Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πεζη σου ευχομαι.....

UGyFG4QFWOs&feature=related

να σε χαιρεται το αντρακι σου το μικρο και ο κυρ Πεζος να σε προσεχει σαν τα ματια του!!!να σε χαιρομαστε κ εμεις στο καφε μας με τα υπεροχα γλυκα σου!!!(φτιαξε καμια τουρτα βρε, τι καθεσαι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)υπεεεεεεεροχη σοκολατενια αμαρτια, βαζω στοιχημα θα εχει φουντουκια κροκαν με γευση νουτελα!!!!!!!!!

Κατερινα θα μιλησω με μαριγια, η κατεριν@ εχει μετακομιση!!!

vallou το ξερω αυτο το συστημα σιδερωματος, το εφαρμοζω χρονια!!!:tongue:

συμπεθερα εμεις να μη μαθουμε τι δωρο εκανες; διακρισεις στους νοτιους;;;:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΕΖΗ χρόνια πολλά και από εμένα, ευτυχισμένα και με υγεία!!! Να σε χαίρεται ο ανδρούλης σου, να είστε πάντα ερωτευμένοι!!

Τώρα όσον αφορά τα καθισματάκια γιατί προβληματίζεστε, αφού γι αυτά τα δυο που μιλάμε έχουν τη δυνατότητα να κοιτάνε και μπροστά αλλά και πίσω. Οπότε αν το βάζετε σε μικρό αυτοκίνητο το έχετε να κοιτάει μπροστά και στα ταξίδια με το μεγάλο το βάζετε να κοιτάει προς τα πίσω.....

Marigia ρε συ, αυτά τα μοντέλα της Britax δεν τα βρίσκω στο επίσημο σάιτ της εταιρείας, είναι Βρετανικά και όχι Σουηδικά, μήπως κάνεις κάποιο λάθος ή εγώ είμαι άσχετη???


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Τώρα όσον αφορά τα καθισματάκια γιατί προβληματίζεστε, αφού γι αυτά τα δυο που μιλάμε έχουν τη δυνατότητα να κοιτάνε και μπροστά αλλά και πίσω. Οπότε αν το βάζετε σε μικρό αυτοκίνητο το έχετε να κοιτάει μπροστά και στα ταξίδια με το μεγάλο το βάζετε να κοιτάει προς τα πίσω.....

Βρε Κωνσταντία είσαι σίγουρη για αυτό που λές?Η έκδοση που δένει με ζώνες ίσως αλλα η isofix δεν νομίζω να γυρνάει μπροστά.Ίσως αν καταργήσεις την σύνδεση με isofix και τό βάλεις με τις ζώνες.Για πες μας αν ξέρεις κάτι καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ δεν βρίσκω τις συνταγές μου αλλά είναι τόσο εύκολο που το θυμάμαι. Λοιπόν εγώ το έκανα με έτοιμο φύλλο για γλυκά που είναι, εσύ μπορείς να τη φτιάξεις τη ζύμη ακριβώς ίδια όπως με ένα γλυκό. Λοιπόν 1 φύλλο χρειάζεται το οποίο κόβεις στα 4 και μετά διαγώνια ώστε να βγουν τρίγωνα τα κομμάτια. Τα περνάς με αβγό, ρίχνεις μετά λίγη ζάχαρη και μετά βάζεις μία κουταλιά από όποια μερέντα, νουτέλα,πραλίνα θες, επίσης και λίγα κομματάκια κουβερτούρα. Τα τυλίγεις (από την κορυφή του τριγώνου προς τη βάση και τις άκρες τις τυλίγεις κατα μεσα) ρίχνεις πάλι αβγό και ζάχαρη. Προεταιρικά μέσα στη γέμιση και στην επιφάνεια (που κολλάει λόγω αβγού) ρίχνεις ότι ξηροκάρπι θες (καρύδι, φουντούκι, αμύγδαλο).Τα ψήνεις 30 λεπτά, 45 λεπτά δεν θυμάμαι να σου πω, καλύτερα να τα τσεκάρεις.:cool: Είναι πανεύκολο και πεντανόστιμο.καλή επιτυχία:rolleyes:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε Κωνσταντία είσαι σίγουρη για αυτό που λές?Η έκδοση που δένει με ζώνες ίσως αλλα η isofix δεν νομίζω να γυρνάει μπροστά.Ίσως αν καταργήσεις την σύνδεση με isofix και τό βάλεις με τις ζώνες.Για πες μας αν ξέρεις κάτι καλυτερα?

