Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα και από εμάς!!

ΑΝΤΑ περαστικά σας εύχομαι, εμάς είναι καλύτερα το μπούκωμα μακάρι να μας κράτησε μόνο μία νύχτα!Χτες βράδυ κοιμήθηκε σούπερ εκτός από μία διακοπή στις 4.30.

marigia τί να πω.....τί να πω.....σκέφτομαι τί θα της έλεγα αν ήμουν στη θεση σου...πάντως θα της τα 'έλεγα πάρα πολύ χοντρά...συμφωνώ με ΠΕΖΗ όταν κρατάς ξένο μωρό είναι διπλή η ευθύνη ρε γμτ.Μέχρι την άλλη Δευτέρα που επιστρέφεις στη δουλειά άφηνε να το κρατάει μόνο αυτή κι εσύ από κοντά για να δεις τα λάθη που κάνει.(που ελπίζω να είναι λίγα από εδω΄και πέρα).Τόνισε της την ασφάλεια του μωρού, πχ. μην το αφήνει από τα ματια της ενώ αυτή αυτή πχ. μιλά στο κινητό ή βλέπει κάτι στην τηλεόραση. Συγχύστηκα η αλήθεια είναι, να είναι πολύ προσεκτική. Στραβές μπορούν να γίνουν από εκεί που δεν το περιμενεις αλλά όταν είμαστε προσεκτικές μειώνονται πολύ αυτές οι πιθανότητες.Αχ, καλό κουράγιο και καλά νεύρα.

katerin@ καλό κουράγιο με τη μετακόμιση κούκλα, είναι μανίκι το ξέρω αλλά σκέψου την ευχάριστη αλλαγή στο καινούργιο σπίτι. Το αγοράσατε?

Αυτά προς το παρόν πάω να παίξω με τη μπέμπα...:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ, ουδείς σήμερις?Το ρίξατε στις βόλτες πουλάκια μου?Εμείς είχαμε επισκέψεις στο σπίτι και περάσαμε πολύ όμορφα!Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά 10 πάει..:lol:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

η ερατουλα εριξε εναν και μοναδικο, πλην ωραιοτατο υπνο μεχρι τις 7 κ τωρα την κοιμιζουμε απο τις 9.20....καλα να παθουμε!!:mad: ανελαβε τωρα ο συζυγος κ τον εχει πρηξει...

μαριγια σε επαιρνα κ τηλ αλλα το ειχες κλειστο:confused: δεν μπορω αυριο πρωι, θα ερθουν ξαδερφια του αντρα μου, ηταν να ερθουν απογευμα αλλα το κανονισανε για πρωι!!11 η ωρα!!:o κατερινας την επομενη φορα που θα ερθεις ελπιζω να το κανονισουμε καλυτερα και να καταφερουμε κ απαρτια!!:tongue:

μαριγια μου εγω βρισκω απαραδεκτη και εντελως ανωριμη την κινηση της νονας...ξερω πως σε τετοιες σχεσεις κρατας κ κανενα προσχημα, δεν θελεις να χαλαστεις με τον αλλο, τον γνωριζεις κ συγχωρεις κ καμια βλακεια....αλλα αυτο παει πολυ....εθεσε σε σοβαρο κινδυνο το ανδριελακι...κ να μην ξερει καποιος τιποτα απο μωρα, αν μη τι αλλο ας συμπεριφερθει περισσοτερο 'μαγκωμενα' με ενα μωρο, παρα χυμα στο κυμα....

ισως αν το συζητουσες κ με συζυγο, μηπως κ τη βαλει στη θεση της λογω της φιλιας;

μακαρι να εβρισκες καποια 'επαγγελματια' ......με την αγγελια στο παρεντς, τιποτα;:confused:

για το ασβεστιο τωρα....οπως εγραφα κ μερικες σελιδες πιο πισω (κ η αντα διαφωνει:tongue:) πολυ καλες πηγες ειναι τα πρασινα φυλλωδη λαχανικα, σαρδελες, σολωμος, ταχινι και σουσαμι. στην εγκυμοσυνη δεν επαιρνα ασβεστιο μεχρι περιπου τον 7ο και δεν καταναλωνα γαλακτοκομικα καθολου...στην εξεταση λοιπον, το ασβεστιο ηταν σε παρα πολυ καλα επιπεδα!:D απο τον 7ο επαιρνα μαγνησιο ενισχυμενο με ασβεστιο, της solgar, φυτικο κ χωρις προσθετα. αν χρειαστει να παρει, ας παρει αυτης της εταιριας ή αντιστοιχης με φυτικη προελευση, και με τιποτα τα υπολοιπα 'γνωστα', εχουν ασπαρταμη που δεν ειναι καλο για το εμβρυο αλλα ουτε για τον εαυτο της....:roll:

σημερα καναμε μια βολτα αλλα ειχε τετοια βρωμοσκονη που φρικαρα ...αν δεν περασει δεν θα την ξαναβγαλω εξω, ηταν απαισιος καιρος.

ουφ εκανα 40' να το γραψω ολο αφου τελικα πηγα να αλλαξω βαρδια κ μολις κοιμηθηκε το τερατιδιον!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε φιλεναδα neamanoula το ριξαμε στις βολτες σαν και εσενα τη μουχλιτσα ειμαστε???:lol::lol::lol: Καλα ε σημερα το ξεφτυλισσαμε τον ξεκαναμε τον Νικολη απο τις 3 εξω μεχρι της 8.30, βολτα, φαγητο, καφε κ.λ.π. αλλα ρε παιδια εγω με τετοιο καιρο δεν μπορω να καθησω μεσα με τιποτα..οτι πρεπει για βολτα, δεν εχει κρυο, κοσμος παει και ερχεται και τελικα δεν ημασταν οι μοναδικοι που εκμεταλλευτηκαμε τον καιρο καθως γινοταν της τρελης εξω!!! Λεω τωρα που ακομη εχω αδεια καθως και τωρα που εχει καλουτσικο καιρο να κανουμε τις βολτες μας..φανταζομαι καποια στιγμη σιγουρα θα ξαναβγαλει κρυο και μετη δουλεια αν λειπουμε κανα 9ωρο απο το σπιτι φανταζομαι οτι η ορεξη για βολτα θα υπαρχει μονο στα ρεπο..:rolleyes::-(

daf μου και μενα κοιμηθηκε εν τελη στο αυτοκινητο για καμια ωρα και ψιλοφοβηθηκα μηπως με ταλαιπωρησει στο κοιμισμα αλλα τελικα ΟΚ , δεν μου εκανε μανουρα..! Οσο για το ασβεστιο αυτο εγραψα και εγω, μετα τον 7ο και αυτο πολυ συνετα και τελικα απο παρενεργειες αλλο τιποτα, μου την ξεκανε τη χολη μου..τα ιδια και με τον σιδηρο εμενα προσωπικα με πειραζε τρομερα, θυμαμαι να τον παιρνω πού και πού καθως μου εφερνε φοβερη δυσκοιλιοτητα και προκειμενου να πεθαινω στην τουαλετα προτιμουσα οτιδηποτε μπορουσε να μου προσφερει σιδηρο, αν και ειναι απαραιτητος στην εγκυμοσυνη..:rolleyes: Μαγνησιο επαιρνα και εγω απο τηις αρχες λογω μικρων συσπασεων-πονακια που ειχα για προληψη λογω και της προηγουμενης ατυχιας που ειχαμε.

Βλεπω μονη μου μιλαω οποτε σας καληνυχτω..ματς μουτς!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου,

DaF μου ειχα μεινει απο μπαταρία και δεν "άδειασα" να το φορτίσω. Δουλειες , ψώνια και μαγέιρέματα απ το πρωι....

Το περιστατικό το είπα στον σύζυγο και έγινε έξαλλος ! Ηθελε να την παρει τηλ. να την βρίσει.. Τελικά αποφασήσαμε να της μιλήσει και ο ιδιος και να της τα πεί χύμα.. Παντως δείχνει να προσπαθεί τι να πω?? Την ταισε καλά και γενικά οτι της πω το ακούει κ το πράτει , ως εκεί όμως γιατί οτι πρωτοβουλιες παίρνει έιναι άκαιρες .... Δεν υπάρχουν δικαιολογιες για αυτο που έκανε σε καμιά περίπτωση , αυτη νομίζει πως εχει να κάνει με κανα 10 χρονο παιδάκι κι οχι με κανα βρέφος...

