Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα ε neamanoula ρε συ στο εχω ξαναπει εχεις τρομερη υπομονη..δεν παιζει..εμενα θα με ειχε ακουσει ολη η γειτονια και θα μουρμουριζα ολη την ημερα..μα καλα ολοι τα ιδια σκ@τα ειναι??? Εγω εχω τον δικο μου, τον παρακαλω να του δειξω διαφορα που αφορουν το μωρο ενοψει της επιστροφης μου στη δουλεια και αδιαφορει επιδεικτικα, φερνοντας σας δικαιολογια οτι εχουμε ακομη καιρο..κοινως και εμενα με συνδει με Καιρο οπως της Κωνσταντιας του μιλαω και με γραφει κανονικοτατα:mad: Μαλιστα προχθες του ελεγα πως να φτιαχνει τη φρουτοκρμεα, το μεσημεριανο κ.λ.π. και για να δεις ποσο με προσεχε οταν το επομενο πρωι καθαρισε τα φρουτα και τα εβαλε στο μπλεντερ με ρωταει το εξης: ¨ειπαμε βαζω και δυο κουταλιτσες λαδι????:shock::shock::shock:" Φυσικα ουτε μπηκα στον κοπο να απαντησω..:mad:Υπομονη φιλεναδιτσα μου..τι αλλο???

Κατερινακι αντε μπραβο προχωραει βλεπω η μετακομιση, σιγα σιγα θα τακτοποιηθειτε και θα απολαμβανετε το νεο σας σπιτακι!!!

μαριγια σουπερ ο αντρουλης..ε..εχουν και τις καλες τους στιγμες αραια και πού!!!:lol::lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α ξεχασα..vallou μου ευχαριστω για τις ευχουλες !!!

Κατερινακι και απο μενα ενα μεγαλο μπραβο στον Γιωργακη!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες !! Ειδικά με όλα αυτά που έχεις να κανείς τώρα, εννοώ μετακομίσεις κλπ... Καλό κουράγιο εύχομαι και γρήγορα να συμμαζευτείτε . Αστέρι ο George με τα παλαμάκια μπράβο σου καμάρι μου!!!!

Κι εγώ στον κλάδο υγείας στο διοικητικό κομμάτι σπούδασα αλλά μετά από μια σύμβαση στο ΛΗΤΩ δεν ξαναασχολήθηκα γιατί δεν είχα την ευκαιρία.. είναι ο καημός μου...

Νεαμανούλα ψυχραιμία ο σύζυξ ε? κι ο δικός μου μερικές φορές κάνει τον κινέζο αλλά κι εγώ δεν του την χαρίζω:wink:

Η μικρή έμαθε να κάνει το σκυλακι την πάπια και την κοτούλα:!:

Η πλάκα είναι πως σήμερα το απόγευμα που πηγαίναμε βόλτα ο μπαμπάς μας αγανακτισμένος από την μπροστινή οδηγό την αποκάλεσε "κότα" και αμέσως η μικρή ξεκίνησε "Κο κο κο κο" :lol::lol::lol: Έπεσε τρελό γέλιο!

Ακουστέ και το άλλο Δεν ξέρω ποια είχε αναφέρει το βιβλίο "κοιμήσου αγγελούδι μου γιατί με έσκασες .." Το παρήγγειλα από την κουμπάρα μου που δουλεύει σε βιβλιοπωλείο και έτυχε να το έχω στο αμάξι στον γυρισμό από την βόλτα μας. Η μικρή σε όλη την διαδρομή τσίριζε... κάθε προσπάθεια μου να την ηρεμήσω αποτύγχανε παταγωδώς... και μου έρχεται η ιδέα και δίνω στον σύζυγο να βάλει το CD που είχε το βιβλίο να παίξει. Ε λοιπόν ησύχασε αμέσως και δεν έβγαλε κιχ μέχρι να φτάσουμε!!! Εάν το βιβλίο είναι τόσο αποτελεσματικό όσο το CD τότε μπράβο ΄!!!

Η μουσική ήταν με σαντούρι μικρασιατικά τραγούδια ειδικά μελετημένα για να αποσπούν την προσοχή του παιδιού στην αρχή , ενώ στην συνέχεια κλαρίνο για να το χαλαρώνουν και τελικά να αποκοιμηθούν. Μερακλώσαμε σας λέω μέσα στο αυτοκίνητο :lol:


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβα Καθημερινη για το σιντι, στην επομενη συναντηση θα σου ηταν ευκολο να μου το φερεις να το αντιγραψω;;εκτος κ αν εχεις καποιο προγραμμα στον υπολογιστη να το αντιγραψεις , αν σου ειναι αυτο πιο ευκολο....!