Βρε συ, εδώ είσαι?Δεν δουλεύεις?:tongue:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωνσταντια και daf σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας και εσεις οτι ποθειτε!!!

neamanoula αυτη απο οτι καταλαβα ειναι ζυμη κρουασαν?? Μμμμ..μου ανοιξες την ορεξη , πανευκολα πρεπει να ειναι!!

Για δωστε διευκρινησεις για τα καθισματα, αν βολευονται και μπρος και πισω τοτε ΟΚ αλλα αν κοιτανε μονο πισω μαλλον δεν θα τα προτιμησω.. γιατι προτεραιοτητα εχει η ασφαλεια αλλα να ειναι και βολικα ετσι δεν ειναι??:rolleyes: Αλλωστε οπως εγραψε και η vallou ειναι να μην τυχει η στραβη μακρια απο εμας και η συνετη οδηγηση σιγουρα ειναι βασικη αλλα βεβαια ποτε δεν ξερεις αν οδηγουν συνετα και οι αλλοι. Τελος παντων ειναι να μην σου τυχει..λλλλλλ


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Marigia ρε συ, αυτά τα μοντέλα της Britax δεν τα βρίσκω στο επίσημο σάιτ της εταιρείας, είναι Βρετανικά και όχι Σουηδικά, μήπως κάνεις κάποιο λάθος ή εγώ είμαι άσχετη???

Κοιτα εδω http://www.carseat.se/store.html

Νομίζω είναι Σουηδικα.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα Πεζηηη!!!!!!!

Τι κάνετε καλέ? Χαμός με τα καθισματακια, μεγάλο μπέρδεμα, ε?

Πάντως κοίταξα λιγάκι πριν λίγο, το BeSafe Izi Combi Isofix μπάινει κοιτώντας και πίσω και μπροστά (μια λύση για σας ίσως Πεζή). Κοιτάξτε και κάποεις φωτηγραφίες που έσει για να δείτε για τα πόδια

www.hts.no/en/safety/whyrearfacing.php

Πάντως ένας που το αγόρασε έλεγε ότι προτίμησε το Isofix που αφήνει λίγα εκατοστά παραπάνω μπροστά, επομένως κελύτερα για τα πόδια.

Κορίτσια (και σύζυγε της Μαριγια) καλύτερα να σπάσουν το πόδι πάντως σε ένα πιθανό ατύχημα, παρά τον αυχένα μακρυά απότα παιδιά μας...

Απ'ότι διάβαζα, είναι 5 φορές πιο ασφαλές το καθισματάκι που κοιτάει πίσω. Και να πάρουμε κα΄τι που γυρνάει μπροστά, τελοσπάντων προσπαθούμε όσο περισσότερο γίνεται να το κρατήσουμε προς τα πίσω και μετά το γυρνάμε. Όσο για τιμή, η κοπέλα που το πήρε, από αρχική 490 σε ένα μαγαζί το πήρε σε ενα άλλο στη ΘΕσσαλονίκη 380 μετά από έκπτωση (από 430 που οτ είχαν) (αν θέλετε τη ρωτάω σε ποιο μαγαζί). Εδώ αθήνα πάντως νομίζω δεν το έχουν πουθενά εκτός από την αντιπροσωπεία. Μήπως να μαζευτούμε πολλε΄ς και να ζητήσουμε έκπτωση??? Πάντως στο Paul Stride το έχει 310 λίρες. Μήπως πω στον αδερφό μου κατεβαίνοντας για Πάσχα να μας τοφέρει? ΜΕ την αλλαγή είναι 350 ευρώ, μια χαρά δηλαδή... Δεν βλέπω να το στέλνουν εκτός Αγγλίας στο συγκεκριμένο σάιτ. Και στο Αμαζον βλέπω ένα καρεκλάκι, αλλά δεν γράφει αν είναι το Χ2 ή το Χ3 και κάνει 270 λίρες. Θα στείλω ένα μέιλ να ρωτήσω.

