιζω πιανετε το στυλ; με εκνευριζουν αυτα τα χαριτωμενα!!!:mad::-x:-x κ μετα...ξαναμανα σκουπισμα και μαζεμα ΟΟΟΟλη η κουζινα με την ερατω να γκρινιαζει κ να πρεπει να φυγω κιολας....:mad:

ο αντρας μου δεν ειναι ο,τι δεν κανει δουλειες,κανει αλλα....με το παααασο του. εχουμε απο το σεπτεμβρη βαζει τα ραφια στη βιβλιοθηκη του σαλονιου. εχουμε επισης απο σεπτεμβρη βαφει κ συναρμολογει ενα επιπλο κουζινας. απο τον προηγουμενο μηνα μεταφερει τη βιβλιοθηκη απο το δωματιο της ερατως. αχ τι να πω πια....εχω βαρεθει να βλεπω το σπιτι οπως ηταν απο το σεπτεμβρη, μισοφτιαγμενο μισομετακομισμενο!:rolleyes: επισης μονιμως θελει την κουζινα να την κανει 'αυριο' (το οποιο 'αυριο' σημαινει ιιιιιισως κααααααποια στιγμη το απογευμα, αφου εχω ηδη χρειαστει καθαρη την κουζινα για πρωινο ερατως, μαγειρεμα, μεσημεριανο ερατως...τα γνωστα δλδ)

τις περισσοτερες φορες πειθεται, ευτυχως!τις αλλες....τρεχατε ποδαρακια μου!

οσο για την ερατω, αυτο που με τσαντιζει παρα πολυ ειναι η αποψη του περι καθαριοτητας...αστη να φαει ασβεστη:shock: τι θα παθει αν βαζει το στυλο στο στομα, γιατι να πλυνω τα χερια μου απο απεξω:shock::shock::shock:κτλ κτλ ...την φροντιδα της (αλλαγμα, ταισμα, μπανιο ..)ξερει να την κανει μια χαρα θα ελεγα, με τη διατροφη εχουμε μια διαφωνια μικρη αλλα το ξεπερναμε.

neamanoula πως ειστε;φιλακια στα συναχωμενα μωρακια!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε κορίτσια!!!

Το σημερινό περιστατικό που τα είδα όλα, η μικρή μέσα σε ένα μισάωρο έκανε 5-6 εμετούς το απόγευμα.Νερό εβγαζε συνέχεια μπορεί και ένα λίτρο, πάρα πολύ. Μ ετη γιατρό μιλούσα συνέχεια και μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι επειδή είναι πάρα πολύ μπουκωμένη να καταπίνει τις μύξες της και να αναγούλιαζε. Παίζει και το σενάριο ότι το μεσημέρι έφαγε για πρώτη φορά μπακαλιαράκι(ενώ γλώσσα τρώμεεδώ και κανά μήνα)και να την πείραξε, οπότε για καλού κακού μου είπε να σταματήσω το μπακαλιαρο για ένα μήνα.Όρο πολύ πάρα πολύ δύσκολα το βάζω, δεν κάθεται με τίποτα, μυξορουφήχτρα ομοίως, οπότε μαζεύονται οι μύξες χωρίς να βγαίνουν και μπουκώνει τρελά. 3 την κρατάμε και πάλι ο μισός ορός βγαίνει έξω. Καμία ιδέα?Ποτέ άλλοτε δεν μου έχει εμετό και η αλήθεια είναι ότι τρόμαξα.


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες :D:D

Είχα 2-3 μέρες να μπω και γέλασα πολύ με όλα αυτά που λέτε για τους συζύγους!!

Ο δικός μου μια από τα ίδια φυσικά... καλούπι από τα σπάνια!!! Μπάλα και απευθείας σύνδεση στο κρεβάτι πριν αφήσει το πιρούνι από το χέρι του το μεσημέρι.

Neamanoula ακόμα γελάω με την "κοκακολίτσα" :lol: Και το λαδάκι στα φρούτα ΠEZH δυναμοτικότατο, άσε την ευκοίλια που θα είχατε μετά!!

Όσο για τον "ψυχαναγκασμό του άδεια καλαθιού" Dafitsa... μπα το έχω ξεπεράσει.. γεμάτο να είναι... δουλίτσα να υπάρχει :lol::lol: Πάντως είδα 3 μερούλες άδειες τις λεκάνες μου.. Βοηθάει το οικολογικό σιδέρωμα :lol:

Το δικό μου ωράριο είναι 7,30 ξύπνημα για να πάει η μεγάλη σχολείο και από κει όσο πάει ασταμάτητα συνήθως μέχρι το βράδυ 1-2 περίπου που θα κοιμηθώ.. Πήγαινε έλα φυσικά να μαζέψω τη μεγάλη από τα μαθήματα, ψώνια και δουλειες μέχρι τις 10,30-11 που ξεραίνονται τα βλαστάρια μου. Που και που πάιζει και κανένα 4-5 ωράριο μεταμεσονύκτιο της μικρούλας μου... Μερικές φορές σκέφτομαι την εγκυμοσύνη μου που ήμουν κρεβατωμένη και διάβαζα λογοτεχικά βιβλία και την αναπολώ..

