Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2015


stafylaki

Recommended Posts

Που είστε μανουλες; Εμείς συνεχίζουμε να κοιμομαστε πολύ καλά τα βράδια πια και έσκασαν τα δύο πρώτα μας δοντακια χωρίς καν να το καταλάβουμε!!!Θα τη φάω τη μαιμουδιτσα μου!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Που είστε μανουλες; Εμείς συνεχίζουμε να κοιμομαστε πολύ καλά τα βράδια πια και έσκασαν τα δύο πρώτα μας δοντακια χωρίς καν να το καταλάβουμε!!!Θα τη φάω τη μαιμουδιτσα μου!!!!

Μπράβο!!!! Γερά να είναι τα δοντάκια σας και να τα βγάλετε και τα άλλα έτσι χωρίς να τα καταλάβετε!!! Τέλεια δεν είναι;Πράγματι έφτιαξε ο καιρός και χαθήκαν όλες οι μανούλες μου φαίνεται!!! Άντε βρε μπείτε να μας πείτε τα νέα σας!!!

Κατάφερε η μπαρμπούνα, λόγω βάρους, και γύρισε επιτέλους όχι απο ανάσκελα μπρούμυτα αλλά απο μπρούμυτα ανάσκελα. Αυτά απο μας, να συνεχίσει η μπουμπού σου να κοιμάται έτσι να ξεκουραστείς λιγάκι, πολύ σημαντικός ο ύπνος τελικά, ειδικά αν έχεις πολύ καιρό να κοιμηθείς νορμάλ!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία Felicitaki μου μπράβο στο κοριτσάκι σου!!γερά να ειναι τα δοντακια της κάνα βγαίνουν έτσι εύκολα!εμάς το ένα ειδικά από πάνω έχει πόσο καιρό που φαίνεται λες κ θα σκάσει.ειναι φουσκωμενο,κατασπρο ακριβώς στην άκρη και ακόμα να βγει.

Φραουλιτσα μπράβο στη ζουζουνα πίστα κατάφερε!εμάς την επόμενη ομπεμπης είχε αρχίσει και τις ανάποδες τουμπιτσες.θα αρχίσει κ εσάς!προχθές δε του έβαλα τις μαξιλάρες γύρω γυρω και βαρελακι βαρελακι πήγε κάτω από το τραπέζι ο κύριος!τον έψαχνα!χαχα!πάλι καλά δε χτυπησε.

Κορίτσια να δω ποτέ θα τον πιούμε αυτό τον καφέ?μια βαφτίσεις,γάμοι τώρα Πάσχα και βαφτιστήρια..μια πιθανή ημερομηνία είναι 23 /4. Βολεύει πολύ.βολευει και αυτή την εβδομάδα αλλά δε μπόρεσα να μπω να σας το πω και τώρα δε θα προλάβουμε να συνεννοηθούμε.για 23 τι λέτε?

Εμείς κορίτσια έχουμε μεγάλη βελτίωση με την αλλεργία μας ειδικά δερματικα.τα κακά μια στρώνουν κ μια χαλάνε.απο φαγητό δε θέλει με τπτ το κουταλι.του δίνω ζωμό από κοτόπουλο αυτές τις μέρες με το καλαμάκι και έτσι το πίνει.σημερα ρουφηξε και μόνος του νεράκι και τρομαξε! κατά λάθος μάλλον βέβαια, αλλά μετά το έπιασε το νοημα. έκανε γκριμάτσα και μετά ξαναηπιε!πολυγελιο το μωρό με το καλαμάκι!πως τα πάτε Φραουλιτσα?έπιασε για τα καλά το κολπάκι?από αύριο θα αρχίσω και κοτόπουλο κ σταδιακά λαχανικά οπότε θα το δοκιμάσω μάλλον.παντως δε βλέπω ενδιαφέρον καν.ελπιζω να βολεύει η ημερομηνία κ να σας γνωρίσω!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Mariposita και εμείς το ίδιο ακριβώς κάνουμε.ολη μέρα τον κοιμιζουμε στο καρότσι αν και αυτή την εβδομάδα δε κοιμαται πολύ γιατί βγαίνουμε συνέχεια.αλλα αν τον βάλω μέρα στο κρεβατι παίρνει ύφος απορίας και φυσικά ξυπνάει.ευτυχως τελευταία κοιμάται κ ενώ θηλαζει και γλιτωνω κούνημα κάποιες φορές.