Μπερδεύτηκααα!!!

Εμείς αρχίσαμε να πακετράουμε, πήζουμε στην κούτα σιγά σιγά... Άυριο θα έχουμε και ενισχύσεις (πεθερικά) και την άλλη Κυριακή θα έρθει η ετιαιρεία να φορτώσει και να ξεφορτώσει 5 τετράγωνα πιο κάτω.

ΚΑτερίνα περάσαμε πολύ ωραία Χαλκίδα, ελπίζω να κανονίσετε εδώ με τα κορίτσια για βόλτα αύριο, εγώ δυστυχώς... αγωνίζομαι με τις κούτες! Σχολή εννοούσα την Εθνική Σχολή Δημόσιας Διοίκησης, είμαι σπουδάστρια ακόμα, την άλλη Δευτέρα επιστρέφω.

Ο Γιωργάκης έχει εξελιχθεί σε απίστευτο ζουζουνίδιο, είναι πολύ πολύ γλύκας και κάνει ένα σωρο πάλι, για φάγωμα είναι τα μωρά μας!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!

ΠΕΖΗ, χρόνια σου πολλά, υγεία πάντα, να σε χαίρονται όλοι οι δικοί σου!!

neamanoula, δέκα μέρες διαφορά έχουν τα μπεμπάκια μας, εμείς στις 27 κλείνουμε τους 11 μήνες! Χθες μαζί ξενυχτήσαμε, πάλι κι ο δικός μου μυξούλες και δεν είχα otrivin, δεν θα το πιστέψεις, αλλά ΟΛΗ τη νύχτα κοιμήθηκε στο καρότσι, γιατί στο κρεβάτι δεν μπορούσε να πάρει ανάσα, δεν ξέρει να αναπνεύσει από το στόμα. Και φυσικά, ξυπνούσε κάθε λίγο και λιγάκι... Ελπίζω σήμερα να έχει καλύτερο ύπνο. Άντε πάλι 10 μέρες μέχρι να του περάσει... Πρόσεξε να αυτιά της μικρής, μια και έχει ευαισθησία. Κι εμένα ο φόβος μου είναι η ωτίτιδα όταν κλείνει η μυτούλα του. Ας ελπίσω ότι θα το ξεπεράσει και πάλι όπως και τις άλλες τρεις φορές...

Γιατί βρε κορίτσια έτσι με τους γιατρούς; Εμεις όταν πάμε στην παιδίατρο, είμαστε υπόδειγμα, μέχρι και χαμόγελα σκάμε! Μόνο στα εμβόλια κλαίει ο Θανἀσης και πάλι ίσα ίσα όταν του κάνει την ένεση.

Αυτά για απόψε. Καλό μας κουράγιο neamanoula και καληνύχτα στις υπόλοιπες!

Link to comment
Share on other sites

Α, και μάλλον εγώ είμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, είμαι 33 και τον Αύγουστο θα τα κλείσω, γι'αυτό και σκέφτομαι για δεύτερο μωρό στον επόμενο χρόνο, τουλάχιστον να μείνω έγκυος πριν τα 35!