Επρεπε να βλέπατε την μικρη πως έκανε μετα απ το χτύπημα.. Λες και το καταλαβε πως αυτη έφταιγε και δεν την ήθελε καθόλου. Της φωναξα κι εγω πολύ και μάλλον με μιμήθηκε... Το πουλάκι μου πως δεν έιχαμε τίποτα χειρότερα..thanks God....

Πηρα και 2 άκυρα απο κάτι γυνάικες γνωστές γνωστων εδω στην γειτονιά... Απο το φορουμ άλλη μια παρουσιάστηκε αλλά την απέρριψα απ το τηλ... Μίλαγε ακατάπαυστα και μου διηγήθηκε όλη την ιστορία της ζωής της και ήθελε να φέρνει και το δικό της παιδί στο σπίτι όταν κρατά το παιδί. Ο συζυγος δεν συμφώνησε κι εμένα όμως κάτι δεν μου άρεσε ....

Katerina_s την επόμενη φορά να το ξανακανονίσουμε οκ? Και μη σκάς , πάνω κάτω ίδια ηλικιά έχουμε Φλεβάρη του 77 ειμαι κι εγω.. ειμαστε δύο τα πουρά:tongue:

Τι βρωμοσκονη ήταν αυτη και τι αποπνικτική ατμόσφαιρα ???

Συγνώμη ακουσα καλα σήμερα στις ειδήσεις???Στην Ολλανδιά λεει έπεσε η κυβέρνηση απο τους πολίτες γιατί δεν συμφωνούσαν να στέιλουν στρατό στο Αφγανιστάν????? Αν έγινε ετσι μπράβο στους Ολλανδους κι εμεις εδω ασχολούμαστε με το διαζύγιο της Μενεγάκη και ανεχόμαστε τα παντά.....

Δεν συγχύζομαι άλλο για να κοιμηθώ καλά τουλ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι έλεγα για το σίδερο προχθες;;; Μέχρι πριν από μία ώρα σιδέρωνα :tongue::tongue: Δάσκαλεεε....

ΠΕΖΗ μου χρόνια σου πολλά!!!! Τελευταία και καταιδρωμένη πάλι αλλά πάλι έμπλεξα με δουλειές κλπ!! Να σε χαίρεται η πανέμορφη οικογένειά σου και να έχεις μια καλή ζωή!!

Marigia η κοπελιά δείχνει πολλά σημάδια ανωριμότητας!!! Δεν θα άφηνα το μωρό μου μόνο του μαζί της ούτε μία ώρα!! Ψάξε και βρες κάποια άλλη οποσδήποτε!!!

Βρε κορίτσια μη γράφετε συνταγές και μη δείχνετε γλυκά!! Κοντεύω να φτάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης πάλι από την πολύ κλεισουρα... Ξεκινάω δίαιτα γιατί δεν αντέχω άλλο ... Θέλω στήριξη... θα γραφτώ στους ανώνυμους σοκολατομανείς...:tongue:

Λέω να πάω νωρίς για ύπνο σήμερα :lol: φιλάκια σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε φιλεναδα neamanoula το ριξαμε στις βολτες σαν και εσενα τη μουχλιτσα ειμαστε???:lol::lol::lol: /QUOTE]

Μπραβο ρε, ωραία φιλενάδα να σου πετύχει να σου δίνει κουράγιο!Αν είχες τα ξενύχτια που έχω εγώ το τελευταίο δίμηνο, να δω αν το μυαλό σου θα το είχες στις βόλτες.Πάντως τώρα που λέμε για εξόδους, πεθύμησα να πάω ένα θέατρο. Ξέρεις τίποτα καλό?ή όποια Θεσσαλονικιά ξέρει..να πάω να γελάσω θέλω, μου είπαν για το "σουίτα στο Πλάζα" κάπως έτσι με Μίρκα Παπακωνσταντίνου. Έχει καμιάς σας αποψη επί του θέματος?Ή καμιά ωραία επιθεώρηση? Το stand-up comedy στο Μύλο ήταν καλό αλλά δυστυχώς δεν το είδαμε..

vallou τί ώρα ξυπνάς το πρωί?Έτσι από καθαρή περιέργεια...πάντως βάλε με και μένα στο κλαμπ με τη σοκολατομανία..αχχχ ξενύχτισσα μάνα με το σίδερο κι εσύ..:confused:βλέπεις gio υπάρχουν και χειρότερες ώρες σιδερώματος..


