Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανουλες Σεπτεμβριου 2015


stafylaki

Recommended Posts

Επιπλέον πληροφορία απο το αεροδρόμιο προς το σύνταγμα είναι 40 λεπτά με το μετρό, απότι κατάλαβα έχει μετρό απευθείας απο το αεροδρόμιο, οπότε άντε να είναι άλλα 20 λεπτά προς άγιο δημήτριο. Οπότε και πάλι Sagia δες εσύ τι σε βολεύει για μας πάνω κάτω το ίδιο είναι. Εγώ είμαι μέσα όπου αποφασίσετε!!!

Άντε με το καλό να τα πούμε!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ βρε κορίτσια μας κάλεσαν να δουμε το βαφτιστήρι μου το Σάββατο το απόγευμα γιατί μετά φεύγουν για το χωριό:cry::cry::cry: Κανονίστε όπου σας βολεύει και αν είναι πρωί θα τα καταφέρω να έρθω αλλιώς στην επόμενη συνάντηση. Τελικά έπρεπε να είχα έρθει τότε στα μαθήματα του Έλενα τουλάχιστον θα σας είχα δει μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Τι κρίμα Mariposita..τέτοιες μέρες όμως λογικό είναι!μπράβο στον άντρα σου που ασχολήθηκε με τα προσκλητηρια!κ τα πέτυχε κιόλας!

Φραουλιτσα ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.οι πτήσεις που βολεύουν, προσγειωνονται Αθήνα 9:30, και 11:00.αν δεν έρθει η μαριποσιτα που προτιμάει άγιο Δημήτριο,το mall στην νερατζιωτισα με βολεύει πολύ γιατί θα είναι εκεί κ ο άντρας μου με τον κουμπάρο μας οπότε θα με διευκολύνει κ από άποψη χρόνου κ με το μωρό φυσικά γιατί Παρασκευή βράδυ έχουμε εμβόλιο κ δε ξέρω σε τι φάση θα είμαστε!

Ας σιγουρευτουμε ποιες άλλες μπορούν γιατί θα είναι ευκαιρία να σας γνωρίσω όλες(όσες μείναμε δηλ).αν δε πολυβολευει όμως,μπορω να κατέβω αργότερα κάποια στιγμή!δε χάθηκε ο κόσμος!νομίζω μέσω φβ θα είναι πιο εύκολο να οργανωθουμε.θα το δω κάνω αυτή την εβδομάδα!

Θα μπορέσω να ξαναμπω αύριο βράδυ για νεότερα.φιλια καλό βράδυ!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα όπου πείτε. Αντε να συναντηθούμε όλες μαζί κρίμα είναι. .. Mariposita μακάρι να έρθεις και εσύ και γενικά όσες μπορείτε για να κανονίσουμε και τι θα κάνουμε με το Facebook.

Sagia και μεις Παρασκευή έχουμε το εμβόλιο και εγώ σκεφτόμουν το ίδιο μην της κάνει καμία παρενέργεια... αλλά όπως και να χει θα ρθω.

Βρε κορίτσια να ειδοποιήσου με και την Ανδρομέδα .!! Θα μιλήσω και με την mommy Αντε πείτε ποιος θα είμαστε! !!

Για την ώρα προτιμώ και γωνία να μην είναι απόγευμα, αλλά και πάλι ότι βολεύει! !!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!Λοιπον ενα εχω να πω ή ολες ή τιποτα!!!χαχαχα

Για Σαββατο πρωι στη Νερατζιωτισσα ειμαι κι εγω μεσα,αλλα σας το λεω θα ερθω με τον αντρα για να βοηθησει την κατασταση γιατι θα γινεται και της τρελης τετοιες μερες,θα κανουμε και εορταστικο περιπατο;)Θα δει επισης οτι οι κοπελες που μιλαω τοσο καιρο ειναι πραγματικες κι οχι απο αλλο γαλαξια!:D:D:tongue:

Θα ενημερωσω και την Ανδρομεδα μας,να παρουσιαστει η audette να πει οτι συμφωνει και να στειλει στο fb!


hv6Vp2.png
bMrM.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε mommy δεν το είχα δεί!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το συγγενικό σου πρόσωπο και να ξεπερεάσετε το θέμα υγείας!!! Όλες βλέπω λίγο πολύ στα ίδια είμαστε....

Και άντε πείτε και μια ώρα περίπου για την συνάντηση!!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε mommy δεν το είχα δεί!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το συγγενικό σου πρόσωπο και να ξεπερεάσετε το θέμα υγείας!!! Όλες βλέπω λίγο πολύ στα ίδια είμαστε....

Και άντε πείτε και μια ώρα περίπου για την συνάντηση!!!!

Αχ σ'ευχαριστω κοριτσακι μου,περαστικα να 'ναι για ολες μας και να εχουμε παντα την υγεια μας,το σημαντικοτερο πραγμα.

Ε φανταζομαι κατα τις 11-12 θα συναντηθουμε, απο την πτηση της Σαγιας θα εξαρτηθει.


hv6Vp2.png
bMrM.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία άρα μέχρι στιγμής είμαστε μέσα στάνταρ εγώ,Φελισιτακι,Φραουλιτσα,mommy. H Mariposita παίζεται,Mε Audette και Ανδρομέδα θα επικοινωνήσετε μέσω τηλεφώνου?ας περιμένουμε κ τα κορίτσια λοιπόν να μας πουν!

Εμείς σήμερα απτο πρωί έξω και τώρα γυρίσαμε.του κάνω πρόβα να δω αν θα αντέξει..χαχα!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε τέλεια θα συναντηθούμε με τα μπεμπέκια!!!Όσο πιο πολλές τόσο πιο καλά!!!

mommy εχεις το fb της audette; Αν ναι ενημέρωσέ την για τις εξελίξεις!!! Άντε να τα πούμε επιτέλους!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ κορίτσια οι πτήσεις είναι σχεδόν γεμάτες κ εμείς ως πληρώματα μπαίνουμε τελευταίοι..ελπίζω να μην έχουμε θέμα και σας ξεσηκωσα κιόλας!

Δεν πειράζει!!! Αν δεις και δεν μπορείς το κανονίζουμε για άλλη φορά, έτσι και αλλιώς όπως είπε και η mommy θα ψιλογίνεται και χαμός στα εμπορικά αυτές τις μέρες!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια υπάρχει ένα αγχος από τη μεριά μου αν θα μπορέσουμε να μπούμε στην πτήση και οι 4 γιατί δείχνει να έχει 10 περίπου κενά ακόμα.αν γεμίσει,θα πρέπει να πάρω επόμενη πτήση κ δε θα σας προλαβω μετά λογικα.για να μη με παρεξήγησετε.. Παρακολουθούσα όλη την εβδομάδα και είχε πολλές θέσεις στις πρωινές πτήσεις.ξαφνικα μου λέει ο άντρας μου χθες,έχουν γεμίσει σχεδόν!προφανώς λόγω ημερών.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πλέον δεν είμαι ούτε εγώ στις σίγουρες!κανονίστε ώρα κλπ και με λίγη τύχη θα σας βρω όπου είστε!διαφορετικά,αν άλλαξε γνώμη κ κάποια άλλη λόγω κόσμου,κίνησης κλπ το κάνουμε άλλη φορά.γκαντεμια όμως ε..


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...