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα θελω μερες να σας γραψω αλλα μια το ενα μια το αλλο! Η μπεμπα εχει λιγη γκρίνια! Τρώγεται με τα δοντια αλλα δεν εχουν σκάσει ακομα μυτη, μονο οι μυτουλες που σας ειχα πει τοτε! Τελευταια μου κανει νερά και με το φαγητο, δεν καλο τρώει ειδικα το βραδυ την κρεμα και υποψιάζομαι ουι και γιαυτο ευθύνονται δοντια! Ειχα και μια εργασία για το μεταπτυχιακό ευτυχως η τελευταια για φετος και την παρέδωσα την τριτη και τελειώσαμε και με αυτο!

Κατα τ αλλα τωρα που ανοιξε ο καιρος τη βουτάω καθε μερα και βολτ άρουμε με το καροτςι! Ποσο μ αρεσει βρε κοριτσια τωρα που καλοκαιριαζει!

Εμενα ακομα δεν γυρνάει, ειναι λιγο τεμπελιτσα(βρήκε να μοιάσει χιχιχι) με λιγη βοηθεια γυρνάει μονο απο μπρούμυτα ανάσκελα! Πριν αρχιςει να καθεται στον πωπο της νομιζω το προσπαθούσε περισσοτερο να γυρίσει! Τωρα που εκατσε νομιζω εχει επαναπαυτεί! Γενικα δεν της αρεσει και πολυ το μπρούμυτα! Προσπαθω να την βαζω αλλα μετα απο λιγη ωρα γκρινιαζει! Τεσπα ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω και οτι καθε παιδάκι εχει τους ρυθμούς του! Κατα τ αλλα διανύουμε τη φαση πού τα βάζουμε ολα στο στόμα! Και επειδη δεν τρώει βρίσκω ευκαιρια οταν ανοίγει το στόμα της να βαλει κανενα παιχνίδι και της χώνω και το κουτάλι χαχαχαχ

Φραουλιτσα καλορίζικα τα νεα δοντακια!

Φελισιτακι μου ειστε τελεια με τον υπνο μπραβο σας!!

Μαριποζιτα κι εμενα εχει αποκτήσει τελευταια το χούι να κοιμαται στο καροτςι κατι που με βολεύει και στις βολτες!;)

Σαγια μου μπραβο που ειστε καλυτερα με την αλλεργία!

Mommy to be ευχαρίστως να το κανουμε το προξενιό! Χαχαχαχα με την νινιδα κι εμεις ακομα δεν εχουμε ξεμπερδέψει! Εκανα αυτο που ειπε η φραουλιτσα με τη χτένα και ειδα βελτίωση παντως!

Αν κανονισατε συναντηση ειμαι κι εγω μεσα!!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ξέχασα να σας πω! Σημερα μου ηρθε και η κοκκινομουρα για πρωτη φορα!! Πωπω πολυ περίεργο, ειχα ξεχάσει πως ειναι μετα απο ενάμιση χρονο σχεδόν! Το περίεργο ειναι οτι δεν ποναω καθολου(μην το ματιάσω)! Βεβαια ειχα κατι πονους την προηγούμενη εβδομαδα! Μαλλον ηταν μεχρι να κατέβουν! Εσεις εχετε αδιαθετησει;;