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε???

Εδω ευτυχως έπιασε αέρας και έφυγε αυτη η καταραμένη σκόνη απ την ατμόσφαιρά, οπότε βγηκαμε βολτούλα με την μικρη να μαζέψει λίγο ηλιο!! Το καμάρι μου πλέον δεν κάθεται καθόλου στο καρότσι ολο θέλει να την πιάνεις απ το χεράκι να περπατά. Ο μπαμπας μας έτρεχε πίσω της κι η μαμά έτρωγε την σοκολατόπιτα με παγωτο και τους καμαρωνε απο μακρύα ουπς είπα την απαγορευμενη λέξη "σοκολάτα" Εγω ξερετε τι κάνω για να μη αισθάνομαι τύψεις που θα φάω γλυκό? Το τρώω πρωι για να το καψω κατα την διάρκεια της μέρας:tongue::tongue::tongue:.... Με βολευει βεβαια και το τρωω αβασάνιστα!!!!!

Α κατι άλλο! Διάβασα πως η Καθημερινη της Κυριακής θα έχει καθε Κυριακή τα 7 καλύτερα παιδικά CD. 1ο κ καλύτερο που κυκλοφόρησε σήμερα "η Λιλιπουπολη"

Οποια δεν το έχει να σπέυσει να πάρει την εφημερίδα είναι απιστευτο κορίτσια και κλασσικό!!!! Εχει πολύ πλακα να το ακουω με την μικρή! Της τραγουδαω την "μποσα νοβα του ζαχαροπλαστείου" και το "χοντρό μπιζέλι" και ξεκαρδίζεται στα γέλια. :P


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε φιλεναδα neamanoula το ριξαμε στις βολτες σαν και εσενα τη μουχλιτσα ειμαστε???:lol::lol::lol: /QUOTE]

Μπραβο ρε, ωραία φιλενάδα να σου πετύχει να σου δίνει κουράγιο!Αν είχες τα ξενύχτια που έχω εγώ το τελευταίο δίμηνο, να δω αν το μυαλό σου θα το είχες στις βόλτες.Πάντως τώρα που λέμε για εξόδους, πεθύμησα να πάω ένα θέατρο. Ξέρεις τίποτα καλό?ή όποια Θεσσαλονικιά ξέρει..να πάω να γελάσω θέλω, μου είπαν για το "σουίτα στο Πλάζα" κάπως έτσι με Μίρκα Παπακωνσταντίνου. Έχει καμιάς σας αποψη επί του θέματος?Ή καμιά ωραία επιθεώρηση? Το stand-up comedy στο Μύλο ήταν καλό αλλά δυστυχώς δεν το είδαμε..

..

ΘΕΑΤΡΟ χροοοοοοοονια κ ζαμάνια...... Κανα σινεμά κι αμα...

Τωρα θελω να παω στον Λυκανθρωπο το Ντελ Τορο το χει δει καμιά? Τι ρωτάω τωρα?:lol::lol:


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το απερίγραπτο της ημέρας...

