Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Greta μου τι ζητας Συγγνώμη καλε????? Πλακα εχεις!!! σε ευχαριστώ παρα πολυ και σε σας οτι ομορφοτερο ευχομαι για το μπεμπουλινι το μικιο!! Ομορφα και οικογενειακα ηταν σημερα. Μου εκανε τουρτιτσα η αδερφη του πεθερου μου που ηρθε προχτες απο την Γερμανία και η πεθερα μου εκανε πιτα και πιροσκι πεντανοστιμα!!

Μπραβο κορίτσι μου!Σημασια εχει να περασες όμορφα οτι κ αν εκανες..

Ευχομαι συντομα να σου επιτρεψουν να παρεις αγκαλιτσα το μωρουλι σου!Δεν τον εχεις αγκαλιάσει ακομα ε?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Greta, oxi oso eixame tn kathetira taismatos den ton pira. alla molis vgei koynaki, den to glutwnei :P

Litsa, kala eisai se kila, alla lene tous teleutoys 2 mines mpainei to perissotero baros. de xreiazetai upervoles na min trws k tetoia, an trws kala kai kinise, twra eidika meta thn diakopi tis douleias , mia xara tha eisai

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη θα γίνει τόσο σύντομα που δεν το φαντάζεσαι!απλά θα σου λεγα να κάνετε ένα καλό καθαρισμό του αυτοκινήτου σας ώστε να ταξιδέψει το μωράκι σας χωρίς φόβο για μικρόβια!όταν βγει με το καλό το μωράκι από το νοσοκομείο θέλει παρα πολύ μεγάλη προσοχή σε θέμα μικρόβια και αποστειρώσεις.Και θα σου έλεγα να έχετε τα πράγματα της εξόδου από την άλλη εβδομάδα στο αυτοκίνητο γιατί μαθαίνεις τελευταία στιγμή για εξιτήριο επειδή είστε από μακριά μήπως σας πουν από πριν.10-12 Μαΐου πρώτα ο θεός σε βλέπω να γράφεις ότι τον έχεις αγκαλιά και δεν πιστεύεις στα μάτια σου!

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη θα γίνει τόσο σύντομα που δεν το φαντάζεσαι!απλά θα σου λεγα να κάνετε ένα καλό καθαρισμό του αυτοκινήτου σας ώστε να ταξιδέψει το μωράκι σας χωρίς φόβο για μικρόβια!όταν βγει με το καλό το μωράκι από το νοσοκομείο θέλει παρα πολύ μεγάλη προσοχή σε θέμα μικρόβια και αποστειρώσεις.Και θα σου έλεγα να έχετε τα πράγματα της εξόδου από την άλλη εβδομάδα στο αυτοκίνητο γιατί μαθαίνεις τελευταία στιγμή για εξιτήριο επειδή είστε από μακριά μήπως σας πουν από πριν.10-12 Μαΐου πρώτα ο θεός σε βλέπω να γράφεις ότι τον έχεις αγκαλιά και δεν πιστεύεις στα μάτια σου!

Θα γινοταν βιολογικός ουτως η αλλως μετα τις 20 Μαΐου και αναλογως την πορεια μας ίσως και νωρίτερα. Ειμαι ενημερωμενη για καθε τι απο αυτα και παιρνω ηδη τα μετρα μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαιρηλου να τα εκατοστησεις Κ Ο,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί...Σύντομα να παρ εις αγκαλιά το μωρακι σου κ να πάτε σπίτι...Όλα να είναι μια μακρινή ανάμνηση...

Μπαίνω συχνά κ διαβαζω Νέα σας...Χαίρομαι που πάνε όλα καλά....Μακάρι όλα τα μωρακια του κόσμου να τα καταφέρουν...Ό γίγαντας πάντως τα καταφερε...Πόσο υπέροχο...

Φιλιά κ υγεία σε όλους σας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βιολογικός κοριτσακι οπωσδηποτε στο αυτοκινητο σας και γενικα θελει πολυ πιο μεγαλη προσοχη ο μπεμπουλης σας..

Αχ ανυπομονω για την ημερα που θα κλεισεις αυτο το θεμα και θα γραψεις οτι εποτελους περνεις το μωρακι σου σπιτακι σας!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χανομαι λιγο πρωτον γιατι με τις εργασιες στο σπιτι δεν εχουμε χρονο για πολλα πολλα. Σχεδον καθε μερα ειμαι κατακοπη !!

Και να περασω στα νεα μας που ειναι υπεροχα, ειμαστε πλεον σε κουνακι και εχουμε αρχισει να τρωμε και με μπιμπερο ! Ποσο απιστευτο μου φαινεται συμφωνα με το πωςε ξεκινησαμε! Σ ε μια μανουλα που ειχε απο την αρχη το μωρακι της, αυτο μπορει να μην της φαινοταν κατι το παραξενο και το ''μεγαλο κατορθωμα'' , ομως για μας ειναι ενα τεραστιο βημα και σιγουρα πιο κοντα στο τελος της ΜΕΝΝ για μας!! Ολα μπαινουν σε σειρα σιγα σιγα και ετοιμαζονται για να υποδεχτουν τον μπεμπουλη μας!! ΑΧ ειναι τοσο αστειος με τα ρουχακια που του ειναι τεραστια.χαχαχαχα ο γλυκουλης μου !!! ♥

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαιρη λου τελεια τα νεα σας!!! μπραβο στο γιγαντακι!!! επισης για μια μανουλα που εχει το μωρακι της και μαθαινει οτι καποια αλλη εχει το δικο της στη ΜΕΝΝ το θεωρει πιστεψε με μεγαλο κατορθωμα!!! μπορει εστω και λιγο να καταλαβει την μανουλα αυτη λιγο περισσοτερο απο καποιον που δεν εχει παιδια αλλα σιγουρα λιγοτερο την μανουλα που αποχωριζετε καθε μερα το μωρακι της και εχει αγωνια!!!! με το καλο να το παρετε σπιτι σας οσο πιο συντομα γινεται!!!

επισης με το καλο να τελειωσετε το σπιτακι σας και να το χαρειτε με πολλα χαρουμενα γιγαντακια μεσα!!! να ναι καλοριζικο!!!

και σε σενα καλη μου υπομονη και καλη ξεκουραση!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι πλεον δεν εχουμε κατι αλλο να περιμενουμε. Μονο να αρχισει να τρωει περισσοτερη ποσοτητα με μπουκαλι και να παει στο τελευταιο θαλαμο ο οποιος ειναι μονο για λιγες μερες πριν βγει( συνηθως)

Καναμε μαμαδιστηκες αγκαλιτσες και τις απολαυσε με το παραπανω το αγορι μου!! ♥♥ δεν ηθελα να τον αφησω μιλαμε. Βγηκα απο τη αιθουσα με κλαμματα χαρας. Ελεγα αυτο ειναι το μωραΚΙ ΜΟΥ?? ειναι δικο μου?? φοβομουν μην ερθει καποιος να μου το παρει ..

Ετσι ειναι, ολες οι μαμαδες που περασαν απο ΜΕΝΝ εστω κ λιγες μονο μερες, καταλαβουν αυτα τα βηματα!! Ποσο σημαντικα ειναι για ολες εμας!! :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...