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Αμεεεε μετά τις 40 μέρες είχα ένα "διάλειμμα" 10 ημερών και μετά κανονικότατα. Κι εμένα χωρίς πόνο ενώ κανονικά με ενοχλούσε αρκετά, τώρα δεν παίρνω ούτε ντεπόν. Πάντως κρατάει λίγο παραπάνω και με περισσότερη ροή τις πρώτες μέρες αφού δεν με προλαβαίνω. Κι εμείς το ρίξαμε στις βόλτες αφού δεν κρατιόμαστε:tongue: Ρίχνει κατι γκρίνιες το απόγευμα και όλα του φταίνε αφού ούτε να μας κοιτάζει δεν θέλει μέχρι να τον βγάλω έξω απο την πόρτα. Με το που κατεβαίνουμε το πεζοδρόμιο σηκώνεται στους αγκώνες για να βλέπει καλύτερα και χαζεύει:D Έχουμε και παιδίατρο την Πέμπτη και νομίζω θα κάνουμε και το τελευταίο εμβόλιο μέχρι να χρονίσει. Είμαι και περίεργη να δω πόσα κιλά είναι γιατί πλεον οι αγκαλιές είναι για τον μπαμπά μας. Όλο πιασμένη είναι η πλάτη μου πια οπότε όλο και κάτι παραπάνω θα είμαστε, δοντάκια πάντως όχι ακόμα μόνο πολλά σαλάκια έχουμε. Κορίτσια διάβασα οτι ο καιρός θα είναι καλοκαιρινός τις επόμενες μέρες με ήλιο και σχεδόν 28-30 βαθμούς:cool: Σιγά μην μας αφήσει να κάτσουμε μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!! Μεγαλώνει μου φαίνεται με πιο γρήγορους ρυθμούς πια, μπορεί να είναι και η ιδέα μου γιατί κάνει συνέχεια διάφορα. .. Από γκρίνια και μεις μια από τα ίδια το απόγευμα κάποιες φορές δεν αντέχεται η γκρίνια της, αλλά γενικά είναι χαμογελαστό και δραστήριο μωράκι! ! Κάνει και χαδακια άμα την έχεις αγκαλιά, ειδικά τους άντρες, και έχει ξετρελάνει τους θεούς της!!! Έχεο αρχίσει να κλαίει και χειριστικά, αν δεν της αρέσει κάτι βάζει κάτι κλάματα σαν να την σφάζουν και μόλις την σηκώσεις αρχίζει να μειράζει χαμόγελα! !!

Sagia το κόλπο σε μας έχει πιάσει ευτυχώς! !! Τα φρούτα τα τρώει άνετα πια σού ρουφιέται καμιά φορά όταν τα ετοιμάζω και σιγά σιγά έχουμε αρχίσει να τρώμε μεσημεριανό. Ο δικός σου που δεν τα τρώει μπορεί να φταίει ότι έχει αλλεργία σε κάτι, έτσι είχα διαβάσει ότι μπορεί να αποφεύγει να φάει γιατί δεν είναι έτοιμο ή να του δημιουργεί αλλεργία κάτι. Μην ανησυχείς σίγουρα θα φάει όταν είναι έτοιμος δεν υπάρχει παιδί που να μην τρώει, απλά θα σου βγάλει το λάδι μέχρι τότε.... Για την συνάντηση είμαι μέσα, Πές μας και που σε βολεύει εσένα που μας έρχεσε απο τα βόρεια.

Audette και η δική μου τεμπελίτσα είναι τότε γύρισε γιατί είναι περίεργη και ήθελε να δείτε τί κάνω, από τότε δεν το χει ξανακάνει φυσικά... Εμένα η ακατανόμαστη δεν με έχει επισκεφτεί ακόμα, αν και είχα κάποιες ενοχλήσεις. Είδες καμιά διαφορά ορμονικά; Καλή επιτυχία με την εργασία σου!!

Mariposita Ελπίζω να μπορέσεις να έρθεις να σε γνωρίσουμε και όποιο άλλο κορίτσι θέλει! !!!