QUOTE]

Θα στο αντιγράψω και θα στο δώσω όταν βρεθούμε οκ?

ΠΕΖΗ τι ήταν αυτο με το λάδι στα φρούτα:lol::lol::lol:

Προσκυνωωωωώ:lol::lol::lol:


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα προχθες του ελεγα πως να φτιαχνει τη φρουτοκρμεα, το μεσημεριανο κ.λ.π. και για να δεις ποσο με προσεχε οταν το επομενο πρωι καθαρισε τα φρουτα και τα εβαλε στο μπλεντερ με ρωταει το εξης: ¨ειπαμε βαζω και δυο κουταλιτσες λαδι????:shock::shock::shock:" Φυσικα ουτε μπηκα στον κοπο να απαντησω..:mad:Υπομονη φιλεναδιτσα μου..τι αλλο???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλα, αμφοτεροι, εγραψαν... εγραψαν!!!!!:lol::lol::lol:

Η μικρή έμαθε να κάνει το σκυλακι την πάπια και την κοτούλα:!:

Η πλάκα είναι πως σήμερα το απόγευμα που πηγαίναμε βόλτα ο μπαμπάς μας αγανακτισμένος από την μπροστινή οδηγό την αποκάλεσε "κότα" και αμέσως η μικρή ξεκίνησε "Κο κο κο κο" :lol::lol::lol: Έπεσε τρελό γέλιο!

απιστευτη η ανδριελα!!!!!!κ ξερεις τωρα τι θα κανουμε;θα τις βαλουμε μαζι ανδριελα-ερατω να κανουν τη φαρμα!:lol: κ ο γιωργακης θα χειροκροτει!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω με τη daf αστερι το ανδριελακι..τελικα δεν εχουν αδικο που τα κοριτσακια λενε οτι ειναι πιο σπιρτα απο τα αγορακια!!! Μαλλον τα δευετρα το μυαλο τους το εχουν πώς θα κανουν καμια ταρζανια..συμφωνειτε αγορομανες???:lol::lol::lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα προχθες του ελεγα πως να φτιαχνει τη φρουτοκρμεα, το μεσημεριανο κ.λ.π. και για να δεις ποσο με προσεχε οταν το επομενο πρωι καθαρισε τα φρουτα και τα εβαλε στο μπλεντερ με ρωταει το εξης: ¨ειπαμε βαζω και δυο κουταλιτσες λαδι????:shock::shock::shock:"

:lol::lol::lol::lol::lol: -ναι, πες του, και λίγο αλατάκι, πιπεράκι, ριγανίτσα και ετοιμη η φρουτόκρεμα. Καλά πώς του ήρθε λάδι στα φρούτα? Τί ρωτάω? Άντρες.......

ΑΛΛΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥς ΞΥΠΝΙΟΥΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ......................


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

¨ειπαμε βαζω και δυο κουταλιτσες λαδι????:shock::shock::shock:" Φυσικα ουτε μπηκα στον κοπο να απαντησω..:mad:Υπομονη φιλεναδιτσα μου..τι αλλο???

Καλά εεεεε δεν έχω καλύτερο!!!!Μετά απο 2 ώρες΄σίδερο...πέθανα στα γέλια!!!!Έπρεπε να του απαντήσεις " Ελαιόλαδο απο το καλό, μήν βάλεις σπορέλαιο και παθει τίποτα το παιδί"!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:Ακόμη γελάω ρε φιλενάδα!!!!

Εμένα ο σύζυγος είναι copy-paste σαν της neamanoula.Αμφιβάλω αν χρειαστεί να κάνει φρουτόκρεμα...αν θα βάλει και εμένα μέσα λαδι!!!!Ενα το καλούπι όπως είπε και η φίλτατη συμπεθέρα!!!!!

Το αγορινάκι μου σήμερα μας έκανε την χάρη και κοιμήθηκε νωρίς διότι μάλλον πήρε είδηση τα ασιδέρωτα και σου λέει "Αν δεν κοιμηθώ η ανεπρόκποπη η μάνα μου πάλι δεν θα σιδερώσει...οπότε νανι"!!!!Εκανα και εγώ το σίδερο-οκ εμεινα κάποια νωπα για αυριο-αλλά μπροστά στο σημερινο δεν είναι τίποτα, ένα μισαωράκι και τελέίωσα!!!!