Και όσο για το καθισματάκι, εμείς έχουμε ένα της mothercare που κοιτάζει και πίσω και μπροστά, το είχαμε πίσω και τώρα το γυρίσαμε, γιατί ο μικρός είναι 10.500 κιλά. Μια χαρά βολεύτηκε στο ταξίδι που κάναμε στη Χαλκιδική, κοίταζε από το παράθυρο, κοιμήθηκε, όλα καλά!! Κι ούτε που κουνήθηκε καθόλου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου και παλι ευχαριστω για τις ευχες σας και παλι οτι καλυτερο σε εσας και τις οικογενειες σας και πανω απο ολα υγεια!!!

Κατερινακι υπομονη και κουραγιο με τη μετακομιση, για βαλε τα πεθερικα να κουβαλανε!!!:lol::lol::lol:

Αντα αντε με το καλο και το δευτερο νινι, ευχομαι να σου ερθει συντομα ..ρε χαζη μηπως να μη γυρισεις στη δουλεια να το κανεις απανωτα???

Οι αλλες που ειστε καλε?? Ησυχια επεσε νυχτιατικα..


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Katerin@ σε καταλαβαίνω για τη μετακόμιση. Τον Ιούλιο τα πέρασα και ξέρω πως είναι(και χωρίς βοήθεια με ένα 4μηνο μωρό να κλαίει.... χα χα!! Α! Σε θαυμάζω που πέρασες στη σχολή αυτή! ΜΠΡΑΒΟ! :P Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο. Σε ποιον τομέα είσαι;

Anta περαστικά στο μωράκι σου. Ελπίζω να είναι καλύτερα και υπομονή. Αυτό πάντως με το στόμα το λέω και εγώ. Μακάρι να μπορούσαν να αναπνέουν από το στοματάκι τους. Όλα θα ήταν μια χαρά!! Όσο για την ηλικία σας είπα: Είμαι η μεγαλύτερη σίγουρα. 1976! Μπορείτε να με φωνάζετε γιαγιά!!!!

ΠΕΖΗ δεν κάνεις party για τα γενέθλιά σου;;; Έπρεπε να πάρεις το σύζυγο και να αλωνίσετε τα μπαράκια της Θεσσαλονίκης!! :wink:;-) Αλήθεια σε ποια περιοχή μένεις;; Και με το almiron έμαθες; Εμένα μου είπε το Almiron 2 μέχρι τον χρόνο...

Εμένα ο μικρός σήμερα τρελάθηκε. Του κάναμε μπάνιο και όπως κάθε βράδυ ετοίμασα το γάλα του και πήγαμε στην κρεβατοκάμαρα για μαμ και νάνι. Ήπιε 100ml Και μετά, πετάει το μπιμπερό και αρχίζει να κάνει παλαβομάρες. Ήθελε να αναβοσβήνει το φώς, να σκίζει χαρτιά και μπουσουλίσει κτλ. Τον πάω στο κρεβάτι του και κορίτσια επι μια ώρα κουνιόταν πέρα δώθε, μιλούσε και δεν σταματούσε καθόλου. Είδα και έπαθα να τον ηρεμίσω για να πιει γάλα! Από τη μια χαιρόμουνα με αυτά που έκανε και από την άλλη παρακαλούσα να κοιμηθεί!!

Α! Η παιδίατρος μου είπε ότι και τα 4 πάνω δόντια είναι έτοιμα να βγούν...Ελπίζω να μην έχει πονάκια και ταλαιπωρηθεί!!!

Και κάτι τελευταίο. Στη διάρκεια της εγκυμοσύνη σας πήρατε ασβέστιο;;;; Εγώ πήρα, αλλά μια φίλη που τώρα είναι έγκυος διάβασε ότι σε πολύ ιδιαίτερες περιπτώσεις δίνουν ασβέστιο…


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααα!!!!!!

Η μικρή κάνει 40 λεπτά να πιει το γάλα της το πρωί αναρωτιέμαι τι ώρα θα σηκώνωμαι απο την αλλη Δευτερα να την τα'ιζω και να ετοιμάζομαι κι εγω:confused:????