Φιλιά πολλά από μας ελπίζω να τα καταφέρουμε να τα πούμε σύντομα! !!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!! Εγώ αν και σχεδιαζα να φύγω για χωριό κατά τις 20 μάλλον 23 που προτείνεται θα μαι εδώ τελικά .Δυστυχώς έφυγε ο πεθερός μου οπότε και να φυγω τελικά θα ναι αργότερα. Αδιαθετησα κι εγώ προχθες. Μεγάλη ροή αλλά χαλαρά πολύ από πόνο. Ή μικρή μου μία χαρά.έχει αρχίσει και γελάει πολύ συχνά και σχεδόν σ όλους, συνεχίζει να τρώει τα πάντα και πολύ και γενικά όλα καλά. Τρίτη έχουμε και παιδίατρο Ανρς ας βρεθούμε!!!! Φιλια


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς πήγαμε παιδίατρο κι όλα μια χαρά. Λίγο γκρινια μου είχε σήμερα το πρωί αλλά μάλλον είναι απο το εμβόλιο. Απο φαγάκι συνεχίζουμε κοτοπουλάκι και μοσχαράκι και τα λαχανικά τα ίδια γιατί οταν ρώτησα για μπρόκολο ή κάτι άλλο μου είπε οτι προς το παρόν θα του κάνει αέρια.Και το Πάσχα φυσικά μπορούμε αρνάκι και κατσικάκι γιατί 31 κλείνουμε τον 8:D Ξεκινάμε και φαρίν λακτέ για εισαγωγή στα σιτηρά και κανένα ριζάκι ή αστράκι στο φαί. Αν ισχύσει πάντως κορίτσια το 23 για μένα είναι μια χαρά!

Ασχετο αλλά τώρα που το θυμήθηκα βραδιάτικα, πολύ είχα εκνευριστεί στο μαιευτήριο που δεν μπορούσα να σας γράψω νεα. Ενώ είχε συνδεση, στο κινητό πετούσαν τα γράμματα και οι σειρές οπου να'ναι και δεν έβγαινε λέξη. Θα μου πειτε τι θυμάμαι τώρα που κοντεύουν να χρονίσουν τα μπεμπάκια:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! !! Βγήκαμε και μεις βόλτα και τι ζέστη είναι αυτή βρε κορίτσια; Ευκαιρία να βγάλουμε τα μπρατσάκια μας έξω!! Και είναι για δάγκωμα! !! Αντε να βρεθούμε και απο κοντά να τα πούμε! !! Πείτε και ιδέες που θέλετε πλησιάζει ο καιρός! !! Φιλιά πολλά σε όλες, felicitaki μου συλλυπητήρια για τον πεθερός σου.. Κρίμα, τουλάχιστον πρόλαβε και είδε το μωράκι σας. Να ζήσετε να τον θυμάστε...


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και νινάκια! Μόλις διάβασα λίγα από τα νέα σας... δυστυχώς έχει προκύψει θέμα υγείας σε συγγενικό μου πρόσωπο και μου είναι δύσκολο να μπαίνω συχνά εδώ πια.

Χαίρομαι που είστε όλες καλά και που κανονίζετε συνάντηση για τις 23/4 αν κατάλαβα καλά! Θέλω πολύ να σας δω και εκτός απροόπτου, είμαι κι εγώ μέσα όπου κανονίσετε! Κι εμένα νότια προάστια με βολεύει καλύτερα, αλλά ας προτείνει η Sagia και θα την βρούμε εμείς την άκρη. Μπορούμε και σε ανοιχτό χώρο να πιούμε καφέ πια, καλοκαίριασε!