Neamanoula περαστικά σας!!! Τώρα το διάβασα!! Φαντάζομαι στο είπε και ο παιδίατρος σου αμέσως μετά το εμετό δεν δίνεις τίποτα να φάει και να πιει για 1/2 ώρα για να σταματήσει τους απανωτούς εμετούς και να ηρεμίσει το στομαχάκι. Ελπίζω να μην είναι αλλεργεία στο ψαράκι τελικά :-(. Προσοχή στους ηλεκτρολύτες που πέφτουν με το εμετό!! Υπάρχει το almora για πρόληψη. Αλλιώς αραιωμένη coca colla μισή μισή με νερό. 1-2 κουταλάκια κάθε 10-15 λεπτά. Συμβουλή θαυματουργή από τον παιδιατρό μου και όχι από καμια θείτσα... Παθούσα... Φιλάκια πολλά!!

Επεξεργάστηκαν by vallou
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοπέλες μου!!!

neamanoula τι ηταν αυτό με τον εμετό ρε γ*μωτο....Μηπως την πείραξε στο στομάχι το ψάρι? Αλλα αφού είχε ξαναφάει? Μπορέι να έιναι κι απ τις μύξούλες ποιος ξέρει? Τι να πω? Ελπιζω ομως και έυχομαι σήμερα να είναι καλύτερα. Ξανα περαστικά.

Vallou κ DaF δεν την γλιτώνω την λύση για το οικολογικό σιδ'ερωμα αφού τώρα που θα ξεκινήσω δουλειά δεν θα προλαβαίνω να το πα'ιζω κ χαρωπή νοικοκυρά.... Ασε που ο σύζυγος όση καλή πρόθεση κ να έχει να με βοηθήσει με τις δουλειές αμα φευγει 8 το πρωι και γυρίζει 8 το βράδυ τι να μου κάνει??? Του έχω κάνει εξήγηση πως οκ δεν θέλω να μου κάνει τίποτα αλλά τουλ. να προσπαθεί να μην λερώνει κιόλας, δηλ προσέχει στο μπάνιο , προσέχει τα ρούχα του , κάλτσες , παπούτσια να μην είναι μες τη μέση και κανα ΣΚ πλέον που έχει ελεύθερο πλένει και κανα πιατάκι το μεσημέρι..Οσο για την μικρή το μόνο που ξέρει να κάνει είναι της αλλάζει ρούχα,οοοοοοοχι το παμπερς γιατί σιχαίνεται λέει:mad:..

Το ξέχασα αυτό να σας το πω: Tην ντύνει προχθές να βγούμε και της φορά καρό φούστα με πουά καλσόν , την βλέπω και βάζω τα γέλια Άλλαξε της παιδί μου καλσον του λέω δεν βλέπεις πως δεν ταιριάζει ?..

Οπότε κι εκείνος ψύχραιμος, γυρίζει προς την μικρη και της λέει . "Ανδριέλα ήρθε η ώρα να αποχωρήσεις απο το σπίτι του next top model, η κα Μπαλατσινού δεν εγκρίνει το στυλ σου..." :lol::lol: Τι να του πεις τωρα?? Εβαλα τα γέλια .....

Τα εντατικά μαθήματα με νονά συνεχίζονται πυρετωδώς, θα σας γράψω άλλη φορά λεπτομέρειες αν δεν σας ζαλίζω με αυτο το θέμα οκ?

μακια σας!

Επεξεργάστηκαν by marigia

nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χθές σας άφησα νωρίς γιατί ο άντρας μου με περίμενε με ποτό και πατατάκι στο σαλόνι, οπότε του έκανα παρεούλα!(τα πατατάκια μου έλειπαν. Γι΄αυτό δεν χάνω τα κιλά της εγκυμοσύνης....)

Neamanoula τι γίνεται μωρε με το Χριστινάκι; Περαστικά. Προσπάθησε να της βάζεις όσο μπορείς ορό. Έστω και λίγο πιστεύω ότι θα τη βοηθάει..Μωρέ σκάς γιατί και αυτά ζορίζονται τόσο πολύ όταν είναι μπουκωμένα...