Κατά τα άλλα Κατερινα καλή μετακόμιση κούκλα και καλό στήσιμο!!!!

Συμφωνω με τη daf αστερι το ανδριελακι..τελικα δεν εχουν αδικο που τα κοριτσακια λενε οτι ειναι πιο σπιρτα απο τα αγορακια!!! Μαλλον τα δευετρα το μυαλο τους το εχουν πώς θα κανουν καμια ταρζανια..συμφωνειτε αγορομανες??

Αστα να πανε φιλενάδα...χαιβάνια παιδί μου...αντρες απο γεννησημιού τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol: -ναι, πες του, και λίγο αλατάκι, πιπεράκι, ριγανίτσα και ετοιμη η φρουτόκρεμα. Καλά πώς του ήρθε λάδι στα φρούτα? Τί ρωτάω? Άντρες.......

ΑΛΛΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥς ΞΥΠΝΙΟΥΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ......................

ακριβως φιλεναδα γι αυτο δεν του χαριζομαι απλα εκεινη τη στιγμη δεν ειχα ορεξη για καβγα, μα τοσο γραψιμο?? ΕΛΕΟΟΟΣΣΣΣ...:mad::x


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

GIO πολυ σιδερωμα πεφτει ρε συ..δεν ερχεσαι καμια βολτα και απο μενα?? Μια στιβα ρουχα εχω μονο..αντε κανε του Νικολα εσυ και τα υπολοιπα εγω...:tongue::lol::lol:

Οσο για τα καμαρια μας..στις βλακειες, στις ταρζανιες και στις αταξιες πρωτοι..!!! Οι γυναικες ειμαστε τσαουσες πώς να το κανουμε???:lol::lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


GIO πολυ σιδερωμα πεφτει ρε συ..δεν ερχεσαι καμια βολτα και απο μενα?? Μια στιβα ρουχα εχω μονο..αντε κανε του Νικολα εσυ και τα υπολοιπα εγω...:tongue::lol::lol:

Οσο για τα καμαρια μας..στις βλακειες, στις ταρζανιες και στις αταξιες πρωτοι..!!! Οι γυναικες ειμαστε τσαουσες πώς να το κανουμε???:lol::lol::lol:

Αμέ...350€ σίδερο να τα βγάλει τα λεφτά του!!!!Πάντως δεν ξέρω για εσάς αλλά για εμένα παίζει ρόλο και το σίδερο.Αν δείτε τι σιδέρωσα απο τις 21:50 μέχρι τις 23:25 θα καταλάβεται τι εννοώ!!!!!3 ή 4 πλυντήρια ρούχα απο όλα.

Τωρα για την γαιδουριά των συζύγων...ακριβώς τα ίδια έκανε και εμένα ό δικός μου σήμερα το απόγευμα...ο κόσμος καιγόταν, το μωρο ούρλιαζε και αυτός χαλαρός, μην σας πω σαν μαστουρωμένος απο τον απογευματινό ύπνο!!!!Δεν μπορώ να πω...μάζεψε το τραπέζι το μεσημέρι...οπότε είπε μάλλον να μου το ξεπληρώσει!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol: -ναι, πες του, και λίγο αλατάκι, πιπεράκι, ριγανίτσα και ετοιμη η φρουτόκρεμα. Καλά πώς του ήρθε λάδι στα φρούτα? Τί ρωτάω? Άντρες.......

ΑΛΛΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥς ΞΥΠΝΙΟΥΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ......................

Ολα καλά τώρα?Μετά το 2-1 δεν ήρθε λίγο αλλαγμένός?Ποιό άνετος?:tongue:

Link to comment
Share on other sites

gio μου δεν το συζητω το σιδερο παιζει μεγαλο ρολο..και εγω πηρα ενα καινουριο περυσι τετοιο καιρο και τελειωνω τσακ μπαμ..σχεδον δηλαδη καθως τα ξεπεταω ολιγον ειδικα αυτα που ειναι για μεσα στο σπιτι;)

Οσο για τους αντρες μας...θα καινε τα αυτια τους αποψε με τετοιο θαψιμο...!!!:lol::lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά τώρα?Μετά το 2-1 δεν ήρθε λίγο αλλαγμένός?Ποιό άνετος?:tongue:

εμας αυτο το 2-1 μας κατεστρεψε..θα επιανε 14αρι στο προπο..πανε τα σαραντα χιλαιρικα..κλαψ κλαψ κλαψ.. την τυχη μου μεσα..:mad::x:x


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...