Εμείς κατά τα άλλα καλά είμαστε, τρώμε όλο μας το φαγάκι (φρούτα και μεσημεριανό), κρέμα τώρα λέω να του αρχίσω σιγά σιγά και δοντάκι ακόμα δεν έχουμε βγάλει. Περίοδος ακόμα δε μου έχει έρθει και είχα αρχίσει να ανησυχώ, αλλά αφού βλέπω πως κι εσείς ξεκινήσατε, ελπίζω να μου έρθει κι εμένα τον επόμενο μήνα. Σας ευχαριστώ για τις εμπειρίες σας στο θέμα του ύπνου, πήρα λίγο κουράγιο ότι δεν είμαι η μόνη, αλλά βρε κορίτσια τώρα που άρχισε να ζεσταίνεται κιόλας ξυπνά πολύ συχνά...νιώθω πως δεν προλαβαίνουμε να κοιμηθούμε καθόλου!Έχω λίγο αποδιοργανωθεί με όλα αυτά που συμβαίνουν αλλά θα την βρω την άκρη...μέχρι να έρθουν τα δόντια και να τα κάνουν όλα ανάποδα πάλι χαχαχα!

Τρέχω και με τη διοργάνωση της βάπτισης, προσκλητήρια, μπομπονιέρες κλπ, αλλά αυτό με ευχαριστεί γιατί έχω να περιμένω κάτι όμορφο. Και ενώ έλεγα να μην κάνω πολλά πράγματα και να γίνει σε κλειστό κύκλο και οικονομικά, όλο και βρίσκω ιδέες που με ενθουσιάζουν και λέω να κάνω κι αυτό και τι ωραία που θα ταιριάζει κι αυτό από δίπλα και στο τέλος θα τινάξω την μπάνκα στον αέρα!:tongue:

Στην Φραουλίτσα και στη Sagia έστειλα το προφίλ μου κιόλας να γίνουμε φίλες στο facebook, όποια άλλη κοπέλα θέλει ας μου στείλει π.μ. με το προφίλ της. Νομίζω θα διευκολύνει την επικοινωνία μας και θα κανονίζουμε συναντήσεις χωρίς να το μαθαίνει όλο το πανελλήνιο!:rolleyes:

Πολλά φιλιά σε όλες σας και τα λέμε από κοντά πια!:D


hv6Vp2.png
bMrM.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαίρομαι πολύ που βολεύει 23(εκτός απροόπτου φυσικά).βεβαια δε κανονίζω τπτ παραπανω μέχρι να το σιγουρεψουμε λίγο καλύτερα.επιτελους θα πιούμε καφεδάκι!λέτε να μη μας αφήσουν τα ζουζουνια?να στείλουμε τηλέφωνα λέτε η θα ειναι ραντεβού στα τύφλα?χαχα!εγώ δεν έχω ιδέα που να βρεθούμε..απλά εννοείται θα με βόλευε πολύ αν είναι κάπου που να βολεύει στάση μετρο που θα πάρω από το αεροδρόμιο.επισης για τι ώρα μιλάμε??είναι κι αυτό ενα θέμα!

Κατά τα υπόλοιπα τώρα..Φελισιτακι συλλυπητήρια κορίτσι μου.συμπαρασταση τώρα στον άντρα σου..δύσκολες στιγμές.

Μommy περαστικά κ πάλι.τρεχεις με λίγα λόγια φαντάζομαι ε?καλά που είπες για το μνμ γιατί μπαίνω από κινητό εδώ κ δεν τα βλέπω!θα θυμηθώ τον κωδικό στο φβ (είμαι τραγική το ξέρω) κ θα μπω!

Μαριποσιτα κ εγώ έχω κάτι αναλαμπες ώρες ώρες!!εμείς παιδίατρο αυτές τις μέρες.να δούμε τι θα μας πει περί φαγητού.ακομα δεν έχουμε φάει ούτε μπουκια.κ συναντάω κάτι περιπτώσεις που έφαγαν στους 12 ή 15 μήνες και παθαίνω εγκεφαλικά...έτσι μας βλέπω κ εμάς.πειτε μου πως πάνε με το βάρος τώρα με τις στερεες βρε κορίτσια να ξέρω τι με περιμένει.