Όσο για το σίδερο...βάλτε με και εμένα στο club των ασιδέρωτων.. Με περιμένουν 3 πλυντήρια για σίδερο και ένα που είναι να βάλω τώρα...

Κατα τα άλλα ο μικρός κοιμήθηκε και σήμερα ΟΛΟ το βράδυ. Ρε κορίτσια τον βρίσκω πάντα ξεσκέπαστο ΤΕΛΕΙΩΣ. Αντιμετωπίζετε κάτι αντίστοιχο; Και αν ναι τι κάνετε???

Επεξεργάστηκαν by katerina_s

cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμαν βρε φιλεναδα μου..neamanoula το Χριστινακι το αμοιρο απο το ενα στο αλλο παει. Να σου πω..το ψαρακι το πηρες απο γνωστο σας ψαρα?? Απλα σκεφτομαι μηπως δεν ηταν καλα συντηρημενο και μηπως ηταν αλλοιωμενο γι αυτο και να πειραξε το μωρο..περιεργο μου φαινεται αφου δεχτηκε καλα το ψαρι να το πειραξει το συγκεκριμενο:rolleyes: Εγω λεω να της το ξαναδοκιμασεις υστερα απο λιγο καιρο. Συμβαινει καμια φορα να ειναι αλλοιωμενα και να μη φαινεται, οι γονεις μου ειχαν παθει οικογενειακως δηλητηριαση απο κοτοπουλο και μαλιστα πολυ καλα μαγειρεμενο.

vallou ωραια η συμβουλη σου την κραταμε αχρειαστη να ειναι;)

Εμεις κατα τα αλλα τα ιδια..το μονο που με προβληματιεσε ειναι οτι το πρωι που ξυπνησαμε ο Νικολης ειχε λιγακι ξεραμενο αιματακι στη μυτουλα του, του εβαλα εναν ορο και βγηκε μια ματωμενη μυξουλα, επισης στο σεντονακι υπαρχει ιχνος αιματος αλλα οχι κηλιδα, ισως να την τραυματισε με κανα δαχτυλακι δε ξερω, ευτυχως δεν ξαναματωσε και ελπιζω να μην ξανασυμβει γιατι δε σας κρυβω οτι ψιλοανησυχησα.

Αυτα..αντε τα λεμε μετα!!!:lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό περιστατικό που τα είδα όλα, η μικρή μέσα σε ένα μισάωρο έκανε 5-6 εμετούς το απόγευμα.Νερό εβγαζε συνέχεια μπορεί και ένα λίτρο, πάρα πολύ

Πώς είναι η μικρή?Καλύτερα?

Ο γιατρός μου μου είχε πει κάποτε ότι κάτι που επαναλαμβάνεται πάνω απο 2 φορές έιναι ανησυχυτικό οπότε φιλενάδα αν ξαναδείς εμετούς ... Τόσα υγρά που τα βρίκε?Την είχες ταίσει γάλα νωριτερα?

Link to comment
Share on other sites

Εμεις κατα τα αλλα τα ιδια..το μονο που με προβληματιεσε ειναι οτι το πρωι που ξυπνησαμε ο Νικολης ειχε λιγακι ξεραμενο αιματακι στη μυτουλα του, του εβαλα εναν ορο και βγηκε μια ματωμενη μυξουλα, επισης στο σεντονακι υπαρχει ιχνος αιματος αλλα οχι κηλιδα, ισως να την τραυματισε με κανα δαχτυλακι δε ξερω, ευτυχως δεν ξαναματωσε και ελπιζω να μην ξανασυμβει γιατι δε σας κρυβω οτι ψιλοανησυχησα.:lol:

Φιλενάδα,μάλλον γραντζουνιά θα είναι...αν άνοιγε η μύτη του πιστεύω θα έβλεπες περισσότερο αίμα!!!!

Τί κάνετε κατά τα άλλα?Εμείς μιά απο τα ίδια...δεν πινουμε γάλα το πρωί ΄με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!Το βράδυ κοιμησμένος το απολαμβάνει αλλά το πρωι δίνουμε μάχη για 50μλ!!!!Κατά τα άλλα κορίτσια θέλει ΟΛΗ την ώρα όρθιος!!!!Την μαμά μου την καημένη την έχει ξεμεσιάσει!!!!Κάνει ήδη βηματάκια και όλη την ώρα πιάνει να σηκωθεί αλλά όχι τέλεια ακόμη!!!!Προσπαθεί να σηκωθεί με τα πόδια μπροστά...:confused::confused::confused: και σηκώνεται ολοκληρως τελικα΄...τώρα προσπαθώ να του΄μάθω να λυγίζει πίσω τα πόδια του για να σηκωθεί!!!!Τι να πω...είδωμεν!!!!

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...