Μεσημέρι και έχουμε μόλις φάει εγώ, ο σύζυγος και η μπέμπα η οποία κάθεται στο καρεκλάκι της.Σύζυγος πάει δίπλα στο σαλόνι για tv κι εγώ κατευθύνομαι στο νεροχύτη για το γνωστό συμμάζεμα.Γυρίζω και βλέπω τη μπέμπα να κρατάει το τραπεζομάντηλο. -Μηηηηηη, ουρλιάζω εγώ και τρέχω προς τα εκεί. Πολύ αργά όμως αφού έχει προλάβει να το τραβήξει, ακούγεται ένα ΜΠΑΜΜΜΜΜ και ρίχνει κάτω το γυάλινο πιάτο της (το οποίο σπάει σε εκατομμύρια κομματάκια και σκορπίζεται σε πλακάκια και χαλιά), το κουτάλι της και ότι απέμεινε από το σπανακόρυζο είναι κάτω στο πάτωμα σε διάσπαρτα σημεία. Ευτυχώς εχω προλάβει και τραβάω από την άλλη μεριά το τραπεζομάντηλο και δεν έριξε και τα υπόλοιπα πιατικά.Αφού την απομακρύνω αρχίζω τα γνωστά -άρε ρε μπέμπα και τί ζημιά έκανες πάλι κτλ.κτλ. Ο αγαπητός σύζηξ όχι δεν ήρθε, όχι δεν ρώτησε αλλά ούτε που σήκωσε τα μάτια από την τηλεόραση. Αφού τα έχω πάρει στην κράνα, περνάνε 2-3 λεπτά, με κοιτάει και λέω από μέσα μου -ε, τώρα δεν μπορεί θα ρωτήσει , αντ'αυτού ακούω ένα ωραιότατο και απαθέστατο -ρε μωρό δεν μου βάζεις ένα ποτήρι κόκα κόλα?Ρε παιδιά, μη γελάτε, πείτε μου έχω άδικο??Απαντάω -δεν βλέπεις εδώ τί γίνεται?Κουλός είσαι, δεν μπορείς να βάλεις μόνος σου?κτλκτλ. φαντάζεστε όλα όσα λέμε σε αυτές τις περιπτώσεις. Κλασσική απάντηση -τί σου ζήτησα μωρέ?ένα ποτήρι κοκακολίτσα....-Άιντε τώρα τρέχα να φέρεις τη σκούπα και άσε τα λόγια.....

Ειλικρινά τους θαυμάζω, είναι τόσο αλλού ντ'αλλού, ότι 'να ναι, και η πλάκα είναι ότι δεν το κάνουν επίτηδες, τους βγαίνει αυθόρμητα εκεί είναι που τρελαίνομαι ότι δεν το κάνουν επίτηδες.Ίσως επειδή ξέρουν και στηρίζονται σε ένα άτομο-ζώον που τρέχει όλη την ώρα ενώ γι'αυτούς? πεεερα βρέχει...

Μη με πείτε υπερβολική, μη με πείτε....έχω τα νεύρα μου...τουλάχιστον γελάστε εσείς με το περιστατικό γιατί εγώ τα 'χω ακόμη..:evil:

(η μπέμπα σε όλο το περιστατικό με κοιτάει του στυλ -τί έκανα μαμά?όχι εγώ, όχι δεν το έκανα εγώ...άλλος το έκανε..)αχ σκατούλα έχε χάρη που σου έχω αδυναμία, μέχρι τώρα έχει σπάσει 2 ποτήρια και 3 πιάτα και ένα τασάκι (και που είμαστε ακόμηηηηη...)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Neamanoula καταρχήν ευχαριστώ για τη συνταγή;)Μια ερωτησούλα, το φύλλο είναι σφολιάτα, ή κάτι άλλο?? Τώρα για το σημερινό δεν ξέρω πώς σε νιώθω.....και καθώς διαβάζω την ιστοριούλα σου-ιστορία της ζωής μου, με ακούει ο ανδρούλης μου που γελάω. Τι έγινε με ρωτάει -Κάτι που έγραψε μια από τις κοπέλες -Δηλαδή?? Και μόλις έχω ξεκινήσει να του διαβάζω, αφού με ρώτησε δε με ρώτησε, τον ακούω να μιλάει στο κινητό του.....κοινώς με συνέδεσε με Κάιρο:mad:

Εγώ πάντως τον τελευταίο καιρό ξεκίνησα διαλογισμό για να μπορέσω να χαλαρώσω τα νεύρα μου και να φανταστείτε δεν είμαι καθόλου νευρικός άνθρωπο;)

Κατερινάκι καλό κουράγιο με τη μετακόμιση. Και χαλαρά....εγώ να φανταστείς μετά από τρεις μήνες ακόμη τακτοποιώ πράγματα....

Κορίτσια εγώ στην εγκυμοσύνη δεν πήρα καθόλου ασβέστιο, δεν μου έδωσε ο γιατρός και το ασβέστιό μου ήταν μια χαρά!!Σίδηρο έπαιρνα από την πρωτη στιγμή αλλά οι εξετάσεις μου ήταν χάλια-τυχαίο λέτε??μάλλον ε??