Audette εγώ ακόμη δεν αδιαθετησα..θα με επισκεφτεί το καλοκαιράκι η κυρία μάλλον!!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα όντως! Έχω τόσο συνηθίσει αυτή τη σελίδα που νομίζω οτι γράφουμε μόνες μας και δεν μας διαβάζουν άλλοι:D:D Ας κάνουμε μια σελίδα στο φβ να τα λέμε αλλά μόνο για εμάς φυσικά.Σαγια εμείς που ξεκινήσαμε στέρεες εδώ και καιρό αυτό το μήνα πήρε 500γρ με 70 εκ υψος. Έχει αρχίσει να πέφτει σιγά σιγά στα κιλά και είναι λογικό όσο μεγαλώνουν ενώ απο φαγητό δεν έχουμε θέμα (ακόμα τουλάχιστον). Εκεί που κόλλησα λίγο είναι όταν μας είπε οτι απο τον 8ο μπορεί μεν να φάει γιαουρτάκι αλλά τύπου αντβανσ. Εγώ πάλι δεν τα θέλω καθόλου αυτά τα επιδόρπια γιαουρτιού αλλά όταν τη ρώτησα για κανονικό γιαούρτι μου είπε απο 2 ετών και μετά επειδή τα νεφράκια τους κουράζονται ακόμα να μεταβολίσουν την πρωτείνη του φυσικού γιαουρτιού, που δεν μου φαίνεται παράλογο:?

Φελισιτάκι μου συλλυπητήρια κι απο μένα. Mommy to be ελπίζω όλα να πάνε καλά με το συγγενή σας και περαστικά, πάντως για τη βάπτιση δεν το περίμενα αλλά μια μέρα έκατσε τελικά και το έφτιαξε μόνος του ο σύζυγος το στρουμφοπροσκλητήριο και μου φαίνεται πολύ καλύτερο απο τα δείγματα που έβλεπα αλλού. Ημερομηνία έχουμε παππά δεν έχουμε:D Ακόμα δεν ξέρουμε αν θα είναι ο "καλός" παππάς ή ο άλλος που μας μίλησε άσχημα για το γάμο. Για ταβέρνα όμως δεν βρήκα κάτω απο 15 το άτομο και θα πιεστούμε λίγο. Για τη συνάντηση τι θα λέγατε για το εμπορικό στον Άγιο Δημήτριο που είναι δίπλα απο το μετρό?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!Νομίζω ο άγιος δημήτριος είναι λίγο μακριά απο το αεροδρόμιο. Αν δεν έχει πρόβλημα η Sagia το κανονίζουμε για εκεί. Άλλα εμπορικά κοντά σε μετρό γνωρίζουμε; Αν δεν ξέρει καμία κάποιο άλλο το κάνουμε για εκεί. Το mall στην Νερατζιώτισσα είναι με τον προαστιακό απο το αεροδρόμιο κοντά αλλά είναι συγκεκρμένες ώρες. Απο το αεροδρόμιο μπορείς να πάρεις είτε μετρο είτε προαστιακό; Πείτε αν ξέρετε και κάποιο άλλο εμπορικό. Αλλιώς να το κανονίσουμε για να προλάβουμε. Sagia εσυ αποφάσισε καλύτερα και πες μας και αν ξέρεις περίπου ώρα που υπολογίζεις πάνω κάτω.

Αυτός είναι ο χάρτης του μετρό .

https://www.google.gr/search?q=%CF%87%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B7%CF%82+%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CF%8C&espv=2&biw=1517&bih=714&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj6g8jowpvMAhWDWhQKHZNmBn4QsAQIIQ&dpr=0.9#imgrc=U3En_I7K-ssBjM%3A

Αυτά είναι τα δρομολόγια του προαστιακού που είναι ανα ώρα.

http://epivatesproastiakou.gr/profiles/blogs/3171399:BlogPost:112579


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...