Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω επιασα δουλεια κατα τις 10.30 εν τω μεταξυ, μεχρι εκεινη την ωρα ημουν στο αλλο φορουμ γιατι εχουμε κατι θεματακια κ σκεφτομαι τλχ απο μοντ να την κανω...ακομα δεν εχω αποφασισει ομως...

....

σε ποιο φορουμ εισουνα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω οταν το επαθα παω στην φαρμακειο (φιλη πολυ ομως κ εχω ανεση) κ λεω "προφυλακτικα για το δαχτυλο εχεις?" χαχαχαχ

τιποτα μωρε, γυναικειες κατινιες σε συνδυασμο με αντρικη φαλοκρατικη νοοτροπια...

μια μοντ ηθελε να βγει απο μοντ το ειχε ζητησει επανειλημενα κ ολο καταφερνε ο αντμιν να την μεταπεισει, ηρθε ενα θεμα που μας ειπε μην ασχολειθεται θα το αναλαβω εγω, αυτη το προσπερασε κ ασχοληθηκε, αυτος τα πηρε, αυτη θιχτηκε κ ειπε οκ βγαλε με κ αυτος την εβγαλε μπαμ μπαμ στο δευτερολεπτο με αποτελεσμα να μην λυθει η παρεξηγηση

αλλες μοντ την υποστηριξαν κ ειπαν η το λυνουμε η βγαλε μας κ εμας τις εβγαλε κ αυτες

αυτη η πρωτη ανοιξε δικο της φορουμ κ εχει μαζεψει ομολογουμενως πολυυυυυυυυυ κοσμο απο τον τελειο γαμο κ θαβουν ασυστολα το τι εγινε - φυσικα εχοντας μονομερη αποψη κ σαφως προκατειλημενες υπερ της κοπελας - εκεινες που μεχρι πριν λιγες μερες ηταν 24/7 μεσα στο φορουμ ετσι....

εγω εχω ξενερωσει κ με τους μεν κ με τους δε....απο τις 7 μοντ που ειμασταν εχουμε μεινει 3 κ η μια εχει ηδη ζητησει να αποσυρθει αλλα ακομα ειναι σε διαπραγματευσεις

επειδη γενικα εκει μεσα περναγαμε καλα το κλιμα εχει στραβωσει πολυ εχω ξενερωσει κ νιωθω οτι ειμαι αναμεσα...οποτε ειδικα αν τελικα φυγει κ η κοπελα απο μοντ με βλεπω να την κανω κ εγω....δεν μπορω να χαλαω την ζαχαρενια μου για ενα φορουμ....κ ο κυριος την παιζει λιγο μαμαω κ δερνω κ I am the king of internet κ μου την δινει λιγουλακι αυτο...


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα ακομα δεν το εχω αποφασισει αν θα φυγω

κ αν φυγω θα ειναι μονο απο μοντ.....ειδωμεν!

ασχετο αλλα ακουω τωρα στο ραδιο το i do της καλομοιρας κ εχω πωρωθει...πολυ μου αρεσει σας λεω

χαζοτραγουδακι αλλα ωραιο

παντρευεται κ αυτη μεθαυριο


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ειχα μπει στη σελιδα - αλλα οχι στο φορουμ - οταν ψαχνομουνα για τα σχετικα του γαμου, δηλαδη προ 3ετιας και βαλε.

και σημερα το πρωι μπηκα και διαβαζα τις πρωτες σελιδες του καφε μας και ειδα ποσες πολλες κοπελες εχουν αποχωρησει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πωωωωωωω, καλα σε ολα τα φορουμ ετσι γινεται?

Αστα Ευακι, τον ανθρωποδιωκτη εχουμε!!!!!!!!

Μαρινα ενταξει το Εβελινι ?????

Ναι μαρη, πανε στο φαρμακειο και ζητα να σου βαλουν δαχτυλο!!! Χαχαχαχα!!

Την ειχα παθει κι εγω με τζαμι, μου ειχε κοψει την ρογα απο το δαχτυλο, τοτε δουλευα στο ζαχαροπλαστειο, αδυνατον να παω με χατζαπλαστ μονο, φευγω παω στο φαρμακειο, μου λεει ο φαρμακοποιος, κατσε να σου βαλω δαχτυλο, τα χασα προς στιγμης κοιταγα γυρω γυρω να δω τι μπορω να του φερω στο κεφαλι, γρηγορα πριν προλαβει αυτος να μου βαλει δαχτυλο!!!!!!!!! Χαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ουουουουουουου!!!!!!!!! κ που εισαι ακόμα!!!!

:lol::lol:

Δλδ, ποσες μενουμε για να φυγουμε????????????

6 ειμαστε ολες κι ολες!!!!!!!! Η Μαγδα ειναι παιζει κατι γκεστ μονο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν αποχωρω....θελετε δεν θελετε θα με υποστειτε!

Εφυγε κ η αλλη κοπελα απο μοντ...με βλεπω να την κανω κ εγω!!!


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

εσυ εισουνα ειδικη περιπτωση.

μιλαω για κοπελες που απλα δε μπηκαν να ξαναγραψουν.

θα μου πεις τι καθομαι και ψαχνω τωρα;

χτες το βραδυ ο γιοκας μου κατα τις 10.30 ξεκινησε να κλαιει στον υπνο του, ο καημενος ειχε μπουκωσει η μυτη του, τον σηκωσαμε και του βαλαμε λιγο ορο, ο καημενος εκλαιγε με κλειστα ματια.

εγω οταν η μυτη μου βουλωνει ειναι το χειροτερο μου. σκεφτομουνα αυτα τα καημενα που δε μπορουν και να το πουν πως θα αισθανονται.

και εχουν κι εμας να τους ριχνουμε ορο στη μυτη, ωρες ωρες λεω τι τραβανε κι αυτα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...