Κατερίν@ μου καλή μετακόμιση και καλορίζικο το νέο σπιτάκι σας !!! Μαζί επιστρέφουμε στη δουλειά 1 Μαρτη :-( Τι δια΄φορές έιναι αυτές καλέ στις τιμές για το Besafe??? Αμα βγάλεις άκρη πες το και σε μας...

Αντα περαστικά στο μωράκι σου. κι εμεις δεν το γλυτώνουμε το συναχάκι που φαίνεται.. Εχω την νονά εδω για ιδιαίτερα και φουλ με συνάχι. Αν μου το έλεγε απ το τηλ θα της έλεγα να μην έρθει αλλά ήρθε και μετ΄΄α το έιπε... Την έβαλα μάσκα της κακομοίρας αλλά και πάλι το φοβάμαι... Ελπίζω να μην κολλήσε το μικράκι μου...

Λοιπόν ακούστε το κουλό που έκανε χθες. Εγω σιδέρωνα και τις αφησα να παίζουν μαζί ( την νονά και την μικρή) Σε μια φάση την βλεπω να έχει βάλει την μικρή πάνω στην καρέκλα του γραφείου την στριφογυριστή και να κάνει την κίνηση να την γυρίσει γύρω γυρω χωρις να την κρατά:shock::shock:

Βαζω μια φωνή ( ημουνα και μακρυα και δεν προλάβαινα να τρέξω...) και τελευταια στιγμή και ενω η μικρη έιχε πάρει κλίση έτοιμη να πέσει στο μάρμαρο και να σπάσει το κεφάλι της, την κρατά απ την μπλούζα , το χτύπημα δεν το γλιτώσαμε γιατί το κεφαλάκι της έπεσε πάνω στο κουτί του υπολογιστή. Παίρνω αγκαλιά την μικρή και της βάζω κάτι φωνές (ποιος εγω που σπάνια φωνάζω....) κ δεν ήξερε που να κρυφτεί... Η μικρή σπάραζε απ το κλάμα στην αγκαλια μου και με το που παέι η νονα να την αγγιξει της χωνει μια νυχιά στη μουρη ενω ταυτόχρονα της φώναζε ΑΜΠΑΜΠΑΚΑΚΑΑΑΑΑΑ... Με λίγα λογια μιμήθηκε εμένα και της τα έχωνε κι αυτη:lol::lol::lol::lol: Παλι καλά που δεν ειχαμε τίποτα χειρότερα... Καθησα και της έκανα μια λίστα με τι πράγματα θα πρέπει να προσέχει και της 'εδωσα να καταλάβει (ελπίζω δηλ) πόσο μεγάλη έιναι η ευθύνη που έχει... Μα να μην μπορώ να βρω γυναικα ρε γ*μωτο να μου έφευγε κι εμενα το άγχος.. εχω ρωτήσει παντού.... Τες πα...

DaF ΄κ Κατερινας αν θέλετε μπορούμε να βρεθούμε την Κυριακή στο ΜALL τι λέτε?? Για σήμερα χλωμό γιατί θα΄πάμε για ψωνια το πρωι και το απόγευμα στους κουμπα΄ρους...

ααα ασβέστιο έπαιρνα στην εγκυμοσύνη διότι έχω τσακωθει με τα γαλακτοκομικά και δεν τα αγγ'ιζω...

Φιλια ΚΑΛΟ ΣΚ!!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Marigia μου πολύ δύσκολη η κατάσταση με τη νονά σας! Δε λένε με γνωστό φάε πιες και δουλειά μην κάνεις....θα δοκιμαστεί πολύ η σχέση σας, αλλά θα μου πεις και τι να κάνω??? Με ηρεμία και υπομονή για να κρατήσετε τις ισοροπίες....