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, αδειάζει το σπίτι μου σιγά σιγά, μεταφέραμε κάποια ρούχα καλοκαιρινά, τα κουζινικά και τα βάλαμε στη θέση τους, έχουμε πακετάρει άπειρα πράγματα, της κούτας γίνεται εδώ μέσα!!!! Το σπίτι έγινε πολύ ωραίο, άντε να τελειώνουμε να οργανωθούμε και εκεί. Κάναμε πολλή δουλειά πάτνως αυτό το ΣΚ. Το σπίτι είναι της οικογένειάς μου, το φτιάξαμε προσωρινά (κουυζίνες, και διάφορα από ΙΚΕΑ) γιατί θέλουμε να φύγουμε εκτός ΑΘηνών μελλοντικά.

Ο μικρός άρχισε τα παλαμάκια σήμερα, στο ξεκάμπανο εντελώς. 2 μήνες έχω να του δείχνω κι αυτός τίποτα και σήμερα εκεί που έτρωγε, στο άσχετο, ούτε κανένας έκανε παλαμάκια, άρχισε να χτυπιέται. Του καλάρεσε εντωμεταξύ και άντε να φάει μετά! Πολλή πλάκα έχει ο ζουζούνης!

Κατερίνα είμαι στον κλάδο υγείας, και μετά θα διοριστώ είτε στο υποργείο είτε σε κάποιο νοσοκομείο, θα δείξει από την τελική μου βαθμολογία. Εμείς έτσι κι αλλιώς θα προσπαθήσουμε να φύγουμε για Χαλκίδα καποια στιγμή σε μερικά χρόνια, οπότε δεν με απασχολεί και τόσο η θέση.

Μαριγια φρίκαρα εντελώς... Τι να πω, η κοπέλα είναι λίγο ... πώς να το πω... ούφο???? Ρωτάω κι εγώ για να βρω γυναίκα για το Ανδριελάκι, μου ήρθε και κυρία φίλη των γονιών μου καταπληκτική στο μυαλό πριν λίγο και πήρα τη μαμά μου ,αλλά μου είπε ότι έχει βρει παιδάκι ήδη ξανά (τα προηγούμενα μεγάλωσαν και πήγαν σταθμό). Της είπα όμως να την πάρει καλού κακού τηλέφωνο αύριο, ποτέ δεν ξέρεις. Θα ήταν πολύ καλή περίπτωση!

Ουφ, έχω πονοκέφαλο, θα πάω να ηρεμήσω λιγάκι, αύριο έχουμε δουλειές με φούντες πάλι! ΦΙλιά πολλά σε όλες!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

νεαμανουλα θεικο σκηνικο.....:rolleyes: μα γιατι ειναι ολοι ιδιοι;;μου λετε;;ενα καλουπι υπαρχει τελικα;:tongue::rolleyes::mad:

κωνσταντια τελεια ιδεα για το διαλογισμο....μας χρειαζεται σιγουρα!!!:rolleyes: κ εγω με τη γιογκα χαλαρωνω απιστευτα, παλι καλα που υπαρχει κ αυτο, μην σας πω το εχω λατρεψει περισσοτερο κ απο την κολυμβηση!!

μαριγια παραδεχομαι συζυγο!!!!ευγε!!εμ τι λεγαμε, για την κορακλα τα ΠΑΝΤΑ παιδι μου!!:lol: εκτος αυτου, εχετε ολα τα δικια με το μερος σας, το θυμηθηκα κ συγχυστηκα...!

δεν προλαβα Καθημερινη για το σιντι, στην επομενη συναντηση θα σου ηταν ευκολο να μου το φερεις να το αντιγραψω;;εκτος κ αν εχεις καποιο προγραμμα στον υπολογιστη να το αντιγραψεις , αν σου ειναι αυτο πιο ευκολο....!

τωρα διαβασα κ για τα παλαμακια σας, μπραβο στον γιωργακη, αφου ηθελε να αυτοχειροκροτηθει το παιδι!

κουραγια με τη μετακομιση!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by DaF
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...