Τώρα όσον αφορά τα καθισματάκια εγώ αυτό που συμπέρανα είναι το εξής. Προφανώς για τις Σκανδιναβικ΄ς χώρες, που όλοι βάζουν τα παιδιά τους rearfacing τουλάχιστον μέχρι τα 4 τους χρόνια, τα καθισματάκια τα φτιάχουν να κοιτάνε μόνο πίσω και έχουν και ειδικές εκδόσεις από άλλες ευρωπαικές μάρκες μόνο γι αυτούς. Βλέπε αυτά που προτείνει η Marigia αλλά ακόμη και η Maxi cosi έχει τέτοιο κάθισμα. Αν δείτε στα επίσημα σάιτς των εταιρειών αυτών, δεν τα έχουν αυτά τα μοντέλα www.britax.com και www.maxicosi.com Τα πρωτα είναι Βρετανικά και τα δεύτερα νομίζω ολλανδικά ή γερμανικά.

Τώρα μάλλον κι εγώ τη μικτή λύση θα προτιμήσω, για να έχω όλες τις δυνατότητες ανοιχτές. Και είμαι μέσα σε μια μαζική παραγγελία αν έχουμε κάποια έκπτωση. Κορίτσια ξεκινήστε τις έρευνες;););)


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα!!

Τοση ωρα εγραφα και ο νικολας καταφερε να μου τα σβησει..θα τον πνιξω!!!!

katerinas πού παρτυ παιδακι μου?? Δυστυχως δουλευε η μαμα μου χθες και δεν ειχα πού να τον αφησω τον μικρο οποτε την περασαμε ολοι μαζι στο σπιτι, αλλα σημερα το μεσημερακι θα κανουμε οικογενειακη εξοδο!!!;)

Και εμενα ο γιατρος μου ειπε μεχρι το χρονο και βασικα με ειπε κατι που με ξυνισε οτι θα δινω γαλα σκονη μεχρι και τους 18 μηνες. Απο φιλες μου καμια δεν εχει δωσει σκονη περα απο το χρονο αλλα τουλαχιστον συνεχιζουν ειτε με εβαπορε, ή αυτα σε μπουκαλακια και κανα 2-3 συνεχισαν κατευθειαν με φρεσκο..δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο αλλα απο οσο εχω ακουστα η σκονη δεν συνηθιζεται και πολυ μετα το χρονο..:rolleyes:

Οσο για το ασβεστιο και εγω μαλωμενη με τα γαλακτοκομικα εντελως αλλα παρολαυτα ο γιατρος μου ειχε την ιδια αποψη..δηλαδη μετα τον 7ο μηνα μου εδωσε καψουλες αλλα και παλι μου ειχε πει να μην ειμαι και πολλη τακτικη στη ληψη τους..μη σας πω οτι αυτα μου χειροτερεψαν το προβλημα στη χολη..:rolleyes: (επηρεασμενη και απο τις παρενεργειες που γραφουν στα κουτια που ειναι η δημιουργια λιθων στα νεφρα και χολη)

marigia μου δεν ξερω τι να σε συμβουλεψω με τη νονα σας μαλλον δεν εχει παρει πολυ ζεστα το θεμα και απορω γιατι δεν ειναι και καμια μικρουλα..αν θυμαμαι καλα 28 χρονων..μαλλον πρεπει να δωσεις μεγαλη προσοχη στην εκπαιδευση της..:rolleyes: αλλωστε δεν θελει και πολυ να γινει το κακο. Παντως εγω θυμαμαι τον εαυτο μου να προσεχω τα μικρα της κουμπαρας μου απο καμια φορα οταν πηγαιναμε και ηθελε να βγει λιγακι εξω π.χ. και θυμαμαι να χ@ζομαι απο το φοβο μου..δηλαδη θελω να πω οτι με το δικο σου παιδι παντα εισαι πιο χαλαρη ενω με ξενο ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα...ποσο μαλλον αν δεν εχεις εμπειρια:rolleyes:

Αντα μου περαστικουλια στον Θανασακη!!

Επεξεργάστηκαν by ΠΕΖΗ

ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...